PZPN

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
ubek
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1261

PZPN

Postautor: ubek » pt 28.10.2016 12:28

Morrow pisze:Source of the post Kucharski nie po raz pierwszy robi gębą i swoimi zachowaniami koło dupy Lewemu.

Raczej sobie, bo nie wydaje mi się, żeby tak rozsądni ludzie jak Boniek i Lewy się tym przejmowali.
Auta z Niemiec, kobiety z Polski.

Nigdy odwrotnie.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 885

PZPN

Postautor: Morrow » pt 28.10.2016 12:32

ubek pisze:Source of the post Raczej sobie, bo nie wydaje mi się, żeby tak rozsądni ludzie jak Boniek i Lewy się tym przejmowali.

No widzisz, niby rozsądny a nie ogarnął sobie innego agenta. Kasa się pewnie Robertowi zgadza, z tego co słyszałem to mają też z Czarkiem trochę wspólnych interesów ale Lewy mógłby sobie pozwolić chyba na lepszego i mniej kontrowersyjnego agenta.

Awatar użytkownika
ubek
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1261

PZPN

Postautor: ubek » pt 28.10.2016 12:33

Czy ja wiem.. gdybym zarabiał tyle co Lewy, to miałbym chyba na to wywalone ;)
Auta z Niemiec, kobiety z Polski.

Nigdy odwrotnie.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator

PZPN

Postautor: Morrow » pt 28.10.2016 12:35

Pewnie masz rację. Lewy od kilku lat wydaje się marketingowym samograjem, pozycja w europejskiej piłce mocna, kontrakty reklamowe się zgadzają, jeszcze żonę wypromował, w sumie nic więcej nie trzeba.

krzysiu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 67
Kontaktowanie:

PZPN

Postautor: krzysiu » pt 28.10.2016 13:04

Gdyby Kuchar się Lewemu wpieprzał w życie , zniechęcał pracodawców do siebie to pewnie Robert by go zmienił ,a tak to nie ma potrzeby

Kamil232
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 105

PZPN

Postautor: Kamil232 » pt 28.10.2016 13:17

Pamiętam czasy gdy na tym forum ludzie twierdzili, że Kucharski robi krecią robotę Robertowi bo żąda od BVB najwyższych zarobków w zespole. Chyba zresztą sam Morrow to pisał.

Pisałem wtedy, że chyba macie jakieś kompleksy bo jeśli Robert jest najlepszy to powinien najwięcej zarabiać w zespole. BVB mu tego nie dało czego później srogo żałowało.

Poszedł do bayernu gdzie zarobił 15 baniek na samym podpisie i dostał 11 baniek

Po trzech latach zarabia najwięcej w zespole i Niemczech.

I Kucharski źle prowadzi jego interesy?

Żart.

I żeby była jasność Kucharski źle rozgrywa sytuacje z Bońkiem stawia na złych ludzi, co jednak nie zmienia faktu, że Lewemu interesy i karierę poprowadził idealnie wręcz.

Uwielbiam te teksty o samograju Barca też miała być samograjem przyszedł Martino i okazało się, że nie jest.
Obrazek

Określenia dozwolone przez moderacje do użycia w dyskusji:
trudno o większy dowód dysfunkcji niepofałdowanej mózgownicy;p

Określenia nie dozwolone przez moderacje do użycia w dyskusji:
dyletant

:lol2:

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 405

PZPN

Postautor: Enjo » pt 28.10.2016 13:28

Kamil232 pisze:Source of the post I żeby była jasność Kucharski źle rozgrywa sytuacje z Bońkiem stawia na złych ludzi, co jednak nie zmienia faktu, że Lewemu interesy i karierę poprowadził idealnie wręcz.

Nie lubie Kucharskiego; ale to co napisal Kamil to sedno.Mam wraznie, ze CK ma na to wyjebane czy go ktos lubi czy nie, ale do interesow jest dobry.Mam wrazenie, ze to ze jest takim no [ch**] to nawet pomaga mu targac takie pieniadze dla Lewego z Bayernu.Co by o nim nie mowic to jest bardzo przedsiebiorczy.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator

PZPN

Postautor: Morrow » pt 28.10.2016 17:19

A gdzie ja napisałem, że on źle prowadzi interesy Lewandowskiego? Kwestia na inną dyskusję to czy z Lewego dałoby się wyciągnąć marketingowo jeszcze więcej globalnie. I nie mam tu na myśli śpiewania w reklamie T-Mobile.

Ciekawi mnie też jak potoczy się jego dalsza kariera menadżerska po Lewandowskim. Aktualnie poza znajdującym się na szczycie Lewym, największymi jego gwiazdami są Kucharczyk, Bielik i Kosecki.
Krychowiak i Kapustka, którzy wcześniej korzystali z jego usług zdecydowali się zmienić go niedługo przed tym jak trafili do PSG i Leicester.

Miałem nieco do czynienia z Kucharskim osobiście z racji wspólnych znajomych z Łukowa. Nie jest to człowiek, z którym chciałbym jakkolwiek spędzać wolny czas ale nie da mu się odmówić bardzo dobrego zmysłu do biznesu. Dlatego też zarabia miliony.

Jak dla mnie problemem Kucharskiego są ciągoty do polityki i chęć wyjścia z cienia. Po zabawie w posła PO teraz ciągnie go do PZPN i znowu chlapie niepotrzebnie ozorem na prawo i lewo. Na pewno mu to w żaden sposób nie pomoże medialnie na jakiejkolwiek płaszczyźnie.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 751

PZPN

Postautor: Tomusmc » pt 28.10.2016 20:41

cloner pisze:Source of the post Wojciechowski miał jeden mocny argument, Boniek reklamuje zakłady bukmacherskie nielegalne w kraju, i to ma być wizytówka polskiej piłki? Spora sprzeczność.

Jednak jeśli reklamuje i nikt się go nie czepia to chyba wszystko jest w porządku. Wojciechowski zniszczył by to z parę miesięcy, niech się zajmie budową osiedli, a nie piłką. Niech Polonia ciągnie się za nim do końca jego żywota
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Wróć do „Polska”