Stadiony w Polsce

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 240

Re: Stadiony w Polsce

Postautor: Bienias » wt 21.06.2011 10:47

Z tego co pamietam ( mam info sprzed 14 dni) wykonawca przenosi odpowiedzialnosc i wine za opoznienia na NCS. Nie wiem jak Tusk ale sprawa powinna skonczyc sie w sadzie. Ok 10 msc opoznien to nie jest termin do zaakceptowania i przymkniecia oka.
Ja jestem chłopak z Woli
a Wola fest dzielnica!
Tradycja klawa co tu kryć
gdy masz koleś gest
prosze do nas przyjdź.

Kamil232
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 106

Postautor: Kamil232 » sob 03.03.2012 22:36

Stadion został zaprojektowany bez głowy. Zamiast na 58 tys. powinien być na 70 tys., bo widać, że dobry rywal tylu widzów przyciągnie, a do tego wtedy moglibyśmy się starać o organizację finału Ligi Mistrzów czy Ligi Europa. Powinien to być stadion z wysuwaną spod trybun bieżnią (jak wiele w Europie) - wtedy można walczyć o lekkoatletyczne mistrzostwa świata i Europy, Złotą Ligę, a nawet igrzyska olimpijskie. Pozbywając się kosztownego dachu, który nie działa, i mądrze wydając pieniądze, koszt budowy większego i wielofunkcyjnego obiektu byłby podobny. Wtedy stadion mógłby na siebie zarobić. Te działania zablokował jednak minister Drzewiecki, na dodatek lobbując za budową hali narodowej w innym miejscu stolicy. Musimy być bogatym narodem, skoro w promieniu pięciu kilometrów zafundowaliśmy sobie za kilka miliardów trzy stadiony piłkarskie (Narodowy, Legia, Polonia), a żadnego uniwersalnego.

http://www.polskatimes.pl/artykul/52132 ... ,t,sa.html

Polecam cały tekst o niedróbkach narodowego, ale to pal licho. Kurwica mnie strzela jak czytam to co powyżej, wypierdolić 2 mld złotych i nie będzie mozna tutaj zrobić finalu LM, czy LE bo za mały stadion. Podobnie jak z tą bieźnią, nie ma w Polsce żadnego porządnego stadionu Lekoatletycznego, o tym w Bydgoszczy szkoda mówić, wolałbym wysuwaną bieźnie niż dach który nie da się zasuwać przy minusowej temperaturze :lol: I ja mam być dumny z tego stadionu? z czego? Że ktoś wypierdolił 2 mld!! złotych naszej wspólnej kasy na stadion, za który w Niemczech się takie coś buduje się parę razy taniej, a i tak nie jest w pełni funkcjonalny? Już bym nawet zniósł tą horrendalną kwotę, ale jak już się wykłada tak hajs to ten stadion powinien być IDE-ALNY!
Szkoda gadać i Tusk będzie tutaj Drzewieckiego w mediach chwalił, który upierdolił te wszystkie projekty i to nie nikt inny jak on podpisał umowę z Kaplerem, że typ ma dostać tą premię bez żadnych obostrzeń. Tyle się na ten temat w mediach wałkuje, wielkie oburzenie, że jak to typ ma dostać taką kwotę. Oczywiście, że ma dostać umów trzeba dotrzymywać, skoro podpisali to trzeba płacić. Ale ten który to podpisał powinien za to beknąc, a jest to nikt inny jak Pan Miro.
Obrazek

Określenia dozwolone przez moderacje do użycia w dyskusji:
trudno o większy dowód dysfunkcji niepofałdowanej mózgownicy;p

Określenia nie dozwolone przez moderacje do użycia w dyskusji:
dyletant

:lol2:

Awatar użytkownika
lukinis131
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0

Postautor: lukinis131 » ndz 04.03.2012 12:13

W Polsce się dużo od minionych czasów realnego socjalizmu nie za wiele zmieniło . Powstaje duży stadion , to każdy chce dużo zarobić . Stadion lekkoatletyczny rzeczywiście byłby lepszym pomysłem , organizowano by tam więcej imprez . Ciekawa sytuacja była z miejscami tuż nad murawą , które zostały wyłączone z użytku z powodu słabej widoczności :lol: Wyjdzie na to , że po Euro stadion całkowicie straci przydatność , bo będą tam rozgrywane może z 3 mecze w roku + pewnie jedna duża impreza z innego gatunku . Założę się , ze finał Pucharu Polski też ostatecznie nie będzie rozegrany na Narodowym .

Awatar użytkownika
Obserwator
Niereformowalny :/

Postautor: Obserwator » wt 06.03.2012 18:14

Powiem wam, że w kwestii Stadionu Narodowego zgadzam się całkowicie z tatą Ludwiczka.Obrazek.
Jakoś nie mogę się doń przekonać.
Pozdrawiam.
Bragiel.

Hitman47c
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: Hitman47c » pt 30.03.2012 15:17

O czym wy wogle mówicie najlepszą areną jest PGE ARENA stadion Lechii i tam jest najlepsza atmosfera z całej Polski nikt tak nie kibicuje jak w GDAŃSKU

Awatar użytkownika
NoName1989
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: NoName1989 » pt 30.03.2012 15:24

Dobre wejście masz :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana

Postautor: Bienias » pn 14.05.2012 14:29

nawet nie zdawalem sobie sprawy co nasz narodowy potrafi.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 6sANO3BgZI
Ja jestem chłopak z Woli
a Wola fest dzielnica!
Tradycja klawa co tu kryć
gdy masz koleś gest
prosze do nas przyjdź.

Rajsportowy_pl1
Junior
Junior

Postautor: Rajsportowy_pl1 » pn 09.07.2012 13:54

według mnie Polska stanęła na wysokości zadania. Nasze stadiony na Euro zachwyciły wszystkich. Szczególnie zachwycił i zachwyca do dziś PGE Arena, Gdańsk uważany przez wielu za najpiękniejszy stadion w Polsce. Stał się on wizytówką Polski na Euro.

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 306

Postautor: maciek_88 » pn 09.07.2012 14:05

Zobaczymy jak to będzie wyglądało z zagospodarowaniem stadionami po EURO. We Wrocławiu i Gdańsku chyba też chyba wywalili spółkę, która zarządzała tym obiektem, więc różowo wcale nie jest.
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Awatar użytkownika
NoName1989
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: NoName1989 » śr 07.10.2015 10:37

https://www.youtube.com/watch?v=ht5bdrnjt7Y#t=57
Stadion na Widzewie się buduje. 8)
Obrazek

Wróć do „Polska”