Polonia Warszawa (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Re: Polonia Warszawa (zbiorczy)

Postautor: czeher » czw 08.12.2011 18:51

bartbuks pisze:Szczerze, to tutaj jest wielka niewiadoma. Może być, tak, że JW wzmocni Polonię najlepszymi piłkarzami Lechii, powalczy tym składem o europejskie puchary, a potem na licencji KSP zagra Lechią, do której bezgotówkowo przetransferuje najlepszych piłkarzy. Wątpię, aby teraz przerzucił całe siły do Gdańska, bo ciężko im będzie powalczyć o coś więcej niż środek tabeli.

Ja wiem, ze tak moze byc i to jest najlepszy sposob z strony pucharow budowy odrazu silnego zepsolu grajacego w europie... ale ale... nie zespolu z zaplecze,m kibicow.... ktorzy pewnie beda protestowac i przez to mysle, ze ktos mu od marketingu powie tak aby zapelnic stadion odrazu i aby kibice sie nie odwrocili - to przerzucic wszytskie sily do gdanska w celu ratowania tego co jeszcze mozna a nie wiele mozna z tego sezonu... ale kibice nie zapelnia stadionu na licencji groclinu...
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » czw 08.12.2011 19:01

czeher może tez być tak, że skończy się tylko na bezgotówkowych transferach, a Wojciechowski odetnie się od od Polonii, aby nie mieszać z licencjami, czym nie zrazi części kibiców. Wiesz doskonale, że nawet gdyby kibice Lechii nie protestowali, gdyby JW chciał przyjść z licencją Groclinu/KSP, to na każdym piłkarskim stadionie inni kibice im to wypomną.
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 851

Postautor: Morrow » czw 08.12.2011 22:42

Czyli generalnie wygląda to tak, że Wojciechowski pobawił się Polonią, doszedł do wniosku, że jest fajniejsza zabawka i zostawi Polonię w czarnej dupie...Tylko współczuć kibicom Polonii, tak jak wcześniej można było współczuć kibicom Groclinu.

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » czw 08.12.2011 22:49

Morrow pisze:Czyli generalnie wygląda to tak, że Wojciechowski pobawił się Polonią, doszedł do wniosku, że jest fajniejsza zabawka i zostawi Polonię w czarnej dupie...Tylko współczuć kibicom Polonii, tak jak wcześniej można było współczuć kibicom Groclinu.

Brutalne, ale prawdziwe. Wiesz, jeśli Polonia stoczy się na piłkarskie dno, bo odejdzie Wojciechowski, to nie będzie TYLKO jego wina. Klub od dawna (jeszcze przed JW) był traktowany jako drugi team w Wawie. Tak naprawdę każdy tylko liczył, że wyciągnie trochę grosza z wytransferowania kogoś, a nie zaprzątał sobie głowy przyszłością klubu. Wojciechowski zrobił też dla nich dużo, bo gdyby nie on, to raczej Polonia nie grałaby tak długo w najwyższej klasie rozgrywkowej. Niestety wiele osób doiło JW, miasto się na niego wypięło, więc z drugiej strony czemu on ma cały czas dawać robić z siebie frajera?
Obrazek

Awatar użytkownika
Obserwator
Niereformowalny :/
Reputacja: 0

Postautor: Obserwator » pt 09.12.2011 14:25

Wlasnie, władze WARSZAWY są za LEGIĄ. To jest smutne, w końcu POLONIA to najstarszy istniejący klub w stolicy.
To tradycja, to piękne barwy, to honor i sława stolicy.
A stadion wygląda bardzo źle-do tego POLONIA musi płacić za grę na nim-chyba go wynajmuje ...Śmieszne bardzo.
Trenują chyba w MArkach albo w ZĄbkach, gdzieś pod WARSZAWĄ w każdym razie.
Okazuje się, ze POlONIA nie moze nawet kupić od miasta tego stadionu.
Smutne to jest. Duma STOLICY i tuła się nie wiadomo gdzie...
A LEGIA ma teraz nowy stadion koło radiowej TRÓJKI wybudowany za publczne w częsci pieniądze-a więc i moje, chociaż nie cierpię LEGII.Ech, co za czasy....
Pozdrawiam.
Bragiel.

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » pt 09.12.2011 14:48

Obserwator pisze:Wlasnie, władze WARSZAWY są za LEGIĄ. To jest smutne, w końcu POLONIA to najstarszy istniejący klub w stolicy.
To tradycja, to piękne barwy, to honor i sława stolicy.

Mylisz się bardzo. Władze Warszawy nie są za Legią, tylko władze Warszawy mają wspólny interes w pomaganiu ITI. A to różnica.
Obserwator pisze:A stadion wygląda bardzo źle-do tego POLONIA musi płacić za grę na nim-chyba go wynajmuje ...Śmieszne bardzo.

KSP Polonia nie jest właścicielem stadionu, nie dba o niego, nie płaci za murawę, nie zajmuje się nią, tylko wypożycza stadion od WOSiR. To jest bardzo skomplikowane, a nie śmieszne. Kiedyś opisywałem sprawę w kilku artykułach, ale nie chce mi się przytaczać tego. Jak jesteś ciekaw, to rzucę Ci linki.
Obserwator pisze:Trenują chyba w MArkach albo w ZĄbkach, gdzieś pod WARSZAWĄ w każdym razie.
Okazuje się, ze POlONIA nie moze nawet kupić od miasta tego stadionu.

Kupić? Nie da się, Legia też nie kupiła, a wydzierżawiła. A trenują tam, bo nikt normalny nie trenuje codziennie na boisku głównym. A park przy Konwiktorskiej to nie jest miejsce dla drużyny z Ekstraklasy.
Obserwator pisze:A LEGIA ma teraz nowy stadion koło radiowej TRÓJKI wybudowany za publczne w częsci pieniądze-a więc i moje, chociaż nie cierpię LEGII.Ech, co za czasy....

A ja ją mam w sercu od małego. Wszystkie stadiony, które powstały w ostatnich latach są budowane w dużej części za pieniądze publiczne, więc argument bardzo słaby.
Obrazek

petrdcm
Internetowy napinacz

Postautor: petrdcm » pt 09.12.2011 14:58

Nie uważam że skoro wszystkie stadiony są tak finansowane tamten argument jest bardzo słaby. Wręcz odwrotnie, infrastrukturę się buduje za gigantyczne pieniądze publiczne bo tak trzeba to nazwać to nie jest tysiąc czy parę tysięcy jakieś na ulotki czy coś, ale dziesiątki czy wręcz setki milionów. Obwodnicy stolicy takiej z prawdziwego zdarzenia jak nie było tak nie ma, ludzie tłoczą się w korkach i dziennie marnują po kilkadziesiąt minut na dojazdy (w skali roku wyjdzie ładny urlop a nawet i więcej). Metro to czy będzie ta druga nitka czy nie wiem kiedy za rok... to i tak za mało. Potrzeba by do tego jeszcze minimum ze dwa mosty łączące oba brzegi miasta. Dlatego skoro wyłożono (przypomnieć proszę ile) na jeden stadion w mieście, to tym bardziej można by dać dużo mniej na sporo skromniejszy nowy stadionik innemu klubowi.

Aha, i jeszcze jedno:
bartbuks pisze:A ja ją mam w sercu od małego.

Za dużo papierosów, tak to byś miał od dużego.

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » pt 09.12.2011 15:04

petrdcm pisze:Nie uważam że skoro wszystkie stadiony są tak finansowane tamten argument jest bardzo słaby. Wręcz odwrotnie

Jako argument stawiający Legię ponad Polonią, a nie odnoszący się do innych problemów związanych z wydawaniem pieniędzy publicznych.
Obrazek

petrdcm
Internetowy napinacz

Postautor: petrdcm » pt 09.12.2011 15:07

No to tym bardziej właśnie, tym bardziej. Potrzeby na drugi stadion są mniejsze nie wspominając już porównania o "narodowym" o którym ostatnio gdzieś czytałem że wcale tak dużo tam meczów to raczej nie będzie bardziej jakieś imprezy. A już tego fragmentu "nie odnoszący się do innych problemów związanych z wydawaniem pieniędzy publicznych." nawet nie che mi się komentować.

Awatar użytkownika
Zack
Skład C
Skład C

Postautor: Zack » pt 16.12.2011 14:41

Najbardziej drażniące jest to, że jakiś czas temu jak jeszcze prezydentem Warszawy był Kaczyński Polonii brakowalo do 15,5tys, stadionu coś ok. 2mln. zł. Oczywiście nie znalazło się. natomiast na Legię znalazło się 100 :roll: Stadion na k6 niedługo przestanie spełniać warunki licencyjne i bedzie dupa. Idee fixe zarządzających miastem tj. jedno miasto jeden klub zostanie w białych rękawiczkach wprowadzone w życie. Niestety JW tylko buduje domy a nie nadaje wiadomości to po co z nim gadać wogóle...

Awatar użytkownika
Zack
Skład C
Skład C

Postautor: Zack » pt 16.12.2011 15:05

Hehe... :lol: nie zrozumiałeś mnie. Piję bardziej do koneksji PO z ITI. Wzamian za nieprzypierdlanie się w serwisach inf. do rządu ew. patrzenie na ręce mniej krytycznym okiem dostaniecie zaj..ty stadion i jest luzik. Nikt nie chce żeby Dżozef budował nam stadion :)

KSPdominik
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: KSPdominik » sob 11.02.2012 14:56

Wojciechowski: nie chcemy grać na Stadionie Narodowym
http://tylkoksp.pl/news.php?readmore=141

Józef Wojciechowski po zamieszaniach dotyczących SuperPucharu rozmyślił się i już nie chcę grać na Stadionie Narodowym... No k...!! To cała szansa sprowadzenia masy nowych kibiców poszła w...

Oczywiście miejsce Polonii jest na Konwiktorskiej. ALE dwa mecze na SN by nie zaszkodziły, a wręcz odwrotnie. Moglibyśmy zyskać sporo kibiców.

Awatar użytkownika
Zack
Skład C
Skład C

Postautor: Zack » wt 14.02.2012 19:28

Zapewne czeka czy ktos z łaski swojej ogarnie ten burdel na SN. Po co ma negocjować warunki ew. najmu kiedy nie wiadomo czy ten stadion w ogóle na mecze ligowe będzie się nadawał. Chyba, że mecz z Cracovią miałby się tam odbyć, ale z całym szacunkiem dla Pasów, nie zapewniają oni w aktualnej formie tłumów na meczu. Samo zainteresowanie obiektem nie wystarczy. Pamiętaj, że nawet jak JW płaci ogromną kasę za wynajęcie k6 to SN będzie o wiele droższy.

adam_k
Junior
Junior

Postautor: adam_k » czw 05.04.2012 19:11

Polecam wywiad z Radosławem Gilewiczem o atmosferze w szatni Polonii Warszawa

http://www.czasfutbolu.pl/radoslaw-gile ... ki-strach/

"Oj, nie wiem jak jest teraz, ale jak przeszedłem do Polonii Warszawa, to dla mnie to co się tam działo, to był ogólnie szok. Byłem zaskoczony, że wszyscy się tak boją. W drużynie panował jeden wielki strach. Pytanie zawsze było tylko jedno - jaki humor ma dzisiaj prezes?"

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 920
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » pt 03.08.2012 2:45

Panowie potrzebne mi sa dokladne pozycje dwoch zawodnikow Mateusza Michalskiego oraz Mateusza Glińskiego. Szukalem na necie,ale nic nie znalazlem. Pomozcie :(

Wróć do „Polska”