Cracovia Kraków

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Kendo
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Re: Cracovia Kraków

Postautor: Kendo » ndz 06.11.2011 19:46

Dobry mecz Cracovii, widac ze zaangoazowana w zwyciestwo na 120 %, duza zasluga Pasieki, ktory sam mowil ze obawial sie przemotywowac graczy. Podobala mi sie bramka Biezena- zostal sam na sam z Chavezem, meska, twarda gra o gorna pilke i ostateczny tryumf. Troche szybciej powinien zejsc z boiska za Wtorka, jego szybkosc przydalaby sie lepiej niz statycznosc Holendra. Dla mnie najlepszy na boisku Suworow - bardzo ciekawy gracz, razem z Saidim robia sporo zamieszania w szeregach obronnych rywali. Oby Craxa sie przelamala po tym meczu, bo szkoda tracic ich z ekstraklasy.
.

Awatar użytkownika
MENDEZ
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 12
Kontaktowanie:

Postautor: MENDEZ » ndz 06.11.2011 19:46

@Obserwator
Taki fanatyk i nie na meczu ? Wstyd :!: Taki fanatyk i nie na rynku ? Wstyd :!: A może kolejny na uchodźstwie ?
KKS LECH POZNAŃ
Kiedy puszczam "Bąka" - mówię "Jacek"
Obrazek"To, co chiałbym widzieć... Lech na ligowym szczycie..." Obrazek

ObrazekObrazek

*miasto know-how

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1071
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » ndz 06.11.2011 20:41

Jak sam nick wskazuje, to tylko obserwator. On nie jest kibicem, zaledwie obserwatorem.
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

"ch*j do dupy psom,
bo to ku*wy są
jeb*ć jeb*ć psy
jeb*ć zakazy,
Polonia to my!
"

Awatar użytkownika
Kendo
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: Kendo » ndz 06.11.2011 20:51

Moze pisze z rynku, sporo kawiarenek z wifi.
.

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 6

Postautor: Fishbone » ndz 06.11.2011 21:41

Cracovia Kraków zmobilizowana w 100% była, ale miała więcej szczęścia. Wisła Kraków miała takie lagi, że sami są sobie winni, że przynajmniej 1 punktu nie wywalczyli. Cracovia mimo wygrania, nadal ma ciężko w tabeli, bo na najbliższe 4 mecze ligowe, zagra 3 na wyjeździe i będą to same ciężkie przeprawy. U siebie GKS Bełchatów podejmują i tutaj sprawa otwarta.

Awatar użytkownika
Obserwator
Niereformowalny :/

Postautor: Obserwator » pn 07.11.2011 0:03

MENDEZ pisze:@Obserwator
Taki fanatyk i nie na meczu ? Wstyd :!: Taki fanatyk i nie na rynku ? Wstyd :!: A może kolejny na uchodźstwie ?

A ty jeżdzisz wszędzie -do Manchasteru, do Turynu..już to widzę.
Żeby jeździć na wszystkie mecze trzeba mieć fanatzję i pieniadze. Ja mam tylko to pierwsze. Poza tym nawet jakbym uciułał te 200-300zl na mecz(dojazd, bilet, nocleg, powrót) to i tak nie było już biletów. Więc nie udał Ci się ten atak
:red:
Bragiel.

Awatar użytkownika
MENDEZ
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 12
Kontaktowanie:

Postautor: MENDEZ » pn 07.11.2011 2:22

Obserwator pisze:A ty jeżdzisz wszędzie -do Manchasteru, do Turynu..już to widzę.

W Manchesterze byłem. W Turynie akurat nie - ale blisko bo w Udine już tak. Tylko zauważ, że taki wyjazd to spory wydatek rzędu 400-700 zł w zależności jak jedziesz, czy z noclegiem, żywność, zwiedzanie itd. O wyprawach w dalsze rejony Europy/Azji już nie wspomnę.

Tu mówimy o Krakowie. Skąd jesteś ? Jeżeli z Małopolski (lub okolice) to wstyd, że nie byłeś. Porównałbym Cię do krowy co dużo ryczy a mało mleka daje :mrgreen:
Z kolei na mecze wyjazdowe Ekstraklapy staram się jeździć jak mam czas i fundusze. Taki wyjazd zawsze ~100 zł lub więcej.
Obserwator pisze:Poza tym nawet jakbym uciułał te 200-300zl na mecz(dojazd, bilet, nocleg, powrót) to i tak nie było już biletów. Więc nie udał Ci się ten atak

Skoro nie jedziesz na mecz z Wisłą to ciekawi mnie czy na jakikolwiek mecz Pasów jeździsz (u siebie, wyjazd).
A tekst, ze nie było już biletów wyborny. Gdybyś chciał to byś załatwił go sobie wcześniej. Taki argument absolutnie do mnie nie trafia.
I żaden atak z mojej strony to nie jest, ot chciałem się przekonać czy naprawdę jesteś krową co dużo ryczy i już się przekonałem :lol:
KKS LECH POZNAŃ
Kiedy puszczam "Bąka" - mówię "Jacek"
Obrazek"To, co chiałbym widzieć... Lech na ligowym szczycie..." Obrazek

ObrazekObrazek

*miasto know-how

Awatar użytkownika
Obserwator

Postautor: Obserwator » pn 07.11.2011 18:23

A czy ja mam się przed Toba tłumaczyć? :foch:
Jak mam pieniądze a teraz mam kiepsko z kasa to siedzę w domu.
Poza tym kluby tak samo jak dopingu na stadionie potrzebują dopingu w necie(czyt. tzw.napinki) a w tym jestem dobry.

Ty Mendez wstawileś sobie avatar, że GW nie czytasz i myślisz, ze jesteś fajny...Jeszcze pewni głosujesz na Korwisia MIike, nosisz plecak-kostkę z naszywakami muzyka przeciwko rasizmowi a na koszulce masz nadruk precz z komuna i skreślony Che Gevera a masz 13 lat i komunę znasz z opowiadać babci...
Jak masz 50 lat i to nie jest to udowodnienia-wiec przyjmijmy, że masz 13.

Więc zrelaksuj sie -kibicujes LEchowi a atakujesz Cracovia, bo Cracovia to JA.
Pozdrawiam.
Bragiel.

Awatar użytkownika
Obserwator

Postautor: Obserwator » śr 07.12.2011 8:16

CRACOVIA opuściła ostatnie miejsce w EKSTRAKLASIE. Gratulacje dla chłopaków, mam nadzieję, ze będzie utrzymanie.
NAjstarszy klub w POLSCE zasługuje na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Serdecznie pozdrawiam.
Bragiel.

Awatar użytkownika
Marco Van Basten
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 2

Postautor: Marco Van Basten » śr 07.12.2011 11:26

Nawet jak zaliczycie spadek wynikający z tabeli to i tak PZPN was uratuje. Możesz spać spokojnie Obserwator.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1071
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » śr 07.12.2011 11:55

Ten obserwator to musi być jakiś bot, on co miesiąc pisze najgłupsze posty w sieci.
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

"ch*j do dupy psom,
bo to ku*wy są
jeb*ć jeb*ć psy
jeb*ć zakazy,
Polonia to my!
"

Awatar użytkownika
Emerald
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Emerald » śr 07.12.2011 11:59

A co Ci boty zawinily?
Pojawiam sie i znikam
taka rola magika

Visca el BARCA!
Obrazek

Awatar użytkownika
Obserwator

Postautor: Obserwator » ndz 11.12.2011 10:36

cloner pisze:Ten obserwator to musi być jakiś bot, on co miesiąc pisze najgłupsze posty w sieci.

Nie martw się ja jestem cżłowiekiem. TY chyba jesteś botem bo powtarzasz jakieś frazesy typu,, nie pedałuje" zamiast myśleć samodzielnie...Co CIę w ogóle obchodzi kto co robi i z kim, w łóżku? Pewnie jeszcze GW nie czytasz, bojkotujesz TVN, uwazasz ze samolot w SMOLEŃSKU zestrzelił MOSAD....Człowieku zacznij sam myśleć, a nie klepać frazesy....

Cracovia awansowała o jedną pozycją. Jest coraz lepiej. Piękny mecz z LEGIĄ na koniec rundy nastraja optymistycznie.
Będzie dobrze, będzie utzrzymania a po kilku wzmocnieniach nasze kochane PASY zaczną piąć się w góe tabeli. Pozdrawiam.
Bragiel.

Arwin
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 64

Postautor: Arwin » ndz 11.12.2011 10:48

Obserwator pisze:
cloner pisze:Ten obserwator to musi być jakiś bot, on co miesiąc pisze najgłupsze posty w sieci.

Nie martw się ja jestem cżłowiekiem. TY chyba jesteś botem bo powtarzasz jakieś frazesy typu,, nie pedałuje" zamiast myśleć samodzielnie...Co CIę w ogóle obchodzi kto co robi i z kim, w łóżku? Pewnie jeszcze GW nie czytasz, bojkotujesz TVN, uwazasz ze samolot w SMOLEŃSKU zestrzelił MOSAD....Człowieku zacznij sam myśleć, a nie klepać frazesy....

Cracovia awansowała o jedną pozycją. Jest coraz lepiej. Piękny mecz z LEGIĄ na koniec rundy nastraja optymistycznie.
Będzie dobrze, będzie utzrzymania a po kilku wzmocnieniach nasze kochane PASY zaczną piąć się w góe tabeli. Pozdrawiam.

Jeśli pięknym meczem określasz bronienie się przez 90 minut, na serio masz coś z głową. Wczorajszy remis Cracovia może zawdzięczać trzem rzeczom - szczęściu, nieudolności Legii i jeszcze raz szczęściu. A tekst o pięciu w tabeli - dzięki za niego... rozbawił mnie do łez :haha:

Obserwator pisze:Nie martw się CRACOVIA się utrzyma. Ja jej kibicuje , a więc ma najważniejszego kibica w POLSCE po swojej stronie...

Takiego kibica, że nawet na derbach nie był :lol:

Awatar użytkownika
Obserwator

Postautor: Obserwator » ndz 11.12.2011 11:13

Już to mówiłem, że na razie mam problemy z kasą. A TY ARWIN kibicujesz jakiejś angielsiej drużynie i co jeździsz na każdy mecz? NIe. Więc, też pewnie nie masz kasy...
Ważne jest, ze sie myśli o drużynie, której sie kibicuje a nie obecnosć na meczach.
DO KRAKOWA wyjazd to ze dwie stówy by kosztował, a tak oglądam mecz w INTERNECIE i druzyna czuje, że z nią jestem.
Ten remis to dzięki mnie. Pozdrawiam.
Bragiel.

Wróć do „Polska”