Cracovia Kraków

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1082
Kontaktowanie:

Re: Cracovia Kraków

Postautor: cloner » ndz 11.12.2011 11:22

Obserwator, nie masz kasy? To trzymaj tu przesłanie od ero:

życie to nauka, dobra dupa to sztuka
Jak nie chcesz gejów pukać to se musisz jej poszukać
Piwko to jest napój, chcesz se wypić to pracuj
Nie ma pracy kombinuj, ty robisz ruchy, się pilnuj

:beer:
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

"ch*j do dupy psom,
bo to ku*wy są
jeb*ć jeb*ć psy
jeb*ć zakazy,
Polonia to my!
"

Awatar użytkownika
Obserwator
Niereformowalny :/
Reputacja: 0

Postautor: Obserwator » sob 17.12.2011 15:50

Daj spokój-nie cierpię rapu, hiphopa i całegio tego syfu.

Craccovia kończy sezon na 15 miejscu. Wielkie gratulacje dla całej drużyny. Pokazali charakter, pokazali wolę walki. Będzie już tylko lepiej Serdecznie pozdrawiam.
Bragiel.

Awatar użytkownika
Obserwator

Postautor: Obserwator » czw 02.02.2012 0:52

2-7z DynamemKijów. Nie dzieje się dobrze w Cracovii.. Jest jeszcze czas na wzmocnienia i przede wsyztskim na zmianę trenera. Pozdrawiam.
Bragiel.

Awatar użytkownika
Obserwator

Postautor: Obserwator » śr 29.02.2012 15:16

Obserwuję pewną stagnację w temacie.
Dyskutumy tu o najstarszym klubie w Polsce, o klubie który ma najwierniejszych kibiców-o Cracovii.
Nasz klub notuje systematyczny progres-udało się opuścić strefę spadkową, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.
Stabilizacja finasnowa i personalna, pozwalają wierzyć w zapewnienie sobie pewnego utrzymania w gronie 16 najlepszych drużyn w Polsce.
Zapraszam do dyskusji. Jak oceniacie pracę szkoleniową Dariusza Pasieki?
Serdecznie pozdrawiam.
Bragiel.

Arwin
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 64

Postautor: Arwin » śr 29.02.2012 15:58

Cracovia stacza się na dno, co roku udaje się jakimś cudem uniknąć degradacji ale co się odwlecze to nie uciecze . O czym tu dyskutować? Jesteś tu jedynym 'kibicem', więc nie licz na jakiś wielki ruch. :whistle:

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » śr 29.02.2012 16:32

Obserwator chciałby poznać Twoje zdanie na temat uniknięcia degradacji dzięki działaczom PZPN. Powiedz mi jak to jest odbierane przez najwierniejszych kibiców najstarszego klubu w Polsce?
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 613

Postautor: DDK » śr 29.02.2012 20:26

Obserwator pisze:Dyskutumy tu o najstarszym klubie w Polsce

Dobrze, że nie napisałeś że klubie Polski, tylko w Polsce :)
Co nie zmienia faktu, że Resovia powstała w 1905. Ale to temat rzeka.

Obserwator pisze:o klubie który ma najwierniejszych kibiców-o Cracovii.

:roftl3: :roftl3: :roftl3:

Obserwator pisze:Nasz klub notuje systematyczny progres-udało się opuścić strefę spadkową, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Tak jak rok temu, 2 lata temu, 3 lata temu...

bartbuks pisze:Obserwator chciałby poznać Twoje zdanie na temat uniknięcia degradacji dzięki działaczom PZPN. Powiedz mi jak to jest odbierane przez najwierniejszych kibiców najstarszego klubu w Polsce?

Tak mi się skojarzyło:
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/1 ... bz_500.jpg
Obrazek

Awatar użytkownika
metol
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 3
Kontaktowanie:

Postautor: metol » śr 29.02.2012 20:42

Drogi Obserwatorze. Widzę, że masz problemy z kasa, ale pocieszę Cię. Bilety na Cracovie są śmiesznie tanie. Dla kobiet i dzieci poniżej 12 roku życia wejście za symboliczną złotówkę. Dla studentów - 5 zł. A najtańszy dla osób nie łapiących się pod te kategorie za jedynie 10 zł. Więc przyoszczędź na kilku piwach a będziesz mieć bilet na mecz swojej ukochanej drużyny.

Pozdrawiam i liczę udanych wyjazdów.
Evertonians are born, not manufactured. We do not choose - we are chosen. Those that understand need no explanation.
www.EvertonPoland.com
EvertonPoland.com na facebooku.
EvertonPoland.com na Google +
Twitter

Awatar użytkownika
Nirvana
Skład B
Skład B

Postautor: Nirvana » śr 29.02.2012 20:45

Dudek pisze:Co nie zmienia faktu, że Resovia powstała w 1905. Ale to temat rzeka.

1905 według fanów Resovi :)
Od razu po Twoim poście można stwierdzić, że kibicujesz Wiśle, więc jak masz pisać takie głupie nagonkowe posty na Cracovię to daruj sobie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 613

Postautor: DDK » śr 29.02.2012 22:03

Dlatego napisałem, że to temat rzeka, bo jedni będą twierdzić, że w 1905, drudzy ze w 1907 a inni ze na przełomie 1910/11. Niechce zaczynać znowu tego tematu, zresztą to nie żadnego znaczenia.

Czy ja robie nagonke? Nie wydaje mi się, nikogo nie obrażam. Wyśmiałem tylko to, że za każdym razem jak cracovia od kilku lat wychodzi z ostatniego miejsca to się pojawiają głosy, że teraz będzie juz tylko lepiej. Wyśmiałem też utrzymanei się pod zielonym stolikiem tak jak powinna to zrobić cała Polska. I wyśmiałem tekst o najwierniejszych kibicach, napisany przez osobę która uważa się za kibica cracovii bo czuje że jest z drużyną oglądając mecz w tv.

A to, że jestem kibicem Wisły to nic nowego, nigdy tego nie ukrywałem i nie mam takiego zamiaru.

WP

No bez jaj, ostrzeżenie za to że piszę nazwę tego klubiku z małej litery? Wszystkie inne piszę z dużej, ale tego nie piszę i nie mam zamiaru.

Swoją drogą nie wiem czy żaden kibic tego klubu nie zauważył, ze nazwa tematu jest błędna. Dopiero kibic Wisły to widzi? Śmiech
Obrazek

Awatar użytkownika
Obserwator

Postautor: Obserwator » czw 01.03.2012 18:54

Na meczeach Cracovii byłem kilkanaście razy-dokładnie nie pamiętam, nie prowadzę statystyk anie nie zbieram biletów.
Wiem, że bilety są tanie ale samo dostanie się do Krakowa to bardzo duży koszt-dodatkowo potem już nie dojadę na wieczór, nie ma autobusu, więc gdzieś trzeba przenocować. Także to już robia się ok.300 zł na jeden wyjazd.
Jak ktoś mieszka w Krakowie to żaden problem ale dojechać kilkaset kilometrów to już bardzo duży wydatek w domowym budżecie.

Na Wiśle byłem dwa razy-raz na starym stadionie-z bramą brandenburską i raz na odnowionym. Oba stadiony bardzo mi się nie podobały.
Jakieś takie nieprzyjazne dla kibica. Dodatkowo nie mogłem znaleźć kibla a stewardzi nie byli zbyt mili i zapuściłem się wposzukiwaniu water-closetu i przegapiłem dużą część drugiej połowy meczu.
Na Cracovii jest wszystko idealnie oznakowane, mili stewardzi, bardzo miła obsługa, bardzo miła atmosfera, duży poziom bezpieczeństwa.
Nowy obiekt Cracovii jest przepiękny. Obrazek
Jest to jedna bryła-a nie jak na Wiśle osobne trybuny, nie połączone.
Dodatkowo bardzo pieknie prezentuja się reflektory na Cracovii-takie jakby bokiem postawione, oświetlające idealnie murawę, by każdy kibic mógł dokładnie obserwować każdy fragment boiska i by nie uronił ani kawałka przepięknej gry najstarszego polskiego klubu.
Wszystkie miejsca dla widzów znajdują się pod dachem, trybuny są strome, a przejścia między rzędami krzesełek bardzo wąskie. Dzięki temu niemal 100% krzesełek znajduje się nie dalej niż 90 metrów od punktu środkowego boiska (graniczna odległość uznawana za optymalną do oglądania meczów piłki nożnej) co zapewnia komfortową widoczność nieosiągalną na większych stadionach. Kąty nachylenia trybun to 25° u dołu i zwiększa się aż do 31° w ostatnich rzędach parteru.
Bez wątpienia jest to najpiękniejszy polski stadion-bo w końcu gra na nim najlepsza polska drużyna.

Poza tym, ja nie twierdzę, że ktoś kto kibicuje Wiśle jest gorszy. Każdy kibicuje komu chce-mamy wolność i demokrację.
Jeden kibicuje Iskrze Stolec, ktoś inny Gnojownikowi Kurzeszyszyn a jeszcze inny Wiśle Kraków. Świete prawo każdego człowieka do wyborun drużyny której kibicuje.

Jestem za sportową rywalizacją-potępiam jakieś bójki czy bicie kogoś kto jest kibicem innego klubu.
Nigdy bym pierwszy nie zaatakował kogoś-jeżeli się bije to tylko w samoobronie.

Ale śmieszy mnie jedno-Wisła była klubem komunistycznym-milicyjnym, uwikłanym w krzewienie właszy ludowej.
Wchodzę ostatnio na stronę Wisły i czytam relację, że kibice Wisły krzyczą ,,precz z komuną"....Hehe, to już szczyt obłudy.
Przecież całe lata było to Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe, zaplecze ORMO, ZOMO, Milicji obywatelskiej a tu nagle taka wolta? No dziwne to bardzo.

Już nie chcę wracać do międzywojnia i słynnych hajlujących Wiślaków i Wacława Krzeptowskiego z Goranveloku, największego zdrajcy na Podhalu-któy został powieszony przez oddział Ak-Kurniawa. Wierny kibic Wisły.
Obrazek

Jak już wspomniałem-każdy kibicuje komu chce i ma do tego pełne prawo, tym niemniej warto znać trochę historii klubu ktoremu się kibicuje a Wisła ma haniebną historię. Nie chę mi się rozpisywać dłuższej i wklejać zdjęć pokazujących WIślacką historię.Obrazek

Serdecznie pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw 01.03.2012 18:58 przez Obserwator, łącznie zmieniany 1 raz.
Bragiel.

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » czw 01.03.2012 18:58

Obserwator a mógłbyś odpowiedziec na moje pytanie? Abyś nie musiał szukać, to Ci je przypomnę :)

bartbuks pisze:Obserwator chciałby poznać Twoje zdanie na temat uniknięcia degradacji dzięki działaczom PZPN. Powiedz mi jak to jest odbierane przez najwierniejszych kibiców najstarszego klubu w Polsce?
Obrazek

Awatar użytkownika
Obserwator

Postautor: Obserwator » czw 01.03.2012 19:04

Cracovia gra zawsze czysto. Od 1906 roku. Nie było żadnego uniknięcia degradacji dzięki działaczom PZPN-ba-w strukturach kierowniczych PZPN jest wyraźna niechęć do Cracovii.
Więc utzrymanie w lidze zawsze zawdzięczamy postawie na boisku a nie jakimkolwiek machinacją przy zielonym stoliku.
Oczywiscie wyniki osiagane przez Cracovie są obecnie dużo ponizej oczekiwań ale już w przyszłym sezonie myślę, ze będzie dużo lepiej.

Chcesz zobaczyć czym jest nieucziwość w sporcie? Poszukaj na youtubie wczorajszego meczu Bahrajn-Indonezja 10-0. Czegoś takiego jeszcze w życiu nie widziałem...Obie drużyny winny zostać wykluczone z FIFA za coś takiego. Wałek jakiego świat nie widział.http://www.sport.pl/pilka/1,64946,11260 ... robic.html
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw 01.03.2012 19:09 przez Obserwator, łącznie zmieniany 1 raz.
Bragiel.

Kamil232
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 106

Postautor: Kamil232 » czw 01.03.2012 19:06

Oj Obserwatorze poczytaj o tym http://pl.wikipedia.org/wiki/Salut_rzymski Zapewne w ten sposób pozdrawiali piłkarze Wisły publicznośc, nie wiem z którego roku jest to zdjęcia, ale zapewne z "Hajlowaniem" Hitlera wiele wspólnego nie ma. To, że naziści sobie przywłaszczyli to powitanie i przez to jest w dzisiejszych czasach tak kontrowersyjne to przed Wojną nic w Salucie Rzymskim kontrowersyjnego nie było.
Obrazek

Określenia dozwolone przez moderacje do użycia w dyskusji:
trudno o większy dowód dysfunkcji niepofałdowanej mózgownicy;p

Określenia nie dozwolone przez moderacje do użycia w dyskusji:
dyletant

:lol2:

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » czw 01.03.2012 19:08

Obserwator pisze:Więc utzrymanie w lidze zawsze zawdzięczamy postawie na boisku a nie jakimkolwiek machinacją przy zielonym stoliku.

Zajęcie miejsca spadkowego na koniec sezonu i uniknięcie degradacji poprzez wykluczenie ŁKS-u z Ekstraklasy to też Cracovia zawdzięcza postawie na boisku?
Obrazek

Wróć do „Polska”