Polska kadra na Euro

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 857

Polska kadra na Euro

Postautor: fieldy » sob 26.05.2012 21:53

W tym wątku poruszamy sprawy związane z Polską kadrą. Chyba wstępy zbędne, wiadomo o co chodzi.

To jak, kto oglądał mecz ze Słowacją ?

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 940

Re: Polska kadra

Postautor: rekinho » sob 26.05.2012 22:15

ja oglądałem, francuz ładną brakę strzelił.
czy nikt nie ma jaj, żeby szpakowskiemu powiedzieć, że nie nadaje się na komentatora? czy on po prostu jest tak mocno zakochany w sobie, że ma to w dupie i uważa się za najlepszego komentara w pl (przypomina mi to sytuacje z kebabem)?
na plus szczesny, rybus, piszczek, lewy (chociaż powinno sie od niego wiecej wymagać)

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Postautor: czeher » sob 26.05.2012 22:21

nie ogladam meczow Polski od czasow Leo... dizisaj widzialem kilka minut i Boenischa posligniecie :rotfl4:

Kucharczyk, Boenisch i Matusczyk out :!:
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
Unista
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0

Re: Polska kadra na Euro

Postautor: Unista » ndz 27.05.2012 1:18

Ten pan co strzelił gola pomylił sobie reprezentację. Mnie jako Polaka napewno nie reprezentuje. Litości - mam nadzieje, że farbowańcy doprowadzą kadrę do porażki, albo nie zagrają i wtedy wygramy. :D
WIELKA POLSKO OJCZYZNO MA KOCHANA!

Awatar użytkownika
Lisek
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1

Postautor: Lisek » ndz 27.05.2012 1:19

W takim ustawieniu zagraliśmy w 2010 roku w przegranym meczu z Hiszpanią (0:6), boltem zawodnicy z obecnej pierwszej jedenastki:

Skład:
Tomasz Kuszczak - Grzegorz Wojtkowiak, Michał Żewłakow, Kamil Glik (46. Maciej Sadlok), Dariusz Dudka - Sławomir Peszko, Rafał Murawski, Adrian Mierzejewski (46. Adam Matuszczyk) - Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Dawid Nowak (46. Maciej Rybus)

Także trzech zawodników grało od początku, Rybus wszedł w drugiej połowie. To najlepiej pokazuje jakie zmiany przeprowadził Smuda i jestem pewien, że teraz taki wynik nie miałby już miejsca.
"Kiedy mówię „Polska”, mam przed oczami pszeniczny kłos wyrosły na tej ziemi, znajome boćki, co przycupnęły na przyjaznej mazurskiej chacie…"

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 857

Postautor: fieldy » ndz 27.05.2012 9:10

czeher pisze:
Kucharczyk, Boenisch i Matusczyk out :!:

Jodlowiec. Kucharczyk. Glik zdaniem Pola

Awatar użytkownika
Sammyy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 49

Postautor: Sammyy » ndz 27.05.2012 10:42

Podobno właśnie jest tak jak Fieldy napisał. Przynajmniej takie opinie już chodzą we wszystkich mediach od rana. Poza Kucharczykiem nikt nie trafił :lol:
Wygląda więc na to, że Smuda w meczu ze Słowakami grał już tylko tymi, których będzie wystawiał na euro. Wychodziło by na to, że Kamiński, krytykowany tu przez większość, będzie pierwszym zmiennikiem na środku obrony dla Wasyla i Perquisa, Dudka dla Polanskiego, a Mierzejewski dla ofensywnego tria. Najgorzej z atakiem gdzie poza Lewym nie ma kto grać. Oby nigdy nie było potrzeby wprowadzania Brożków i Sobiechów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 550

Postautor: Boromir » ndz 27.05.2012 10:53

Ja się zastanawiałem między Kamińskim a Jodłowcem, bo jakiś środkowy obrońca musiał polecieć z kadry, ale zapomniałem, że jest jeszcze Glik. W sumie po co on go powołowywał, skoro sam Kamil miał jeszcze rozgrywki Serie B, których zresztą nie dokończył tylko po to, żeby oba mecze przesiedzieć na ławce i usłyszeć do widzenia. Dobrze, że Wolski jedzie, bo on musi się rozwijać także mentalnie z czym udział w takim turnieju na pewno mu pomoże. Kucharczyk był pewniakiem do wyjazdu z kadry od samego początku.

Perquis się żali, że go wszyscy pytają o złamaną rękę, a nie o formę. Może chodzi o to, że jest naszym najsuperhiper pierwszym liderem na środku obrony wg Smudy i jak on się połamie, to jesteśmy w ciemnej dupie z Kamińskim na starcie? Co on, sytuacji w Polsce nie śledzi, że nie wie jaką mamy sytuację w obronie?

P.S. Widzę, że uczycie się, szanowna moderacjo, od najlepszych: nie potrafiliście znaleźć udanego rozwiązania dwóch poprzednich tematów, ludu też nie potrafiliście uspokoić to sprytnie przyszykowaliście... temat zastępczy :brawo:
Obrazek

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!
Reputacja: 0

Postautor: emdżej » ndz 27.05.2012 10:56

Jak dla mnie pierwszym zmiennikiem na środek obrony nie będzie przecież Kamiński tylko Wojtkowiak.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cris7
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 7

Postautor: Cris7 » ndz 27.05.2012 11:21

Boromir pisze:Perquis się żali, że go wszyscy pytają o złamaną rękę, a nie o formę. Może chodzi o to, że jest naszym najsuperhiper pierwszym liderem na środku obrony wg Smudy i jak on się połamie, to jesteśmy w ciemnej dupie z Kamińskim na starcie? Co on, sytuacji w Polsce nie śledzi, że nie wie jaką mamy sytuację w obronie?

A od kiedy to najemnicy mają się interesować jakoś losami tego kto ich zatrudnia do wykonania roboty? Przyjeżdża, robi swoje, bierze pieniądze i pa pa. Taka jego rola.
United Road, take me home
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United road

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » ndz 27.05.2012 11:27

fieldy pisze:Jodlowiec. Kucharczyk. Glik zdaniem Pola

Kucharczyk i Jodłowiec - rozumiem. Ale GLIK? Zakładam się o mój samochód i cały dobytek jaki posiadam, że w tym sezonie więcej razy widziałem Glika w akcji w koszulce Torino, niż Zieliński i Smuda razem wzięci. Niestety mamy za mało miejsc do odstrzału, a ten sobie wypierdziela kolesia co regularnie gra w środku obrony w drużynie, która jest 2 w serie B. Nie no coś pięknego.

A w sumie... Co się spinam. Nie moja kadra, nie mój problem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 550

Postautor: Boromir » ndz 27.05.2012 11:38

I która w Serie B straciła najmniej bramek trzeba dodać, w czym też jest zasługa Glika, bo samo się nie zrobiło.
Obrazek

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 735

Postautor: Diamen23 » ndz 27.05.2012 12:02

jak zwykle biadolenie. Super, że pewnie widzieliście więcej spotkań Glika w Torino, ale Franek miał Kamila pod okiem przez tydzień i na pewno nie wykluczył go z kadry, bo jest blondynem, ale dlatego że widocznie najsłabiej się prezentował. Gdy Glik regularnie był powoływany do kadry był śmiech jakie to jest drewno, a gdy powołania się skończyły nagle ogarnęła wszystkich tęsknota. Tak źle i tak niedobrze :)

Krytyka Smudy jednak ponad wszystko. Wiadomo, że jak nie wyjdziemy z grupy to przede wszystkim dlatego, że gdzieś w głębi ławki wygodne krzesełko grzeje Wojtkowiak zamiast Glika.

Warto dodać, że Kamiński i Wojtkowiak mogą grać na bokach w razie czego w przeciwieństwie do Glika co też jest ważne, gdy spojrzy się jak mało zawodników można wziąć na turniej.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » ndz 27.05.2012 12:07

Diamen23 pisze:Super, że pewnie widzieliście więcej spotkań Glika w Torino, ale Franek miał Kamila pod okiem przez tydzień i na pewno nie wykluczył go z kadry, bo jest blondynem, ale dlatego że widocznie najsłabiej się prezentował.

Ok, logiczny argument, ale np nie chce mi sie wierzyć, że np Matuschyk po tragicznym sezonie nagle na kadrze złapał formę. Ale nie ma co dyskutować na ten temat. Turniej wszystko zweryfikuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 735

Postautor: Diamen23 » ndz 27.05.2012 12:08

Matuszczyk jest beznadziejny, ale Smuda strzelił sobie w stopę nie powołując Borysiuka i nie mając możliwości porównania ich obu. Też mi się Lennox Lewis nie podoba.
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Polska”