Ekstraklasa w sezonie 2012/2013

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 34
Kontaktowanie:

Re: Ekstraklasa w sezonie 2012/2013

Postautor: ddemon » wt 04.06.2013 16:38

:shock: Przecież wraz z Nawałką potwierdzili,że w przyszłym sezonie zostają w obecnych klubach w ostatniej kolejce :roll:

Madej i Kosznik trafią do Górnika?

Łukasz Madej i Rafał Kosznik z GKS-u Bełchatów w Górniku Zabrze? Piłkarze spadkowicza z ekstraklasy podobno są na liście życzeń "Trójkolorowych". Z kolei Krzysztofa Mączyńskiego chcą pod Wawelem.
Wczoraj oficjalnie z Górnikiem pożegnał się Aleksander Kwiek, który podpisał kontrakt z Zagłębiem Lubin. - Te trzy lata będę wspominać bardzo dobrze. Chciałbym podziękować trenerom, kibicom, a także Łukaszowi Mazurowi, Tomaszowi Wałdochowi i Krzysztofowi Majowi, którzy ściągnęli mnie do Zabrza. Marzyłem, by zagrać na nowym stadionie, ale przyjadę na niego już w roli gościa - powiedział pomocnik.
Nie będzie to jedyny zawodnik, którego przy Roosevelta już nie będzie. Dzisiaj określi się ma Michał Bemben, z klubem może rozstać się Seweryn Gancarczyk, co w połączeniu z kolejną operacją Mariusza Magiery oznacza, że nagle z pozycji, na której trener miał pozytywny ból głowy, nagle robi się spora dziura. Dlatego też działacze myślą o sprowadzeniu Rafała Kosznika z GKS-u Bełchatów. Zabrzanie przymierzają do klubu także jego klubowego kolegę - Łukasza Madeja.
Piłkarzem Górnika już nie jest Tomasz Zahorski, którego umowa z klubem obowiązywała do 1 czerwca. Nie wiadomo, co będzie z Krzysztofem Mączyńskim, który co prawda otrzymał propozycję przedłużenia umowy, jednak pomocnika chce także Franciszek Smuda, nowy trener Wisły Kraków.

źródło: Sport

:jupi: :jupi: Madeja chętnie bym zobaczył w Zabrzu - czasami miałem wrażenie,że w tym Bełchatowie tylko on ciągnie tą grę i o mało włos dałby utrzymanie :) Kosznika natomiast nie kojarze :/ Mam nadzieję,że jednak Gancarczyk zostanie :(
Franz jeśli chcesz robić cuda to bierz tego Mączyńskiego abym w życiu go w Zabrzu na oczy nie widział :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1002
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » wt 04.06.2013 16:51

Ja bylem pewien, ze Bobo ma w Gdansku "chody" i nie ma szans na jego zwolnienie, a tu prosze. Spalonej ziemi jednak po sobie nie zostawia, w Lechii zadebiutowala w tym sezonie spora grupa nastolatkow (Frankowski, Kacprzycki, Lazaj z najbardziej znanych), z ktorych kilku ma szanse na powazniejsze kariery w przyszlosci.

Madeja chętnie bym zobaczył w Zabrzu - czasami miałem wrażenie,że w tym Bełchatowie tylko on ciągnie tą grę i o mało włos dałby utrzymanie Kosznika natomiast nie kojarze Mam nadzieję,że jednak Gancarczyk zostanie

Kosznik mial naprawde dobra wiosne w Belchatowie. Swoja droga ciekawe czy Torfiorze zaczna teraz sprzedawac, a kilku fajnych chlopakow na poziom TME w kadrze przeciez maja - Michalski, Waclawczyk, Madej, Kosznik czy Mateusz Mak.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1002
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » wt 04.06.2013 19:19

Probierz nowym trenerem Lechii. Szybko sie z tym wszystkim uwineli.

Awatar użytkownika
krako
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: krako » wt 04.06.2013 19:37

Madej będzie grał u Nas. Hmm sam nie wiem czy to dobry pomysł.Jak dla mnie zbyt miękki
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 34
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » wt 04.06.2013 20:47

krako pisze:Madej będzie grał u Nas. Hmm sam nie wiem czy to dobry pomysł.Jak dla mnie zbyt miękki

jeszcze nie wiadomo chyba że masz lepsze informacje :D Jak dla mnie jest dobry pomysł..Facet,który zdobył MP decyduje się na zespół,który był pewny spadku ale jego gra wiosenna była tak dobra jak i jego zespołu,że mały włos a uzyskaliby cel...Już samo to nie powinno się mówić,że jest osobą miekką :D
Fakt brakuje mu bramek,asyst - liczb - ale ciągnął grę Bełchatowa niesamowicie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Postautor: czeher » wt 04.06.2013 21:01

jezeli krako pisze to juz wiadomo, ze tak bedzie
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
grzegorzfcb
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 61

Postautor: grzegorzfcb » wt 04.06.2013 21:06

Dr.Football1 pisze:Probierz nowym trenerem Lechii. Szybko sie z tym wszystkim uwineli.

Czyli debiut polski Guardiola będzie miał z Barceloną :bicz: :lol:

Nie jestem pewnien, czy Bobo Kaczmarek zasługiwał w 100% na zwolnienie, niby w tej rundzie Lechia grała kupę a sam Bobo nie znalazł sposobu na Traoredependencję(tj jego braku), ale z drugiej strony jaki miał potencjał i możliwośći transferów.
Probierz dostanie wiecej kasy, postawi na młodzież ?
Czy ja wiem
Messi jada przy stole oddzielonym od reszty świata - Jorge Valdano

Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów - Vysogota z Corvo

Awatar użytkownika
krako
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: krako » wt 04.06.2013 21:11

Ogólnie sam jestem ciekawy tego zawodnika z Zabrzu. Solidny ligowiec jednak nie wiem czy pasuje charakterem Nawałce. Chociaż w tej rundzie u nikogo nie było go widać.
Co do Probierza to dla mnie zaskoczenie. Bobo był jaki był ale na potencjał kadrowy nie grała Lechia źle. Mieli pecha w paru meczach. Przydałoby się więcej stabilizacji na posadzie trenera w ekstraklasie, dlatego jestem zadowolony z decyzji o pozostaniu Nawałki w Zabrzu. Brosz 2 sezony temu też miał bardzo słabą rundę,spaprał awans jednak dali mu popracowac i efekty mamy teraz
Obrazek

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » wt 04.06.2013 21:37

Planowana jest fuzja Podbeskidzia z BKS Stalą Bielsko-Białą, która miałaby stać się zespołem rezerw ekstraklasowca. Chyba dawno w Bielsku zamieszek nie mieli, że wpadli na taki pomysł. Kto inteligentny próbuje połączyć kluby, których kibice są ze sobą zwaśnieni?
Obrazek

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Postautor: czeher » wt 04.06.2013 21:46

ehehehehhe.... jak jeszcze mieszkalem w szczyrku to w bielsku dalo sie zauwazyc niechec klubow. wtedy byl to ceramed (nazwa dawnego sponsora podbeskidzia) a nie podbeskiedzie :P i bks
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
krako
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: krako » wt 04.06.2013 22:01

Nic z tego nie wyjdzie.Kibice BKSu zablokują fuzję( konsekwencja- zwolnienie prezesa BKSu) :)
Obrazek

Wróć do „Polska”