ISLANDIA - Euro 2016

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Jaki wynik osiągnie Islandia podczas Euro 2016?

Odpadnie w grupie
0
Brak głosów
Odpadnie w 1/8 finału
0
Brak głosów
Odpadnie w ćwierćfinale
0
Brak głosów
Odpadnie w półfinale
0
Brak głosów
Zdobędzie srebrny medal
0
Brak głosów
Zdobędzie mistrzostwo Europy
1
100%

Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1316

ISLANDIA - Euro 2016

Postautor: Morrow » czw 12.05.2016 16:51

Obrazek

Obrazek

Temat poświęcony reprezentacji Islandii podczas Euro 2016.

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

ISLANDIA - Euro 2016

Postautor: Carbon » czw 02.06.2016 15:35

Tak jak Islandia w wielkim stylu wyszła z grupy eliminacyjnej, gdzie zostawili za sobą Turków czy Holandię, tak nie widzę ich totalnie na turnieju głównym. Grupę mają naprawdę silną: Portugalia od zawsze radziła sobie zajebiście na Mistrzostwach Europy, więc nie liczyłbym na jakieś punkty z nimi. Austria to jeden z faworytów do miana "czarnych koni" tych Mistrzostw, każdy chyba wie jak radzili sobie w eliminacjach, ale mam wrażenie, że w ostatnich miesiącach coś w nich zgasło i jak niektórzy nie ostudzą emocji, to różnie to może w końcu wyjść.
Najważniejszy mecz Islandczyków czeka w trzeciej i ostatniej kolejce grupowej, gdzie zmierzą się na śmierć i życie z Węgrami, zapewne o trzecie miejsce, które może ich premiuje do dalszej fazy. Jest sześć grup, a z trzecich miejsc wychodzą cztery najlepsze drużyny. Nie wiem jednak, czy powinni popadać w hurraoptymizm, bo Węgrzy pokazali pazur w play-offach o ME, w dodatku ostatnie dwa mecze towarzyskie(dwa remisy, ale nie z byle kim, bo z WKS i Chorwacją) mogą napawać optymizmem.

Liczyłbym tutaj tylko na maksymalnie 1/8 finału, na nic więcej ich nie stać. A jeśli zawiodą Ci, którzy dotąd byli głównym atutem tego zespołu, czyli ich duet w ataku, to może się to nawet skończyć tylko na grupie. Tak czy siak będę trzymał mocno kciuki za nich, oglądałem ich dwa spotkania w ostatnim czasie(oba przegrane :mrgreen: ), z Polakami nie zaprezentowali się najlepiej, ale zyskali moją sympatię za tę Holandię. :D
Ostatnio zmieniony czw 02.06.2016 16:22 przez Carbon, łącznie zmieniany 1 raz.
i hate being bi-polar
it's awesome

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

ISLANDIA - Euro 2016

Postautor: blackmore » czw 02.06.2016 15:38

Carbon pisze:Source of the post Austria to jeden z faworytów do miana "czarnych koni" tych Mistrzostw,

W takim razie już tym "czarnym koniem" być nie może. "Czarny koń" to drużyna, której nikt nie brał pod uwagę i to taki Senegal 2002 albo Turcja 2008. "Czarnego konia" poznaje się dopiero w trakcie turnieju ; )

Wróć do „GRUPA F: Portugalia, Islandia, Austria, Węgry (EURO 2016)”