WALIA - BELGIA (ĆWIERĆFINAŁ: 01.07.2016 - 21.00)

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1317

Postautor: Morrow » pt 01.07.2016 23:43

Tomusmc pisze:Source of the post Niemcy jeszcze nie stracili bramki więc oni mają galaktyczną ;)

Tylko do jutra ;)

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1573

Postautor: Tomusmc » pt 01.07.2016 23:49

Pelle i Giaccherini zrobią miazgę z Niemców :mrgreen:
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1222

Postautor: League » pt 01.07.2016 23:49

Morrow pisze:Source of the post
Tomusmc pisze:Source of the post Niemcy jeszcze nie stracili bramki więc oni mają galaktyczną ;)

Tylko do jutra ;)

oby :D

Nie wiem ale jestem chyba jedynym albo w zdecydowanej mniejszości osób co nie lubi Mullera. Wszędzie czytam jaki to on nie wesołek itp a mi jakoś typ zupełnie nie pasuje i odbieram go inaczej zupełnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bouma
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 128

Postautor: Bouma » pt 01.07.2016 23:53

Tomusmc pisze:Source of the post Zgadzam się oczywiście. Nie oglądałem każdego meczu Portugalii, ale z czystym kontem ani razu nie wyszli. Od Węgrów dostali trzy (i tego mimo wszystko nie można pomijać), Polska miała parę sytuacji, w których Portugalia powinna się czuć jak tyczki, a wy piszecie o świetnej defensywie. To co można napisać o Włochach? Kosmiczna? To jest totalnie przeciętny zespół jak Grecja w 2004 roku, ale może im wyjść. Jedynie Pepe mnie zdziwił w meczu z Polską bo zagrał chyba za całą defensywę

1. Nieprawda.
2. Oczywiście, że można, grają teraz zupełnie innym składem.
3. Włosi mają najlepszą obronę na świecie, więc owszem, Portugalia nie ma do nich startu. Ale ile zespołów na świecie ma?
4. Grecja grała wtedy świetną piłkę - Czesi, Portugalia, Francja - każdy z tych zespołów zrobiłby obecnie z tej górnej drabinki finał na luzie, a Grecy nawet nie potrzebowali karnych żeby ich pokonać. Nawet nie ma co porównywać do zespołów które walczą o finał z tej górnej połówki obecnie. Powtórzę się - wygrany z tej górnej połówki będzie najsłabzym finalistą międzynarodowej imprezy jakiego pamiętam.

Może inaczej. Ile stuprocentowych sytuacji na strzelenie bramki miała Polska i Chorwacja? Bo ja wielkim fanem Portugalii nie jestem, pewnie nawet pokibicuję Walii w tym półfinale, ale jednak dosyć oczywiste jest dla mnie, że Portugalczycy bardzo efektywnie wyłączyli z gry rywali w ostatnich dwóch meczach, a Walia bez Ramseya nie wydaje się od nich groźniejszym zespołem. Tak tylko ostrzegam, bo mi tu pachnie jakimś 1-0 po bramce w drugiej połowie dla Portugalii. TROCHĘ przypomina mi się gra Holandii w fazie pucharowej ostatniego Mundialu.
...

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1278
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » pt 01.07.2016 23:55

Zgodnie z przewidywaniami belgijski Smuda spieprzyl drugi z rzedu turniej zlotej generacji. Zero pomyslu na te ekipe, kilku pupilkow, przedziwne decyzje, a wszystko bazowalo na umiejetnosciach indywidualnych 2-3 gwiazdeczek (ci tez oczywiscie bez winy nie sa), ktorych zreszta nie potrafil wziac za morde. To juz koniec, Marc.

Ciekawe kogo teraz Belgowie wezma. Na krajowym podworku chyba jedynym konkretnym wyborem obecnie bylby Hein Vanhaezebrouck, ktory robi kawal dobrej roboty w Gent.

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Postautor: blackmore » sob 02.07.2016 0:26

League pisze:Source of the post Nie wiem ale jestem chyba jedynym albo w zdecydowanej mniejszości osób co nie lubi Mullera. Wszędzie czytam jaki to on nie wesołek itp a mi jakoś typ zupełnie nie pasuje i odbieram go inaczej zupełnie.

Z charakteru to go nie znam, ale na pewno jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy.

Bouma pisze:Source of the post Grecja grała wtedy świetną piłkę

Byli skuteczni w defensywie. Pod względem poczynań ofensywnych, to Portugalia w samych meczach grupowych zrobiła więcej akcji ofensywnych niż Grecy w trakcie całego turnieju. A to słupki, poprzeczki, sam na sam, strzały z dystansu...

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1753

Postautor: fieldy » sob 02.07.2016 1:20

fajny mecz, sporo się działo, Pisałem ze Belgia ma wieksze szanse, jak Hazard i De Bruyne zagrają na swoim poziomie. Hazard jeszcze coś robił, ale rudy, to jakaś porazka totalna, jedno z największych rozczarowań na turnieju. W Man City praktycznie cały sezon ich ciągnął, wrócił po kontuzji i z miejsca robił róznicę, a na Euro padaka. Zawiódł bardziej niż Lukaku, bo po nim wszyscy się spodziewali klocowatej gry.
Ramey kapitalny dzisiaj. 2 asysty, powinny być 3, ale strzał Taylora świetnie wyjął Courtois. Był wszędzie w ataku, aktywny, groźny i tylko tej kartki szkoda. Akcje musieli zatrzymać, szkoda ze padło na niego. I ten głupi przepis, że sie pauzuje po 2 żółtkach. 5 spotkań do 1/2... pauza powinna być za czerwo, a nie za 2 zółte na przestrzeni 5 spotkań. Jakby to 4 były, to wtedy wiadomo, ze ktoś kto cały czas łamie przepisy wypada, ale za dwie? nie ogarniam tego.
Cholernie cięzko będą mieli bez Ramseya. 5 spotkań, gol i 4 asysty, masa stworzonych okazji - w grupie najwięcej z Walijczyków, bo 8, dziś 5 jeśli dobrze pamiętam.. cała nadzieja w Allenie i Bale'u...

Wróć do „FAZA PUCHAROWA”