EURO 2016 - HOOLS

Pozostałe tematy związane z EURO 2016

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1220

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: League » ndz 03.07.2016 14:35

czarny samael pisze:Source of the post o nie my powinniśmy się przygotowywać na jakieś uliczne wojenki, a ci którzy chcą na innych napadać powinni bać się służb porządkowych.

odnoszę wrażenie że ci rozumieją tylko prawo dźungli tj kto komu napierdzieli garści ten ma rację;)
Obrazek

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 958

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: rekinho » ndz 03.07.2016 14:49

wy macie rację, my mamy karabiny

wybieram się właśnie na trening. Min. po to by w realnym świecie nie zabrakło mi argumentu pięści w spotkaniu z jakimś troglodytą :beer:
godne pochwały, dopóki sam na nikogo nie napadasz

Awatar użytkownika
ycu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 39

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: ycu » ndz 03.07.2016 15:21

Podsumujmy.

Nikt nie ma nic naprzeciw temu, by bandy kibicowskie tłukły się między sobą. Jeśli ktoś zgłasza chęć do napierdalanek (np. nazywając się chuliganem, fanatykiem, nosząc kominiarę czy cokolwiek w ten deseń), to również nie będzie narzekał, gdy dostanie w papę.

Jeśli inne grupy kibiców jeżdżą na mecz i nie chcą się tłuc, to normalne jest, że powstaje bunt, kiedy w papę dostaną. Wystarczy tylko rozgraniczyć te dwie rzeczy, nie wchodzić sobie w drogę i będzie spokój.

Niestety koledzy prawdziwi kibice nie są w stanie przyznać, że w ich towarzystwie jest dużo większa średnia kompletnych ułomów i bezmózgów, którzy mają wyjebane we wszystko poza flagą i swoją masą. Nie da się ich kontrolować inaczej niż siłą, więc jeśli liderzy tych grupek tego nie zrobią, to tałatajstwo się rozpełznie i będzie atakować bogu ducha winnych (czyt. tych, którzy nie chcą) - stąd winne jest całe towarzystwo.

I przestańcie zakładać komuś mentalne rurki. Ja się natłukłem wystarczająco w życiu, by nie uciekać nawet przed największą świnią. Co z tego, jeśli podeszłoby do mnie pięciu typa ze sprzętem? Ktoś da mi gwarancję, że nie podejdą, gdy w koszulce Lechii Gdańsk pojadę na mecz reprezentacji i spotkają mnie śledzie z Arki?
„Wszystkim chciałbym być, wszystko przeżyć, połączyć w sobie najdziksze sprzeczności, aż pękłbym wreszcie nadziany sam na siebie jak na pal.”

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1874
Kontaktowanie:

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: cloner » ndz 03.07.2016 15:34

ycu pisze:Source of the post Ktoś da mi gwarancję, że nie podejdą, gdy w koszulce Lechii Gdańsk pojadę na mecz reprezentacji i spotkają mnie śledzie z Arki?

Kto mi da gwarancję że nie podejdą do mnie na koncercie Black Sabbath gdy pojadę w koszulce Eltona Johna?
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia
j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
ycu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: ycu » ndz 03.07.2016 15:40

cloner pisze:Source of the post
ycu pisze:Source of the post Ktoś da mi gwarancję, że nie podejdą, gdy w koszulce Lechii Gdańsk pojadę na mecz reprezentacji i spotkają mnie śledzie z Arki?

Kto mi da gwarancję że nie podejdą do mnie na koncercie Black Sabbath gdy pojadę w koszulce Eltona Johna?

Tylko czego szukałbyś na koncercie blackmetalowego zespołu w koszulce z pedałem? Bo koszulka Lechii Gdańsk to wciąż te same (polskie) tematy piłkarskie, co mecz reprezentacji. To tak jakbyś w koszulce Atletico Madryt poszedł kibicować Barcelonie. Mylisz pojęcia.
„Wszystkim chciałbym być, wszystko przeżyć, połączyć w sobie najdziksze sprzeczności, aż pękłbym wreszcie nadziany sam na siebie jak na pal.”

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: cloner » ndz 03.07.2016 15:46

ycu pisze:Source of the post Bo koszulka Lechii Gdańsk to wciąż te same (polskie) tematy piłkarskie, co mecz reprezentacji.

A ilu zawodników Lechii Gdańsk i Arki Gdynia gra obecnie w reprezentacji? że to te same wg ciebie tematy ;) na mecze kadry nie chodzi sie na klubowo, nie mówiąc juz o pakcie, o którym ty nie masz pojęcia chyba, skoro jakieś dyrdymały wypisujesz.

Obrazek

Awatar użytkownika
ycu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: ycu » ndz 03.07.2016 15:50

No i właśnie o to cloner chodzi, że nie mam pojęcia o jakimś pakcie, a chcę pójść (hipotetycznie) na mecz reprezentacji, ubieram koszulkę Lechii, bo jestem z Gdańska i tylko taką mam. Dlaczego mam za to dostać w ryj? Dlaczego Ty usilnie bronisz nawet najgorszych kibiców, skoro samego Ciebie zapewne wkurza to, że opinia o kibolach jest tak dramatyczna właśnie przez ich zachowania. Nikt by tu Ciebie z nimi nie utożsamiał, jeśli potrafiłbyś nazwać bydło bydłem. Nawet jeśli to Twoi koledzy. Chodzi tylko o to i aż o to. Nie każdy musi być od razu zaszufladkowany. Ja mogę zostać nazwany piknikiem, a Ty kibolem i co z tego, czemu nikt nie może działać wg swoich zasad i nie wciągać w to na siłę innych?

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2084

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: Rojiblanco » ndz 03.07.2016 15:57

Tak a propos tych zasad i paktów, posłużę się paroma cytatami:

Portugalia - Polska (30.06.16)
Wisła Sharks relacjonuje:
"...ekipa WSH zaatakowała ośmiu wyczajonych wcześniej przedstawicieli narodu posranego spod znaku JG. Pejsy nawet się nie stawiają, część kończy na deskach, reszta zalicza desperacką przebieżkę po stadionie, wracając potem na swoje miejsca z ochroną, która de facto ratuje im życie..."

Wisła Sharks wyjaśnia pewne sprawy w Marsylii:
"Po meczu ciężki nokaut z naszej strony zalicza Szlachetko, Orzełek, Ciesielski. Wśród parchatych cykorów najbardziej obsrany był Szlachetko, który wykrzyczał, że on przecież z kibicowaniem nie ma nic wspólnego."

Bardzo mnie śmieszy pisanie o zasadach w kontekście tego bydła ganiającego się na meczach reprezentacji albo z narzędziami po mieście.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: cloner » ndz 03.07.2016 16:02

ycu pisze:Source of the post No i właśnie o to cloner chodzi, że nie mam pojęcia o jakimś pakcie, a chcę pójść (hipotetycznie) na mecz reprezentacji, ubieram koszulkę Lechii, bo jestem z Gdańska i tylko taką mam

A ja mam koszulkę tylko Eltona Johna, ładnie śpiewa, a na koncert Black Sabbath chcę iść z ciekawosci, grają (hipotetycznie) w moim mieście.

ycu pisze:Source of the post Dlaczego mam za to dostać w ryj?

Bo takie zasady wymyśliły pierwsze kluby kibica w latach 70. w naszym kraju i nic się do tej pory nie zmieniło.
ycu pisze:Source of the post Dlaczego Ty usilnie bronisz nawet najgorszych kibiców, skoro samego Ciebie zapewne wkurza to, że opinia o kibolach jest tak dramatyczna właśnie przez ich zachowania. Nikt by tu Ciebie z nimi nie utożsamiał, jeśli potrafiłbyś nazwać bydło bydłem. Nawet jeśli to Twoi koledzy.

Kogo usilnie bronię?

PS w czwartek Zagłębie Lubin i Cracovia rozpoczęły pierwsze mecze w eliminacjach pucharów, czemu wy pikniki, którzy uważacie się za lepszych nie byliście na meczu?

Ubek: ale to tylko Wisła, która nigdy paktu nie ogarniała. Teraz dołączył do nich Ruch i Widzew. Z tego co się dowiaduje to raczej nie będzie to lubiane trio.

Obrazek

Awatar użytkownika
ycu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: ycu » ndz 03.07.2016 16:03

Ech. Przynajmniej próbowałem.

cloner pisze:Source of the post Kogo usilnie bronię?

Tych pojebów, atakujących niewinnych ludzi. Tak rozumiem to, że odzywasz się zawsze, gdy ktoś ich nazwie bydłem.
Ostatnio zmieniony ndz 03.07.2016 16:06 przez ycu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2084

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: Rojiblanco » ndz 03.07.2016 16:04

i Elana.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: cloner » ndz 03.07.2016 16:06

ubek pisze:Source of the post i Elana.

Zapomniałem. Bo oni dopiero chyba od 2-3 dni

Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1220

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: League » ndz 03.07.2016 16:13

ycu pisze:Source of the post Tych pojebów, atakujących niewinnych ludzi. Tak rozumiem to, że odzywasz się zawsze, gdy ktoś ich nazwie bydłem.

on tak ma, tego kibola co zmarł od policyjnej kuli też bronił a potem się wypierał :D
Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: cloner » ndz 03.07.2016 16:15

League pisze:Source of the post tego kibola co zmarł od policyjnej kuli też bronił a potem się wypierał

Oj dzieciak grabisz sobie.

ycu pisze:Source of the post Tych pojebów, atakujących niewinnych ludzi. Tak rozumiem to, że odzywasz się zawsze, gdy ktoś ich nazwie bydłem.

Ja nazywam policję bydłem. Ci ktorzy nas ochraniają na żaden inny epitet nie zasluzyli. I co?

Obrazek

Awatar użytkownika
ycu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

EURO 2016 - HOOLS

Postautor: ycu » ndz 03.07.2016 16:20

cloner pisze:Source of the post Ja nazywam policję bydłem. Ci ktorzy nas ochraniają na żaden inny epitet nie zasluzyli. I co?

I nie mam nic przeciwko, sam mam powody, by tylko przyklasnąć. Kibole atakujący przypadkowych ludzi to też bydło, ale tego od Ciebie wciąż nie mogę usłyszeć :>

Wróć do „Inne”