Swiat Pilki na StarsFifght

Witamy nowego Partnera

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 231

Postautor: petru » śr 08.03.2017 17:54

Witajcie kochani,
jak może zauważyliście, nawiązaliśmy współpracę z Starsfight. Na razie będzie będzie polegała na wymianie, ku chwale obu serwisów. Założyłem testowo ligę włoską na przyszłą kolejkę. Byłbym wdzięczny, gdybyście potestowali, można nas łatwo znaleźć na liście lig. Od razu odpowiadam - z tego co się orientuję, budżet drużyny można zwiększyć. To jeszcze nie jest nasz oficjalny start.

Obrazek

Oczywiście jak owocna będzie to współpraca, zależy głównie od Was ;).

podobny konkurs jest urządzony tutaj:
http://www.goal.pl/344795-wlochy-kontra ... -lige.html
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
ubek
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1338

Postautor: ubek » śr 08.03.2017 18:05

Ile pieniażków z tego bedziemy mieli? : )

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 633

Postautor: HMK » śr 08.03.2017 18:07

Wszystkie pieniądze ze współpracy są zbierane na kolejny przyjazd Magnuma do Brukseli.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1046
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » śr 08.03.2017 18:20

Chemik pisze:Wszystkie pieniądze ze współpracy są zbierane na kolejny przyjazd Magnuma do Brukseli.

Ja bym jednak wolal, aby to bylo na moj wyjazd z Brukseli.

Awatar użytkownika
StarsFight
Junior
Junior
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: StarsFight » czw 09.03.2017 11:41

Witam użytkowników forum Świat Piłki :)

Nasza platforma ruszyła zaledwie kilka tygodni temu, wciąż się rozwijamy i dodajemy kolejne ulepszenia, ale mamy nadzieję, że oferowane przez nas konkursy przypadną Wam do gustu.

W chwili obecnej można u nas grać w następujące ligi:
:arrow: Premier League,
:arrow: Bundesliga
:arrow: Primera Division,
:arrow: Serie A
:arrow: Ligue1
:arrow: Ekstraklasa

Z czego same konkursy bywają różne - organizujemy konkursy poświęcone wyłącznie jednej lidze, lub też tworzymy różne kombinacje, np. z Goal.pl organizowaliśmy konkurs SerieA vs. PrimeraDivision, w tym tygodniu (do jutra!) trwa nabór na konkurs Bundesliga vs PrimeraDivision a za tydzień będzie konfrontacja między ligą niemiecką a angielską :afro: - w tych konkretnie konkursach nagrody to 100 zł do podziału dla 3 pierwszych a dla 7 kolejnych Goal.pl funduje nagrody książkowe. Niedługo pewnie wymyślimy coś ciekawego także dla użytkowników forum ŚwiatPiłki, możliwości jest wiele :)

Oczywiście jeśli ktoś woli inne konkursy to mamy także takie dla fanów:
:arrow: 25. kolejka Ekstraklasy - nagroda 50 zł,
:arrow: Bundesliga vs. SerieA - nagroda 75 zł
- te zaczynają się już jutro, więc czasu nie pozostało wiele

:arrow: Środek Europy: Ligue1, Bundesliga, SerieA - nagroda 75 zł
:arrow: Ligue1 vs. LaLiga - nagroda 75 zł
:arrow: 26. kolejka Ekstraklasy - nagroda 50 zł

Serdecznie zapraszamy!
Obrazek

Śledź nas na Facebooku i Twitterze

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 143
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » czw 09.03.2017 16:42

Powiem tak. Fajne rozwinięcie znanej wszystkim formuły. Tyle tylko, że tutaj nie ma co ukrywać - nie zapłacisz, nie masz szans. Można by jednak zachować lepszy balans IMO. Np dokupienie taktyki jeszcze mógłbym w stanie zrozumieć (twórcy przecież muszą na czymś zarabiać), bo nie ma to aż tak wilkiego wpływu na klasyfikacje, ale płacenie i w konsekwencji budżet jest podwajany? IMO przesada.

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 940

Postautor: rekinho » czw 09.03.2017 16:56

red85 pisze:Powiem tak. Fajne rozwinięcie znanej wszystkim formuły. Tyle tylko, że tutaj nie ma co ukrywać - nie zapłacisz, nie masz szans. Można by jednak zachować lepszy balans IMO. Np dokupienie taktyki jeszcze mógłbym w stanie zrozumieć (twórcy przecież muszą na czymś zarabiać), bo nie ma to aż tak wilkiego wpływu na klasyfikacje, ale płacenie i w konsekwencji budżet jest podwajany? IMO przesada.
a to nawet nie klikam, bez sensu

Awatar użytkownika
StarsFight
Junior
Junior
Kontaktowanie:

Postautor: StarsFight » pt 10.03.2017 8:53

red85 pisze:Powiem tak. Fajne rozwinięcie znanej wszystkim formuły. Tyle tylko, że tutaj nie ma co ukrywać - nie zapłacisz, nie masz szans. Można by jednak zachować lepszy balans IMO. Np dokupienie taktyki jeszcze mógłbym w stanie zrozumieć (twórcy przecież muszą na czymś zarabiać), bo nie ma to aż tak wilkiego wpływu na klasyfikacje, ale płacenie i w konsekwencji budżet jest podwajany? IMO przesada.

Nie do końca tak jest - mieliśmy przypadki gdy niepełnym składem, bez dokupywania budżetu gracz wygrywał ze wszystkimi. Poza tym budżet 50 mln stosujemy tylko w konkursach z nagrodami, w przypadku konkursów bez nagród można swobodnie budować składy ze 100 mln na początek.
Np tu:
https://starsfight.com/pl/szczegoly-konkursu?id=192
https://starsfight.com/pl/szczegoly-konkursu?id=182

Jeśli chodzi o to jakie opcje są możliwe do dokupienia, to będziemy to wciąż rozwijać i rozbudowywać, jesteśmy też otwarci na wszelkie uwagi również te krytyczne, w końcu chcemy by ludzie w StarsFight grali :)
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 974

Postautor: fieldy » pt 10.03.2017 8:56

można by spróbować taką ligę zagrać, całe forum się umówi, ze nie korzysta z dodatków i jazda.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 143
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » pt 10.03.2017 10:15

StarsFight pisze:Nie do końca tak jest - mieliśmy przypadki gdy niepełnym składem, bez dokupywania budżetu gracz wygrywał ze wszystkimi.

Prawdopodobnie obecnie macie na tyle mało graczy, że znikomy odsetek korzysta jeszcze z dodatków ;) Chodzi jedynie o to, żeby wpłata nie wiązała się z aż takim handicapem, co z góry skazuje na porażkę tych nie płacących - w dłuższej perspektywie rzecz jasna. To jednak Wasza gra, Wasza polityka, więc jeśli o to w tym chodzi to nic mi do tego ;)
Poza tym budżet 50 mln stosujemy tylko w konkursach z nagrodami, w przypadku konkursów bez nagród można swobodnie budować składy ze 100 mln na początek.
Np tu:
https://starsfight.com/pl/szczegoly-konkursu?id=192
https://starsfight.com/pl/szczegoly-konkursu?id=182

W pierwszym - 75 mln, w drugim 50 mln :)

Awatar użytkownika
TORN HELKAR
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: TORN HELKAR » pt 10.03.2017 13:22

Panowie :beer: :ozob: :pijemy: przedstawię sytuację z mojego punktu widzenia. Jestem zwykłym graczem FANTASY SPORTU / MANAGERÓW, który całe życie czekał na Polską Platformę Daily Fantasy Sports . Próbowałem na zagranicznych, ale tylko rekreacyjnie, bo z formami wypłat było różnie.

Grałem więc w polskie półroczne wersje lub Fantasy Premier LEague (którą wielbię nonstop), ale czegoś brakowało. Bo tu zapomniałem zrobić zmiany, a tu był szpital itp. więc później odpuszczałem już zaangażowanie. I tu nagle spontanicznie pojawia się polska daily, w której nie chwaląc się byłem pierwszym klientem :peace: Obecnie nie ma już weekendu :afro: bez STARS FIGHT . Sytuacja jest dynamiczna, trzeba przed weekendem odświeżyć sobie info z tygodnia, żeby pokonać innych, ale przecież o to chodzi. A 20zł, które wpłaciłem na początku zwróciło się już nie pamiętam kiedy.

A właśnie, jak ktoś ma ochotę to odsyłam na fanpage drużyny, która dzielnie walczy na wielu płaszczyznach Fantasy. Jak ktoś zapyta, po co robiłem tą stronę, odpowiem: A DLACZEGO NIE? :beer:
Możecie tam PRZEKULAĆ WALLA na dół i zobaczyć co się działo podczas różnych fantasy zawodów :) Przedstawiałem tam zwycięstwa, porażki i inne sytuacje. Pamiętam jeden wpis o niszowcach, którzy rozwalili system drużynami bez powiększania budżetu i wygrywali na standardowych 50mln . Także jak ktoś ma ochotę do zapraszam na FAN PAGE DRUŻYNY TORN HELKAR :boruta:

Do zobaczenia wszystkim na WALL OF FAME kolejnych konkursów, bo TORN HELKAR :boruta: na pewno nie odpuszcza :peace: :ozob:
Przecież to dopiero początek długiej przygody, a więc FIGHT!!! :bicz: :peace:
Ostatnio zmieniony sob 11.03.2017 19:10 przez TORN HELKAR, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
StarsFight
Junior
Junior
Kontaktowanie:

Postautor: StarsFight » pt 10.03.2017 14:27

fieldy pisze:można by spróbować taką ligę zagrać, całe forum się umówi, ze nie korzysta z dodatków i jazda.

Możecie się dżentelmeńsko umówić, ale możemy Wam założyć taki konkurs jaki chcecie - bez dodatków, z określonym budżetem, z określonymi meczami. Co wy na to? 8)

red85 pisze:W pierwszym - 75 mln, w drugim 50 mln :)

Ups. Sorry :D No, ale to też przykład tego jak różne opcje mogą mieć konkursy
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 974

Postautor: fieldy » pt 10.03.2017 15:25

StarsFight pisze:
fieldy pisze:można by spróbować taką ligę zagrać, całe forum się umówi, ze nie korzysta z dodatków i jazda.

Możecie się dżentelmeńsko umówić, ale możemy Wam założyć taki konkurs jaki chcecie - bez dodatków, z określonym budżetem, z określonymi meczami. Co wy na to? 8)

no można by, jak ludzie wyrażą chęć.

ludzie, wyrażacie chęć? :mrgreen:

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 940

Postautor: rekinho » pt 10.03.2017 18:14

tak, juz dołaczyłem do tej darmowej

budżet 50mln to jest jakas masakra, samych kasztanów trzeba wybierać, niestety ale gra pay-to-win

Awatar użytkownika
TORN HELKAR
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: TORN HELKAR » pn 13.03.2017 14:33

Mały raport z wyników największego podczas tego weekendu turnieju (łącznie do rozdania było 100zł). Akurat tak się złożyło, że wszystkie ekipy miały powiększony budżet.
1 Dominik Husaria 279 -- 50zł
2 Tirso Tabula rasa 259 -- 30zł
3 BALLBERITH ---TORN HELKAR666--- 244 -- 20zł

Wróć do „StarsFight - Fantasy Liga”