Filozofia włoskiej piłki

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
Marta M.
Trampkarz
Trampkarz
Reputacja: 0

Postautor: Marta M. » czw 22.11.2007 2:23

'Del Piero' pisze:Mam nadzieje ze powiedziałaś juz wszystko i nie będziesz zaśmiecać tego tematu.

Nic z tego, to moj ulubiony temat :P

veelden^ pisze: (..) oparta na 2 meczach reprezentacji jakie w zyciu widziala?

Frajde Ci sprawia pisanie takich dyrdymalow? Czujesz sie przez to bardziej dowartosciowany? Tak czy siak, wspolczuje.

Dlaczego w 'tym meczu'??

Bo wysmiales moje okreslenie 'antyfutbol'. Chcialam zebys napisal - "Tak, w tym meczu zagrali antyfutbol" :P

maestro pisze:Barcelona gra efektowniej niż Milan ale czy naprawdę widzisz aż taką przepaść, by gre Milanu nazywać antyfutbolem??

W przekroju calego sezonu jest to za ostre okreslenie, aczkolwiek w kazdym sezonie zdarzaja sie im mecze w stosuku, do ktorych jest ono bardzo adekwatne. Moze pechowo, ale akurat takie sa najczesciej transmitowane w publicznych mediach. W biezacym sezonie TVP transmitowala mecz Celtic-Milan, efektowny to byl w nim chyba tylko popis bramkarza w ostatnich minutach..

maestro pisze:Za pisanie Milan = catenaccio, powinnaś dostać rózgę od wujka Zazy, znaczy się od Mikołaja Razz

Btw, ciekawe czy sadomacho bardziej by przypadlo mi do gustu od Milanu :wink:

Do spania! //maestro :P
Pozdrawiam, Marta.

Awatar użytkownika
Totnik_ASR
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Totnik_ASR » czw 22.11.2007 10:05

Zeby oceniac styl pilki wloskiej trzeba ogladac AKTUALNE mecz i to przede wszytskim w lidze a nie opierac zdanie na 5 meczach z LM i 2 z rep. :P :P

Ja ogladam mecze ligi wloskiej od dosc dawna i ciezko mi dostrzec takie zjawiska jak glosza wielcy "znawcy" i krytycy wloskiej pilki... stereotypy, uprzedzenia.. demagogia i ignorancja ? .. moze zazdrosc ? :D

kazdy ma prawo cos lubic i nie lubic ale osczedzcie sobie prosze takich farmezonow "wlosi graja catanacchio" i inne swietne historie oderwane od rzeczywistosci

Ja tylko czekam az ulysze kiedys ze Roma gra antyfutbol bo to wloski klub :D
Obrazek

Awatar użytkownika
veelden^
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: veelden^ » czw 22.11.2007 10:24

Marta M. pisze:Frajde Ci sprawia pisanie takich dyrdymalow? Czujesz sie przez to bardziej dowartosciowany? Tak czy siak, wspolczuje.

zabawne. patrzac na Twoje wypowiedzi w tym temacie, jest to pytanie, ktore sobie powinnas zadac. hej ludzie, widzialam kiedys mecz reprezentacji, gdzie Wlosi murowali bramke. to bylo strzasznie nudne. co? grali w 10 i musieli to zrobic? eee tam. glupi Wlosi, tylko obrona obrona i obrona. polfinal z Niemcami w 2006? Nie znam, nie ogladam ich bo juz kiedys widzialam i jest to nuuudne. Final LM z 2005r., Milanu z Liverpoolem? 6 bramek i....rzuty karne? To tylko dowod na catenaccio!

Marta M. pisze:EE.. Wg mnie ten dwumecz wlasnie pokazuje ta wloska filozofie, a juz na pewno filozofie Milanu Ancelottiego.

czyli te pare meczy co widzialas w TVP pozwolilo poznac Ci filozofie wloskiego footballu? hmmm.....ciekawe. przeciez we wszystkich innych ligach kazda druzyna w kazdym meczy gra swietnie i mega ofensywnie.

Marta M. pisze:Gwardii Koszalin.

ach Ci wirtuozi footballu z Koszalina :roll:
Obrazek

Wróć do „Włochy”