Derby Rzymu

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

kto wygra derby?

AS Roma
1
33%
SS Lazio
1
33%
będzie remis
1
33%

Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Darkman1948
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 57

Postautor: Darkman1948 » sob 09.12.2006 10:54

dzieciol pisze: za szybki to nie jestes...

Mi sie nie spieszy ;) A moze procz mnie jest jeszcze ktos kto o tym nie wiedzial.

dzieciol pisze: slyszal ktos z was o jakims pokojowym ukladzie?! podobno ma sie obyc bez wyzwisk, wszystko z kulturka?!

Tak ma byc-przynajmniej ze strony Lazio. Irriducibili wydali komunikat o zachowaniu laziali na tym meczu. Zero obrazliwych piesni i transparentow w strone Romy. Zrobili to z uwagi na oznaki solidarności przedstawicieli Curva Sud, oraz dwóch piłkarzy Romy - Aquillaniego i De Rossiego, wobec osadzonych w areszcie liderów grupy Irriducibili - Toffolo, Yuriego, Diabolika i Paolo. Ale jak bedzie-zobaczymy...
Jak powiedział stary góral, Polska będzie aż po Ural,
za Uralem będą Chiny, was nie będzie SKU*WYSYNY

Awatar użytkownika
dzieciol
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: dzieciol » sob 09.12.2006 11:02

Darkman1948 pisze:ili to z uwagi na oznaki solidarności przedstawicieli Curva Sud, oraz dwóch piłkarzy Romy - Aquillaniego i De Rossiego, wobec osadzonych w areszcie liderów grupy Irriducibili - Toffolo, Yuriego, Diabolika i Paolo.

cos slyszalem ze odwiedzili ich...dobrze mowie?! czy juz mi sie cos myli...?!

Darkman1948 pisze:Tak ma byc-przynajmniej ze strony Lazio.

Zobaczymy jak to wyjdzie...mowisz o takiej solidarnosci..to przypomina mi sie sytacja po smierci JPII kiedy to kibice zaczeli sie godzic, nigdy wiecej burd i wyzwisk...nie wtrzymali do pierwszego mecz :? ..po prostu nie licze na to...wszystko moze tez zalezec od wyniku, jaki padnie i ktora ze stron bedzie zadowala..ale z drugiej strony, czy remis obie te strony pogodzi...?!
Darkman1948 pisze:Zero obrazliwych piesni i transparentow w strone Romy.

hmmm watpie zebym tego jutro nie widzial ani nie slyszal..naprawde watpie...
Obrazek
"Moim marzeniem jest wygranie Scudetto w Rzymie, a potem jeszcze jednego i jeszcze jednego" - Philippe Mexes

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » sob 09.12.2006 12:18

Vakabayashi a pamietasz ostatni remis w tego typu spotkaniach ? :wink: Bo ostatnie derby w serie A to zazwyczaj wyniki roztrzygniete.

Bedzie jadka na Olimpico :twisted: A ja sądze ze wiele bedzie zależeć od początku mecz, bo na pewno nikt nie skresla Lazio, mimo formy i gry Romy. Lazio dyskonuje chyba najszybszym atakiem w lidze, Rocchi Pandev - i wiele bedzie zależało od tego czy nie strzela pierwsi. Na papierze Roma ma znacznie wiele atutów. Wiec jak by nie było jest faworytem, wiem wiem w takich meczach nie ma faworytów ale styl i potencjał nie kłamie. Roma wygrała 19 razy gdy Lazio było gospodarzem, padło 24 remisy i 18 razy górą było Lazio. Wiele sie mówi że to ostatnie derby Rzymy dla Massimo Oddo, czyli kapitana Lazio, ale zabraknie inne wielkiej postacji ze strony Lazio - Di Canio, możenie każdy za Paolo przepada ale w takim meczach jego udział zawsze gwarantował emocje :P Mimo że rozum podpowiada Roma - to nie postawiłem bo miałem styki. Bedzie ciekawe i chyba nich Romie nie dopisze 3 pkt przed meczem, bo raz ze to derby a dwa że jesli Lazio otworzy wynik to bedzie kąsało. Francesco Totti odpoczą na ten mecz specjalnie, nawet kosztem tego meczu w LM [aaa sory tu nie piszemy o LM :roll:] Bedzie ciekawe jak zawsze :]

Awatar użytkownika
Darkman1948
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 57

Postautor: Darkman1948 » ndz 10.12.2006 22:39

Piekny mecz! :D Grazie Lazio! Chcialbym byc dzisiaj na Olimpico. Lazio zagralo swietny mecz. Mimo przewagi Romy w pierwszej polowie to Lazio schodzilo z prowadzeniem na przerwe. A Totti mnie rozsmieszyl "chwalac sie" jak to bardzo ucierpial i biegal z odslonietym sladzie po korku na nodze przez 3/4 meczu :lol:
Jak powiedział stary góral, Polska będzie aż po Ural,
za Uralem będą Chiny, was nie będzie SKU*WYSYNY

Zico_FCI
Io Sono Interista
Reputacja: 26

Postautor: Zico_FCI » ndz 10.12.2006 22:41

No cóż – brawo dla Lazio. Nie codziennie wygrywają derby, zwłaszcza w takich rozmiarach. Można powiedzieć, że zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Widać było od początku meczu, że piłkarze Romy czyją się bardzo pewni siebie i to się zemściło. Mimo iż przez większość pierwszej połowy to goście prowadzili grę, to jednak Lazio objęło prowadzenie świetnym strzale Ledesmy i nie ukrywajmy - błędzie Doniego. Drugą połowa wyglądała podobnie, to Roma dłużej grała piłką ale to Lazio strzelało gole. Karny ewidentny a czy powinna być czerwona kartka to nie wiem. Jak dla mnie żółta wystarczyła. Trzecia bramka to już parodia obrony w wykonaniu defensywy Romy.

Grazie Lazio 8)
...

Awatar użytkownika
Totnik_ASR
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Totnik_ASR » ndz 10.12.2006 22:44

Roma grala Lazio strzelalo :( ... zdarza sie.. nie boli mnie przegrana w Derby bo przez ostanio 6 lat przegralismy dopiero 2 raz .. najgorsze ze Inter juz na 90% Mistrz a sezon zaczyna przypominac lige francuska.. jedna druyzna mega przepasc potem reszta .. zero emocji :( ...

wierni po porazcie SEMPRE ROMA !

p.s .. Totti?? jemu akurat mozna zarzucuc najmniej w tym meczu
Obrazek

Awatar użytkownika
goofii
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: goofii » ndz 10.12.2006 22:50

Zico_FCI pisze: Trzecia bramka to już parodia obrony w wykonaniu defensywy Romy

Druga bramka to tez parodia bo to co zrobil Mexes to ['] :roll:

Czuje ogromny niesmak po meczu ... nie chce mi sie gadac :? ...
Forza Roma !!
LA ROMA NON SI DISCUTE, SI AMA! FORZA MAGICA FACCE SOGNA!

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Postautor: Yukasz » ndz 10.12.2006 23:30

AS ROMA one love :wink:

Darkman1948 pisze:Piekny mecz!

:shock: Nie mam pojęcia co mogło ci się podobać :roll: Jak napisałeś Roma przeważała a przegrała mecz :roll: O co kurdę tutaj chodzi :?: Już po I poł. powinniśmy prowadzić a przegrywaliśmy :roll: Lazio w miarę mądrze się broniło a co ważne robiło to prawie całym zespołem. A Roma... ech :angry2: Pierwszej bramki nie widziałem ale chyba nie mam czego żałować :twisted: Druga to gorzej niż samobój Mexesa, bo przez jego genialne zagranie prawie Doni wyleciał z boiska (dostał 1,5 czerwonej kartki :lol2: ). Trzecia bramka jak zwykle przy naszej przewadze gdy pół zespołu przyglądało się jak obrońcy znowu dają popis (to słowo źle mi się kojarzy :twisted: ). Najbardziej szkoda właśnie takich meczów bo nadal jestem przekonany że to Roma ma dużo lepszy zespół no ale dziś nie wyszło. W rewanżu będzie lepper :hardkor: Totti tez musiał przypomnieć o sobie w odpowiedni sposób :olaboga: Powinien wylecieć z boiska za te kopnięcia, choć i tak rozumu mu przez to by nie przybyło. Co za koleś :angry2: I jeszcze te niewykorzystane sytuacje z naszej strony i niemal każdy groźny strzał ze strony Lazio mogący zakończyć się bramką :roll: Ech... :roll:

Przynajmniej prawie dowiedziałem się jaką kiedyś piosenkę szukałem a co po golach nucili kibice Lazio :roll: :arrow:
http://www.youtube.com/watch?v=xLcukvMcqHg :peace:

To chyba jakiś remix "Seven Nation Army" - The White Stripes. Błękitni wiecie dokładnie co to :?:

PS Po następnych derbach będziemy oglądali takie obrazki jak ten wyżej :twisted:

Awatar użytkownika
bagg
Bianconero
Reputacja: 36

Postautor: bagg » ndz 10.12.2006 23:34

Yukasz pisze:Pierwszej bramki nie widziałem ale chyba nie mam czego żałować

:x :evil: :angry2: :wariat?: :ale skucha:

http://www.storagefriend.com/share/?file=f18752c92e7c2386d4be015a087d7834

masz czego zalowac. mowie calkiem serio :)

Awatar użytkownika
goofii
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: goofii » ndz 10.12.2006 23:48

bagg pisze:Yukasz napisał:
Pierwszej bramki nie widziałem ale chyba nie mam czego żałować

:wariat?: :ale skucha:

Ja tam zaluje kazdej bramki ktora Roma traci :roll: Nie chce mi sie za bardzo krytykowac Naszych bo mialbym wiele do powiedzenia negatywnego w ich strone ... a nie bede ich krytykowal bo zdaje sobie sprawe ze mozna miec w sezonie kilka wpadek :roll:
Tak wiec narazie marzenia o scudetto trzeba sobie do kieszeni schowac i zaczac walczyc o cotygodniowe 3 punkty zeby utrzymac 2 miesjce ... szczegolnie za tydzien mecz z Palrmo :roll:
LA ROMA NON SI DISCUTE, SI AMA! FORZA MAGICA FACCE SOGNA!

Awatar użytkownika
dzieciol
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: dzieciol » pn 11.12.2006 9:43

plakac mi sie chce :cry: ...ale jak widzialem Curva Sud rozspiewana z flagami powiewajacymi w bordowo pomaranczowych barwach po 85 minucie...to jest cos pieknego...

przegrana bitwa nie przegrana wojna...28 kwiecien, mamy czas...

nic wiecej nie powiem o meczu, bo praktycznie wszystko zostalo powiedziane..bylo dziwne..i zle sie skonczylo..to w koncu derby....

28 kwietnia 2007 :twisted: :evil: :twisted:
Obrazek

"Moim marzeniem jest wygranie Scudetto w Rzymie, a potem jeszcze jednego i jeszcze jednego" - Philippe Mexes

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » pn 11.12.2006 16:46

Wbrew wynikowi mecz nie był jednostronny.
Roma grała przez pierwszą połowę, ale to Lazio strzeliło. Kapitalnie wyszedł strzał Ledesmie. Doni stał jak wryty.
Jak to w derby było oczywiście sporo walki. Nie był to mecz napewno szybki, ale charakterem piłkarze nadrabiali. W Biancostelessich wyróżnić należy aktywnego Muntareliego, Massimo Oddo który nie dał pograć Manciniemu, a i sam wytrzymał próbe nerwów z karnego. Także brawa dla Rocchiego bo był bardzo aktywny. Z Romy Totti i długo nic. Kapitano Gialoressich dwoił się i troił, ale nie miał wsparcia w kolegach. Później próbował swoją złość za bardzo wyładować na gospodarzach. Nawet przy 3-0 ambitnie dążył do honorowej bramki. Z tą szramą na nodze faktycznie troche pod publikę podszedł.
F.C. INTERNAZIONALE MILANO

Awatar użytkownika
Totnik_ASR
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Totnik_ASR » pn 11.12.2006 17:59

No sorry ale jak ktos ci przejedzie korem po nondze a sedzia nawet nie gwizda faulu mozna sie sfrustrowac?? .. chyba ze Tottmi moze sam sobie dziure w udzie zrobil ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » pn 11.12.2006 19:05

Spokojnie, bez nerwów (jeden już jest nerwowy i widać co się z nim dzieje :lol: ). Oczywiście nie pochwalam faulu na Tottim, ale takie rzeczy się zdarzają. W końcu futbol to gra kontaktowa, jednak przez 30 mintu po co chciał pokazać tę szramę na udzie ? opadły mu spodenki i z powrotem podnosił.
F.C. INTERNAZIONALE MILANO

Awatar użytkownika
Totnik_ASR
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Totnik_ASR » pn 11.12.2006 19:59

30 min?.. jak dla mnie cale zajscie trwalo 5
Obrazek

Wróć do „Włochy”