Derby Rzymu

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

kto wygra derby?

AS Roma
1
33%
SS Lazio
1
33%
będzie remis
1
33%

Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Lazioman
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Lazioman » pt 14.01.2005 0:45

Sickness87 pisze:wiesz Roma tez nie grala czysto...nie maja tyle umiejetnosci ile maja pilkarze Romy...ale pomogla im motywacja...czekan na rewanz..to pokaza di kanoi tifosi Romy za ten gest...o ile bedzie w stanie grac...

ten koleś nie umie nawet przeczytać tego co niby sam napisał!!! Z innymi kibicami Romy mogę się nie zgadzać, ale umieją się przyznac do porażi i przyjąć to z twarzą, a ty śmiesziutki sicknessie choć uszanuj to, że Lazio to też wielki klub i pisz jego nazwe z dużej litery.. choć zresztą rób co chcesz i tak niedługo wszyscy się przekonają że z tobą niewarto rozmawiać wogóle i gdy zobaczą kto pisał, przejdą do nastpnego posta..

Gość

Postautor: Gość » pt 14.01.2005 0:46

wiesz Lazio gra teraz gorzej od Romy z wielu powodów

Awatar użytkownika
Lazioman
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Lazioman » czw 26.05.2005 16:47

a z jakich??

Awatar użytkownika
John Travolta
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: John Travolta » pn 17.10.2005 21:47

Wielkie Derby juz w niedziele, a ja wraz z ksiedzem i wycieczka szkolna jedziemy do Rzymu.Tak sie fajnie złozyło ze ksiadz lubi pilke nozna i idziemy z nim na meczyk :D
Szkoda ze ja wole Roma a ksiadz Lazio ale jakos sie przezyje.
Ja stawiam na Rome, jak wroce to moze cos skrobne jak bylo.

Awatar użytkownika
LAZIO
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: LAZIO » pn 17.10.2005 22:08

strasznie szybko minol czas od kiedy poznałem date derbów. zreszta bardzo sie z tego ciesze :) mam nadzeje ze powtórzy sie wynik z 6.1.2005 roku kiedy to Bianco - celeste wygrali :wink:.

Szkoda ze ja wole Roma a ksiadz Lazio ale jakos sie przezyje.
Ja stawiam na Rome, jak wroce to moze cos skrobne jak bylo

siądz sobie z szalikiem sromy na Curve Nord zapewniam Cie ze bedziesz miał bardzo miłe spomnienia :lol:

Forza Grande Lazio :idea: :idea:
Obrazek

Awatar użytkownika
luk1208
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: luk1208 » pn 17.10.2005 22:34

cos mi sie wydaje ze Faworytem jest Lazio i powinno wygrac ten mecz, Roma cos ostatnio słabiutko w lidze. ciekawe tez czy znowu dadzą znac o sobie kibice obu zespołów? oby nie bo szkoda Rzymu :!:

Awatar użytkownika
Uchi_
Polski Przyjaciel Piwa

Postautor: Uchi_ » pn 17.10.2005 22:49

cos mi sie wydaje ze Faworytem jest Lazio i powinno wygrac ten mecz, Roma cos ostatnio słabiutko w lidze. ciekawe tez czy znowu dadzą znac o sobie kibice obu zespołów? oby nie bo szkoda Rzymu

Ostatnimi czasy jest spokojnie, znaczy się nie dochodzi do takich wielkich bijatyk jak kiedyś :wink:.Lazio chyba jest faworytem, ale Roma gra u siebie i ostatni mecz przegrała (i w lidze i derbowy), dlatego śmiem przypuszczać, że się zbierze.Mam nadzieję, że Roma się wreszcie przełamie, najlepszy moment to derby.Chciałbym aby już do formy wrócił Montella.To musi być jego mecz, tak jak w 2002 roku :wink:.
"Nie rodzimy się żydami, katolikami czy muzułmanami, tylko przyłączamy się do nich i dajemy im pieniądze, po czym uzyskujemy w ten sposób usprawiedliwienie naszej niechęci do innych."

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1

Postautor: Zaza » wt 18.10.2005 13:10

Zapowiada się ciekawy mecz. Roma przegrała ostatnio z Empoli ale to sie nie liczy bo to derby i nic innego sie nie liczy. Lazio wygrało z Viola do bramkce Zauriego. Ale w tym meczu miało Lazio kilka innych dobrych okazji. Frey na miejscu był i tylko raz popelnił błąd. (wypluł piłke ..)

Jak mnie pamięc nie myli w popszednim sezonie Lazio wygrał 3;1 z Roma po swietnym meczu a później był mecz bez histori 0;0 i oba kluby były zadowolone.

Teraz w weekend bedzie ciekawie. Roma gra chyba mecz w tygodniu w pucharze UEFA ? chyba nie za dobrze. Ale Spalletti musi też grać pograć np. Montelli więc ten mecz może im sie przydać. Zreszta ta porażka z Empoli nie przekreśla szans Romy. Bo zabrakło im szczeście i potem sie odkryli na maxa i ich "ukuli" Nie wiem w jakim składzie zagraja oba kluby bo ktos chyba puazuje. W coraz lepszej formie Perruzzi czy też ta młoda linia obrony. Mówiąc o Oddo. Sądze że bedzie super mecz. Postwić nie postawie bo derby to derby "Świeta Wojna na Olimpico" ale takie mecze zawsze warto ogladać. Wygra lepszy.

A jak wogóle co z Cesarem ? zagra ? Tare też nic nie gra - kontuzjowany ?

Roma bez Cassano ale i bez Mexesa ? Perrotty ?

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » wt 18.10.2005 13:16

Jak to ktoś kiedyś ciekawie powiedział "drużyna może przegrać wszystkie mecze w sezonie i wina zostanie przebaczona o ile oczywiście pokonasz najgroźniejszego wroga". Więc takie mecze rządzą się swoimi prawami. Roma ostatnio nie jest na fali , ale na taki mecz piłkarzy nie trzeba specjalnie mobilizować ... to samo u Lazio.

Pewnie wszyscy znamy historie "poza meczowe" czyli po prostu fanatyków. Jak niedawno rzekoma informacja o śmierci kibica Romy , która sparaliżowała Rzym. Ciekawe co tym razem :twisted:
F.C. INTERNAZIONALE MILANO

Awatar użytkownika
Zico_FCI
Io Sono Interista
Reputacja: 43

Postautor: Zico_FCI » wt 18.10.2005 14:08

Bardzo ciekawy meczyk ( jak zawsze). Roma w tym sezonie zawodzi na całej linii, przed rozpoczęciem ligi myślałem, że to właśnie Roma będzie najgroźniejszym rywalem dla „wielkiej trójki” a ty będą musieli się mocno sprężyć aby do Pucharu UEFA się zakwalifikować. Natomiast Lazio radzi sobie całkiem dobrze mimo teoretycznie słabszego składu niż rywal zza miedzy. Atutem Romy będzie publiczność ale nie sądze aby ten mecz wgrali – stawiam na remis …. 1-1.
...

Awatar użytkownika
LAZIO
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: LAZIO » wt 18.10.2005 15:20

A jak wogóle co z Cesarem ? zagra ? Tare też nic nie gra - kontuzjowany ?

Cesar zagra, Tare raczej nie

Chciałbym aby już do formy wrócił Montella.To musi być jego mecz, tak jak w 2002 roku .

mam nadzeje ze do powtórki z 2002 nigdy juz nie dojdzie :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
dzieciol
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: dzieciol » pt 21.10.2005 17:51

dojdzie dojedzie:) moze jakbym nie byl Romanista bym mowl inaczej ale dla mnie zwyciezca jest ylko jeden! nie widze innego Rozstrzygniecia! Bo jak nie teraz to kiedy sie podniesc po porazkach jak nie przed wlasna publicznascia i w derbach ? najlepsza ku temu Okazja! i wierze ze jej nie zmarnuja!!!
Obrazek
"Moim marzeniem jest wygranie Scudetto w Rzymie, a potem jeszcze jednego i jeszcze jednego" - Philippe Mexes

Awatar użytkownika
Zico_FCI
Io Sono Interista
Reputacja: 43

Postautor: Zico_FCI » pn 24.10.2005 10:49

Zico_FCI pisze:stawiam na remis …. 1-1.

Co by nie mówić wynik trafiłem. :D
...

Awatar użytkownika
dzieciol
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: dzieciol » sob 25.02.2006 12:50

ze jeszcze nikt nie ruszyl tego tematu to sie troche dziwie...
a to juz jutro panowie i panie... pilkarskie wlochy i europa oczy na Rzym i Olimpico:)

Co tu duzo mowic... Roma zagra oslabiona...(Totti Nonda) ale mysle ze to brak Il Capitano zmotywuje ich najbardziej...to dla niego beda chcieli wygrac Te Grande Derby...mysle ze w takiej formie jaka prezentujemy o rekord mozemy byc spokojni...11 zwyciestw... jak to pieknie wyglada...ale czemu nie wygrac...jeszcze z Interem i miec 12? :roll: poczekamy... narazie przed nami derby...
bardzo w tym meczu licze na Simone... ktory ma za zadanie przejac paleczke tego ktory dzieli i rzadzi...za kontuzjowanego Tottiego...
Bedzie Goraco!!!! Jak zawsze z reszta!!!

FORZA ROMA :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Obrazek

"Moim marzeniem jest wygranie Scudetto w Rzymie, a potem jeszcze jednego i jeszcze jednego" - Philippe Mexes

Awatar użytkownika
Marco Van Basten
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 25

Postautor: Marco Van Basten » sob 25.02.2006 15:27

Prawda jest taka, że Roma bez swoich nominalnych napastników (Nonda, Montella) grała o wiele lepiej niż jak oni byli zdrowi :) Rzeczywiście dużym osłabieniem będzie brak Tottiego, ale w szeregach Romy błyszczy praktycznie cała linia pomocy (mam na myśli min. Manciniego, De Rossiego i Perrotte). Bardzo silnych punktem Romy jest ostatnio także ich brazylijski bramkarz Doni, który jak utrzyma taką forme przez dłuższy czas to może zagrozić w bramce Canarinhos samemu Didzie :) Derby Rzymu są przeważnie ciekawe, więc tym razem pewnie też tak będzie.

FORZA MILAN

Wróć do „Włochy”