Derby Rzymu

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

kto wygra derby?

AS Roma
1
33%
SS Lazio
1
33%
będzie remis
1
33%

Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Adriano_FcI
Ja tu tylko nabijam
Reputacja: 0

Postautor: Adriano_FcI » pn 27.02.2006 10:28

No racja Mancini sie u was sprawdził..:)
Ciekawe jaki rezultat bedzie za tydzien z Interem..:D :wink:

Awatar użytkownika
Darkman1948
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 65

Postautor: Darkman1948 » wt 05.12.2006 10:13

Odswiezam temat bo to juz niedlugo a konkretnie 10 grudnia (niedziela) o 20:30. Tym razem gospodarzem bedzie Lazio :twisted: i mimo ze to Roma jest faworytem, Lazio na pewno bedzie walczyc o jak najlepszy rezultat. Dobra wiadomoscia dla fanow Lazio jest fakt ze trener Rossi bedzie mial do dyspozycji wszystkich graczy :) Do skladu wracaja m. in. Foggia i Mauri. Warto dodac ze Lazio nie wygralo derbow od prawie dwoch lat. Teraz tez bedzie ciezko bo Roma ma na koncie 6 zwyciestw z rzedu a Lazio przed tygodniem uleglo na wyjezdzie Violi.
Ja wierze w Lazio i mam nadzieje ze wreszcie uda im sie ograc Rome. FORZA LAZIO!!!!
Jak powiedział stary góral, Polska będzie aż po Ural,
za Uralem będą Chiny, was nie będzie SKU*WYSYNY

Awatar użytkownika
Diablo_ASR
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Diablo_ASR » wt 05.12.2006 10:41

Zapowiada się ciekawy meczyk, w końcu to derby. W Lazio wszyscy zdrowi, w Romie niepewny jest występ Tottiego, ale po to odpoczywa w meczu LM z Valencią, by móc zagrać w derbach, takiego meczu sobie nie odpuści. Choć ostatnio i bez niego było bardzo dobrze. Po raz kolejny derby zostaną rozegrane, gdy Roma ma zwycięską serię. Rok temu, przed pojedynkiem derbowym, miała serię 10 zwycięstw, teraz 6. Spodziewam się zaciętego i wyrównanego spotkania. Oczywiście ze wskazaniem na Romę. Jeżeli obrona Giallorossich zagra jak w ostatnich derbach, to o zero z tyłu jestem spokojny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkman1948
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Darkman1948 » wt 05.12.2006 10:52

To ja jeszcze dodam ze licze na to, ze Lazio zagra w ataku tak samo jak we wczesniejszych meczach z Udinese, Ascoli i Messina. W tych trzech meczach strzelili 12 bramek :) Mimo slabszego wystepu we Florencji, Roma ma sie czego bac.

Awatar użytkownika
Diablo_ASR
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Diablo_ASR » wt 05.12.2006 10:53

Chcesz się licytować na bramki? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
dzieciol
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: dzieciol » wt 05.12.2006 11:01

Darkman1948 pisze:fakt ze trener Rossi bedzie mial do dyspozycji wszystkich graczy

Ja slyszalem ze nie bedzie Oddo i Foggi..moge sie mylic...nie mowie napewno, ale takie informacje gdzies widzialem...

Darkman1948 pisze:Ja wierze w Lazio i mam nadzieje ze wreszcie uda im sie ograc Rome

wreszcie.. :lol:

Ten temat bedzie odlozony jeszcze troche z mojej strony..dzis wazny mecz z Valencia w LM...jutro napisze cos wiecej;)

dodam tylko ze na meczu bedzie delegacja Polskich Romanistow... 8)
Obrazek
"Moim marzeniem jest wygranie Scudetto w Rzymie, a potem jeszcze jednego i jeszcze jednego" - Philippe Mexes

Awatar użytkownika
Darkman1948
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Darkman1948 » wt 05.12.2006 11:04

Ja tylko napisalem na co licze :wink: A licytowac to nie mam co bo pamietam Wasz mecz z Catania. Poligon sobie zrobiliscie :)

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » wt 05.12.2006 11:21

Dzien dobry :P

Dzieciol - Massimo Oddo i Pasqual Foggia zagrają na 99%, w meczu z Viola, Delio Rossi dmuchał na zimne odnoście Oddo, a Foggia już sie nadaje do gry. Mimo chwilowych kłopotów.

A tak pozatym będzie sie działo :twisted:

EDIT - Może Totti szykuje zbroje :P :wink:
Ostatnio zmieniony wt 05.12.2006 13:31 przez Zaza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Totnik_ASR
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Totnik_ASR » wt 05.12.2006 13:28

Nie ma co ukrywac Lazio ma teraz bardzo dobra forme.. ale Roma, pomijajac mecz z Atalanta :roll: tez nie najgorzej.. jakby nie bylo 6 zwyciestwo bodjaze z rzedu. Wiec Derby powinny byc ciekawe a nie jednostrone widowisko jak rok temu :P

Ciezki ciekawy mecz walki i 3 pkt dla Romy :P

juz sie nie moge doczekac :twisted:

FORZA MAGICA !!!

p.s Totti nie gra z Valencia juz sie szykuje na boj :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
vakabayashi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: vakabayashi » wt 05.12.2006 14:24

Jak zwykle w takich meczach w Italii padnie remis :D
Choć patrząc na grę to Roma powinna mieć 3 po tym meczu, ale Lazio też skóry tanio nie sprzeda.

IMHO remis :wink:
vim vi repellere licet

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Postautor: Yukasz » wt 05.12.2006 15:52

vakabayashi pisze:IMHO remis

IMHO pantomimo nie będzie remisu :twisted: Roma już szykuje się na ten mecz nie wystawiając Tottiego i prawdopodobnie Perotty w dzisiejszym meczu z Valencią. Niby w LM nie ma jeszcze awansu ale Szachtar i tak nie wygra w Grecji a nam wystarczy jeden punkcik (tfu!) będzie zwycięstwo :twisted: Rok temu też myślałem że będzie cieżko a skończyło się na łatwym 2:0 Obrazek Teraz nie widzę przeszkód żeby miałoby być inaczej. Niby Lazio jest na fali jednak ostatnio przegrali z wcześniej remisującą Violką, kolejny silniejszy rywal jakim niewątpliwe jest Roma znów pokaże im miejsce w szyku :twisted: Wypoczęty Totti da zwycięstwo dla tej lepszej strony Rzymu Obrazek

Awatar użytkownika
Tigertm
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Tigertm » wt 05.12.2006 16:04

Trudno powiedzieć kto wygra z jednej strony bym stawiał na Rome z drugiej na Lazio wiec sądze ze padnie tu remis choć do 10gru moge jeszcze zmienic zdanie ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Totnik_ASR
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Totnik_ASR » wt 05.12.2006 16:05

vakabayashi pisze:Jak zwykle w takich meczach w Italii padnie remis :D
Choć patrząc na grę to Roma powinna mieć 3 po tym meczu, ale Lazio też skóry tanio nie sprzeda.

IMHO remis :wink:

zwykle w takich meczach wlasnie remisu nie ma :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkman1948
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Darkman1948 » sob 09.12.2006 10:24

Wlasnie przeczytalem ze bedzie transmisja derbow w Polsacie Sport :D

Awatar użytkownika
dzieciol
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: dzieciol » sob 09.12.2006 10:32

Darkman1948 pisze:Wlasnie przeczytalem ze bedzie transmisja derbow w Polsacie Sport Very Happy

za szybki to nie jestes... biorac pod uwage to ze juz od zeszlego roku PolsatSport ma wykupione mecze Lazio na swoim stadionie..wszystkie te lepsze pokazuja...

Swieta Wojne czas zaczac...Polacy pojechali, Rzym sie szykuje, Carabinieri sie zbroja...

Derby della Capitale 2006..

Taki mecz ze kazdy moze wygrac..w koncu derby, jednak ja moze nie tylko z mojej sympati..ale takze z rozsadku typuje Rome...oba zespoly w pelnych sklada..Perotta o derbach jak o finale MS, Doni: obiecuje ze wygramy te derby... nie chce za duzo pisac zeeby sie nie podpalic, wiem jedno..bedzie ciekawei..na boisku..jak i hmmmpoza nim(?!) slyszal ktos z was o jakims pokojowym ukladzie?! podobno ma sie obyc bez wyzwisk, wszystko z kulturka?! az wierzyc mi sie nie chce..wystarczy jak znam zycie jedno haslo, zeby na trybunach jak zwykle zrobilo sie goraco...

Do jutra... :!:

:twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek

"Moim marzeniem jest wygranie Scudetto w Rzymie, a potem jeszcze jednego i jeszcze jednego" - Philippe Mexes

Wróć do „Włochy”