Serie A: Juventus - Roma

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 405

Postautor: Enjo » sob 17.12.2016 23:34

trzymaj miejsce dla Kyliana jutro.

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 647

Postautor: ozob » ndz 18.12.2016 0:35

Dr.Football1 pisze:Source of the post
League pisze:Source of the post Sturaro to jest dziwny gracz, w 95% spotkań Juve jest nieprzydatny bo większośc ekip jest słabsza od Juve ale tam gdzie gra się z kozacką ekipą to ten pitbull od biegania się sprawdza.

I to jest wlasnie pilkarz do ktorego idealnie pasuje slowo 'zadaniowiec'.

A smiali sie ze mnie jak mowilem, ze Sturaro to taki typ zawodnika, ktory sie bedzie wykrwawial na boisku, aby spelnic polecenia trenera.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 969
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » ndz 18.12.2016 0:52

ozob pisze:Source of the post A smiali sie ze mnie jak mowilem, ze Sturaro to taki typ zawodnika, ktory sie bedzie wykrwawial na boisku, aby spelnic polecenia trenera.

Byc moze mamy spaczone pojecie o 'zadaniowcu', ale dla mnie Sturaro idealnie pasuje do takiego wlasnie goscia.

Mam podobne zdanie o Tiago z Atleti (zreszta kibice Juve chyba jeszcze go pamietaja, choc niekoniecznie dobrze). Ten gosc z najlepszymi rywalami potrafil wznosic sie na poziom najwybitniejszych pomocnikow na swiecie, dzieki swojej determinacji i niebywalej wrecz inteligencji taktycznej.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 787

Postautor: League » ndz 18.12.2016 9:42

Dr.Football1 pisze:Source of the post dzieki swojej determinacji i niebywalej wrecz inteligencji taktycznej.

jeśli chodzi o Sturaro to chodzi o to pierwsze;)
A śmiano się bo ozob twierdziłeś że Sturaro jest lepszy od Leminy;) Lepszy moze być jedynie w takich meczach bo w większości to Lemina sie lepiej prezentuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: ozob » ndz 18.12.2016 9:58

Technicznie czarnuch jest lepszy od Stefano, ale to nie znaczy, ze jest lepszym pilkarzem. Gatuso tez byl surowy, a lepszych pomocnikow od niego bylo niewielu. W dodatku jak pokazuje historia wystepow w meczach ciezkiej wagi Allegri stawia na Wlocha. Malo tego, takich meczy jak ten wczorajszy Sturaro czy te w LM Lemina nie rozegral nigdy, nawet z ligowymi ogorami. Fejm Leminy ma swoje zrodlo od tego gola poprzedzonego zwodem w zeszlym sezonie, co skutecznie zaciemnia niektorym rzeczywistosc, bo to jest zwykly przecietniak.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » ndz 18.12.2016 10:08

bzdury opowiadasz. Sturaro to jest przeciętniak , technicznie jest na gorszym poziomie niż pół primavery i nadaje się tylko wtedy gdy przeciwnik gra piłką i potrzeba murzyn do biegania po całym boisku. Gdy Juve prowadzi piłkę to jest gra w 10tkę.

Fejm Leminy nie leci na jednym golu lecz tym że po prostu rozegrał więcej dobrych meczów niż Sturaro w Juventusie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: ozob » ndz 18.12.2016 10:27

Nie rozegral. :D

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 550

Postautor: Boromir » ndz 18.12.2016 10:42

Co znaczy "dobry" mecz? Sturaro miał w Juve mecze wybitne, dobre i bardzo słabe.

Lemina miał tylko dobre i słabe, nigdy nie zagrał na takim poziomie jak Sturaro z Realem.

Lemina wystarczy na Chievo, Sturaro na Bayern, a więc obaj są potrzebni :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Melaviock797
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 48

Postautor: Melaviock797 » ndz 18.12.2016 10:49

Akurat w tym sporze popieram zdanie league'a jako, że Sturaro według mnie cofnął się w rozwoju przez ostatnie 3 miesiące. Lemina ostatnio więcej nie gra niż gra, ale zapracował sobie na to czerwoną kartką z Lyonem. Technicznie napewno Lemina jest lepszy i wykazuje dużo większy potencjał na taką grę, cechu wolicjonalne są po stronie Sturaro, natomiast fizycznie obaj są dobrze przygotowani. Sturaro rzeczywiście lubi grać w meczach o dużą stawkę, ale Francuz ma więcej atutów i jest wszechstroniejszy. Faktem jest, że lepiej mieć Leminę, gdy się atakuje niż Sturaro. Natomiast gdy gramy zachowawczo, gdzie trzeba wypruć żyły, a mecz wymaga poświęcenia i walki wręcz w środku pola to Sturaro potrafi pokazać pazur. Choć ja jestem zdziwiony, bo pamiętam, że lepiej Stefano rokował w ofensywie , kiedy potrafił strzelić ładną bramkę Napoli. Prawdę powiedziawszy to i tak jest spór typu kijek czy siekierka. Przydałby się w miejsce obu taki Naingollan albo Kante. Bylibyśmy wtedy w stanie znacznie lepiej kontrolować grę i dominować rywali fizycznie w środku pola, a przy okazji mielibyśmy graczy, których piłka przy nodze nie parzy.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1101

Postautor: Delpiero14 » ndz 18.12.2016 11:07

Ale o co ten spór? Zarówno Lemina jak Sturaro to są zwykli przeciętniacy. Z tą różnicą, że Lemina jest lepszy technicznie, lepiej prowadzi piłkę i wgl, natomiast Sturaro potrafi od czasu do czasu wnieść się na wyżyny swoich umiejętności zagrać naprawdę dobre zawody, ale jeśli mam być szczery to dla mnie obaj są na Juventus po prostu zbyt słabi, chociaż oczywiście zdaję sobie sprawę, że w klubie tacy zawodnicy również mają do spełnienia bardzo ważne role i są drużynie niekiedy bardziej potrzebni niż mogłoby się wydawać.

Awatar użytkownika
(L)oczkerson
O Captain! My Captain!
Reputacja: 114

Postautor: (L)oczkerson » ndz 18.12.2016 11:10

Amen!
Obrazek
"Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć"
Winston Churchill

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: ozob » ndz 18.12.2016 11:10

Jezeli mam stawiac to predzej klub opusci Lemina niz Sturaro, ale to dopiero po uprzedniej sprzedazy i zastapieniu Asy.

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 550

Postautor: Boromir » ndz 18.12.2016 11:15

Nie da się mieć w składzie 23 graczy na poziomie Vidala, to nie Football Manager. Zmienników trzeba dobrze dobierać pod kątem umiejętności, ceny i ambicji takiego zawodnika. Pod tym względem Marotta robi to doskonale, Padoin czy Giaccherrini to najlepsze przykłady graczy tanich, nie marudzących ale i takich, którzy się nie osrają przed wyjściem na boisko.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » ndz 18.12.2016 11:18

To kto opuści pierwszy to jest mało istotne, Sturaro jest włochem więc ma przewagę i nie bedzie płakał o niską pensję.
Obrazek

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1101

Postautor: Delpiero14 » ndz 18.12.2016 11:32

ozob pisze:Source of the post dopiero

Jestem Delpiero, he he

Wróć do „Włochy”