Sampdoria Genua

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
mariano italiano
Skład C
Skład C
Reputacja: 0

Sampdoria Genua

Postautor: mariano italiano » pn 02.05.2005 18:00

Skoro jeszcze nikt nie załozył tego tematu, to chyba mała szansa, że kogoś zainteresuje, ale spróbuje mimo wszystko. Otóż ja mam jakiś sentyment do Sampdorii Genua, chyba dlatego, że za gówniarza oglądałem ich mecze z legią w LM, czy w pucharze Uefa, sam już n9e wiem.Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat nazwy Sampdoria, oraz tajemniczego godła klubu (jakiś profil?? or what).
PS. Z tego co pamiętam w 2-gim meczu z Sampdorią bramkarz legii musiał zejść z boiska ( chyba czerwona kartka, kto go zastąpił na bramce, bo z tego co pamiętam to jakiś piłkarz z pola.Aha no i jak ktoś mógłby mik napisać w którym to było roku i jaki był wynik ruywalizacji, pamiętam jeszcze, że gwiazdą sampdorii był wtedy mancini.
prosto z włoskiego buta, swoją sportową alfą romeo....

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » śr 04.05.2005 15:42

Sampdoria zainteresowana jest Brozkami Pawlem i Piotrem. Moim zdaniem w tej chwili to najlepsi mlodzi pilkarze w Polsce i to od nich bedzie zalezala przyszlosc polskiej pilki. Obaj powinni wybrac oferte Wlochow i wymiatac w Serie A!
F.C. INTERNAZIONALE MILANO

Awatar użytkownika
Pisakk
Wraca do meritum

Postautor: Pisakk » śr 04.05.2005 15:49

Myślę, że ten transe (o ile to nie ploty) wyszedłby im na dobre. Tam by ich nauczyli zapierniczać cały mecz, a nie łazić po murawie. Ale z drugiej strony szkoda by było ich puszczać - może przy odrobinie szczęścia coś by u nas z nich było... :?
Obrazek
Nuevo Mestalla Grand Opening - 2009/2010

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » śr 04.05.2005 15:55

Pisakk - Italia to Italia i tam beda mieli szanse rozwinac sie na jeszcze lepszych pilkarzy. Poza tym o Pawla juz nie musimy sie bac bo w kadrze zadebiutowal , gorzej z bratem ktory w pierwszej reprezentacji jeszcze nie zagral i nie zdziwil bym sie gdyby go chcieli Wlosi :wink:
F.C. INTERNAZIONALE MILANO

Awatar użytkownika
Michal_United
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Michal_United » śr 04.05.2005 15:58

Musze wam powiedziec ze ten klub to mnie nic nieobchodzi :P ale jeśli kupią Brożków to ich nawet polubie :D

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 337

Postautor: petru » śr 04.05.2005 15:59

Na Piotra już niestety nie ma co liczyć, został mu rok aby wybić się w dorosłej piłce, bo okres ochronny dal młodzików kończy się przecież przed 30 :wink:. zresztą jak to Koźmiński mówił; Brożek Zabrzański zapiernicza na jakieś 20% swoich umiejętności. Najwyraźniej nie potrafił znaleść tej motywacji co Paweł w GKSie i nie mógł się wybić ze słabego klubu. Oczywiście nie powiem, że go nie rozumiem. Obaj bracia już w chwili kupna uważani za nadzieję piłki, a tu zonk. Żaden nie zgadza się już na dalsze wypożycznia, chcą po prostu grać w swoim klubie i prawda jest taka, że Paweł ma bliżej po prawdopodobnym odejściu Żurawia. Piotrek? Szanuję go ale przed wypożyczeniem nie wygrał konkurencji nawet z Brasillią... Dlatego najlepszym wyjściem będzie transfer za granice gdzie wezmą go za mordę i każą grać. Tylko nie do Niemiec, bo skończy jak Kosa.

Dlatego Sampdorio z cięzkim sercem zapraszamy po Piotra, ale z Pawłem dajcie spokój :wink:.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
Pisakk
Wraca do meritum

Postautor: Pisakk » śr 04.05.2005 16:06

piwus pisze:
(...)

No właśnie ja tak samo uważam. Chociaż bardzo lubię obu Brożków to jednak dla Piotrka nie widzę miejsca w Wiśle. Nie wiem dlaczego, ale chyba zbyt szybko uwierzył, że jest gwiazdą, a tu na każdym treningu trzeba zaiwaniać jakby cię wysłannicy MU oglądali. Bez tego nigdy nie będą wielcy niestety...A we Włoszech go tego nauczą. Tam postawią sprawę jasno: albo zapierniczasz aż się będzie kurzyć albo będziesz ławeczkę grzał. To by mu się przydało...

Co do Pawła: ja czekam aż wreszcie zagra od początku w ataku bo to jest tak samo jak oceniać Vidliczkę na podstawie jego gry na prawej pomocy...To po prostu nie jest jego nominalna pozycja! Pawła dataku - wykonać w trybie natychmiastowym!
Obrazek
Nuevo Mestalla Grand Opening - 2009/2010

Awatar użytkownika
w00jtas
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: w00jtas » śr 04.05.2005 16:21

moim zdaniem zonow polskie media przesadzaja troche!... jakis brukowiec napisal i juz odrazu wielkie 'Hallo'

Nie zdziwe sie jak Brozkowie skoncza tak jak Zurawski!.. wieczne gwiazdy polskiej ligi!... Mam nadzieje ze sa madrymi pilkarzami i jak najszybciej uciekna z wielkiego bagna w ktorym siedza!..

Awatar użytkownika
Żniwiarze Umysłów-HUNTER-
Rapid Eye Movement

Postautor: Żniwiarze Umysłów-HUNTER- » śr 04.05.2005 16:53

Ja nie sadze w ten transfer najwyzej bedzie tak jak z Rasiakiem co go Siena olała we Włoszech jest wiecej młodziezy utalentowanej a pozatym musieliby sie nauczyc Włoskiego grania chyba zeby ich narazie do primavery alblo rezerwy tam by sie ograli i do pierwszego skladu choc to by było dziwne.Paweł jako napastnik musiałby rywalizowac z Flachim ktory w tym roku sie bardzo dobrze spisuje.Flachi gra w napadzie razem z młodym Kutuzovem ktory jest na wypozyczeniu od Milanu wiec moze i tu by znim wygrał.Piotr jako pomocnik to ma juz miejsze szanse Tonetto,Palombo ,Doni ,Volpi oni graja regularnie i to dobrze wiec misuałby naprawde miec wielki talent.
Jeszcze dochodzi sprawa LM jezeli Doria awansuje do LM wtedy wiadomo kase dostana i moga jakis bardziej znanych piłkarzy kupic.
No zobaczymy zycze im jak najlepiej moze wtdy beda czesiej mowic w publicznej telewizji o Serie A
Forza Milan :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
mariano italiano
Skład C
Skład C

Postautor: mariano italiano » czw 26.05.2005 22:24

może znajdzie się w końcu jakiś spec i mi odpowie na pytania??
prosto z włoskiego buta, swoją sportową alfą romeo....

Awatar użytkownika
*Max*
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: *Max* » czw 26.05.2005 22:31

ZA JEDYNYCH WATROŚCIOWYM GRACZY SAMPY UWAŻAM Francesco Flachiego i Giulio Falcone.Myśle że w nadchodzącym sezonie postarają się nwaet o Champions League

Awatar użytkownika
paszkwil
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: paszkwil » czw 26.05.2005 23:51

osobiscie lubie Sampdorie ale od nich wole Genoe: )nie wiem czemu ale tak jest: )a jesli chodzi o Sampe to mysle ze maja duze szanse na zakwalifikowanie sie do LM ale bez wiekszych sukcesow tym turnieju...chyba ze...ale to malo rpawdpodbne

Awatar użytkownika
Rapid Eye Movement

Postautor: Żniwiarze Umysłów-HUNTER- » pt 04.11.2005 10:07

wczoraj piłkarze Sampy rozegrali 1 mecz grupowy w pucharze UEFA.
No ale cos im nie bardzo wyszedł.
Pierwsze minuty nalezały do Steaua kilka groznych strzałów ale zastepojacy Antonielliego - Castellazzi spisał sie bardzo dobrze.
w 15 minucie mecz sie wyrównał i Sampa zaczeła stwarzac okazje niestety dobra okazje zmarnował Zauli.Pod koniec 1 połowy dwa strzały odał Volpi pierwsze bardzo łądny z 30 metrów kropnał poteznie piłka nabrała rotacji i zmierzała w same okienko fantastyczna parada popisał sie bramkarz gosci Khomutovski ktory wybił ja na rog zaraz potem po rozegraniu piłki znow strzelał Volpi ale tym razem nieco gorzej piłka przeleciała obok bramki.
2 połowa okazje miał Kotuzov ale nie zdołął strzelic bramki.
Steaua atakował smielej i mogła ten mecz wygrac.
Najlepszy w Sampie był prawy obronca Zenoni praktycznie zadna akcja jego strona nie przyniosła korzysci goscia a i w ofensywie miał kilka dobrych wyjsc moze go Lippi pobserwóje bo z prawa strona sa kłopoty w kadrze.

Obrazek

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1

Postautor: Zaza » pt 04.11.2005 17:40

Hunter nie wiem czy zauważyłeś ale Novellio coraz czeście stawia na Dalla Bone. Wczoraj cały mecz zagrał. Stawia na niego śmiało. I to w takiej roli jak grał za czasów Zdenka w Lecce. Może nie za każdym razem błyszczy ale gra. Co ważna w meczach o stawke. Borriello ma mniej szans ale przy Bonazolim nie dziwie się.

Ponoć Celtic chce Kutuzova :roll: :wink: Ciekawe co z nim zrobią. Chyba Sampdoria sie wzróci do Milanu o sprzedanie jego praw. Na San Siro nie wróci pewnie a stresowaź goście nie ma sesnu. :wink:

Awatar użytkownika
Rapid Eye Movement

Postautor: Żniwiarze Umysłów-HUNTER- » pt 04.11.2005 17:45

No a wczoraj zagrał przyzwoicie duzo podan celnych i odbierał piłki.
Kotuzov tez miał swoja okazje wczoraj co do Boriello to moze w koncu zaczac grac bo Zauli wczoraj nic nie pokazał rowniez Flacchi nie zagrał jakos super wiec byc moze da mu szanse gry w lidze.
Novellino heheh widziałes jak wczoraj dyrygował Sampa chyba na moment nie usiadł teraz zobacz na Carlo :lol:

Obrazek

Wróć do „Włochy”