Genoa CFC (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
BartekTS
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Genoa CFC (zbiorczy)

Postautor: BartekTS » śr 15.06.2005 21:12

Chciałbym założyc temat o beniaminku Serie A Fc Genoa.
Jest to drużyna na która mówi ROSSOBLU I jest z miasta Genoa.Wystepuje na stadionie Luigi Ferraris a tym samy na którym rozgrywa mecze Sampdoria Genoa.

W drużynie Fc Genoa wystepuje swiety napastnik który zawojował Serie B ale króla strzelców niezdobył mowa o Diego Milito.

W drużynie Fc Genoa ze znanych piłkarzy wystepuje Lugi Sartor(Roma,Parma) Mohamed Gargo (Udinese) Sabri Lamouchi(Inter Mediolan,Parma) Nikola Lazetic (Lazio) Giovani Tedesco (Reggina)

Moim zdaniem moze to byc czarny kon rozgrywek SerieA.

Chciałbym aby ta druzyna awansowała chociaz do Pucharu Uefa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tardelli
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: Tardelli » śr 15.06.2005 21:22

Ciekawy temat. Genoa to legendarny klub z wielkimi tradycjami. Faktycznie ma ona ciekawy skład i napewno jeszcze się wzmocni. Niemniej jednak będzie jej bardzo trudno w Serie A. W przyszłym sezonie nielada gratką będą derby Genui pomiędzy FC a Sampdorią.

Awatar użytkownika
BartekTS
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: BartekTS » śr 15.06.2005 21:36

no nielada gratka dla kibiców i piłkarzy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Żniwiarze Umysłów-HUNTER-
Rapid Eye Movement

Postautor: Żniwiarze Umysłów-HUNTER- » śr 15.06.2005 22:05

Bez watpienia tym ktory podniusł Genoe jest charyzmatyczny trener Serse Cosmi doswiadczony trener z doswiadczeniem z Serie A mowi sie ze ma odejsc i to by było duze osłabienie bo to on poukładał ten zespoł.
W zespole sa ciekawi gracze Diego Milito zdobył korone strzecow miał 21 bramek tyle samo co Spinesi.Rowniez na wyróznic mozna Stellone drugi strzelec Genoi (17 bramek).
Tak jak napisał Tardelli derby to bedzie swieto w miescie zawsze bardzo mi sie podobał doping fanów Sampy mam nadzieje ze mecze beda rowniez zaciekłe jak dawniej.
Forza Milan :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Uchi_
Polski Przyjaciel Piwa

Postautor: Uchi_ » śr 15.06.2005 23:07

Genoa to bodajże najstarszy włoski klub, przynajmniej narazie tak mi się to kojarzy - 1893.Cosmi podobno już jest jedną noga poza klubem, bo prezes już sam na ten temat się wypowiadał.Szkoda, ale widzę, że w Genui odradza się Calcio ( 5 miejsce Sampy)(awans Genoi).Zobaczcie nawet jak wygląda tabela Serie B.Ciekawe zespoły napewno wchodzą teraz do najwyższej klasy rozgrywkowej i robi się coraz ciekawiej.Mam nadzieję, bo widzę, że prezes Genoi to fanatyk, że jednak pójdzie w ślady rywala zza miedzy i wzmocni zespół i stworzy ekipę na pierwszą 6.A derby ? Hmmm, te w Serie B były nie najgorsze, a tutaj to będzie wojna chyba. :twisted:
"Nie rodzimy się żydami, katolikami czy muzułmanami, tylko przyłączamy się do nich i dajemy im pieniądze, po czym uzyskujemy w ten sposób usprawiedliwienie naszej niechęci do innych."

Awatar użytkownika
Maateusz_JuveFan
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Maateusz_JuveFan » czw 16.06.2005 8:42

No to może być czarny koń rozgrywek. Tym Milito jest podobno zaintresowanych kilka klubów. Beniaminki coraz częściej są niespodzianką w Serie A. W niedawnej przeszłości Palermo, a jeszcze wcześniej Chievo. Jak na razie Sampa to mocna paka, i myśle że Genoa bez wzmocnień większych szans nią nie będzie miała.
Ś.P Arkadiusz Gołaś. Wspaniały siatkarz, wspaniały młody człowiek [']

Obrazek

[

Awatar użytkownika
fala
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: fala » czw 16.06.2005 10:12

Ja nie liczę na to , że Genoa pokaże coś wielkiego w pierwszej lidze .
Pomimo że jest starszym klubem i bardziej utytuowanym od swojego rywala Sampdorii , to serca mieszkańców Genoi biją tylko dla jednego klubu . Sampdoria ma lepszych kibiców , oprawy , doping , Genoa jest w cieniu .
Jedyny plus dla Genoi to że potrafią wygrywać mecze derbowe .

Awatar użytkownika
paszkwil
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: paszkwil » czw 16.06.2005 11:50

fala pisze:Ja nie liczę na to , że Genoa pokaże coś wielkiego w pierwszej lidze .
Pomimo że jest starszym klubem i bardziej utytuowanym od swojego rywala Sampdorii , to serca mieszkańców Genoi biją tylko dla jednego klubu . Sampdoria ma lepszych kibiców , oprawy , doping , Genoa jest w cieniu .

Sampa ma lepszych kibicow?nie sadze... lepszy doping?nie sadze....serca bija dla jednego klubu-Sampy?nie saddze :P i na rpawde tak nie jest...to wlasnie wiekszosc ludzi w Genoi oddalo serce FC Genoa...uwierz mi

Awatar użytkownika
Tardelli
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: Tardelli » czw 16.06.2005 12:46

paszkwil pisze:
fala pisze:Ja nie liczę na to , że Genoa pokaże coś wielkiego w pierwszej lidze .

Sampa ma lepszych kibicow?nie sadze... lepszy doping?nie sadze....serca bija dla jednego klubu-Sampy?nie saddze :P i na rpawde tak nie jest...to wlasnie wiekszosc ludzi w Genoi oddalo serce FC Genoa...uwierz mi

Też tak uważam paszkwil. Genoa ma napewno wielu kibiców w mieście. Wiadomo, że sportowo ostatnie lata należały do Sampy (finał LM), ale teraz oba zespoły są w Serie A i sytuacja może się zmienić.

Awatar użytkownika
BartekTS
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: BartekTS » czw 16.06.2005 12:54

no jesli ta oprawa jest słaba to ja niewiem

http://img12.echo.cx/my.php?image=genoa7jd.jpg

najładniejsza oprawa we włosech jaką widziałem zrobili ROSSOBLU no chyba ze derby Mediolanu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Txp1986
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: Txp1986 » czw 16.06.2005 13:59

Ja i tak zawsze wolałem Sampdorię Genua, to przecież u nich grali miedzy innymi takie gwiazdy jak Jurgen Klinsamnn czy też Juan Sebastian Veron, czy chociażby Vincenzo Montella. Poza tym mają większe sukcesy sportowe. Pod koniec lat 80 dwa razy byli w finale Pucharu Zdobywców Pucharu, pierwszy raz przegrali z Barcą, skolei sezon później pokonali Anderlecht. Sampdoria jest po prostu lepsza. :twisted:
Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu jest Lech, i na dobre i na złe !!!

Awatar użytkownika
fala
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: fala » czw 30.06.2005 16:03

[quote]
Widzisz Paszkwil i Tardelli wy możecie tylko sądzić , bo nie macie pojęcia jak wygląda podział kibiców w tym mieście . Jak bym ci uwieżył to bym został taki zakręcony jak ty .

Awatar użytkownika
Corinthians
Vamos Argentina!
Kontaktowanie:

Postautor: Corinthians » śr 27.07.2005 14:01

Nie będzie żadnego PUEFA, ani LM w FC Genoa! Nie będzie nawet Serie A! Genoa została zdegradowana do Serie C za ustawienie wyniku meczu z Venezią. No i bardzo dobrze. Fajnie, ze włoski i polski ZPN nie cyka się ze zdegradowaniem klubu do niższej ligi za jakieś tam niejasności.
Obrazek

Awatar użytkownika
LAZIO
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: LAZIO » śr 27.07.2005 14:17

szkoda daze te klub sympatia

kibice FCG powinni taka rozpierduche zrobic w miescie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Uchi_
Polski Przyjaciel Piwa

Postautor: Uchi_ » śr 27.07.2005 15:03

W Genui mi się wydaje też, że większość kibiów to Genoa i jestem tego pewien.Tak samo jak to, że w Turynie więcej jest kibiców Torino a w Rzymie Romy i w Mediolanie Milanu.Zauważcie, że w każdej z tych drużyn, jej nazwa to nazwa miasta.
"Nie rodzimy się żydami, katolikami czy muzułmanami, tylko przyłączamy się do nich i dajemy im pieniądze, po czym uzyskujemy w ten sposób usprawiedliwienie naszej niechęci do innych."

Wróć do „Włochy”