FC Bologna (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Lakier
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0

FC Bologna (zbiorczy)

Postautor: Lakier » śr 27.07.2005 14:37

Bologna na 90 % trafi spowrotem do Serie A.

Jej najlepszy pilkarz Pagliuca zagral juz 569 razy w Serie A, tak wiec jeszcze jeden mecz i wyrowna rekord Dino Zoffa. Wedlug statystyk wloskich gazet byl najlepszym pilkarzem w poprzednim sezonie Serie A.

Czy Bologna zdola sie utrzymac?
:)

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » śr 27.07.2005 14:42

To juz jest chyba pewne że wrócą. Pagliuca jak wino im starszy tym lepszy. A tylko on i Paolo mają realne szanse pobic rekord Zoffa. Ale jak tak graja to tylko klasa..

Lakier
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Lakier » śr 27.07.2005 14:45

*_For_zaza_Milan_* pisze:A tylko on i Paolo mają realne szanse pobic rekord Zoffa. Ale jak tak graja to tylko klasa..

Dokladnie takich pilkarzy nie ma w innych ligach, to jest fenomen Serie A ze 38 latkowie graja tak dobrze.

Maldini napewno pobije rekord Zoffa.
:)

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » śr 27.07.2005 14:51

Lakier a jak do tej dwójki dodamy Billy'ego (39 lat) i Nestora Sensieniego z Udinese (40 lat) to wyjdzie że nie ważny jest wiek tylko talent.

Paolo jest o tyle lepszej sytuacji że chyba o dwa lata jest młodszy niż Pagliuci ale z drugie strony Gianluca to bramkarz i jak dalej tak bedzie grał (I Bologna sie utrzyma) to moze do 42 pograć "na luzie"

Awatar użytkownika
Żniwiarze Umysłów-HUNTER-
Rapid Eye Movement

Postautor: Żniwiarze Umysłów-HUNTER- » śr 27.07.2005 14:57

No i bardzo dobrze ze Bologna powroci (choc troche szkoda Genui)
Ale teraz troche głupio bo kilku piłkarzy juz sprzedali ale z drugiej strony ci najwieksi raczej zostana jak maja grac ponownie w Serie A
Juz Meghi chyba tez nie przejdzie do Francji bo sam mowił ze w Serie B nie chce grac co innego Serie A.
A trener Mazzone powroci??
Na miejsce Genoi, Messiny i Torino szykuja sie Bolgna, Treviso i Ascoli.
Forza Milan :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Uchi_
Polski Przyjaciel Piwa

Postautor: Uchi_ » śr 27.07.2005 14:57

A Zazek, ile Paolo ma dokładnie meczów ? Chyba coś koło 550, nie ?
"Nie rodzimy się żydami, katolikami czy muzułmanami, tylko przyłączamy się do nich i dajemy im pieniądze, po czym uzyskujemy w ten sposób usprawiedliwienie naszej niechęci do innych."

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » śr 27.07.2005 15:07

Bogi wg. moich informacji jest tak :twisted:

Dino Zoff - 570 meczy w serie A

Gianluca Pagliuca -569 meczy*

Paolo Maldini - 568 meczy*

Pietro Vierchowod 562 meczy

* - jeszcze grają

Hunter stracili jednak najwieksza broń w popszenim sezonie Albanczyka Igri Tare którego kąsło Lazio za free. Meghi i tak odejdzie bo serie A to nie dla niegomiejsce on sie chyba boi grac na 100%. No i Carlo Mazzone ale nic nie wiem jak Ty o powrocie

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 306

Postautor: Chlopaczek » śr 27.07.2005 15:28

Bologna niech siedzi tam gdzie jest.Przegrala baraz wiec powinna grac w drugiej lidze.Nie ma zmiluj.
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
fala
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: fala » śr 27.07.2005 15:53

Nie tylko Bologna może zyskać , Napoli też przygląda się sytuacji , przed degradacją walczą Perugia , Salernitana , teraz Genoa , jeszcze kłopoty mają Torino i Messina .Czyżby Napoli w serie B , oby bo fanatyków mają nieprzeciętnych .

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 920
Kontaktowanie:

Re: FC Bologna (zbiorczy)

Postautor: Dr.Football1 » wt 21.02.2012 19:23

Odkopie troche ten temat.

Cudowna bramka Ramireza ! Dosrodkowanie Di Vaio i Urugwajczyk krzyzakiem umiescil pilke w bramce Boruca. Znakomity jest ten chlopak.

Viola miala swoje szanse,ale Amauri nie ma dzisiaj swojego dnia. Jovetic kilka fajnych podan i dryblingow,tylko co z tego skoro jest kompletnie osamotniony z przodu. Pomaga mu tylko wspomniany Amauri,reszta druzyny mieli sie w srodku pola... Lazzari fatalnie,Oliveira,Vargas i Montolivo slabo.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » wt 21.02.2012 20:25

I skonczylo sie 2-0. Na pewno spory wplyw mialo na to debilne zachowanie Oliveiry,a w konsekwencji czerwona kartka,ktora wyraznie podciela skrzydla i tak slabiutkiej dzisiaj Violi.

Naprawde podoba mi sie w tym sezonie Bologna. To juz nie jest totalnie bezplciowa ekipa z jednym Di Vaio jak to bylo w poprzednich latach. Rossoblu maja bardzo fajna defensywe,ktora asekuruja solidni az do bolu Perez oraz Mudingayi. W przodzie niesamowite rzeczy potrafi zrobic zlote trio - Di Vaio,Diamanti & Ramirez. Mysle,ze cala trojka spokojnie poradzilaby sobie w klubach o klase lepszych od obecnego pracodawcy. Nie mozna rowniez zapomniec o bardzo ciekawym i zdolnym trenerze jakim na pewno jest Stefano Pioli.

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 405

Postautor: Enjo » śr 07.03.2012 19:21

Piszę tutaj, żeby Doctore się nie złościł, że w ''futbolu na luzie'' umieszczam komentarz ;).

Rzadko widzę Bologne w całym meczu, co tydzień tylko skróty, ale dziś mam ku temu okazję i żałować nie mogę - bardzo inteligentna gra gospodarzy, ciężko wyróżnić kogoś z osobna, ale mnie się obrońca Raggi podoba, który gra bardzo pewnie i bezbłędnie.Po bramce oddali już inicjatywę Juve, ale grają tak fajnie, że ciężko coś wymyślić w ataku Starej Damie.Liczę na tak dobrą grę w drugiej połówce, świetnie by było gdyby te 1:0 dowieźli do końca.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » śr 07.03.2012 20:39

Piszę tutaj, żeby Doctore się nie złościł, że w ''futbolu na luzie'' umieszczam komentarz .

No ja mysle :wink:

Kolejny mocny zespol traci punkty na Renato Dall'Ara.

Obecna Bologna strasznie przypomina mi slabsza wersje Napoli. Dobry trener,solidna defensywa,dwoch bardzo dobrych przecinakow w srodku pola,magiczne trio w przodzie. Podobnie zreszta jak Azzurri uwielbiaja grac z kontry,a co za tym idzie mocniejsze zespoly maja z nimi sporo problemow (gorzej gdy przychodza mecze z dolem tabeli i trzeba prowadzic gre). System rowniez ten sam - dosyc elastyczne 3-4-2-1. Brakuje mi tam jedynie dwoch solidnych skrzydlowych,bo z calym szacunkiem dla Garicsa i Cherubina,ale to nie sa i raczej nigdy nie beda zawodnicy na gorna polowke tabeli,a sami wiemy jak niesamowicie wazne role w zespole Mazzarriego spelniaja Maggio oraz Zuniga/Dossena.

Tak czy inaczej bardzo podoba mi sie obecna Bologna. Mam nadzieje,ze bede jeszcze mial okazje poogladac ich w tym sezonie.

Awatar użytkownika
(L)oczkerson
O Captain! My Captain!
Reputacja: 104

Postautor: (L)oczkerson » czw 08.03.2012 15:29

Zgadzam się w pełni z tobą Doktorek. Bologna to naprawdę fajny zespół, który jest naprawdę dobrze ułożony i mi też brakuje w nim tylko takich bocznych pomocników którzy prócz roboty w obronie by byli też w stanie rzucić się do ataku tak jak Maggio i Zuniga w Napoli lub Basta i Amero w Udine.
No i Gaston potwierdza moje słowa z zeszłego sezonu. To naprawdę cholernie ciekawy chłopak. Coraz poważniej myślę, że on i Giovinco to rozwiązanie wielu problemów JUVE w ofensywie. Jest jeszcze bardzo młody, ale talent w nim widać wielki gołym okiem.

Swoją drogą o tym jak wielką rzecz zrobił Mazzarri w Napoli najlepiej świadczy fakt, że inne zespoły idą podobną drogą. Można powiedzieć, że w Serie A mamy taktyczną rewolucję. Rok temu 3-5-2 lub 3-4-2-1 grały dwa zespoły czyli Napoli i Udine. Teraz gra tak też Bologna, Parma, Fiorentina czy Lecce. Serie A to taktyczny ewenement. Gdy w innych ligach króluje 4-3-3 w Serie A dwa najpopularniejsze schematy to 4-3-1-2 i 3-5-2.
Obrazek
"Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć"
Winston Churchill

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 100

Postautor: coco » śr 21.10.2015 16:04

Posada Delio Rossi'ego wisi na włosku, media jako głównych kandydatów podają Mazzarriego, Cesare Prandell'ego i Montelle. Z całym szacunkiem, ale na ich miejscu nawet bym nie spojrzał na Bologne. Co by o nich nie mówić to uznani trenerzy, mający swoją markę. Każdego z nich stać na angaż w dużo lepszym klubie niż Bologna. Wiem, że tam są nowi właściciele, którzy systematycznie wzmacniają zespół, ale to jeszcze nie ten kaliber na takich szkoleniowców. Nic bym nie pisał, gdyby Bologna dostała się do LE, i uznaliby że z obecnym trenerem nic więcej nie osiągną, wtedy wybranie jednego z nich to gwarant pewnego poziomu, a tak to mogą sobie tylko zszargać reputację.
"Kogo tracimy ? Dyrygenta, lidera, kogoś, kto za klub oddałbym wszystko. Wszyscy będziemy mówić jak bardzo będzie go nam brakować " Marco Materazzi o odejściu Jose

Obrazek Obrazek

Obrazek

Wróć do „Włochy”