Squadra Azzurra

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Squadra Azzurra

Postautor: Salas11 » pn 28.05.2018 14:56

sci pisze:Source of the post Ale to chyba w każdym temacie tak jest...np napisz w temacie o Milanie coś co obnaża klub to zaraz Cię zjedzą...czy u Was też taka branża

Ja jestem akurat pierwszym krytykiem Interu będąc jednocześnie jego fanem przez co nie raz narażałem się na ataki ze strony kolegów po szalu, więc jeśli ktoś krytykuje mój klub a ja widzę ku temu podstawy to się do tego odnoszę w normalnym ludzkim tonie. Chyba że ktoś wpada trollować lub pisać bzdury. Wy za to macie w głowach jakiegoś dziwnego firewalla reagującego bez zastanowienia na wszelkie krytyczne wpisy kibiców Interu czy Milanu. Nie zliczę ile godzin tylko w tym roku zmarnowałem na próbach podjęcia normalnej dyskusji i w 90% kończyło się to zawsze tak samo a były kwestie w których jak się później okazało miałem pełną rację. Więc pora wyciągnąć wnioski, zostawić Was ze swoimi zabawkami i dać sobie spokój.
Obrazek

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 465
Kontaktowanie:

Squadra Azzurra

Postautor: sci » pn 28.05.2018 14:57

A to racja. Ty jesteś chyba najmniej wrażliwy na to wszystko

Awatar użytkownika
fekalia
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 190

Squadra Azzurra

Postautor: fekalia » pn 28.05.2018 15:38

Salas11 pisze:Cóż za święte poruszenie :) Niewiele się zmienia. Caldara dwa sezony w Serie A? Tyle samo co Skriniar a on jest obcokrajowcem, musiał dodatkowo uczyć się specyfiki ligi włoskiej i języka. No i kto dwa lata temu słyszał o Skriniarze fekalia? Już po tonie wypowiedzi widzę że nie ma sensu brnąć dalej w dyskusję. Czas pokaże czy miałem rację.

Salas11 pisze:kolejny raz widzę że tu o Juventusie i jego graczach trzeba pisać dobrze lub wcale. W przeciwnym razie zaraz się zlatują dyżurni obrońcy dumnie owinięci w szaliki ze swoim kpiącym tonem

Ani ja, ani venomiq nie napisaliśmy że to będzie wg nas wybitny czy dobry stoper. Ani ja ani on nie pisaliśmy w kpiącym tonie. I (tu mowie napewno na siebie) nie jestem zadnym dyzunym obronca Juventusu, bo najwięcej radosci w tym sezonie dała mi przygoda Romy w LM i awans Interu do tych rozgrywek - a już siedziałem zalamany, że to jednak będzie Lazio. Jestem sympatykiem włoskiej piłki, niekoniecznie jednego jedynego klubu. Po prostu odpowiedzielismy na Twoja teze jakimiś konkretnymi argumentami. Tu nie chodzi o to co z Caldary bedzie, lecz sposób w jaki próbowałeś to argumentowac, zwykłym wrożeniem. Już 1 zdanie mnie zdziwiło, bo o Matti się kilka lat temu w ogole nie mówiło, chlopak nawet nie grał w reprezentacjach młodzieżowych na niższych szczeblach niż U21. Pojawił się nagle. Ale to pierdola (nie rozumiem po co tu tego Skriniara przywołujesz). Nastepnie argumentujesz, że jeszcze nie debiutował w 1. reprezentacji - taki nieoficjalny debiut miał, ale ok. Okoliczności temu nie sprzyjały, co wcześniej wytlumaczylem, BBC, Rugani, Romagnoli , EURO U21, normalnym jest ze zjawił się dopiero teraz gdy buduje się nowa kadre i gdy odszedł z niej Barzagli. Dalej, że 24 lata - wybitny Cannavaro debiutowałw tym wieku, a np taki niepewny Bonucci rok wcześniej, bo okoliczności wówczas temu sprzyjały. Napisałeś też że pozostanie w Atalancie to błąd - ja ogladalem sporo Atalanty, bo i było na co popatrzeć i serio niezauważylem, by to był stracony czas dla Caldary i zastał się tam jak Berardi w Sassuolo. Nie wiem na ile to faktycznie argument podparty Twoja obserwacja, a na ile sztuczny byleby coś napisać. Widziałem wiele jego dobrych spotkań, uważam że poprawił wyprowadzanie piłki, a kolejny pełny sezon w Serie A i co wazne doświadczenie w Europie (tez fajne mecze, szczefolnie z Lyonem) sporo mu dało o czym sam zresztą mówił. No i na koncu chyba każdy kibic Juventusu by chciał żeby osiągnął poziom Barzagliego.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1059

Squadra Azzurra

Postautor: ozob » pn 28.05.2018 15:57

Dla przykladu Bonucci wszedl na poziom majac jakies 26-27 lat.

Mierzi mnie Salas strasznie u Ciebie to, ze jak napiszesz glupote i ktos ja Ci wytknie to stajesz w pozycji typu "moj rozmowca obrosl w piorka". Piszesz wyzej:

jak się później okazało miałem pełną

Prawda jest jednak taka, ze wbrew Twoim "trzezwym" ocenom ani Viola, ani Torino nie podlozyli sie Napoli. Minuty w nogach Napoli tez mialy znaczenie bowiem ekipa Sarriego nie potrafia wykorzystac potkniec Juventusu z prostej przyczyny - zmeczenia. Przypomne, ze twierdziles, is to nie bedzie az tak istotne na finiszu w dyskusji ze mna. Byles takze przekonany o slabosci Juve, o tym, ze w tym roku NIC nie pojdzie zgodnie z planem, a realia pokazaly, ze Juve jest ciezkie do pokonania w lidze nawet gdy glowny rywal gra historyczny sezon.

Teraz pisze, ze Caldara osiagnie co najwyzej poziom Barcy i przedstawiasz to w tonie dyskredytujacym. Jak Co tu nie zwrocic uwagi? :D
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
venomiq
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 296
Kontaktowanie:

Squadra Azzurra

Postautor: venomiq » pn 28.05.2018 17:44

Salas11 pisze:Source of the post Cóż za święte poruszenie Niewiele się zmienia.(...) Już po tonie wypowiedzi widzę że nie ma sensu brnąć dalej w dyskusję. Czas pokaże czy miałem rację.

Widzę, że kolega juz nawet nie ukrywa, że nie bardzo czyta to co ludzie tutaj piszą.
Nikt nie pisał, że Caldara z pewnością będzie wielki. Piszemy, że póki co nie ma co oceniać, bo Twoje argumenty mają zerową wartość merytoryczną, więc dopiero wszystko się później wyjaśni.
A Ty, że czak pokaże czy miałeś rację.
Ręce opadają w tym momencie.

A dalej jest tylko gorzej:
Caldara dwa sezony w Serie A? Tyle samo co Skriniar a on jest obcokrajowcem, musiał dodatkowo uczyć się specyfiki ligi włoskiej i języka. No i kto dwa lata temu słyszał o Skriniarze fekalia?

Tak, Skriniar świetnie wszedł w ligę. I zadebiutował w kadrze. Ale:
1. To nie oznacza, że jak ktoś tego nie zrobił to już to musi koniecznie świadczyć, że jakiegoś poziomu nie osiągnie (padł nawet przykład Cannavaro).
2. Zerknij sobie kogo Skriniar zmieniał. W pierwszym meczu w podstawie wyszli Skrtel i Durica, Skriniar zmienił Hrosovskiego, w kolejnym meczu wyszedł w pierwszym składzie z Kornelem Salatą, mnóstwo gra Hubocan.
Teraz wejdź na poprzednią stronę, przejrzyj raz jeszcze wpis mój oraz wpis Fekalii - i zobacz w jakich okolicznościach rywalizował Caldara i oceń sam czy gdyby grał dla Słowacji to czy by również miał tyle samo występów.

Żaden foch, po prostu kolejny raz widzę że tu o Juventusie i jego graczach trzeba pisać dobrze lub wcale.

To ponownie nieprawda. W sumie na tym forum chyba żadni inni kibice tak nie jadą po zawodnikach Juve jak ich własni. Zerknąłem sobie na losową stronkę na forum w temacie Juve i mam tam od razu:
"Dobrze mieć takiego Dybalę. Nawet jak nie idzie to jest szansa, że coś tam wcisnie, bo na Higuaina to ni ch*ja nie ma co liczyć."

"Zróbcie ankietę...ile wart jest Higuain
A) w Uj
B) czapkę gruszek
C) tyle ile waży
D) tyle ile ma włosów na głowie"

Jednąstronę dalej:
"Kontuzja Madzukicia to najlepsze co spotka te druzyne w przyszlosci."
"Jednak pomoc to była taka [ch**], że aż zęby bolą"
"Mandzukic to jakaś karykatura w ostatnim czasie, a i tak szansę dostanie."
Ale tu się okazuje, że nie da się krytykować.
Może po prostu nie robisz tego z głową? Zamiast krytykować zawodnika za to co robi, za to czego nie robi, za formę - Ty przychodzisz i rzucasz komentarzem, że 'A bo Caldara nie zadebiutował, to tylko o nim świadczy' i dziwisz się rekacji. No i potem wychodzisz przekonany, że "Źli kibice Juve nie pozwalają krytykować zawodników tego klubu na forum".
Dirty mind

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2250

Squadra Azzurra

Postautor: Delpiero14 » pn 28.05.2018 17:48

venomiq pisze:Source of the post "Dobrze mieć takiego Dybalę. Nawet jak nie idzie to jest szansa, że coś tam wcisnie, bo na Higuaina to ni ch*ja nie ma co liczyć."

Mojego autorstwa, jestem dumny.

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 465
Kontaktowanie:

Squadra Azzurra

Postautor: sci » pn 28.05.2018 17:53

Ja pisałem ankietę :-D tez duma

Awatar użytkownika
venomiq
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 296
Kontaktowanie:

Squadra Azzurra

Postautor: venomiq » pn 28.05.2018 18:18

Podziwiam pamięć :D
Dirty mind

Awatar użytkownika
fekalia
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 190

Squadra Azzurra

Postautor: fekalia » pn 28.05.2018 20:50

Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1573

Squadra Azzurra

Postautor: Tomusmc » pn 28.05.2018 21:11

Balotelli już strzela. Być może okaże się jedną z najlepszych decyzji Manciniego. Oby
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1573

Squadra Azzurra

Postautor: Tomusmc » pn 28.05.2018 21:34

Ładna brameczka Balo

Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1265

Squadra Azzurra

Postautor: seba82 » pn 28.05.2018 21:40

Uwielbiam człowieka, naprawdę. Gdyby nie ta łepetyna to byłby Pan piłkarz :?

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Squadra Azzurra

Postautor: seba82 » pn 28.05.2018 22:20

Donneuer :rotfl4:

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Squadra Azzurra

Postautor: seba82 » pn 28.05.2018 23:15

Da radę :ozob:

Awatar użytkownika
MK92
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 290

Squadra Azzurra

Postautor: MK92 » wt 29.05.2018 4:28

Balotelli to gość, który musi czuć się potrzebny w zespole. Mancini może go dla Włochów odzyskać, a Mario w wysokiej formie to czyste złoto.

Wróć do „Włochy”