Udinese

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Które miejsce zajmie Udinese w grupie ?

Pierwsze
8
31%
Drugie
8
31%
Trzecie
5
19%
Czwarte
5
19%

Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 372
Kontaktowanie:

Udinese

Postautor: Sawyer » pt 26.08.2005 13:33

Udinese debiutuje w LM (tak mi sie wydaje ,ale pewien nie jestem :oops: )
w grupie zagraja z Barcelona ,Werderem i Panathinaikosem

Cosmi

"Nie jesteśmy bez szans na awans"- twierdzi szkoleniowiec Udinese Calcio - Serse Cosmi. Włoch przyznaje, że grupa, do której trafili Bianconeri jest bardzo trudna, ale wierzy w umiejętności swoich zawodników.

"Trafiliśmy do trudnej grupy, ale nie jesteśmy bez szans na awans. Barcelona to bardzo wymagający rywal, jedna z najsilniejszych drużyn na świecie. Mamy szanse zagrać na cudownym stadionie. W Lidze Mistrzów nie ma łatwych meczów. Panathinaikos i Werder na pewno powalczą o awans. Nie można zapominać, że Grecja to Mistrz Europy, a w Panathinaikosie gra wielu Greków."- stwierdził.

www.pilka.pl

Wedlug mnie Udinese jest faworytem do zajęcia drugiego miejsca w grupie :twisted:

Werder - Silna druzyna ,wygrali juz 2 mecze w Bundeslidze ,ale w starciu z druzyna Bianconerich beda milei problemy ,w dwoch meczach lepszy bedzie Udinese :)

Panathinaikos - W tym sezonie raczej "dostarczyciel punktow" :lol: ,jedynie w Grecji reszta moze miec problemy :?

Barcelona - :roll: Wiele nie trzeba pisac ,Pierwsze miejsce w grupie maja z urzędu 8) chociaz LM i niespodzianki to jedna wielka rodzina :D

Udinese - Przede wszystkim to 4 druzyna Serie A ,a to o czyms swiadczy :twisted: oraz to przeciez "Bianconeri" :twisted: 2 miejsce musi byc :!:

Nie można zapominać, że Grecja to Mistrz Europy, a w Panathinaikosie gra wielu Greków."- stwierdził.

"Sezonowa druzyna" z tej Grecji niestety :lol: ,wiec wiele strachu bez podstawy :!:

FORZA BIANCONERI (JUVE , UDINE :ok: )
Juventus & Widzew

Awatar użytkownika
Żniwiarze Umysłów-HUNTER-
Rapid Eye Movement
Reputacja: 0

Postautor: Żniwiarze Umysłów-HUNTER- » pt 26.08.2005 14:13

przed losowaniem Serse wspominał ze bardzo chciałby zagrac z Barca i chyba jego marzenie sie spełniło.
Szkoda ze z Udine odszedł Pizzaro bo niezle rozgrywał pilki no ale teraz chyba Pinzi razem z Obodo wezma na siebie ciezar gry.
Co do rywali w grupie to z Barca raczej przegraja no moze na Stadio Friuli wywalcza remis ale ciezko bedzie.
Pozostałe druzyny sa do ogrania szczegolnie widac ze u nich jest wielka motywacja do wygrywania pokazali to w meczu z teoretycznie mocniejszym Sportingiem finalista p.UEFA.
Rok temu nie poszło im w p.UEFA mam nadzieje ze tym razem wywalcza awans do 1/8

Obrazek
Licze na udane wystepy Udine w LM niech pokaza siłe Calcio
Forza Milan :mrgreen:
Obrazek

herdek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: herdek » pt 26.08.2005 15:05

Moim zdaniem o drugie miejsce powalczą z Werderem. Panathinaikos powinni przejśc spokojnie i jeśli udało by się im z Barcą remis to drugie miejsce chyba by mieli. Najważniejszy mecz czeka ich 18 października i 2 listopada gdzie zagrają z Werderem. Życzę im jak najlepiej, jednak mam przeczucie, że wejdzie Werder :(

Awatar użytkownika
Kamilo
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilo » pt 26.08.2005 15:31

Barcelona to pewniak do wygrania tej gupy (chodziarz futbolu jest wszystko możliwe).
Panathinaikos będzie dostarczycielem punktów.
O drugie powalczy Werder właśnie z Udinese. Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczni :?: Trudno powiedzieć, ale wydaje mi się, że Werder to ich drugi sezon z rzędu w LM. W poprzednim wyeliminowali Valencie. Były mistrz Niemiec gra ładną ofensywną piłke, a do tego dość znacznie się wzmocnili przed tym sezonem (przeszedł Frings, Owomoyela, Wise czy brazylijski obrońca Naldo). O grze Udinese nie moge powiedzieć zbyt wiele bo nie interesuje się piłką włoską. Wiem tylko, że mają za sobą udany sezon i byli trzecią drużyną Serie A.
Jako kibic Bundesligii myśle, że wygra Werder jednak wszystko zweryfikuje boisko :wink:
Tyskie- trudno dostępne w Champions League
http://www.fcbayern.pl

Awatar użytkownika
Kamilo
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilo » pt 26.08.2005 15:33

Kamilo pisze:Barcelona to pewniak do wygrania tej gupy (chodziarz futbolu jest wszystko możliwe).
Panathinaikos będzie dostarczycielem punktów.
O drugie powalczy Werder właśnie z Udinese. Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki :?: Trudno powiedzieć, ale wydaje mi się, że Werder to ich drugi sezon z rzędu w LM. W poprzednim wyeliminowali Valencie. Były mistrz Niemiec gra ładną ofensywną piłke, a do tego dość znacznie się wzmocnili przed tym sezonem (przeszedł Frings, Owomoyela, Wise czy brazylijski obrońca Naldo). O grze Udinese nie moge powiedzieć zbyt wiele bo nie interesuje się piłką włoską. Wiem tylko, że mają za sobą udany sezon i byli trzecią drużyną Serie A.
Jako kibic Bundesligii myśle, że wygra Werder jednak wszystko zweryfikuje boisko :wink:
Tyskie- trudno dostępne w Champions League

http://www.fcbayern.pl

Awatar użytkownika
Rapid Eye Movement

Postautor: Żniwiarze Umysłów-HUNTER- » pt 26.08.2005 15:44

Kamilo pisze:Wiem tylko, że mają za sobą udany sezon i byli trzecią drużyną Serie A.

zajeli 4 miejsce :wink:

Obrazek

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » pt 26.08.2005 17:53

Powalcza nawet o drugie miejsce tylko oby sie nie spalili bo to debiut i wiadomo. Szkoda tylko ze w tym klubie na pierwszymmiejscu jest kasa bo czytałem że teraz gdy ktos by pytał o Iaqunite czy Di Natale i wyłożył swoje to idzie "pod młotek" Czyli osłabili by sie jak nic na starcie.

Hunter jest trener którego lubisz Cosmi. :wink: Ale bardzo ładnie sie zachował mówiac że to Spaletti wywalczył awans i kibice a nie on. 8) Może on natchnie Obodo na kierownie druga linia jak Pizzaro wcześniej. Zawodnicy sie różnia bardzo ale Viola stracił dużo po oddaniu Obodo.

W tym sezonie trzeba młodego Felipe obserwować bo chyba bedzie nowy rossonero nie długo. Wspłópraca po kuponie Marka niezamarła na lini Milan - Udinese. :wink: ale jeszcze tyle czasu że on musi zacząc grać jak gracz na miare transferu. Ale to jest człowek programu zmiany wart w defensywie :D

Awatar użytkownika
Rapid Eye Movement

Postautor: Żniwiarze Umysłów-HUNTER- » śr 14.09.2005 14:24

Dzis pierwszy historyczny mecz Udine w LM.
U sibie podejmuja Panathinaikos.
Z tego co zauwazyłem to niezbyt dobrze konieczynki radza sobie w lidze greckiej porazka i remis w ostatnich meczach.
Natomiast Udine przeciwnie dwa zwyciestwa i jedna na Olimpico z Roma :!:
Dodatkowo nie beda mogli wystapic Olisadebe, Flavio Conceicao, Papoudopoulos oraz Adrić w Udine nie wystapia Pinzi :? oraz obronca Bertotto.
Faworytem dla mnie Udine graja przed włąsna publicznoscia oraz napewno niezwykle umotywowani sa w koncu to LM.
Stawiam 2-0 po bramkach Di Michele :D i Iaquinta.
Prawdopodobne składy:
Udinese: De Sanctis; Juarez, Natali, Felipe; Zenoni, Obodo, Muntari, Candela; Di Michele, Di Natale, Iaquinta.

Panathinaikos: Galinovic; Goumas, Kotsios, Morris, Nilsson; Biscan, Gonzales, Seric, Charalambides; Wooter, Torghelle.

Obrazek
FORZA UDINESE

Obrazek

Awatar użytkownika
Uchi_
Polski Przyjaciel Piwa

Postautor: Uchi_ » śr 14.09.2005 15:07

Trochę lekceważyłem Udine przed tym sezonem, w końcu odeszło paru dobrych zawodników, ale widzę, że ta drużyna ma bardzo realne szanse na awans do 1/8 finału.Dziś podejmują PAO i raczej nie będzie większych problemów, jeżeli zagrają swoje.Barca jest poza zasięgiem, ale Weder to w sumie zbliżona klasa.De Michele, mam nadzieję, nie zawiedzie dziś.Tylko czy Włochów nie zeżre trema ? Stanowczo nie :wink: .
"Nie rodzimy się żydami, katolikami czy muzułmanami, tylko przyłączamy się do nich i dajemy im pieniądze, po czym uzyskujemy w ten sposób usprawiedliwienie naszej niechęci do innych."

indianin

Postautor: indianin » śr 14.09.2005 15:31

Udinese to bardzo dobry klub, mają dobrych piłkaży. Mogą przejść grupę lub w ostateczności zająć 3 miejsce. Moje typy:
Barca - dwie porażkie
PAO - remis/porazka na wyjezdzie, zwyciestwo u siebie
Werder - remis/wygrana na wyjezdzie, zwyciestwo u siebie

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » śr 14.09.2005 16:07

Na pewno dobrze sie zaprezentują i sądze że pojadą po Grekach. To historyczny dla nich moment. Vincenzo i panowie "Di" :wink: wezmą mało zwrotnego Igora :wink: i jego kolegów w obroty. Może znów Muntari ostatnio mu wykrakałem bramke z Roma to teraz znów musi strzelić :twisted: Ciekawe jak zagra Felipe :) Bedzie Oliego krył.

Forza Udinese - Forza Calcio :!: :!: :!: Jak oni i Juve wygraja to cała serie A w LM zapisze pierwszą kolejke na plus 8) :twisted:

Awatar użytkownika
Uchi_
Polski Przyjaciel Piwa

Postautor: Uchi_ » śr 14.09.2005 16:12

*_For_zaza_Milan_* pisze:Ciekawe jak zagra Felipe :) Bedzie Oliego krył.

No wiesz Zaza, pewnie i by tak było, ale Olioego dzisiaj nie będzie... :).Mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy LM z Italii wyjdą w tej kolejce "in plus" :twisted: .O Juve jestem pewien, ale Udinese to taka niewiadomo w sumie...
"Nie rodzimy się żydami, katolikami czy muzułmanami, tylko przyłączamy się do nich i dajemy im pieniądze, po czym uzyskujemy w ten sposób usprawiedliwienie naszej niechęci do innych."

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » śr 14.09.2005 16:20

Bogi no to Wootera przypilnuje :)

Malesiani wraca do Włoch. A pomysleć ze mogł wracać na Sycylie ... w UEFA ..

Jaka nie wiadoma ?? :evil: u siebie muszą zagrać po swojemu. Już w lidze pokazali ze osłabien nie widać. A odeszły gwiazdy tej drużyny. Nie wszystkie ale jednak. Stawiam 2 : 1 dla ziomków ze Stadio Friuli 8)

Zico_FCI
Io Sono Interista
Reputacja: 26

Postautor: Zico_FCI » śr 14.09.2005 17:11

Mam nadzieję, że Udine poradzi sobie dziś z grekami. W tegorocznym mercato stracili swojego najlepszego zawodnika jedenak ich gra nadal wygląda nieźle co potwierdzają wyniki osiągane na początku sezonu Serie A. Jak dla mnie są faworytami tego meczu i powiini to potwierdzic na boisku. :wink:
...

Awatar użytkownika
Uchi_
Polski Przyjaciel Piwa

Postautor: Uchi_ » śr 14.09.2005 19:30

Jaka nie wiadoma ?? u siebie muszą zagrać po swojemu. Już w lidze pokazali ze osłabien nie widać. A odeszły gwiazdy tej drużyny. Nie wszystkie ale jednak. Stawiam 2 : 1 dla ziomków ze Stadio Friuli

No tak Zazek, ale pamiętaj, że Udine jeszcze nie grało w LM i nie wiadomo jak się zachowają.Zimna kalkulacja ---> 2:0 Udine, ale mówię ...pfff, co ja gadam ? :D.Będzie dobrze...przecież to profesjonalny futbol a nie 14-letnie panienki, i ich humory.Forza Udine, Forza Italia , Forza Calcio.

Wróć do „Włochy”