"..." - Kolejka Calcio

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Podsumowanie kolejki Calcio reaktywacja?

Tak
32
82%
Nie
7
18%

Liczba głosów: 39

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 0

"..." - Kolejka Calcio

Postautor: Zaza » pn 29.08.2005 11:15

Panie i Panowie nie kiedy nie ma sensu pisać o każdym spotkaniu w temacie zbiorczym także może tu zaczynamy opisywać z postrzeżenie i wrażenie po każdej kolejce. Wczoraj odbyła sie pierwsza kolejca Włoskiej serie A ale nazwyjmy ja "..." X

Mnie zawiódł Milan choć na gre w tak anormalnych warunkach to i nawet remis "sieczy" tym bardzie że bramka Shevy przednia a jak nie dało sie nawet biegac to co dopiero tak strzelać. Ale gra jako gra jest dobra. Pech w pogoda ale sedzie mógł przerwać. Swoja drogą to aż wstyd że w pierwszej lidze trzeba grac na "bagnie"...

Pewny zwyciestko Romy po ładnym meczu i Interu po Adriano Show, na plus zapisze sie też mi. Juve, Viola, Udinese czy AC Chiesa :lol:

Wczoraj debiut Figo całkie całkiem w Calcio, Abbiati zaczyna stratować w bramce Juve, Viola w sobote zaczała walce o należny im miejce.

Tylko dwa remisy w tej kolejce Ascoli - Milan i Parma - Palermo. Może Milan chce pobić rekord Inter ? już zacza :roll: oby nie :lol:

Najwieksze wrażenie w bramce zrobił na mnie De Santis z Udinese bronił kilka piłek jak by był w transie, naprawde ten koles zrobił takie postępy ze jest godny uwagi. Teraz czas na to by tak bronił w LM.

Sieny wygrywa ale to tylko AC Siena = Encrio Chiesa choc przy drigiej bramce massse szczeście i fatalny błady bramkarze Calgiari chyba Cariniego ...

Juve wygrało i miało przewage przez cały mecz Abbiati mógł tylko popełnic jakis bład ale nie popełnił. To co robił Ibrachimović to już inna sprawa to widział wie ....

Ale i tak mnie rowalił jak sie pokucił w Trezeguetem sam na sam i w niego strzelił. Cos sie zaczynaja chyba kłucic kto jest wieksza gwiazdą. Ale Capello rozwiał wątpliwości sciagając Trezeguet choc już w 25 Zlatana powinień .... bo nie grał nic a nic. A nawet "przeszkadzał"

Na Delle Apli znów pustynia, na zakolach tylko muchy były... Chyba nic nie pomogła promocja.

Roma zagrał swietny mecz. Mogli nawet wiecej strzelić. A jak by Totti strzelił wdrugiej połowie to była by bramka kolejki. Ładnie sie Nonda wprowadził w gre. Ten zwód do boku klasyczny. Najlepiej jak realizator męczył Cassano na ławce aż nie patrzył w obiektyw :)

Bramka Kolejki :?: bez dwóch zdań Marka Brescieno z Parmy na 1:1 ten wolej był jak zawsze w jego stylu. On chyba tylko tak strzela bramki w popszednim sezonie z 5 takich :) Na drugim miejscu (na równi). Sheva i Adriano na 1:0 nawet troche podobne bramki ale Sheva w innych warunkach i z dalszej odległości.

Po tej pierwszej kolejce Roma i Inter z najlepszym bilansem prowadza w tabeli.

Piście coś na temat tej kolejki Clacio to zawsze Calcio :!:

Prosze o nie zamykanie tego tematu bo jest nam faną potrzebny teraz gdy liga ruszyła na dobre.... DZIEKUJE

FORZA GRANDE CALCIO
Ostatnio zmieniony pn 29.08.2005 11:33 przez Zaza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » pn 29.08.2005 11:26

Wiesz Zaza mialem kiedys zalozyc podobny temat , ale mi sie nie chcialo :P

Dobra zaczne od Interu. Zwyciestwo 3-0 musi cieszyc. Hattrick Adriano i udany debiu Figo takze. Ale nie mozna sie w nieskonczonosc podniecac jednym zwyciestwem dlatego mam nadzieje iz pilkarze mimo ostatnio dobrych wynikow nie wpadna w samozachwyt.

Ascoli-Milan. Pilka wodna jak to niektorzy mowili :D Jednak nie powinno byc tlumaczenia ze strony Milanu gdyz to obie druzyny graly w tych samych warunkach. Brawo Ascoli :!:

Juve-Chievo. Wynik byl do przewidzenia :twisted: Przynajmniej zdobylem 5 pkt w lidze typerow :P

Bardzo dobrze spisala sie Roma , ktora pod koniec poprzedniego sezonu miala problem z wygraniem meczu. Jednak nie sadze , aby taka forma w Rzymie pozostala dlugo. W nastepnej kolejce graja z Udinese ktore takze swoj mecz wygralo.

Szkoda mi Cagliari bo to klub ktory lubie ... trudno trzeba starac sie o pkt w kolejnych meczach. W dodatku gra tam Carini , wiec tym bardziej mi ich szkoda
F.C. INTERNAZIONALE MILANO

Awatar użytkownika
Smithu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Smithu » pn 29.08.2005 11:39

Nie siedze w calcio za mocno ale rowniez mam cos do powiedzenia.

Jako ze byly zawodnik mojego klubu zaliczyl debiut w swojej druzynie, nie moglem przejsc obojetnie. Figo bo o nim mowie pokazal sie z solidnej i poprawnej strony, czyli nic sie nie zmienilo po przeprowadcie z polwyspu iberyjskiego.

Cieszy rowniez ze druzyny ktorym naleza sie wyzsze miejsca dobrze wystartowaly w nowym sezonie. Roma i Viola w koncu moga zaczac tanczyc tak jak wszyscy sie spodziewaja i w koncu mogliby znalezc droge do przyszlorocznej ligi mistrzow.

Poza tym ucieszyla mnie postawa i zwyciestwo Interu, ktory w lidze wloskiej na dzien dzisiejszy wedlug mnei najbardziej zasluguje na scudetto.
Dumnie w bialych szatach...
I'm feelin lucky enuff to bet it all on a dice
Obrazek
http://smitu.blog.onet.pl/

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » pn 29.08.2005 11:41

:lol: Ja już wczoraj chciałem ale jakoś tez mi sie nie chciało :lol:

Wiesz warunki takie same ale innaczej sie broni a inaczej sieatakuje na płycie gdzie woda po kostyki :roll: Ja tam sie nie przejmuje bo to było widac że mecz był tylko dla nas. Ale płyta tylko do obrony... Pierwsza kolejka i jeszcze jest o co grać.

Jak patrzyłam na trubuny San Siro i Delle Alpi to znów mnie nachodził mysl kto ku jest mistrzem ? Przeciesz to jest chore naprawde jak sie patrzy na stadion Violi czy inny taki wiekszy to widać co to znaczy Tifosi.

Calgirany tak zaczeło dobrze ale skonczyło źle. Choć wiesz chyba że Chiesy bramka i pkt. zawdziecz Cariniemu bo ta piłka z takiej odległości i kata nie miała prawa wpaść :!: ale wpadła i trudno.

Palermo zaczeło w gazie a potem Bresciano ich uciszył. Widać i Fiore i Corradi wracaja do swojego stylu gry. Brakuwało im Calcio. Moze i Di Vaio wróci teraz czytałem ze Parma jest min poważnie zainteresowana. A to jego były klub :)

Ponoc Mazzone na ławce Ascloi a Zeman na ławce Parmy :!: Zdenek w Parmie to było by cool. On musi nadal pracować w lidze bo gwarantuja jego kluby zawsze cos ciekawego na boisku.

Serek może wybieramy 11 kolejki ?? :roll: To bedzie troche trudne na nie których pozycjach ale można spróbowac :) ?

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » pn 29.08.2005 13:11

*_For_zaza_Milan_* pisze:Serek może wybieramy 11 kolejki ?? To bedzie troche trudne na nie których pozycjach ale można spróbowac ?

Kurcze Zaza , Ty chyba czytasz w moich myslach :lol: Jak zobaczylem temat 11 Ligi Wloskiej to sobie pomyslalem czy nie zalozyc tematu 11 kolejki. Naprawde. Jednak uznalem , ze pomysl nie wypali i modzi szybko by go zamkneli wiec nie zalozylem :P Ale mozna wytypowac te jedenastke tutaj :D

Awatar użytkownika
Snipp_
Bianconeri
Reputacja: 2

Postautor: Snipp_ » pn 29.08.2005 14:40

Na tej kolejce się trochę zawiodłem. Wiadomo było z góry, że nie może być gorąco bo i ciekawych meczy zbyt dużo nie przyszło nam oglądać. Faworyci ligi zagrali z "dostawcami punktów" bo jak można nazwać beniaminków i drużynę, która będzie walczyła o środek tabeli? Okazało się jednak że w Piłce wodnej Milan jest conajmniej równy z Ascoli :wink:.

To był właściwie jedyny mecz, którego nie widziałem, a ktory chciałbym zobaczyć. Słyszałem narzekania Milanistów na temat absencji Bobo, który rozstrzelał się w presezonie. Nie się co oszukiwać - warunki potyczki bainconerich i rossonerich były conajmniej dziwne. Według mnie mecz powinien zostać przełożony. Milan stracił punkty, cieszy, choć to dopiero pierwsza kolejka.

Inter - Ten mecz było mi dane oglądać i muszę powiedzieć, że nie ma dużo pisać. Mancini widocznie dobrze rozpracowal rywala, który dał siętrzy razy wypunktować Adriano. Nieźle zagrał Figo, zgodzę sie z poprzednikami.

Co do meczu Juve - nie jestem zadowolony. Po pierwsze znów nawaliła ilosć kibiców na Delle Alpi, po drugie Zlatan zagrał jak nie Zlatan, a i wynik skromny. Szkoda że Fabio nie wpuscił na końcówkę Del Piero, ale mówi sie trudno.

W sumie temat całkiem niezły, ale obawiam się że w czas sezonu mogą obumrzeć zbiorcze, gdyż wszystko będziemy pisać tutaj :roll:. Ale zobaczymy jak będzie. Badź co bądź Grande Calcio to siła na forum :).

Forza Juve!
Papa.

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » pn 29.08.2005 14:43

hehe no widzisz czyli to ze kibicujemy "wrogim" klubą nie znaczy że się aż tak różnimy :wink: :lol: Dobre to z tymi tematami :)

Sorry że nie odpisałe Ci odrazu ale musiałem jechać....

To co sądze że na podstawie tej kolejki może troche graczy wyróżnić. W bramce bym wystawił De Santisa bo uchronił Udinese jak nic od remisu lub porażki. A miał sporo roboty :roll:

Z defensywa bedzie problem ale wydział bym Barzaliego i Ulfaljusiego bo zawsze byli na miejscu. Ty dwóch pozostałych wytupuj :wink:

Pomoc hmmm ?? moze Esposito w pomocy wyjatkowo i Veron chyba lub na na siłe wsisnąc Chiesa bo on tylko gra w Sienie a strzelił dwie :wink: . Jednego Ty wytypuj.

Napada (ale gramy 4-3-3 a co ? :lol: ) i w ataku Adriano, Sheva za bramki przednie i hmmm chyba trzeba Luce Toniego ba nawet na pewno i jak pomyśle ja by to wygladało Sheva - Toni - Adriano max ale trzeciego Ty wytupuj :)

Chyba ze bedziemy po jednym graczu wstawiali w skład kolejki i uzasadniali czym nam sie spodobał w tej kolecje. Tam może tez być fajnie. Taki istyn kącik Calcio :lol:

NAPISZ CO TY NA TO :)

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » pn 29.08.2005 18:08

Juz jestem. Troche mnie nie bylo , ale cierpliwosc poplaca :wink:

Najpeirw Zaza wytypuje swoja druzyne bo na niektorych pozycjach sie z Toba nie zgodze.
Br : Peruzzi - ze skrotow ktore widzialem to bronil naprawde dobrze. Uchronil Lazio przed strata bramki. Dla mnie nr 1 na te kolejke
Ob: tutaj mam nielada problem. Wytupuje tych dwoch ktorych chciales bo naprawde z czworka moze byc ciezko. Negro mial kilka udanych interwencji , w zasadzie sie nie myslil. Terlizi odrazu mowie , ze sugeruje sie tu ocenami dziennikarzy. Tak naprawde to zaden obornca nie zapadl mi w pamieci.
Pom: taka mala sugestia dotyczaca Chiesy. Przeciez on gral jako napastnik , wiec nie wiem czemu wystawiles go w pomocy , ale dobra niech Ci bedzie :twisted: Skoro o tym jednym mowa to wytypje Cambiasso Jak zawsze solidny , ciezki do przejscia. Wracajac jeszcze do Chiesy to w jego miejsce dalbym Tottiego ... :P
Na: wlasciwie zabrales mi tych dwoch (Adriano , SZewczenko) , ale nie Toni bylby dla nich uzupelnieniem. Na mnie lepsze wrazenie wywarl Trezeguet. Sam przyznasz Zaza , ze zagral niezle. Gdyby Chiesa nie gral w pomocy to oczywiscie tu czekalo by na nigo miejsce.

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » pn 29.08.2005 18:34

No Peruzzi też popisał się ale chyba De Santis był wiecej razy zkazany sam na siebie. :roll:

Obrone już mam :lol:

Pomoc stawiasz na Cambiasso czyli trójka Esposito Cambiasso Veron tak ??

I atak wytypowałeś Trezeguet ale sadze że przy Tonim sie chował w tej kolejce. Wiesz Trezeguet to gracz któremu trzeba zagrać na nos jak uczynił Zambrotta a Toni nie dośc że wywalczył karnego i strzalil to i wywalczył bramka Fiore i miał kilka okazji takich przednich nawet jedna miód ale nie uznana.

Także mimo że i Trezeguet i Toni to typowa lisy i najlepiej graja głowa to Toni cofał sie mijał obronców i dogrywał celnie a Trezeguet nie bo on czychał na okazje w polu. Duże strzelał ale to nie on wywalczył sobie okazje. Jednym słowek Toni wiecej robił pożytycznego.

Czyli tak :arrow: De Santis Peruzzi* ??? tu jest zagadka.

Ulfaljusi - Barzali - Negro - Terlizi

Esposito - Cambiasso - Veron* ? a może ktos inny ?

Sheva - Toni/Trezeguet* na kogo stawiamy - Adriano

* - Skreśl nie potrzebynych

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » pn 29.08.2005 19:06

Ok skoro dales mi tu wolna reke to tak:
Peruzzi
Ujfalussi , Barzali , Negro , Terlizi
Esposito , Cambiasso , Veron
Szewczenko , Toni , Adriano

Ale w jedenastce brakuje wicelidera strzelcow po pierwszej kolejce Chiesy :!: Hehe troche kombinujemy tutaj , ale zamiast Toniego wystawilbym Chiese. Ewentualnie moze zagrac za napastnikami. Czyli wtedy jedenastka taka :

Peruzzi
Chiesa
Szewczenko , Adriano

Moim zdaniem ta druga lepsza

Awatar użytkownika
Diablo_ASR
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Diablo_ASR » pn 29.08.2005 19:11

Moja jedenastka:

Bramkarz: De Sanctis
Obrońcy: Terlizzi - Natali - Ujfalusi
Pomocnicy: Totti - De Rossi - Diana - Pizarro
Napastnicy: Adriano - Toni - Lucarelli

Może jeszcze wybory bramki kolejki :D
1. BRESCIANO
2. TERLIZZI
3. MUNTARI
4. ADRIANO (na 1-0)
5. LUCARELLI
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » pn 29.08.2005 19:16

Serek ta druga chyba najbardzie trafiona. Jak piszesz. Jest i miejsce dla Chiesy i dla trzech pomocników. Choć Diablo tez dobrze wystawił bo Roma grała cool i 3;0 wygrała wiec moze Totti zamiast Chiesy ??hehe bo wiesz jedna z karnego a druga w prezencie od Cariniego jak nic. :roll: Co Ty na to ??

Bramka kolejki to bez wątpienia Mark Bresciano. Bo złożył sie przednio do tego woleja 8)

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » pn 29.08.2005 19:20

W zasadzie Tottiego wczesniej pisalem , wiec nie jest to jakies zaskoczenie. Moze byc. Choc musze powiedziec , ze w obronie takze nad Natalim sie zastanawialem podobnie jak Diablo. Ale ok. jedna zmiana Totti za Chiese.

Peruzzi
Totti
Szewczenko , Adriano

Awatar użytkownika
Diablo_ASR
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Diablo_ASR » pn 29.08.2005 19:23

No i racja chłopaki, bo dwie asysty to jednak coś (Totti).
Obrazek

Wróć do „Włochy”