AC Milan (zbiorczy)(cz.2)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Milan w obecnym sezonie:

Wygra scudetto
2
7%
Zajmie drugie miejsce
3
11%
Zajmie miejsce premiowane grą w LM (3-4)
13
48%
Skończy poza pierwszą czwórką
9
33%

Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 571

Postautor: ozob » czw 21.09.2017 13:45

seba82 pisze:Source of the post
ozob pisze:Source of the post Grajac nawet na podworku dobrze powinienes wiedziec, ze taka interwencja reka nie jest w stanie wytracic kogokolwiek z biegu. Kalinic tak jak Elder poczul dotkniecie i sie wylozyl. Przepisy pozwalaja jednak interpretowac take gowno jako karny.

Weź sobie kolegę, niech się położy na ziemi i czeka a Ty się rozbiegnij. Napisz jak wrażenia, potem. Tylko najpierw mi powiedz, jak stwierdzisz jaka siła działała na stopę Kalinica i czy była ona zbyt mała na wytrącenie równowagi a jak powinna być, by zdołała wytrącić.
Nikt nie ma wątpliwości(media, moviola, nawet piłkarze czy trener SPAL) co do słuszności tego karnego, przecież mogli domagać się oni VAR-u. Płaczecie jakby Kalinica podmuch wiatru przewrócił w polu karnym, przecież jest ewidentny kontakt stopa-rękawica.
Gdyby tak zrobił Gigio to nikt by nie miał żalu do sędziego, bo tu raczej innej decyzji być nie mogło. Gdyby puścił Kalinica to może z akcji nic by nie było. Bramkarz zrobił wszystko, by karny został odgwizdany w myśl przepisów, czy Kalinic dodał więcej czy mniej od siebie tego się nie dowiemy i możemy tylko sprzeczać się o punkt widzenia.

Montolivo kontuzjowany, znowu.

Od kogo jak od kogo, ale od Ciebie w zyciu bym sie nie spodziewal przyznania, ze Kalinic po prostu przyaktorzyl. Zawsze starasz sie obracac kota ogonem tak, aby wybielic Milan wiec w zasadzie nie rozczarowales mnie i tym razem. :D

EDIT: Jeszcze to durne i naiwne powolywanie sie na przepisy, z ktorymi, co kazdy powoli zauwaza cos nie gra, bo widzi sie coraz wiecej karnych z dupy. Dokladnie o tym pisal venomique.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
seba82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 504

Postautor: seba82 » czw 21.09.2017 14:01

Eh..
Zrozumiałeś jak chciałeś zrozumieć. Na co mamy się powoływać jak nie na przepisy, na jakiegoś Jasia z forum, który stwierdzi, że ręką Gomisa nie mogła wytrącić Kalinica z równowagi, bo tak mu się wydaje ? To nie był kataloński dive ale też zupełnie inna sytuacja niż z Ederem.
Zostawmy to, weekend za pasem, znów będzie o czym pisać zapewne. :D

Awatar użytkownika
enk
Skład B
Skład B
Reputacja: 25

Postautor: enk » czw 21.09.2017 14:11

seba82 pisze:Source of the post co do słuszności tego karnego, przecież mogli domagać się oni VAR-u.

Popraw mnie jesli sie myle seba82 ale nie ma czegos takiego jak domagac sie VAR. To arbiter glowny jesli ma watpliwosci co do podjetej decyzji prosi o VAR.

Co do dyskusji o karnym to dla mnie mieciutki ale do gwizdniecia. Blad bramkarza w glowej mierze bo wygladalo na to, ze Kalinic do tego nawet nie dojdzie.

Co do meczu bez fajerwerkow ale takie to sa mecze z takimi rywalami. SPAL nie stworzylo praktycznie zagrozenia i liczylo na szczesliwy remis. W zeszlym sezonie sporo takich druzn wywozilo z San Siro nie tylko remis.
Na wyroznienie u mnie Biglia. Wd mnie najlepszy jego mecz poki co. Z przyjemnoscia patrzy sie na tak inteligenta gre zawodnika. Wielkie brawa.

Awatar użytkownika
seba82
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: seba82 » czw 21.09.2017 14:16

Nie wiem jak jest to obramowane przepisami, ale Kalinic nie miał hattricka, bo po interwencji piłkarzy Udinese sędzia uruchomił VAR. Tak sytuację z tym spalonym opisywano w Internecie.

Awatar użytkownika
enk
Skład B
Skład B
Reputacja: 25

Postautor: enk » czw 21.09.2017 14:34

Hmm nie wiem czy we Wloszech jest inaczej anizeli w Polsce ale jesli mnie pamiec nie myli to czytajac wywiad nt wprowadznia VAR w naszym kraju bylo tam wyraznie, ze tylko i wylacznie glowny moze poprosic o VAR. Jasne ze zawonicy druzyny, ktora czuje sie skrzywdzona czesto wywieraja presje na sedziego o zmiane decyzji ale to nie powinno tak dzialac ze sie zleca mowia mu chlopie masz VAR i ten zeby nie bylo dymu czy zlej pomeczowej oceny jego sedziowania bierze VAR dla 'swietego spokoju'.

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 399

Postautor: Rezus » czw 21.09.2017 15:35

seba82 pisze:Source of the post Montolivo kontuzjowany, znowu.

A to jakaś strata ?

enk pisze:Source of the post Hmm nie wiem czy we Wloszech jest inaczej anizeli w Polsce ale jesli mnie pamiec nie myli to czytajac wywiad nt wprowadznia VAR w naszym kraju bylo tam wyraznie, ze tylko i wylacznie glowny moze poprosic o VAR. Jasne ze zawonicy druzyny, ktora czuje sie skrzywdzona czesto wywieraja presje na sedziego o zmiane decyzji ale to nie powinno tak dzialac ze sie zleca mowia mu chlopie masz VAR i ten zeby nie bylo dymu czy zlej pomeczowej oceny jego sedziowania bierze VAR dla 'swietego spokoju'.

Moim zdaniem to powinno być automatyczne działanie a mianowicie jeśli coś nie pasi to sędzia jest informowany na bieżąco przez mikrofon a nie jakieś szopki z rysowaniem kwadratów w powietrzu i debilne czekanie.
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: ozob » czw 21.09.2017 15:53

seba82 pisze:Source of the post Eh..
Zrozumiałeś jak chciałeś zrozumieć. Na co mamy się powoływać jak nie na przepisy, na jakiegoś Jasia z forum, który stwierdzi, że ręką Gomisa nie mogła wytrącić Kalinica z równowagi, bo tak mu się wydaje ? To nie był kataloński dive ale też zupełnie inna sytuacja niż z Ederem.
Zostawmy to, weekend za pasem, znów będzie o czym pisać zapewne. :D

Zatem Gomis musi miec zelazny uscisk w dloni. Spoko. :rotfl:
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
seba82
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: seba82 » czw 21.09.2017 17:35

Ty jesteś jednak niereformowalny.

Obrazek

realista69
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 58

Postautor: realista69 » czw 21.09.2017 20:59

Montolivo stoi za blisko.

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 405

Postautor: Enjo » sob 23.09.2017 14:14

Ani Abate ani Calabrii w składzie, zaraz się dowiemy, że zagra tam Borini.

Co takiego stało się od środy, że ich nie ma w składzie...oni rąbią drewno na tych treningach czy co,że tyle kontuzji.Nie widzę tego meczu jutro.

e : Abate na szczęście jest.

Awatar użytkownika
seba82
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: seba82 » sob 23.09.2017 14:28

Tutaj jest Abate.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 104

Postautor: Slim91 » sob 23.09.2017 15:52

Z ilu punktów bylibyście zadowoleni z 3 najbliższych kolejek :?: Gdy zgarniemy 5 oczek będę zadowolony.

Jutro egzamin. Pierwszy został oblany więc pora na poprawę.

Awatar użytkownika
seba82
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: seba82 » sob 23.09.2017 19:21

Bardziej boję się jutrzejszego meczu niż tych z Romą i Interem.
Gramy optymalnym ustawieniem, gra z meczu na mecz się zazębia, tylko personalne decyzje Montelli mogą w większy lub mniejszy sposób wpłynąć na naszą dyspozycję.

Czas przestać bać się takich wyjazdów czy Romy na SS. Personalnie jesteśmy zupełnie innym zespołem niż rok temu, więc jutro brak trzech punktów to będzie porażka a z Romą i Interem zadecyduje gra obronna i skuteczność.

Mam nadzieję, że na mecz EL Montella da, po jutrzejszym spotkaniu, odpocząć kluczowym piłkarzom takim jak Biglia czy Kessie.

Sky coś pisze, że jednak może Borini jutro zadebiutuje na wahadle. Właśnie o takich decyzjach Montelli mówię, bawienie się w meczu bardzo ważnym.
Niech go wystawi w LE, nawet na stoperze, tam ma pole do eksperymentów w fazie grupowej.

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 81
Kontaktowanie:

Postautor: gilardino11 » ndz 24.09.2017 11:27

dzisiaj wazny mecz bo nie mozna odpuscic gdy gora wygrywa.
licze ze Abate z Calabria przez kontuzje Contiego udowodnia swoje przydatnosc I pokaza czerwono-czarne serducho. oby staneli na wysokosci zadania bo wahadlowi w tym ustawieniu sa bardzo wazni.

A co myslicie gdyby w razie problemow postawic Suso na wahadle. W ataku I srodku wygladamy dobrze...

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: ozob » ndz 24.09.2017 11:58

Na wahadle trzeba umiec bronic.

Wróć do „Włochy”