AC Milan (zbiorczy)(cz.2)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Milan w obecnym sezonie:

Wygra scudetto
10
18%
Zajmie drugie miejsce
3
5%
Zajmie miejsce premiowane grą w LM (3-4)
19
34%
Skończy poza pierwszą czwórką
24
43%

Liczba głosów: 56

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1295

Postautor: seba82 » śr 11.07.2018 18:47

Taka ciekawostka.
Media piszą, że Paolo Scaroni ma spore szanse zostać Prezydentem Milanu z ramienia Elliot, Scaroni który obecnie zasiada w radzie Dyrektorów Milanu.

Ale od początku:

- Scaroni to wieloletni przyjaciel Berlusconiego
- Scaroni jest wiceprezydentem Rotschild
- Rotschild reprezentował Finivest w rozmowach z chińczykami
-Rotschild było, do Piątku, doradcą Li a wcześniej Sino-Europe.

Nie, no wiele coś tu dziwnych zbiegów okoliczności.
Gość tak doradzał Li, że ma szansę objąć jego miejsce z ramienia funduszu, który wydymał Li z interesu :lol2:

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: seba82 » czw 12.07.2018 9:04

seba82 pisze:Source of the post Nie wiadomo jak będą wyglądać transfer,,bo nie wiadomo kto będzie za nie odpowiadał.
Ja bym pozwolił Mirabelliemu dokończyć co zaczął, dał mu kasę na 3-4 konkretne transfery dogadane z Gattuso i Elliotem i wtedy ewentualnie wymienił zarząd.
Zresztą nie powiedziane, że wymienią, bo Fassone od kilku godzin negocjuje z Elliotem, w Londynie, jakieś kwestie. Piszą, że kurczowo trzyma się stołka i za wszelką cenę chce trzymać się dalej

I tak właśnie się, chyba, dzieje.
Coraz więcej informacji, że obaj zostają, póki co. Elliot nie chce siać zamieszania, panowie mają dokończyć co zaczęli a ewentualne zmiany mają nadejść już w trakcie sezonu.
Na razie skupiać się mamy na sprzedażach piłkarzy nie będących w planie/chcących odejść. Jak będą wyglądać transfery do klubu to zobaczymy co ma Elliot w głowie i jaka będzie decyzja Trybunału. Jeszcze tydzień i będziemy wiedzieli.

Wkurwie się jak Gattuso nie dostanie dobrego napastnika i skrzydłowego.

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: seba82 » czw 12.07.2018 12:41

Nieoficjalnie: Paolo Scaroni nowym Prezydentem Milanu.

DS Sassuolo domyka transfer Locatelliego za 11-12 mln, lepiej żeby info o opcji odkupu się potwierdziło.
Dziwne, że nie próbujemy zatrzymać Manuela za wszelką cenę przy okazji próbując wyjebać Montolivo, za wszelką cenę.

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: seba82 » pt 13.07.2018 17:07

Kalinic pojawił się rano w Milanello a przed południem z niego wyjechał, pomimo że jeszcze trening popołudniowy jest zaplanowany.
Potem odlubił Milan na Instagramie i polubił Atletico Madryt :pray:
Piszą, że 2 mln za wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za 18 mln.

Lucci odbywa spotkanie z Mirabellim, ostatnio sporo plotek o Berto do Evertonu i odejściu Suso.
Locatelli praktycznie w Sassuolo, transfer definitywny. Strony mają omawiać kwotę odkupu, wg DiMarzio i wielu innych źródeł.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1290
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » pt 13.07.2018 17:09

Nie potrafie wytlumaczyc transferu Kalinicia. To jest tak bezsensowne, ze tego nie ogarniam.

No chyba, ze bedzie tam jakas mala opcja pierwokupu Cutrone :twisted:

Awatar użytkownika
panmechiko
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 219

Postautor: panmechiko » pt 13.07.2018 17:11

W myśl zasady - ktoś musi odejść żeby ktoś przyszedł. Locatelli out, Bertolacci in :pijemy:

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: seba82 » pt 13.07.2018 17:19

Dr.Football1 pisze:Source of the post No chyba, ze bedzie tam jakas mala opcja pierwokupu Cutrone

:naughty: Liczę, że Patrick zostanie dłuuugie lata i będzie podążał drogą Pippo.

Tylko żeby Kalinica plecy na badaniach lekarskich nie rozbolały :rotfl:

panmechiko pisze:Source of the post W myśl zasady - ktoś musi odejść żeby ktoś przyszedł. Locatelli out, Bertolacci in :pijemy:

To akurat napisał Di Stefano, z tym Bertolaccim, więc nawet nie ma co sobie głowy zawracać. Gość całymi dniami wystaje pod Milanello i codziennie sprzedaje Bonucciego i Donnarummę, mówi o grobowej atmosferze itd.
Jeśli chodzi o SKY i Milan to można brać pod uwagę tylko DiMarzio i Fabrizio Romano.

Awatar użytkownika
MK92
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 307

Postautor: MK92 » pt 13.07.2018 20:59

Dr.Football1 pisze:Source of the post Nie potrafie wytlumaczyc transferu Kalinicia. To jest tak bezsensowne, ze tego nie ogarniam.

Też tego nie ogarniam, ale akurat w tym wypadku brak pojmowania powodów zaistniałej sytuacji wcale mnie nie martwi ;)

Dobrze, że sprzedajemy Locatelliego i dobrze, że z prawem odkupu. Może w tym Sassuolo się rozwinie, bo jak błysnął jesienią 2016 roku, tak potem były głównie bezmyślne faule i straty piłki w środku pola w jego wykonaniu.

Jakoś dziś na mnie spłynęło optymistyczne nastawienie przed nadchodzącym sezonem. Kadra niewiele się zmieni, a przecież na wiosnę pokazała się z naprawdę niezłej strony. Zbliżająca się jesień powinna być dużo efektywniejsza pod względem punktowania niż poprzednia, bo piłkarze znają się znacznie lepiej i Gattuso w przeciwieństwie do Montelli na pewno nie zaniedba przygotowania fizycznego zawodników do sezonu.

Niby jeszcze trwa mundial, ale ja wprost nie mogę się doczekać pierwszej kolejki Serie A. Oby tylko Elliott zdążył do tego czasu ustabilizować sprawy wokół naszego kochanego klubu.

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Postautor: Salas11 » pt 13.07.2018 21:10

Dr.Football1 pisze:Source of the post Nie potrafie wytlumaczyc transferu Kalinicia. To jest tak bezsensowne, ze tego nie ogarniam.

Natura nie znosi próżni. Odszedł Torres, przychodzi Kalinic. Obaj strzelają z podobną częstotliwością. Mimo wszystko obowiązek wykupu za 18 baniek brzmi dość zabawnie patrząc na to jakiego smrodu narobił sobie w ostatnim czasie Chorwat. Znów będzie się cały sezon kopał po czole, ponarzeka na plecy jak mu się grać nie będzie chciało a Atletico zapłacić musi. Nie ma co, Milan ładnie to rozegrał, myślałem że jedyną nadzieją dla nich na uwolnienie się od tej pokraki i odzyskanie części kasy będą Chiny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2329

Postautor: Delpiero14 » pt 13.07.2018 21:12

Trochę mało za tego Locatelliego. Wydawało mi się, że w poprzednim sezonie jak już występował to spisywał się raczej dobrze i zawsze zostawiał serce na boisku. Do tego sprawiał wrażenie dosyć zżytego z Milanem a odchodzi jakby lekką ręką. Wielka szkoda dla Milanu jeśli ostatecznie nie ma tej opcji odkupu.

Awatar użytkownika
MK92
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: MK92 » pt 13.07.2018 21:18

Delpiero14, opcja odkupu ma być. Trwają negocjacje między Milanem a Sassuolo w tej sprawie.

Locatelli w minionym sezonie prezentował się dobrze, gdy wchodził na boisko? Polemizowałbym. Z pewnością można stwierdzić, że jego forma nie była ustabilizowana nawet na przestrzeni miesiąca.

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: seba82 » pt 13.07.2018 21:27

Loca to błysnął w 2016 roku, później trochę siadł z formą.
Sky teraz pisze, że Elliot jeszcze nie wyraził zgody na transfer Manuela(zapewne będą się radzić przyszłego DS :P ) do Sassuolo.

Media mają parcie na kliki, więc co godzinę zmieniają wersję wydarzeń żeby tylko ludzie wchodzili i czytali.

Do czasu zebrania akcjonariuszy(bodajże 21), czyli do ogłoszenia nowych władz będzie mnóstwo plotek i breaking newsów. Tak jak dzisiejsze wypociny, że Fassone potajemnie(przed Elliotem) przedłużył sobie i dyrektorom kontrakty o 5 lat.

Transfery przychodzące póki co wstrzymane, dozwolone negocjacje na temat piłkarzy niechcianych.
Zresztą to normalna rzecz, bo Elliot chce mieć pod kontrolą wszystko.

Szkoda, że to wszystko tyle trwa.
Ostatnio zmieniony pt 13.07.2018 21:29 przez seba82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 715

Postautor: Rezus » pt 13.07.2018 21:28

Pod koniec sezonu grał całkiem dobrze, ale cała reszta to porażka.
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2329

Postautor: Delpiero14 » pt 13.07.2018 21:30

MK92 pisze:Source of the post Locatelli w minionym sezonie prezentował się dobrze, gdy wchodził na boisko? Polemizowałbym. Z pewnością można stwierdzić, że jego forma nie była ustabilizowana nawet na przestrzeni miesiąca.

Nie oglądałem w minionym sezonie Milanu regularnie, a raczej sporadycznie. Akurat parę razy zwróciłem uwagę na Locatelliego i wydawał mi się raczej pozytywną postacią po stronie rossonerich.

Ale oczywiście skoro twierdzisz inaczej to pozostaje mi jedynie ci uwierzyć. W końcu jako kibic Milanu śledzący regularnie poczynania klubu na pewno wiesz więcej od kogoś kto Milan ogląda raczej od swieta :wink:

Awatar użytkownika
MK92
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: MK92 » pt 13.07.2018 21:36

Delpiero14, spoko, to tylko moja subiektywna opinia, bo nawet wśród Milanistów są głosy broniące całokształtu boiskowej postawy Locatelliego ;) Ja widziałem to tak jak Rezus, czyli w końcówce sezonu ten chłopak prezentował się przyzwoicie, ale w pozostałym okresie zupełnie mnie nie przekonywał, a gdy miał piłkę przy nodze, to serce mi szybciej biło z obawy przed tym, że zaraz ją nonszalancko straci. Trochę taki jeździec bez głowy.

Wróć do „Włochy”