AC Milan (zbiorczy)(cz.2)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Milan w obecnym sezonie:

Wygra scudetto
9
17%
Zajmie drugie miejsce
3
6%
Zajmie miejsce premiowane grą w LM (3-4)
18
35%
Skończy poza pierwszą czwórką
22
42%

Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1028

Postautor: ozob » pn 30.07.2018 23:45

Przyszlosc na pewno, ale zaden crack. Ten chlopak dopiero musi to potwierdzic, ze jest tak dobry jak go maluja, bo w porownaniu z prawdziwym crackami wyglada blado:

Varane 25l - 141 wymstępów w top teamie + LM
Umtiti 24l - 131 występów w L1 i 50 w top teamie + LM
Stones 24l - 121 występów w top lidze + LM
Marquinhos 24l - 130 występów w top teamie + LM
Giménez 23l - 88 występów w top teamie + LM
Caldara 24l - 55 występów w Atalancie

Milan tez decyduje sie na pewne ryzyko stawiajac na tak mloda pare stoperow, z czego jeden z nich na poziomie Serie A ma doswiadczenie tylko z gry w 3.

Po transferze Bonucciego pisalem, ze Milan kupil najlepszego wloskiego obronce oststnich lat.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 954

Postautor: Salas11 » pn 30.07.2018 23:50

seba82 pisze:Source of the post
ozob pisze:Source of the post Jaki tam z Caldary crack? Prospekt.

WIem, wiem. Już to przerabialiśmy po transferze Bonucciego. Gdyby była opcja odkupu to byś tu skakał z radości, że przyszłość włoskiej kadry wróci do Juventusu.

No fuck... Jak ja pisałem że Caldara jest przehajpowany to mnie odsyłano do Cannavaro :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 208
Kontaktowanie:

Postautor: gilardino11 » pn 30.07.2018 23:58

Caldara to tak naprawdę wielką nadzieja włoskiej pilki Ale dopiero zaczynający swoja poważna karierę. 2 sezony w Atalancie, jakieś szlify w Europie Ale nie można go porównywać do varane :won:

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 356

Postautor: czarny samael » pn 30.07.2018 23:59

Ozob, ale przecież sam pisałeś, że nie ma opcji żeby to tak się skończyło jak się najprawdopodobniej skończyło. No bez przesady.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » pn 30.07.2018 23:59

Czy ktos neguje to, ze Caldara to talent?
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: gilardino11 » wt 31.07.2018 0:02

Teraz talent wcześniej troszkę inaczej o nim pisałes

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 356

Postautor: czarny samael » wt 31.07.2018 0:10

ozob pisze:Source of the post Czy ktos neguje to, ze Caldara to talent?

Nie chce mi się szukać, ale wcześniej pisałeś że taki deal jest niemożliwy, bo Juve go nie puści, a tu może nawet klauzuli odkupu nie być.
Obrazek

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: gilardino11 » wt 31.07.2018 0:15

Panowie. Po tym jak Guida interista działa nie sądzę że będzie jakakolwiek możliwość odkupu. Zresztą to tylko talent więc na co się napinac?

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 408

Postautor: maciek_88 » wt 31.07.2018 0:17

czarny samael pisze:
ozob pisze:Source of the post Czy ktos neguje to, ze Caldara to talent?

Nie chce mi się szukać, ale wcześniej pisałeś że taki deal jest niemożliwy, bo Juve go nie puści, a tu może nawet klauzuli odkupu nie być.

A to zależy, gdzie pisał. W sumie spoko opcja - niezależnie od rezultatu, zawsze gdzieś można napisać coś takiego:

http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... start=4950

ozob pisze:
Patrzac na to jak tutejsi forumowi guru myllili sie co do wymiany Caldary na Bonucciego to wszystko jest mozliwe. :dance:

ozob pisze:Tak, zgadzam sie. Bardzo dobrze te informacje z netu oceniles. :bravo:

I w tym miejscu apeluje do innych uzytkownikow, aby nie polegali na "wiedzy i osadach" lokalnych guru, a sami zdali sie na wlasny nos i logike. Wszystkie ploty sa do zweyfikowania przez was samych. Juz sytuacja z Pogba powinna was nauczyc, ze wbrew temu co ktos tutaj zyczeniowo pisze istnieja ligiczne przeslanki ku temu, ze te osoby sie zwyczajnie myla.

Pozdro. Bez odbioru.

Dla mnie to jest lepsza akcja niż kopiowanie postów innych userów na innych stronach. Tam przynajmniej była spójna linia. Serio, chylę czoła.
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: gilardino11 » wt 31.07.2018 0:18

A tak poważnie to mam pytanie bo Higuain dopiero wrócił z urlopu tak? Ale Caldara jest w treningu? Grał coś w sparingach?
Ciekawe czy uda się tego Bernarda ściągnąć. Świetny byłby to deal.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » wt 31.07.2018 0:19

Tak pisalem to, ale nijaki ma sie to do tego, ze uwazam go talent a nie cracka. Zreszta w grudniu zeszelgo roku pisalem to:

ozob pisze:Source of the post Czyli juz mozna chyba zalozyc, ze przyszlym sezon zaczniemy z Chiellinim, Benatia w podstawie i Caldara, Ruganim oraz Barza na lawie.

Nigdzie nie twierdzilem, ze to crack.

EDIT: Macius, spierdalaj. Psujesz mi zabawe albo wydaje ci sie ze tak. Zle cytaty i zle forum.
Ostatnio zmieniony wt 31.07.2018 1:05 przez ozob, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: gilardino11 » wt 31.07.2018 0:23

Ale też pisałeś że Caldara lepszy niż rugani no i jak ma ktoś odejść to ten drugi. Albo benatia.

LKlajt
Skład C
Skład C
Reputacja: 29

Postautor: LKlajt » wt 31.07.2018 0:43

Jesli potwierdzi sie aktualna wersja to przede wszystkim trzeba chylić czoła przed Leonardo.

Przez kilka ostatnich lat Juve zbudowało I rozwijało świetną drużynę dzieki której mają m.in. bardzo dobrą pozycje negocjacyjną

Za bardzo dobrego stopera w sile wieku dostajemy jeden z najwiekszych talentów we wloskiej piłce ale co jeszcze ważniejsze wg mnie – ten talent przez ostatnie dwa lata zagrał 50+ spotkań udowadniając ze ma pojecie o piłce , nie jest to wiec prospekt jakich tysiące na YT. Jeśli ten transfer wypali to będzie modelowo prowadzona kariera a duet Romagnoli-Caldera może być decydujący przez kolejne 10 lat.

Higuain [suchy jak szczypior ;)] gwarantuje 20+ bramek, coś czego nam brakowało od czasów Zlatana.

Jeszcze raz: grazie Leo I czekamy na wiecej.

A, I zapomniałbym, wysyłamy tymi transferami info do pozostałych zawodników Milanu: “Wzmacniamy sie, bedzie kolejne podejście pod LM, tym razem z napastnikiem”
Milanista. Ironista. Futbolista.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » wt 31.07.2018 1:04

gilardino11 pisze:Source of the post Ale też pisałeś że Caldara lepszy niż rugani no i jak ma ktoś odejść to ten drugi. Albo benatia.

Jak mam do wyboru mlodego stopera, ktory gral i takiego, ktory co najwyzej uczynil minimalny progres to chyba jasne, ze chcialbym, aby w druzynie zostal ten pierwszy. O Benatii napisalem w kontekscie pozyslania Bonucciego przy rownoczesnym zatrzymaniu Caldary i Ruganiego.

Awatar użytkownika
panmechiko
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 173

Postautor: panmechiko » wt 31.07.2018 2:09

Nie wiem, biorę 10 lat wstecz i ostatnie cracki w obronie Milanu to byli Maldini, Nesta i Silva. Rozumiem, że duet Romagnoli-Caldara może napawać optymizmem w dalekiej przyszłości, ale na chwilę obecną to Romagnoli nawet przy Bonuccim już w tej lepszej formie, dawał się robić na raz (jego słynne wystawienie nogi do piłki przeciwnika, po czym 9 na 10 przypadków, każdy go omijał) + Caldara, który no jest wielką niewiadomą i może równie dobrze się spalić, bo nikt nie wie jak ona gra na dłuższą metę na wysokim poziomie. Wyżej wymienioną trójkę czyli Maldiniego, Neste i Silve pamiętam jako zawodników, których po prostu nie dało się minąć. A jak już popełnili błąd, to policzyć na palcach jednej ręki w przeciągu całego sezonu. Romagnoli, Bonucci? Mogę przywołać więcej niż połowę meczów, w których ci panowie odwalili coś idiotycznego.

Ja na wymianę Bonucci - Caldara się cieszę, bo nie oddajemy im Silvy do PSG w swoim najlepszym okresie, ale w zamian też nie dostajemy ochłapów typu Sturaro. A nowa para stoperów na pewno napsuje nam jeszcze wiele krwi, zwłaszcza jak Rodriguez nadal w obronie będzie tak nieokrzesany, Abate nadal będzie zmiennikiem, a Romagnoli nadal będzie robił głupie błędy. Więc proponowałbym ochłonąć, bo jak przyjdzie tylko Caldara i Higuain to nadal będziemy w dupie, czystszej niż wcześniej, ale nadal w dupie. Bez piłkarza do rotacji z Suso (i nie mam tutaj na myśli kogoś typu Borini, tylko kogoś, kto może wygryźć Hiszpana, bo to jaki on jest schematyczny to szkoda gadać) i dobrego pomocnika skupionego na grze do przodu, możemy znowu modlić się o matematyczne szanse na lokaty od 6 do 4.

Wróć do „Włochy”