AC Milan (zbiorczy)(cz.2)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Milan w obecnym sezonie:

Wygra scudetto
10
19%
Zajmie drugie miejsce
3
6%
Zajmie miejsce premiowane grą w LM (3-4)
18
34%
Skończy poza pierwszą czwórką
22
42%

Liczba głosów: 53

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 169

Postautor: Slim91 » sob 21.04.2018 21:20

Panowie jak tu przegramy to zacznę szczerze wątpić w kunszt trenerski Gattuso.

Tu powinno być śmiało 3-0.

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Postautor: Salas11 » sob 21.04.2018 21:24

Oni kompletnie nie wiedzą co grać w 4-4-2. Brak Suso i Hakana i tam nie ma komu napędzać akcji. Dramat z lekka a najlepsze że Gattuso nawet nie ma kim postraszyć z ławki. Pachnie kompromitacją.
Obrazek

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1255

Postautor: seba82 » sob 21.04.2018 22:32

przejdziemy zaraz do historii.

Co za skandaliczny występ.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Slim91 » sob 21.04.2018 22:34

Efekt nowej miotły się zakończył w sposób tragiczny.

Awatar użytkownika
panmechiko
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 192

Postautor: panmechiko » sob 21.04.2018 22:39

Stary dobry Milan wraca. Już nie można było patrzeć na te remisy. Klasyczne 0-1 z najgorszą drużyną SerieA to ja biore w ciemno.

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 613

Postautor: Chlopaczek » sob 21.04.2018 22:41

Jeden z najgorszych zespolow w historii wloskiej Serie A ugral 4 punkty na Milanie (najpierw pierwszy historyczny punkt teraz pierwsze wyjazdowe zwyciestwo). Z czym do Europy?
Te snopowiazalki w koszulkach AC Milan powinny sie zrzucic i oddac kibicom pieniadze za bilety.
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
Conrado
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 123

Postautor: Conrado » sob 21.04.2018 22:43

Być może jest to krzywdzące dla Gattuso ale jednak wolałbym żeby w nowym sezonie ktoś inny prowadził Milan.

janusz
Junior
Junior
Reputacja: 1

Postautor: janusz » sob 21.04.2018 22:47

Dokladnie, tak jak kocham Rino to uwazalem jednak, ze ten kontrakt max do konca sezonu nalezalo przedluzyc.
Latem calymi silami probowac wyrwac Sarriego i kolejny raz zaczac budowe od nowa :cry:

Awatar użytkownika
venomiq
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 296
Kontaktowanie:

Postautor: venomiq » sob 21.04.2018 22:48

Conrado pisze:Być może jest to krzywdzące dla Gattuso ale jednak wolałbym żeby w nowym sezonie ktoś inny prowadził Milan.

Wiesz, Milan w tym meczu prowadził ofensywę podług następującego planu w głowach zawodników:

1. Jeśli możesz to dośrodkuj piłkę w pole karne rywala
2. Jeśli nie możesz - podaj do kogoś, kto będzie mógł dośrodkować w pole karne rywala.
3. Jeśli nie ma takiego - podaj do kogokolwiek
I wtedy nowy zawodnik od początku przechodził przez te punkty. Więc nie wiem czy faktycznie takie krzywdzące.
Dirty mind

Awatar użytkownika
panmechiko
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: panmechiko » sob 21.04.2018 23:00

0-1 Benevento

Gattuso upada po raz drugi.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1053

Postautor: ozob » sob 21.04.2018 23:07

Pisalem kiedyś o zawodnikach spijajacych entuzjazm. Wlasnie ujrzeli dno.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Slim91 » sob 21.04.2018 23:25

Był ktoś taki jak Orlando Sa - w Legii długo nie posiedział. Kolejnym talentem portugalskiej piłki był Nelson Oliveira. Co się z nim stało :?: Nie wiem, ale nic dobrego. Teraz jest Andre Silva. Gość który nie błyszczał w Porugalii, a Milan lekką ręką wydał na niego 40 mln euro. Na dzień dzisiejszy wygląda jak najgorszy transfer w historii Milanu. Żaden Matri który przyszedł za niską kwotę. Gościowi jest bliżej do jego dwóch rodaków których wymieniłem w poście, aniżeli do Paulety który przecież żadnej wielkiej kariery nie zrobił. Dzisiejszy mecz pokazał jakim Andre jest słabym piłkarzem. Nie wiem jakich zmian dokonamy w lecie, ale nie widzę go dalej w barwach Milanu. Nie możemy wiecznie czekać. Kiedyś forsowaliśmy Nianga który nas prawie pozbawił LM. Już wtedy pisałem, że Niang nikim porządnym nie będzie. Teraz piszę to o Andre Silvie. Jeżeli znajdziemy frajera który go weźmie to sprzedać i podziękować kupującemu. Nic nigdy nie zrobimy z takimi piłkarzami.

Teraz ogólnie o oknie transferowym. Nie tym co będzie, a tym co nadchodzi. Mirabelli z Fassone zrobił NAJGORSZE okno w historii klubu. 200 mln wydać, a progresu nie widać. Potrzeba się zastanowić co dalej. Tak być nie może.

Nie wiem jak wy, ale ja się powoli wyleczyłem z tego kibicowania z przed telewizora. Lubię jak wygrywają, ale nie czuje żadnego wkurwu jak przegrywają. Spływa to mnie jak codzienny prysznic po ciele.

Awatar użytkownika
MK92
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 281

Postautor: MK92 » sob 21.04.2018 23:30

Los był dla mnie łaskawy i oszczędził mi dziś oglądanie tego czegoś...

Sytuacja jako żywo przypomina rundę wiosenną w 2016 roku. Zaczęła się ona wtedy bardzo dobrze (choćby pamiętna wygrana 3:0 z Interem w styczniowych derbach Mediolanu), a od marca było coraz gorzej, z pozytywnym epizodem w przegranym ligowym meczu z Juventusem (tak jak w tym roku), po którym poleciał Mihajlović. Potem przyszły kompromitacje z beniaminkami za Brocchiego i mecz o awans do Ligi Europy w finale Pucharu Włoch, tak samo jak i teraz.

Historia lubi się powtarzać. Szkoda, że w tej bolesnej dla Milanistów wersji...

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 334

Postautor: MazurXIII » ndz 22.04.2018 0:33

Rino odkąd podpisał nowy kontrakt nie wygrał meczu. Dzisiejszy występ skandaliczny. :pogrzeb: Mamy kolosalny problem ze znalezieniem pomysłu co zrobić z piłką (w sensie skutecznie) jak jesteśmy w okolicach/na wysokości 16-ki. Bezproduktywne dośrodkowania, tragiczne strzały z dystansu. Oto obraz dzisiejszego Milanu.
Obrazek

Awatar użytkownika
panmechiko
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: panmechiko » ndz 22.04.2018 0:48

No i sprzedamy tego Silve i Kalinica. Kupimy Lewandowskiego i co dalej? Będzie mu podawać Kessie czy Bonaventura? :rotfl: Bo Biglia jak już zauważyliśmy to gra metr przed obrońcami. On w ogóle nie bierze udziału w kreowaniu akcji. Oglądacie czasami inny klub niż Milan? Napoli? Juventus? Rome? Nie widzicie tego, że oni mają styl konstruowania akcji bliższy tym najlepszym klubom? Szybkie podania na jeden kontakt, prostopadłe, przerzuty na drugą stronę boiska. Allison rzuca piłę na środek, Nainggolan wygrywa główkę, podaje do Undera, ten do Dzeko i bramka. A u nas? Cytujac klasyka - jak w chlewie osranym gównem. Donnarumma > Bonucci > Zapata > Rodriguez > Bonaventura > Rodriguez > Zapata > Bonucci > Biglia > Calabria > Suso > Kessie > strata

Żeby dostać się pod bramkę przeciwnika musimy wykonać jakieś 40 podań. Nie mamy w ogóle kreatywnych zawodników, albo mieliśmy, ale są zajechani. Jeśli Biglia ma grać na linii z obrońcami, to nie ma miejsca w składzie dla Kessiego. To jest nasz główny problem. Murzyn jest koniem trojańskim. On odpowiada przecież za konstruowanie akcji, a przecież koleś nie potrafi celnie podać. I tak będzie zawsze, nawet jakby za Suso grał jakiś Paweł Dybała. Do tanga trzeba dwojga. Suso podaje do Kessiego, oczekuje od niego prostopadłej, a ten mu wypierdala z kulasa piłę na 20m. To jest taki sam problem, a moim zdaniem nawet większy niż brak porządnego napastnika.

Parodia też jest jak grają obrońcy z Donnarummą pod pressingiem. Był jakiś mecz, w którym ogarnęli to na spokojnie? Dzisiaj to prawie samobója sobie strzelili bo nie potrafią rozgrywać akcji od swojej bramki.

Cutrone na skrzydle to pomysł Gattuso ala Montella. Nie wiem czy akurat dzisiaj to było w zamyśle trenera, czy Cutrone sam tam schodził, ale przez jakieś 20 minut był przyklejony do linii i nawet nie potrafił celnie wrzucic piłki w pole karne. Chyba nie muszę komentować dawanie napastnika, który żyje z podań, nie ma techniki i szybkosci - na skrzydło.

Wróć do „Włochy”