Juventus cz.2 (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Czy jesteś za powrotem Bonucciego do Juventusu?

Tak, jak najbardziej, to kawałek historii tego klubu
5
19%
Jeśli trener jak i szatnia byliby za to czemu nie
9
33%
Raczej nie, chciał odejść i to zrobił, nie powinien już wracać do Turynu
10
37%
Zdecydowanie nie, odszedł do największego rywala i furtka dla niego jest już zamknięta
3
11%

Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 235

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » wt 31.07.2018 22:50

Igła słyszący dochodzące głosy z biura o jego potencjalnym transferze do Milanu.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1105

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » wt 31.07.2018 22:54

Jak Igla nie pojdzie to wymiany nie bedzie. Proste.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » wt 31.07.2018 22:57

Patrząc na zdjęcia i filmy to wygląda na najbardziej zadowolonego piłkarza Juve tuż po Ronaldo. Cuadrado dalej myślami przy swoim butiku, a Dybala z głową w chmurach bo nowa laseczke wyrwał której się nie wstydzi pokazywać bo to jakaś piosenkarka.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
fekalia
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 202

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: fekalia » wt 31.07.2018 22:58

sci pisze:Source of the post Ale tak to ty go nie obrażaj

właśnie, nie obrażaj clonera.

myślę, że do transferu jednak dojdzie. tez nie możecie się doczekać nadchodzącego sezonu? już poprzedni był świetny, ten zapowiada się kapitalnie.

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1041

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: piotrcies » wt 31.07.2018 23:03

Proszę się tu nie obrażać.

Awatar użytkownika
Hyypia
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 55

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Hyypia » śr 01.08.2018 0:26

Bo inaczej Kacper nie obejrzy dzisiejszego sparingu Tottenhamu, a nie Juventusu :P
Zachodzące słońce reprezentuje śmierć

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » śr 01.08.2018 16:37

#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 424
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Sawyer » śr 01.08.2018 19:14

Po przyjsciu CR7 jest moda na sprawdzanie przyrostow w Social Media, wiec dwie male ciekawostki ode mnie wynikajace z wlasnych obserwacji ;)

- na instagramie przybywa nam ok. 25tys uzytkownikow dziennie
- Luca Clemenza od momentu strzelenia bramki Benfice i oznaczenia w poscie Juventusu zyskal 24 tys. followersow ;) - w 4 dni (Favilli podobnie)

P.S jednak slabe te moje obserwacje :wink: , srednia dzienna w ostatnich 10 dniach wychodzi ok. 50 tys. wczoraj np. przybylo 104 tys. a 27 lipca - 109 tys.
Juventus & Widzew

Awatar użytkownika
(L)oczkerson
O Captain! My Captain!
Reputacja: 183

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: (L)oczkerson » śr 01.08.2018 21:52

Transfer z Milanem na ostatniej prostej. Niezadowolenie dalej spore, a mnie ta transakcja cieszy. Po pierwsze i najważniejsze klub pozbywa się Gonzo. Facet był dużą wartością w zeszłym sezonie, ale kupno Ronaldo zmienia wszystko. Ciężko mi sobie wyobrazić atak z Ronaldo, Higuainem i Dybalą. Pierwszy to wybitny indywidualista, drugi to snajper żyjący z podań a trzeci też bardziej szuka bramek niż asyst. Mam wrażenie, że zabrakłoby chemii. Natomiast jeśli Higuaina zastąpi tyrający na partnerów Mandżukić, a uzupełniać ich będzie Costa czy Cuadrado to wydaje się, że ten balans pomiędzy egzekutorami a pracującymi na nich piłkarzami jest już zachowany. Druga sprawa to wiek Gonzo. Wiadomo było, że JUVE za niego zapłacił trochę za dużo i o ile w tych pierwszych dwóch sezonach Argentyńczyk raczej spełniał pokładane w nim oczekiwania to mam wrażenie, że za rok czy dwa inwestycja w gwiazdora Napoli byłaby traktowana jako finansowa klapa. Coraz mniej by dawał, coraz bardziej by ciążył swoimi kosztami. Dobrze, że udało się tego uniknąć i całe ryzyko bierze na siebie Milan. Może się mylę, ale zeszły sezon był już lampką ostrzegawczą. Higuain dobrze pracował dla drużyny, ale on by być traktowany jako piłkarz światowego formatu musi błyszczeć w wykończeniu, a tu często zawodził. Miał problemy z dochodzeniem do okazji, częściej marnował "setki".
Natomiast wymiana Bonucci-Caldara jawi mi się jako koszt znalezienia kupca na Higuaina co po transferze Ronaldo stało się oczywistym priorytetem zarządu. Szkoda talentu Mattii, ale na teraz Bonucci jest lepszy, a klub kupując Ronaldo siłą rzeczy musi stawiać na tu i teraz. Dodatkowo jest mocny w aspekcie, który szczególnie ciążył drużynie w zeszłym sezonie, czyli w grze piłką. Ma cechy przywódcze, a to nie jest bez znaczenia gdy odeszli z klubu Buffon i Lichtsteiner. Cena też klubu nie krzywdzi. Szkoda, że nie dowiemy się jak Caldara poradziłby sobie z rywalizacją z JUVE, czy może miałby tu większe osiągnięcia niż Rugani, ale nie jest to taka tragedia jak wielu to widzi. Ostatecznie blok obronny i tak jest nieporównywalnie silniejszy bo względem zeszłego sezonu zamieniono Howedesa na Bonucciego. Gracza sympatycznego, ale bez znaczenia, na kogoś kto wielokrotnie był w mojej prywatnej trójce najlepszych graczy sezonu wśród piłkarzy JUVE. A że zdrajca? Nigdy nie miałem takiego "kibicowskiego podejścia". Rozumiem optykę, ale nie jest ona mi bliska. Zresztą uważam, że podejmujący decyzję zarząd tym bardziej nie może myśleć takimi kategoriami jak kibice i w tym ujęciu ściągnięcie Bonucciego jest tym bardziej na miejscu.
Obrazek
"Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć"
Winston Churchill

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » śr 01.08.2018 22:00

We mnie pozostaje żal, oczekiwanie na Caldare tyle czasu, który nie dostał nawet szansy.

Po za tym było jasne że Igłę trzeba sprzedać, a na tą chwilę Babol jest lepszy od Caldary. Dlaczego Caldara? Dlatego że jego agent mocno zadziałał w tej sprawie, do tego Rugani akceptuje granie od czasu do czasu, po trzecie chcemy zaatakować w końcu o zwycięstwo w LM. Jakby nie było finały były w 2015, 2017, czas na 2019 i zwycięstwo.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » śr 01.08.2018 22:00

Niezadowolenie dalej spore, a mnie ta transakcja cieszy.

Nie tylko Ciebie.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1660

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » śr 01.08.2018 22:02

Przede wszystkim myślę też, że Bonucci będzie chciał odkupić winy więc powinien dać z siebie wszystko albo i więcej bo przeciętności nikt mu nie daruje
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 960

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Boromir » śr 01.08.2018 22:04

Poza tym, że miał kosę z Allegrim to jakie są te jego winy? Jakieś wypowiedzi w stronę Juve? Nie śledziłem tematu. Bo sam transfer do Milanu wiadomo w jakich okolicznościach się odbywał, mam do niego duży szacunek że postawił komfort rodziny na pierwszym miejscu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1660

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » śr 01.08.2018 22:10

Boromir pisze:Source of the post Poza tym, że miał kosę z Allegrim to jakie są te jego winy? Jakieś wypowiedzi w stronę Juve? Nie śledziłem tematu. Bo sam transfer do Milanu wiadomo w jakich okolicznościach się odbywał, mam do niego duży szacunek że postawił komfort rodziny na pierwszym miejscu.

Prawdopodobne rozpieprzenie szatni od środka i cieszynka i prowokacje kibiców Juve. Odszedł 2 bardzo słabych okolicznościach i niestety ot tak nikt mu tego nie zapomni. Musi się mocno postarać żeby odzyskać zaufanie ( może to za mocne słowa) i liczę, że jest tego świadomy
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
BadBoy
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 106

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: BadBoy » śr 01.08.2018 22:13

No i rzekome liście płacone Dybali w przerwie finału
"Być nie mieć to odwieczny dylemat"