Juventus cz.2 (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Lemina bedzie w tym sezonie:

slaby
9
24%
sredni
16
42%
swietny
13
34%

Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 661

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » wt 12.09.2017 22:25

Enjo pisze:Source of the post
Tomusmc pisze:Source of the post kończy mi się umowa z nc i nie musiałbym kombinować,

sorry, że nie w temacie - ale kiedy Ci się kończy ? Bo o ile pamiętam to umowa po okresie przechodzi na bezterminową, i ewentualnie później jest 1 mc okresu wypowiedzenia więc nie musiałbyś wcale teraz kończyć z nimi.Tylko, że ewentualnie wtedy mogliby podnieść ceny bo pakiety mogą nie być w cenach promocyjnych z umowy.

A to ciekawe, musiałbym się dowiedzieć jak to wygląda. W grudniu mi się kończy więc po fazie grupowej

Piłkarze Juve nawet nie są w kontakcie ze sobą, [ch**] tam podam gdzie mi wygodniej mimo, że kolega wybiega z tyłu na lepszą pozycję. Jak najszybciej zapomnieć o tym meczu
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1050

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » wt 12.09.2017 22:27

Dybala i Bernardeschi z tymi fryzurami wyglądają jak jakieś depresyjne emo nastolatki. Żeby się tylko nie pocięli po takim wpierdolu.

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 569

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » wt 12.09.2017 22:33

Przeciez to bylo do przewidzenia, ze przegramy. Zero zaskoczenia.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
maestro
Podwójne standardy
Reputacja: 22
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: maestro » wt 12.09.2017 22:45

Szkoda, że nie udało się strzelić honorowej bramki, bo z sytuacji można było się o to pokusić. Wynik byłby nawet do przełknięcia, gdyby nie nasza postawa, gdzie po raz kolejny po stracie bramki przestajemy grać i czekamy na kolejne gongi. Barcelona chciała bardziej i to ciężko mi zaakceptować. Ale z drugiej strony trudno być optymistą, kiedy na Camp Nou wystawia sie do gry De Sciglio, Sturaro, Benatię czy Bentancoura. Rzadko tez widzimy Higuaina schodzącego z boiska. Chyba Max chciał mu dać coś do zrozumienia tą zmianą, bo Argentyńczyka dziś nie dało się oglądać. Wychodzi też brak przyzwoitego prawego obrońcy, to największy minus minionego mercato.

Jak wspomniałem wcześniej, porażka wkalkulowana w ryzyko, a jednocześnie wiem, że jak co roku w lutym-marcu będziemy w dużo lepszej formie, niż teraz. Dlatego warto zachować spokój, choć dzisiejszy mecz lekko zadziałał na ambicję. Trzeba szybko zapomnieć o tym meczu i pracować dalej, bo jest nad czym...
'I am only a small part of a huge black and white flag that grows with the passing of the years and if each one of you looks closely at it, you will find your own name written on it.' Alessandro Del Piero

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » wt 12.09.2017 22:51

Higuaina nie tyle nie dało się oglądać co go się po prostu nie widziało. Tragiczny występ Gonzalo, oprócz podnoszenia ręki nie zrobił nic. Ciężko kogokolwiek wyróżnić, nawet nie chce się pisać. Zmiany nic nie dały, zobaczymy jak Max to poukłada na przyszłość kiedy reszta będzie dostępna. Stawiam domy, że Mandzur dzisiaj lepiej by sobie poradził za Higuaina

Obrazek

Awatar użytkownika
sci
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 254
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » wt 12.09.2017 22:56

Na plus na pewno de Sciglio, Betancour też. Igłana trzeba było opchnąć do tej Chelsea za te sto baniek bo to cienias. Z resztą dzisiaj strasznie podwórkowy mecz w naszym wykonaniu...nawet lotny bramkarz był mementami

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 157

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » wt 12.09.2017 23:06

Bardzo zachowawcza gra naszej drużyny naprawdę największy żal mam do piłkarzy, w ogóle jeden drugiego nie wspierał, brak zaciętości, dlaczego to spotkanie przypinało po pierwszej bramce jak to z Realem? Czy nie można było wycisnąć z tego spotkania więcej? Oczywiście że tak, gdyby się tylko im chciało.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » wt 12.09.2017 23:07

Tomusmc pisze:Source of the post Jeszcze się zdziwicie!

Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 569

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » wt 12.09.2017 23:17

Po [ch**] sie pocic w meczu, ktory absolutnie nie ma znaczenia, a druzyna jest w slabej dyspozycji i z kontuzjami? Do tego jest to 4 sezon Maxa i tylko raz we wrzesniu nie wygladalismy jak lamusy.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » śr 13.09.2017 6:07

Delpiero14 pisze:Source of the post
Tomusmc pisze:Source of the post Jeszcze się zdziwicie!

Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.

Wypraszam sobie, akurat DS zagrał poprawnie

Obrazek

Awatar użytkownika
ubek
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1173

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ubek » śr 13.09.2017 10:05

ozob pisze:Source of the post Po [ch**] sie pocic w meczu, ktory absolutnie nie ma znaczenia, a druzyna jest w slabej dyspozycji i z kontuzjami?

Jak na nich patrzyłem, to o tym samym pomyślałem. Szkoda sił na takie gównomecze. Wyjść, odbębnić, a awans i tak będzie.
Auta z Niemiec, kobiety z Polski.

Nigdy odwrotnie.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » śr 13.09.2017 10:21

Higuain prawdopodobnie może zostać zawieszony na kilka meczów LM za pokazanie środkowego palca kibicom gospodarzy. Ja nie wiem co ten typ ma w głowie. Teraz będzie nas czekać walka o awans z Mandzukicem na szpicy.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 157

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » śr 13.09.2017 10:26

Delpiero14 pisze:Higuain prawdopodobnie może zostać zawieszony na kilka meczów LM za pokazanie środkowego palca kibicom gospodarzy. Ja nie wiem co ten typ ma w głowie. Teraz będzie nas czekać walka o awans z Mandzukicem na szpicy.

W LM jest nie przydatny, Caligara mógł grać od początku, a efekt byłby taki sam.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
BadBoy
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 59

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: BadBoy » śr 13.09.2017 10:53

Myślę że Mandzu na szpicy by dał o wiele więcej, a i nie blokowałby na lewym skrzydle Costy. Także może to nam nawet wyjść na dobre :)
"Być nie mieć to odwieczny dylemat"

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » śr 13.09.2017 11:34

Chyba po to daliśmy za Igłe przeszło 90 mln euro, żeby robił różnicę w LM i był w stanie wygrywać nam w niej mecze, a Wy mi tu mówicie, że równie dobrze mogą grać za niego Mandzu, czy jakiś junior Caligara. Jeśli nie ma różnicy kto gra na szpicy to wychodzi na to, że Igła jest bezużyteczny z czym się nie zgadzam. Zagrał z Barceloną bardzo słabo, ale tak samo jak każdy inny nasz zawodnik. Nie po to rozbiliśmy na niego bank, żeby grał i strzelał tylko w serie a, którą moglibyśmy notabene wygrywać również i bez niego.

Wróć do „Włochy”