Juventus cz.2 (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Lemina bedzie w tym sezonie:

slaby
9
24%
sredni
16
42%
swietny
13
34%

Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 152

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » śr 13.09.2017 11:47

Delpiero14 pisze:Source of the post Chyba po to daliśmy za Igłe przeszło 90 mln euro, żeby robił różnicę w LM i był w stanie wygrywać nam w niej mecze, a Wy mi tu mówicie, że równie dobrze mogą grać za niego Mandzu, czy jakiś junior Caligara. Jeśli nie ma różnicy kto gra na szpicy to wychodzi na to, że Igła jest bezużyteczny z czym się nie zgadzam. Zagrał z Barceloną bardzo słabo, ale tak samo jak każdy inny nasz zawodnik. Nie po to rozbiliśmy na niego bank, żeby grał i strzelał tylko w serie a, którą moglibyśmy notabene wygrywać również i bez niego.

Zagraliśmy z nim dokładnie nie wiem ile spotkań, ale w jednym się przydał z Monaco. No naprawdę wiele, narazie jest bardzo mocnym ligowcem. Morata w LM robił różnice, a Igła nie. W ogóle wczoraj Alvaro by się przydał, to co on robił, mecze z City, Realem czy Bayernem, gość z którego się śmiano czasem robił różnice. Igła serio w LM narazie tylko się porusza w okolicach pola karnego i tyle.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 531

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » śr 13.09.2017 13:22

[quote]Higuain prawdopodobnie może zostać zawieszony na kilka meczów LM za pokazanie środkowego palca kibicom gospodarzy. Ja nie wiem co ten typ ma w głowie. Teraz będzie nas czekać walka o awans z Mandzukicem na szpicy.[/quote]

Dopiero co marudziles na Igle to teraz bedziesz mial Mario, o ktorego sie czesto dopominales na "9" i dalej zle? Wez sie chlopie zdecyduj.

[quote]Igła serio w LM narazie tylko się porusza w okolicach pola karnego i tyle.[/quote]

I tajemnica jego wystepow w LM zostala odkryta. To nie jest pilkarz w stylu Moraty, ktory zrobi rajd. Igla musi miec dostarczone w 16-stke, ale nie 2-3 pilki przez caly mecz, ale 2-3 na co 30 min. W Serie A sie sprawdza, bo Juve stwarza wiecej okazji, ale w LM juz ich tak wiele nie jest i w dodatku rozkladaja sie na kilku zawodnikow. Tu jest klucz jego slabych wystepow w LM. Druzyna nie pomaga, a on sam nie jest typem Mandzura, ktory tylem do bramki gra lepiej niz Igla i dzieki temu moze stwarzac okazje partnerom.

Mam nadzieje, ze wczorajszy mecz cos uswiadomi Maxowi. Tu trzeba od razu zaczac grac Berna i Costa, aby sie chlopaki zgrali z Dybala i Igla, a nie eksperymentowac z Bentancurem na skrzydle. Para Pjanic-Matuidi bardzo fajnie wspolpracuje i oni tez powinni byc pierwszym wyborem. Powtarzam to od roku, Barza nie nadaje sie na gre w takich meczach. Zestarzal sie po prostu. Benatia rowniez lami. Nadzieja w Ruganim i Giorgio. Sandro jest dalej na wakacjach. Najbardziej mi jednak szkoda De Sciglio, ktory zagral chyba najlepsze 30 min od lat i musial opuscic boisko.
Ostatnio zmieniony śr 13.09.2017 13:43 przez ozob, łącznie zmieniany 3 razy.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
sci
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 246
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » śr 13.09.2017 13:29

Ja bym dał na Greków Dybale na szpicę i Berne na opś

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1009

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » śr 13.09.2017 13:32

Ale kiedy ja się dopominałem o Mandzukica na szpicy kosztem Igły? Daleko mi też do bronienia samego Higuaina. Obaj to dla mnie napastnicy za słabi na taki klub jak Juventus i gdyby to ode mnie zależało to pożegnałbym obu. Co do Argentyńczyka sytuacja wygląda tak, że skoro po pierwsze wydaliśmy na niego takie pieniądze, żeby strzelał w LM, oraz odrzuciliśmy rzekomo jeszcze większe od Chelsea z czego zadowolony nie byłem (o ile takowa oferta faktycznie miała miejsce) to oczekuję, żeby grał najwięcej jak się da, oraz żeby zaczął robić to po co został do Turynu sprowadzony. Nie jest to napastnik moich marzeń, ale fakty są takie, że lepszego na tę chwilę nie mamy i to właśnie on powinien grać pierwsze skrzypce.

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » śr 13.09.2017 13:42

[k****] czlowieku, wydane pieniadze nie decyduja o tym, ze dany pilkrza ma syrzelac jak z automatu. Tu trzeba go umiec wykorzystac. Sarri to potrafil, ale Max ma z tym problem. Jak mu Juve zacznie dorzucac 7-9 pilek w 16-stke w kazdym meczu to i gole beda. Tymczasem nawet z takim Chievo facet ma gora 3-4, a w tamtym sezonie z Napoli pilka musiala mu przypadkiem spac pod nogi, aby mogl strzelic, bo partnerzy nie byli w stanie wypracowac mu okazji. Pislem to juz, Juve kupilo sobie strzelbe, z ktorej nie wie do konca jak strzelac.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » śr 13.09.2017 13:59

ozob pisze:Source of the post Jak mu Juve zacznie dorzucac 7-9 pilek w 16-stke w kazdym meczu to i gole beda.

Tak, na pewno będzie miał tyle okazji z zespołami pokroju Barcelony, czy Bayernu. Klasowy napastnik musi wykorzystywać to co ma. Strzelić coś z kilkunastu okazji jakie mu wypracują koledzy z zespołu to i Matri by potrafił. Jak napastnik nie ma piłek to musi się po nie cofać. Higuain to nawet z utrzymaniem się przy piłce ma problem. Zero dynamiki, czy szybkości z piłką przy nodze. Wyłuskać mu futbolówkę spod nóg to jak strzelić palcami. To nie jest napastnik klasy światowej co dobitnie pokazują statystyki w LM.

Nie zmienia to faktu, że dalej chcę oglądać go w pierwszym składzie najwięcej jak się da, bo lepszego napastnika od niego zwyczajnie nie mamy.

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 919
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: janop » śr 13.09.2017 14:52

Delpiero14: tak z ciekawości to kogo realnego widziałbyś na szpicy Juve?

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » śr 13.09.2017 15:00

Z zespolami pokroju Barcy, Realu czy nawet Napoli ile Juve stwarza mu dogodnych sytuacji? Czesto zadnych lub co najwyzej 1 i jakby ja wykorzystywal za kazdym razem to nie rozmawialibysmy o pilkarzu za 90m, a kims na poziomie Messiego czy Ronaldo.

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » śr 13.09.2017 16:13

Podobno nic mu nie grozi:

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 616

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » śr 13.09.2017 16:22

Czyli musi grać bo Juve zapłaciło za niego 90 mln, nieważne, że nic nie daje drużynie w Europie. Być może trzeba chłopa posadzić albo dać mu jakiś oddzielny trening bo to co wczoraj zagrał to jest kryminał i tu nie ma czego ukrywać. Pieniądze tutaj kompletnie nie grają roli
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » śr 13.09.2017 16:27

Ja mam inne rozwiazanie. Niech bedzie rywalizacja miedzy nim a Mandzurem. Mario ma inna charakteryke i sa momenty gdzie przydalby sie na "9" zamiast grac na skrzydle tym bardziej, ze na lewy atak mamy Coste, Berne i za Janis czas Pjace.

Awatar użytkownika
sci
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 246
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » śr 13.09.2017 16:37

Gruby Igłan to lepszy Igłan niż szczupły Igłan

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » śr 13.09.2017 16:49

Tomusmc pisze:Source of the post Czyli musi grać bo Juve zapłaciło za niego 90 mln, nieważne, że nic nie daje drużynie w Europie. Być może trzeba chłopa posadzić albo dać mu jakiś oddzielny trening bo to co wczoraj zagrał to jest kryminał i tu nie ma czego ukrywać.

Jak dla mnie wszyscy zagrali z Barceloną poniżej krytyki i obiektywnie to wypadałoby wymienić 3/4 kadry, czego rzecz jasna nie zrobimy. Ja bym wystawił Argentyńczyka tym bardziej, że Mandzukic na ataku jest kompletnie bezproduktywny.
janop pisze:Source of the post Delpiero14: tak z ciekawości to kogo realnego widziałbyś na szpicy Juve?

Rok temu chciałem Lukaku. Nie wiem na ile Belg był realną opcją i czy on sam był w ogóle zainteresowany opuszczeniem wysp, ale mimo jego nieznajomości języka, czy ligi była to dla mnie najlepsza opcja i ja bym próbował wtedy z nim.

Awatar użytkownika
maestro
Podwójne standardy
Reputacja: 22
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: maestro » śr 13.09.2017 17:04

Jakis czas temu ciekawa diagnoze na temat Higuaina postawil pewien psycholog sportowy

http://www.goal.com/en/news/the-real-re ... 83upc7k6vf

moze cos w tym jest
'I am only a small part of a huge black and white flag that grows with the passing of the years and if each one of you looks closely at it, you will find your own name written on it.' Alessandro Del Piero

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 616

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » śr 13.09.2017 17:09

Delpiero14 pisze:Source of the post Jak dla mnie wszyscy zagrali z Barceloną poniżej krytyki i obiektywnie to wypadałoby wymienić 3/4 kadry, czego rzecz jasna nie zrobimy. Ja bym wystawił Argentyńczyka tym bardziej, że Mandzukic na ataku jest kompletnie bezproduktywny.

Mówimy o Higuainie, najdroższym zawodniku w historii Juventusu. Za takie pieniądze musi być gwarantem goli w ważnych spotkaniach, a go po prostu nie ma. Przechodzi obok i to dosłownie
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Wróć do „Włochy”