Juventus cz.2 (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Lemina bedzie w tym sezonie:

slaby
9
24%
sredni
16
42%
swietny
13
34%

Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
venomiq
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 95
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: venomiq » pn 18.09.2017 15:22

Jeśli ściągnęlibyśmy De Vrija to by mi się przykro zrobiło patrzac na Ruganiego ;)
Obecnie De Vrij > Rugani i okaże się jeszcze, że po odejściu Bonucciego i Barzagliego Rugani wciąż byłby rezerwowym.
Nniemniej jestem jak najbardziej na tak
Dirty mind

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1052

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » pn 18.09.2017 15:37

Mielibyśmy wtedy 3 środkowych obrońców wysokiej klasy, Chielliniego, Ruganiego i De Vrija. Meczów w sezonie bardzo dużo, więc każdy miałby szansę się pokazać.

Awatar użytkownika
venomiq
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 95
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: venomiq » pn 18.09.2017 16:28

Howedes też jest środkowym obrońcą wysokiej klasy. I nawet jeśli u nas ma grać na pseudo-prawej obronie, to wciąż takim stoperem pozostaje ;)
Dirty mind

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1052

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » pn 18.09.2017 16:50

O Hoewedesie myślę akurat jako o PO. Wydaje się, że na tę pozycję został sprowadzony i to będzie jego docelowe miejsce na boisku, co nie zmienia oczywiście faktu, że w razie czego znajdzie się dla niego miejsce też i na środku chociażby.

Awatar użytkownika
panmechiko
Skład B
Skład B
Reputacja: 52

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: panmechiko » pn 18.09.2017 17:23

Zmieniłem nieświadomie, po prostu sie pomyliłem bo nie miałem przed oczami cytatu. Mój błąd. Pomimo tych przepychanek słownych to wiadomo o co chodzi, DS na razie jest trupem piłkarza, zobaczymy jak bedzie w przyszłości.

Awatar użytkownika
sci
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 254
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » pn 18.09.2017 22:17

Te jełopy z juventini polska na fb piszą petycję do eleven bo stacja ośmieliła się nie pokazać w środę meczu. Do tego jest pełna mobilizacja na bojkot stacji. Omfg

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 665

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » pn 18.09.2017 22:52

sci pisze:Source of the post Te jełopy z juventini polska na fb piszą petycję do eleven bo stacja ośmieliła się nie pokazać w środę meczu. Do tego jest pełna mobilizacja na bojkot stacji. Omfg

A później po cichu 99% i tak obejrzy w weekend bo umowy podpisane ;)
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 157

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » pn 18.09.2017 23:39

Przecież mają pokazywać niby mecz z Fiorentiną, to już sam nie wiem, wiem napewno, że będzie odgrzewany kotlet, ale gdzieś mi mignęło, że również będzie live.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 570

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pn 18.09.2017 23:58

Rozjebany jestem. :D

Wyglada na to, ze jeszcze przez jakis bedziemy zmuszeni ogladac Stefana lub Barze na PO. De Sciglio wyszlo jakies mikrozlamanie, ktore moze wydluzyc jego powrot, a Howedes dopiero dzis zaczal normalnie trenowac.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » wt 19.09.2017 0:19

ozob pisze:Source of the post

Rozjebany jestem. :D

Wyglada na to, ze jeszcze przez jakis bedziemy zmuszeni ogladac Stefana lub Barze na PO. De Sciglio wyszlo jakies mikrozlamanie, ktore moze wydluzyc jego powrot, a Howedes dopiero dzis zaczal normalnie trenowac.

Haha moja ukochana wie, że ja żyje cały czas Juventusem i rzadko mi kupuje coś klubowego, bo mam bardzo dużo tego, ale za każdym razem jak mi kupi, nawet jeśli to jest serio totalna pierdóła to jaram się jak ten dzieciak z filmiku :D.

Co do PO, gram w PES, mamy naprawdę mocarny skład i wydaje się, że pełni składu by dopełniło dwóch graczy, środkowy pomocnik oraz prawy obrońca. Niestety za sezon zmienią się priorytety i znów będziemy mieli gdzieś osłabienie.

Co do tego De Vrija to średnio wierzę, podobno na stole już ma gotową umowę, w Cana również średnio wierzę, ale nieco bardziej. W miejsce Khediry jak znalazł. Co do środkowych będąc w temacie Holendra to uważam, że bazą wyjściową na przyszły sezon powinni być gracze Chiellini, Caldara i Rugani, Barzagli emerytura koniecznie (wraz z daniem mu stołka w klubie), Benatia wydawał się graczem, który może w pewien sposób zastąpić Leo, ale tak nie będzie, jego cechy na ten moment nie spełniają oczekiwań gracza będącego partnerem dla Chielliniego i Ruganiego, ten gracz jest ślamazarny, ma dziwny nawyk wycofywania w okolicach polar karnego piłki do bramkarza, często kontuzjowany oraz nie jest liderem tej drużyny. Daniele choćby skały srały to nie wydaje się być człowiekiem, który będzie krzyczał na partnerów, nie wiem jak Caldara. Ideałem zawsze pozostanie para Nesta - Cannavaro, gdzie jeden to była spokojna dusza, a drugi żywioł, jeden niski, drugi wysoki, zmieniły się standardy i teraz stawia się dwie wierze, ale jednak po odejściu Leo i potem Chielliniego, ten żywioł będzie potrzebny.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 665

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » wt 19.09.2017 6:00

wloski pisze:Source of the post Przecież mają pokazywać niby mecz z Fiorentiną, to już sam nie wiem, wiem napewno, że będzie odgrzewany kotlet, ale gdzieś mi mignęło, że również będzie live.

Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » wt 19.09.2017 10:46

Awatar użytkownika
fekalia
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 64

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: fekalia » wt 19.09.2017 11:25

Tomusmc pisze:
wloski pisze:Source of the post Przecież mają pokazywać niby mecz z Fiorentiną, to już sam nie wiem, wiem napewno, że będzie odgrzewany kotlet, ale gdzieś mi mignęło, że również będzie live.

co tam Juventus z Fiorentina, nie pokazują Napoli z Lazio ;o?

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » wt 19.09.2017 11:42

Kibice Juve nie mają co narzekać, praktycznie wszystko co Juventusu to pokazują w Eleven, czasem mi się wydaje, że ta stacja powinna się nazywać Juventus TV. Także jak nie będzie jednego spotkania to przeżyje, nawet z Fiorentiną.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 464

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Salas11 » wt 19.09.2017 11:52

Jak Napoli sięgnie po mistrza, to skończy się sielanka :P
Obrazek

Wróć do „Włochy”