Juventus cz.2 (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Czy jesteś za powrotem Bonucciego do Juventusu?

Tak, jak najbardziej, to kawałek historii tego klubu
5
19%
Jeśli trener jak i szatnia byliby za to czemu nie
9
33%
Raczej nie, chciał odejść i to zrobił, nie powinien już wracać do Turynu
10
37%
Zdecydowanie nie, odszedł do największego rywala i furtka dla niego jest już zamknięta
3
11%

Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Salas11 » pt 08.06.2018 17:44

Tak się nie liczy średnich. Khedira i Higuain to ten sam rocznik a tu jeden ma 31 a drugi 30?
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1105

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pt 08.06.2018 17:46

To ile Ci podskoczy? 0,1. :D
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
venomiq
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 300
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: venomiq » pt 08.06.2018 17:47

A o jakim większym przywiązaniu do senatorów można mówić w Juve?
Można tak mówić o Barzaglim, ale on miał zostać zastąpiony 7 lat młodszym Howedesem. Nie wyszło, ale rola Barzagliego pewnie będzie dalej marginalizowana w klubie.
Można tak mówić o Mandzukiciu, ale umówmy się, 31/32 lata to nie jest moment w którym rola zawodnika powinna być ograniczana ze względu na wiek. I też ma odejść by klub na stałe mógł na skrzydłach obsadzać znacznie młodszych Dybale, Conste czy Bernardeschiego.
Analogicznie Khedira - ma 31 lat, słabszy sezon i nie bez powodu przesiedział więcej na ławce niż przez dwa wcześniejsze sezonu razem wzięte. I jest właśnie zastępowany znacznie młodszym Canem.
Jest Chiellini, ale on swoją grą udowadnia, że zasługuje na rolę w zespole i na jego pozycji Juve ma również Ruganiego oraz Caldarę, czyli zawodników 10 lat młodszych.
O roli Marchisio nie ma co mówić. Lichtsteinera już nie ma. Buffona już nie ma, Asamoaha już nie ma.
Dość powiedzieć, że zostało zaledwie 4 graczy, którzy są w klubie przynajmniej 4 sezony - Chiellini, Barzagli, Marchisio oraz Sturaro. Koniec.

Zgadzam się z tym, że kadra Juve nie jest młoda i trzeba zadbać o to, aby to się nie odbiło na klubie za dwa sezony. Ale o żadnym większym przywiązaniu do senatorów mowy raczej być nie może, skoro prawie wszyscy zawodnicy przyszli do Juve najdalej trzy lata temu.
Dirty mind

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1661

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » pt 08.06.2018 17:49

Salas11 pisze:Source of the post
orzeu pisze:Source of the post Nawet bym się pokusił o stwierdzenie, że nadal bedzie najstarsza w lidze

Ja wręcz trzymam kciuki za to że Juve popełni błąd Milanu i Interu i przez zbytnie przywiązanie do zasłużonych senatorów przegapi odpowiedni moment by zacząć odmładzać skład. To przy bardzo mądrze działającej na rynku transferowym Romie może być brzemienne w skutkach.

I tak od siedmiu lat trzymasz kciuki. Juventus zastępuje piłkarzy z głową na karku więc ja jestem spokojny. Jedynie niesamowity sezon którejś z drużyn może wyrwać Juve kolejne Scudetto
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pt 08.06.2018 17:50

I też ma odejść

Wedlug ostatnich raporrow Mandzur zostanie.

Wyglada tez na to, ze z klubem pozegna sie Marchisio.

Jedynie niesamowity sezon którejś z drużyn może wyrwać Juve kolejne Scudetto

I to moze byc malo. Przyklady Romy i Napoli.

Smiertelni wrogowie:

:D
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Salas11 » pt 08.06.2018 18:12

ozob pisze:Source of the post To ile Ci podskoczy? 0,1.

Jak z dzieckiem...

Twoja jedenastka zrobiona poprawnie:

Szczęsny - 28 (1990)
De Sciglio - 26 (1992)
Benatia - 31 (1987)
Chiellini - 34 (1984)
Alex Sandro - 27 (1991)
Khedira - 31 (1987)
Pjanic - 28 (1990)
Emre Can - 24 lata (1994)
Dybala - 25 lat (1993)
Costa - 28 lat (1990)
Higuain - 31 lat (1987)

I już jest średnia 28,45. Ja też mógłbym sobie wmawiać że mam 31 lat bo urodziny wciąż przede mną, ale gówno prawda bo lat mam już 32.

I nie bierzcie moich luźnych (podkreślam - LUŹNYCH) przemyśleń czy porównań zbyt dosłownie bo widzę znów się zlecieliście jak na zawołanie. Potem za rok któremuś się przypomni że coś takiego napisałem i będzie pierdolił jak to wytykałem Juve wiekowy skład i znów nie wyszło na moje. Kadrę macie jaką macie, już samo odejście Buffona mocno odciążyło średnią wieku. Pojawią się też inni młodzi więc jeszcze spadnie, ale faktem jest że w minionym sezonie mieliście najstarszą kadrę w Serie A i w przyszłym również będziecie w ścisłym topie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pt 08.06.2018 18:23

28,45. Nic to nie zmienia. Dalej tragedia. Dla przykladu Milan i Inter gdy przesypialy wymianke senatorow mialy powyzej 30. :D

faktem jest że w minionym sezonie mieliście najstarszą kadrę w Serie A i w przyszłym również będziecie w ścisłym topie.

I co z tego?

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1661

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » pt 08.06.2018 18:24

Zgadza się jednak póki przynosi to efekty to niech tak zostanie. Nie ma diametralnej zmiany całego składu tylko wszystko dzieje się stopniowo, nie skupujemy szrotu żeby zapchać dziurę po kolejnym wiekowym zawodniku. Młodość + doświadczenie zawodników jest w moim odczuciu idealnym przykładem drużyny. Oczywiście tylko w przypadku,kiedy ta młodość i doświadczenie jest na porządnym poziomie
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 962

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Boromir » pt 08.06.2018 18:25

Salas11 pisze:Source of the post faktem jest że w minionym sezonie mieliście najstarszą kadrę w Serie A

A nie Chievo przypadkiem?
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pt 08.06.2018 18:31

Nie ma diametralnej zmiany całego składu tylko wszystko dzieje się stopniowo

Dokladnie. Tak sie robi zmiane pokoleniowa, ale kolega Salas zdaje sie tego nie widziec. :D

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Salas11 » pt 08.06.2018 18:37

Boromir pisze:Source of the post A nie Chievo przypadkiem?

Też mi się tak długo wydawało, ale tam jednak spora liczba młokosów dość mocno obniżyła ogólną średnią. Gdyby liczyć średnią tylko podstawowej jedenastki, pewnie byliby na topie.

ozob pisze:Source of the post Tak sie robi zmiane pokoleniowa, ale kolega Salas zdaje sie tego nie widziec.

Może poczekajmy na efekty do końca mercato, bo widzę że już z rozpędu kupiłeś Cancelo czy Chiesę. Do wymiany z Chelsea również wcale nie musi dojść, bo tak wciąż niejasna jest przyszłość Conte a ewentualny nowy trener może mieć zupełnie inne pomysły. Ty jednak standardowo dzielisz skórę na niedźwiedziu choć w żadnym stopniu mnie to już nie zaskakuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pt 08.06.2018 18:45

Nie kupilem Salas. To bylo w trybie przypuszczajacym. Widzisz co chcesz widziec.

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Salas11 » pt 08.06.2018 18:58

ozob pisze:Source of the post To bylo w trybie przypuszczajacym. Widzisz co chcesz widziec.

Gdybyś zamiast "jak" użył słowa "jeśli" to faktycznie tak by to zabrzmiało i nie miałbym o co się doczepić więc pretensje miej teraz do siebie.

ozob pisze:Source of the post A jak do Juve dolaczy Morata za Igle, Chiesa, Cancelo i SP za Khedire to w zasadzie to zrobi.

Jasno wskazuje że czekasz na coś co ma się wydarzyć a nie na coś co może a nie musi się wydarzyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pt 08.06.2018 19:19

Oczywiscie, ze czekam, ale nie stwierdzam, ze to sie wydarzy, bo jak wiadomo przytoczone przeze mnie nazwiska na ten moment leza w sferze plotek. Zreszta szkoda, ze strasz sie ominac fakt, ze cytowane przez ciebie zdanie wynika z poprzedniego, a caly akapit jest jedynie kontynuacja przewodniej mysli zawartej w poscie, ktory jasno sugeruje jak w "najgorszym" przypadku bedzie sie przedstawiac wiekowo podstwa Juve.

Takze przypierdalasz sie dla samego przypierdolenia liczac, ze przykryjesz glupte, ktora napisales w kwestii przesypiania zmiany pokoloniewej przez Marotte, a ktora kazdy juz Ci wytknal jasno pokazujac, ze tak nie jest. :D

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Salas11 » pt 08.06.2018 19:31

Jesteś głupi, tak po prostu zwyczajnie głupi. W dodatku nawet nie czytasz co kto pisze.

ozob pisze:Source of the post liczac, ze przykryjesz glupte, ktora napisales w kwestii przesypiania zmiany pokoloniewej przez Marotte, a ktora kazdy juz Ci wytknal jasno pokazujac, ze tak nie jest

:arrow:
Salas11 pisze:Source of the postJa wręcz trzymam kciuki za to że Juve popełni błąd Milanu i Interu i przez zbytnie przywiązanie do zasłużonych senatorów przegapi odpowiedni moment by zacząć odmładzać skład. To przy bardzo mądrze działającej na rynku transferowym Romie może być brzemienne w skutkach.

Podkreśliłem Ci co byś miał jasność do charakteru wypowiedzi bo znów wciskasz że coś stwierdzam.

Ale i tak nie to jest najlepsze bo:
Salas11 pisze:Source of the post I nie bierzcie moich luźnych (podkreślam - LUŹNYCH) przemyśleń czy porównań zbyt dosłownie bo widzę znów się zlecieliście jak na zawołanie. Potem za rok któremuś się przypomni że coś takiego napisałem i będzie pierdolił jak to wytykałem Juve wiekowy skład i znów nie wyszło na moje

Nie musiałem czekać roku. Nie musiałem nawet godziny. Niezawodny ozob jest na miejscu.
Obrazek

Wróć do „Włochy”