Inter Mediolan (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Które miejsce zajmie Inter w sezonie 2017/2018 w Serie A?

Pierwsze
4
9%
Drugie
10
22%
Trzecie
13
28%
Czwarte
8
17%
Piąte
6
13%
Szóste
2
4%
Inne
3
7%

Liczba głosów: 46

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik
Reputacja: 90

Postautor: Babel » sob 04.08.2018 21:10

Salas11 pisze:Source of the post <banał_mode_on> Skriniar naprawdę blado wypada w tym pre sezonie <banał_mode_off>

Skoro chcesz drążyć to tamte posty raczej napisane w były w stylu "Skriniar naprawdę gra dziś w czarno-niebieskiej koszulce". Ale spoko, rozumiem frustracje, próbuj dalej, zapewne kiedyś ci się uda.

Bernabeu pisze:Source of the post Nie mam większej ochoty przekonywać, że uwaga w stylu ''pisz dalej takie bezwartościowe posty'' raczej nie mieści się w granicach kulturalnego ścierana się innych punktów widzenia.

Bo na początku musiałbyś znaleźć posta z taką oto uwagą? Otóż było co najwyżej ironiczne zwrócenie uwagi na bezwartościowość postów. Z drugiej strony to ciekawe, od kiedy zwrócenie uwagi, nawet używając sarkazmu nie mieści się jak to określiłeś 'w granicach kulturalnego ścierania się innych punktów widzenia'. Śmiała teza, gdybym był niekulturalny stwierdziłbym, że kolega się przypierdala ;)

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 213

Postautor: coco » sob 04.08.2018 21:15

na co nam Modrić jak Kwadwo gra tak że ręce same składają się do oklasków. Jeśli miałbym wybrać największego wygranego tych sparingów to właśnie Asamoah prezentuje się najlepiej, natomiast największe rozczarowanie to niestety Skriniar ... ale on w lidze pokaże że jest nie do przejścia.
"Kogo tracimy ? Dyrygenta, lidera, kogoś, kto za klub oddałbym wszystko. Wszyscy będziemy mówić jak bardzo będzie go nam brakować " Marco Materazzi o odejściu Jose

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2142

Postautor: Delpiero14 » sob 04.08.2018 21:18

Żeby się tylko nie okazało przypadkiem, że ten kosmiczny zeszły sezon to był tylko jednorazowy wyskok w wykonaniu Słowaka.

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 954

Postautor: Salas11 » sob 04.08.2018 21:20

Fakt, Asamoah to najjaśniejszy punkt tego pre sezonu. Kipi jakością i wygląda na to że wreszcie doczekamy się klasowego lewego obrońcy, który dodatkowo z powodzeniem sprawdzi się również na innych pozycjach w innych wariantach taktycznych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Plutek
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 99
Kontaktowanie:

Postautor: Plutek » sob 04.08.2018 21:23

Ja żałuję że sprzątnęliście tego Martineza. To będzie kocur i niedługo będzie wart grube miliony.
Obrazek

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 259

Postautor: Bernabeu » sob 04.08.2018 21:25

Panie Babel, na tym już polega ścieranie się innych punktów widzenia, że gdy użytkownik X pisze pod adresem użytkownika Y personalne uwagi, to użytkownik Z ma prawo nazwać je chamskimi, a w odpowiedzi użytkownik X może uznać to za ''przypierdalanie''. ;) Co jest tutaj "kulturalne", każdy już sobie oceni. :)

A uwaga @Salas11 aż taka banalna nie była, skoro mało kto zwrócił tutaj uwagę, że istnieje realna szansa, że Modrić może jednak nie być warty wydania na niego dużych pieniędzy. I chyba potrzebne, czytając jednostronne posty w tym wątku. Co nie znaczy, że chciałbym jego odejścia, bo nie chciałbym, i zgadzam się z całym postem Pana Salasa, bo się nie zgadzam, jak możesz dostać Modricia to po prostu go kupujesz i liczysz, że będzie jak Scholes, nie Iniesta. I to chyba jest to ścieranie się innych punktów widzenia, ale już ustaliliśmy, że inaczej to rozumiemy. ;)
Ostatnio zmieniony sob 04.08.2018 21:26 przez Bernabeu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: coco » sob 04.08.2018 21:26

Delpiero14 pisze:Source of the post Żeby się tylko nie okazało przypadkiem, że ten kosmiczny zeszły sezon to był tylko jednorazowy wyskok w wykonaniu Słowaka.

raczej nie ma przypadku w tym że gość nie pozwolił się ogrywać cały zeszły sezon, tu wygląda na spóźnionego i niezdecydowanego, błędy w ustawieniu, to może być zwykłe przemęczenie, idę o zakład że w lidze będzie prezentował się tak jak w zeszłym sezonie.

Chodzą słuchy że Asamoah może grać w pomocy jak Dalbert będzie w formie, obojętnie gdzie by nie grał jest kozakiem.
"Kogo tracimy ? Dyrygenta, lidera, kogoś, kto za klub oddałbym wszystko. Wszyscy będziemy mówić jak bardzo będzie go nam brakować " Marco Materazzi o odejściu Jose

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
fekalia
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 178

Postautor: fekalia » sob 04.08.2018 21:31

Delpiero14 pisze:Source of the post Żeby się tylko nie okazało przypadkiem, że ten kosmiczny zeszły sezon to był tylko jednorazowy wyskok w wykonaniu Słowaka.

Piszesz tak jakbyś go nie widział w Sampdorii wcześniej.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2142

Postautor: Delpiero14 » sob 04.08.2018 21:35

Wiem tyle, że w Sampdorii faktycznie grał dobrze, ale to w zeszłym sezonie właśnie wskoczył na ten wyższy level. Postawił sobie wysoko poprzeczkę i może mu być trudno ten poziom utrzymać.

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik

Postautor: Babel » sob 04.08.2018 21:39

Wszystko się może zdarzyć. Skriniar wyciągnie wnioski. Spalletti zapewne przeprowadzi wychowawczą rozmowę albo w szatni powiedzą sobie kilka męskich słów. Btw. zawsze zastanawiałem się co to są te męskie słowa: np. krawat, bokserki, wiertarka, pisuar? :)

coco pisze:Source of the post na co nam Modrić jak Kwadwo gra tak że ręce same składają się do oklasków.

Bo wtedy będziemy mieli dziurę na lewej obronie? Uniwersalność Asamoaha to jednakowoż nie powód do zmartwień.

Bernabeu pisze:Source of the post Panie Babel, na tym już polega ścieranie się innych punktów widzenia, że gdy użytkownik X pisze pod adresem użytkownika Y personalne uwagi, to użytkownik Z ma prawo nazwać je chamskimi, a w odpowiedzi użytkownik X może uznać to za ''przypierdalanie''. Co jest tutaj "kulturalne", każdy już sobie oceni.

Pozwolę się nie zgodzić. Uwagi były pisane, nie w kontekście personalnym, a w kontekście przydatności poziomu postów (możemy się różnić w ich ocenie) w dyskusji i jak najbardziej, póki zwrócenie uwagi jest kulturalne, mieści się w granicy ścierania się odmiennych punktów widzenia. Poza tym nie panujmy sobie. Panowie w 39 przez Zaleszczyki do Rumunii uciekali. Ja jestem Krzysiek, w internecie Babel. Bez 'pan'.

Jak rozmawiamy na temat 'dlaczego Modrić trafi do Interu?' to raczej 'Modrić nie trafi do Interu' tudzież 'Modrić jest mało perspektywiczny' to nowy wątek dyskusji (albo wątek poboczny), a nie konstruktywna uwaga.

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: coco » sob 04.08.2018 21:42

Babel pisze:Source of the post Bo wtedy będziemy mieli dziurę na lewej obronie? Uniwersalność Asamoaha to jednakowoż nie powód do zmartwień.

ty Babel rzeczywiście masz problemy z rozczytaniem ironii :roll:

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik

Postautor: Babel » sob 04.08.2018 21:44

Przepraszam, że nie wstawiłem emotikony. Bo jak wiadomo, bez emotki się nie liczy.

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: coco » sob 04.08.2018 21:47

nie wiem czy ty traktujesz wszystkich tutaj jak idiotów, prawdę mówiąc nie obchodzi mnie to. Nikt z nas nie jest na tyle głupi by nie chcieć w swojej drużynie kogoś takiego jak Modrić, różnice polegają tylko na tym że jeden w jego transferze widzi więcej minusów a drugi widzi same plusy, ja zaliczam się do tej drugiej grupy, ale siedzę cicho i czekam na rozwój wydarzeń.

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik

Postautor: Babel » sob 04.08.2018 21:53

Ja tylko o tym, że na twoją emotkę też odpisałem niepoważnie, ale nie dodałem emotki, dlatego mnie nie zrozumiałeś. Ja twoją ironie zrozumiałem, bo nie zapomniałeś emotki. Mamy zgodę :)

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 259

Postautor: Bernabeu » sob 04.08.2018 22:04

Babel pisze:Source of the post Jak rozmawiamy na temat 'dlaczego Modrić trafi do Interu?' to raczej 'Modrić nie trafi do Interu' tudzież 'Modrić jest mało perspektywiczny' to nowy wątek dyskusji (albo wątek poboczny), a nie konstruktywna uwaga.

Uwaga "nie chcę Modricia za grube pieniądze, ale jak Perez zluzuje to chętnie" raczej nie odnosi się do dyskusji, czy Modric do Interu trafi, a do osobistych opinii jakiegoś użytkownika. 92% postów na forach to tego typu opinie, chyba idzie się przyzwyczaić. :)

Czy Modric jest faktycznie za stary - abstrahując od tego, że to zawsze indywidualna kwestia - nie wiem, gdyby wypisać wszystkich topowych (powiedzmy top10 złotej piłki) pomocników ostatnich 20 lat, to ilu z nich po 34 roku życia grało na swoim topowym poziomie? Poza Pirlo nikt mi nawet nie przychodzi do głowy, a nie wiem czy nawet on się tutaj łapie, bo różne rzeczy pisali kibice Juventusu. Co nie znaczy, że nikogo takiego nie było, tak się zastanawiam. Nawet Gerrard miał chyba 34 lata jak odchodził z Liverpoolu. Wiadomo, że typowanie MVP Mundialu zjazdu formy też jest mało poważne, ale tak to działa w tym wieku - niby jesteś topowym piłkarzem, ale łapiesz kontuzję, wypadasz na dwa miesiące, potem masz problem z powrotem do miejsca w wyjściowym składzie, bo ten Kovacic to dobry gracz, tracisz pewność siebie, motywację, potem znowu odnawia Ci się uraz, z którym nie miałeś do tej pory żadnego problemu. A Ty masz 35 lat, więc musisz robić 150% tego, co 8 lat temu żeby zrobić topową formę, ale komu chce się coś takiego robić na koniec kariery? Lepiej iść do MLS. Takie mam wyobrażenie tych zjazdów formy. :) Cienka granica w tym wieku między zajebistością, a przeciętnością.

No ale w sytuacji Interu to trochę wtórne, bo to LUKA MODRIĆ.

Wróć do „Włochy”