Inter Mediolan (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Które miejsce zajmie Inter w sezonie 2017/2018 w Serie A?

Pierwsze
4
10%
Drugie
8
20%
Trzecie
13
32%
Czwarte
7
17%
Piąte
6
15%
Szóste
1
2%
Inne
2
5%

Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
Anton
Skład B
Skład B
Reputacja: 6
Kontaktowanie:

Postautor: Anton » pt 05.01.2018 22:08

Wykupmy Concelo. Będzie pociecha z chłopaka. Świetnie bije te wolne i różne.
Io sono Interista.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 898

Postautor: Salas11 » pt 05.01.2018 22:09

I po rekordzie :P Gramy jedno wielkie guano, ale chociaż Icardi się przełamał. Ja bym tego Cancelo na skrzydło przesunął, Joao Mario do kompostownika i Nagatomo na prawą obronę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1113

Postautor: Diamen23 » pt 05.01.2018 22:10

raczej Santon na prawą
Ausilio, święć się kolacje Twoje, przyjdź transfery Twoje, bądź wola Twoja w Calcio jak i poza nim. Ligę Mistrzów daj nam i poniż przeciwników jako i my ich poniżamy na boisku. I nie przyprowadzaj więcej Barabaszów i uchowaj nas od Żao Mariów, Amen.

Awatar użytkownika
Anton
Skład B
Skład B
Reputacja: 6
Kontaktowanie:

Postautor: Anton » pt 05.01.2018 22:15

Wróci D'ambrosio to spowrotem obsadzi PO a Cancelo na flanke.

Edit.

Ooo i jest :wink:
Io sono Interista.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » pt 05.01.2018 22:26

Jak dobrze że dwa tygodnie przerwy. Na ten moment mamy tylko jednego zdrowego stopera :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1113

Postautor: Diamen23 » pt 05.01.2018 22:30

spokojnie, na ławie jest Lombardoni ;)

A tak na serio, typowe działnie prawa Murphy'ego. Jeśli coś złego ma się stać, to się stanie. Od początku było wiadomo, że brakuje stopera, ale olano żałośnie sprawę. A pomysłem na naprawienie tego ma być Bastoni...
Ausilio, święć się kolacje Twoje, przyjdź transfery Twoje, bądź wola Twoja w Calcio jak i poza nim. Ligę Mistrzów daj nam i poniż przeciwników jako i my ich poniżamy na boisku. I nie przyprowadzaj więcej Barabaszów i uchowaj nas od Żao Mariów, Amen.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » pt 05.01.2018 22:41

Hue hue :) :roll:
Obrazek

MarcinW
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 165

Postautor: MarcinW » pt 05.01.2018 22:48

Już mam taką znieczulice na punkcie tego klubu, że jak straciliśmy bramkę to nic nie poczułem. Tak jak w poprzednim sezonie [ch**] zaczęliśmy tak teraz pewnie [ch**] skończymy. Tak dla odmiany ;-)

Żal tylko Icardiego, bo chłopak jako jeden z nielicznych gra na wysokim poziomie. Jeżeli po przerwie nic nie zaskoczy to na jego miejscu zaktywizowałbym Wande i zaczął się wdzięczyć do Realu. I mówię to zupełnie poważnie.
asdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasd

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » pt 05.01.2018 22:58

Mogliśmy zacząć nowy rok od 3 punktów, w [ch**] stylu ale jednak zwycięstwo. Najlepsze że mecz w drugiej połowie bardzo przypominał ten z sierpnia na San Siro. Fiorentina wysoko próbując odrabiać straty a my raz po raz groźnie kontrujemy, tyle że tym razem nic z tego nie wyszło. No i jak się zostaje z jednym stoperem na boisku, wychodzą takie hece.

Ciężko będzie dostać za Joao Mario choćby połowę tego co za niego zapłaciliśmy. Gość jest przeciętny do bólu. Skończy się jakimś wypożyczeniem do Besiktasu czy gdzieś z opcją wykupu za 8 baniek i tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 392

Postautor: maciek_88 » pt 05.01.2018 23:00

MarcinW pisze:Source of the post Już mam taką znieczulice na punkcie tego klubu, że jak straciliśmy bramkę to nic nie poczułem. Tak jak w poprzednim sezonie [ch**] zaczęliśmy tak teraz pewnie [ch**] skończymy. Tak dla odmiany ;-)

Żal tylko Icardiego, bo chłopak jako jeden z nielicznych gra na wysokim poziomie. Jeżeli po przerwie nic nie zaskoczy to na jego miejscu zaktywizowałbym Wande i zaczął się wdzięczyć do Realu. I mówię to zupełnie poważnie.

Nie byłbym takim pesymistą. Cenię Spalettiego, a dodatkowo - o ile dobrze kojarzę - wystarczy 4 miejsce do LM. Według mnie, osiągnięcie ten cel (chyba, że Lazio naprawdę mnie zaskoczy, co zresztą zrobił Di Francesco, bo myślałem, że od razu przepadnie w Romie). Jeżeli ktoś liczył na coś więcej, to już jest jego problem.
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

MarcinW
Kapitan
Kapitan

Postautor: MarcinW » pt 05.01.2018 23:08

Nie byłbym takim pesymistą. Cenię Spalettiego, a dodatkowo - o ile dobrze kojarzę - wystarczy 4 miejsce do LM. Według mnie, osiągnięcie ten cel (chyba, że Lazio naprawdę mnie zaskoczy, co zresztą zrobił Di Francesco, bo myślałem, że od razu przepadnie w Romie). Jeżeli ktoś liczył na coś więcej, to już jest jego problem.

Od 6 meczów nie potrafimy wygrać. Co więcej z każdym kolejnym meczem prezentujemy się co raz gorzej. Brak jest jakichkolwiek sygnałów wskazujących na to, że wychodzimy z kryzysu. Tymczasem nasi rywale regularnie punktują. Trudno w takiej sytuacji o optymizm, bo po prostu nie ma ku temu podstaw. A sam Spaletti nas nie zbawi. Tym bardziej, że jest on pozbawiony wsparcia.

Zresztą tu nawet nie chodzi o to 4 miejsce, bo ja tego nie wykluczam tylko pożałowania godny styl gry, brak fundamentów i odpowiedniego wsparcia. Skoro tą drużynę dotyka tak głęboki dołek wówczas, gdy nie jesteśmy obciążeni żadnymi innymi rozgrywkami i możemy się w 100 % skoncentrować na lidze to ja się pytam jak ta drużyna będzie wygląd kiedy będzie trzeba rozgrywać mecze co 3 dni ?

Tak na marginesie niech mi ktoś powie, kiedy ostatni raz Napoli, Roma, czy też Juventus, czyli drużyny do poziomu których aspirujemy nie potrafiły wygrać 6 meczów pod rząd ?
asdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasd

MarcinW
Kapitan
Kapitan

Postautor: MarcinW » sob 06.01.2018 12:31

Uzupełniając mojego poprzedniego posta odniosę się do jeszcze jednej kwestii bardzo często poruszanej w środowisku związanym z Interem. Otóż wiele osób powtarza, że nasza obecna sytuacja jest spowodowana tym, że Sunning nie może dopłacać do naszego klubu ;-) abstrahując od tego, że przedsiębiorstwo takie jak Sunning z pewnością znalazłoby furtkę umożliwiającą dokapitalizowanie klubu to niepokoi mnie coś innego, a mianowicie sytuacja Jiangsu Suning, które zakończyło sezon na 12 miejscu na 16 drużyn. Niech każdy wyciągnie z tego odpowiednie wnioski

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » sob 06.01.2018 14:41

Z tym stylem się zgadzam. Spalletti jest w Interze już pół roku a jedynym rozpoznawalnym schematem gry drużyny są niezliczone wrzutki w pole karne. Ale chwila, przecież tak samo było w poprzednim sezonie za kadencji trzech różnych trenerów. Prawda jest taka, że drużyna nie zrobiła żadnego kroku naprzód, w wielu spotkaniach bez względu na końcowy wynik w oczy rzucała się przede wszystkim słaba gra. Ile w tym sezonie rozegraliśmy spotkań w których wyglądała dobrze? Starczyłoby palców na jednej dłoni. Najgorsze że nie ma kto pociągnąć gry w trudnych momentach. Zwody Perisicia zna już każdy, Candreva już prawie nie próbuje dryblować, wystarczy że ma trochę wolnego miejsca, 30 metrów do bramki i każdy wie jak to się zakończy. Icardi jest świetny, ale on żyje z podań. Jak ich nie dostaje, nie może robić tego co do niego należy. W środku jedna wielka dziura. Ani Joao Mario ani Brozovic nie mają jakości, są zwyczajnie za słabi i najpóźniej po sezonie trzeba pożegnać obu. Jak nikogo nie uda się sprowadzić zimą, będziemy oglądać tą siermiężną grę do maja. Pewnie od czasu do czasu zagramy jakiś fajny mecz, w lutym terminarz jest łatwy ale i drużyny walczące o utrzymanie będą się już bardziej spinać. Naprawdę patrząc na brak pozytywów w grze i serię siedmiu (tak, siedmiu bo z Pordenone również tak naprawdę nie wygraliśmy) ciężko wróżyć tej drużynie końcowy sukces w postaci top 4.
Obrazek

MarcinW
Kapitan
Kapitan

Postautor: MarcinW » sob 06.01.2018 15:36

ciężko wróżyć tej drużynie końcowy sukces w postaci top 4.

Wiele zależy od tego, jak drużyna będzie się prezentować po przerwie i od tego, czy nasi działacze zrobią coś, aby obecny stan zmienić, tj. wzmocnić drużynę. O ile w to pierwsze wciąż wierzę, o tyle w sensowne transfery już nie. Swoją drogą to jest naprawdę smutne, że w klubie takim jak Inter nie można znaleźć 20 milionów euro na wzmocnienia, które są absolutnie konieczne. W letnim okienku transferowym prawie wszystkie transfery przychodzące zostały sfinansowane przez zawodników, którzy odeszli. Tymczasem jest tak, że nie ma już kogo sprzedawać i to mnie niepokoi. Jeżeli zakwalifikujemy się do LM to przypuszczalnie znaczna część środków z tego tytułu pójdzie na pokrycie zadłużania. Z czego natomiast możemy sfinansować niezbędne wzmocnienia ? Jedyne, co mi przychodzi do głowy to sprzedaż Icardiego lub (i) Persica.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » sob 06.01.2018 16:06

Ja się zastanawiam, kto obserwował (czy w ogóle był poddany jakiejś obserwacji) i zarekomendował Joao Mario, że klub bez wahania wywalił na niego 40 baniek. Na Euro nie był żadną wiodącą postacią, a jednak na fali sukcesu Portugalczyków wartość każdego z nich jakby z automatu skoczyła. Przejechaliśmy się my, przejechał Bayern, przejechała Barcelona. Za Barbosę to już w ogóle powinny polecieć głowy. No i jesteśmy tu gdzie jesteśmy.

Co do transferów, nie jarają mnie żadne Ramiresy czy Deulofeu. Jestem więcej niż pewien że nie wnieśliby wiele do gry Interu. Ale wiem że pole manewru mamy bardzo ograniczone a środki niemal zerowe. Sabatini z Ausilio to też nie są żadni geniusze negocjacji. Wciąż liczę na Pastore, ale jeśli PSG nie przystanie na wypożyczenie lub wymianę, obejdziemy się smakiem.
Obrazek

Wróć do „Włochy”