Inter Mediolan (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Które miejsce zajmie Inter w sezonie 2017/2018 w Serie A?

Pierwsze
4
12%
Drugie
8
24%
Trzecie
13
39%
Czwarte
4
12%
Piąte
3
9%
Szóste
1
3%
Inne
0
Brak głosów

Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 127

Postautor: coco » sob 06.01.2018 16:13

Salas11 pisze:Source of the post Ja się zastanawiam, kto obserwował (czy w ogóle był poddany jakiejś obserwacji) i zarekomendował Joao Mario, że klub bez wahania wywalił na niego 40 baniek.

Kia, doradca Suning, podobnie jak przy transferze Barbosy.
"Kogo tracimy ? Dyrygenta, lidera, kogoś, kto za klub oddałbym wszystko. Wszyscy będziemy mówić jak bardzo będzie go nam brakować " Marco Materazzi o odejściu Jose

Obrazek Obrazek

Obrazek

TS borys IFC
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 5

Postautor: TS borys IFC » sob 06.01.2018 16:42

Gramy przewidywalnie i schematycznie bo takich mamy zawodników. Nie ma u nas nikogo kreatywnego. Zgoda co do Joao Mario i Barbosy ale może mi ktoś wyjaśnić jak w takim klubie jak Inter znalazł się tak miałki piłkarz jak Brozovic? Ja stawiam że bez transferu porządnego rozgrywającego nie znajdziemy się w top 4. Chcemy być jak Napoli czy Roma (o Juve nie ma na razie co wspominać) a kadrę mamy na poziomie Fiorentiny czy Lazio więc osiągamy podobne do tych zespołów wyniki. Tylko że te kluby nie zdobyły 8 lat temu ligi mistrzów więc od ich zawodników nie wymaga się tyle co od naszych mimo podobnych umiejętności. Ofensywny pomocnik albo nawet dwóch, środkowy i boczny obrońca to mus na już. Inaczej może być jak za Mancio. Fajny początek a potem zjazd. Spall to lepszy trener więc może temu zapobiegnie ale na razie ma do gry 14 ludzi więc może być ciężko.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 599

Postautor: Salas11 » sob 06.01.2018 17:05

TS borys IFC pisze:Source of the post Fajny początek a potem zjazd.

Też przy tym fajnym początku trzeba pamiętać, że parę razy szczęście nam dopisywało. Wyjazdowy remis z Bologną po miękkiem karnym za dotknięcie łydki Edera, Crotone gdzie dwie bramki wbiliśmy w końcówce a gospodarze mocno cisnęli, Genoa i kolejny gol w końcówce po stałym fragmencie gry, Benevento na styku gdzie mieli słupek i poprzeczkę, Milan po prezencie i karnym. Z Romą też mieliśmy masę szczęścia mimo dobrego wyniku. No było tego trochę. Już w październiku pisałem ile damy radę jechać na jednym patencie na zdobywanie bramek i farcie. Patent się wyczerpał, szczęście już nie dopisuje i mamy póki co Inter 2.0 z sezonu z Mancinim na ławce gdzie przecież byliśmy mistrzem jesieni.

coco pisze:Source of the post Kia, doradca Suning, podobnie jak przy transferze Barbosy.

No fakt, zupełnie mi z głowy wyleciało :badziewie:
Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » sob 06.01.2018 20:15

Mamy duże szczęście że kryzys Interu zszedł się z kryzysem Romy. Rzymianie przegrali dziś u siebie z Atalantą 1:2 dzięki czemu dystans został zachowany, a nawet nieznacznie zwiększony. Za dwa tygodnie mecz o 6 punktów. Obie ekipy w dołku, obie za wszelką cenę będą chciały przełamać fatalną passę. Mam nadzieję że do tego czasu w Appiano Gentile.
Obrazek

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 801

Postautor: Diamen23 » ndz 07.01.2018 11:17

Wiecie ile Inter zarobił dzięki sprzedaży Coutinho? 2,4 mln euro :roftl3: Nie no, wypuszczać taki talent i nie zagwarantować sobie głupich 10-15 % prowizji z następnego transferu to tylko u nas potrafią. Jak znalazł byłoby na ŚO.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 47

Postautor: orzeu » ndz 07.01.2018 11:24

pokłosie zdolności negocjacyjnych M. Branci.

Wydaje się, że w nadchodzącym tygodniu rozegra się najważniejsze spotkanie mające wpływ na strategię Interu w te mercato - Sabatini leci do Chin, chce wybłagać od Suning 30 mln euro na transfery i wypożyczyć Ramiresa.

MarcinW
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 160

Postautor: MarcinW » ndz 07.01.2018 12:59

Wydaje się, że w nadchodzącym tygodniu rozegra się najważniejsze spotkanie mające wpływ na strategię Interu w te mercato - Sabatini leci do Chin, chce wybłagać od Suning 30 mln euro na transfery i wypożyczyć Ramiresa.

Warto dodać, że źródłem tego newsa jest zawsze nieomylny portal fcinternews.it :-D
pamiętam "ekskluzywny" felieton na tej stronie w którym rozważano, czy Inter wyda 150 mln euro czy tylko 100 mln euro.

A teraz poważnie nic nie wydamy (ewetualnie niewiele ponad jakby ktoś mnie za miesiąc łapał za słówka), chyba że kogoś uda nam się opchnąć i w ten sposób sfinansować transfer lub wypożyczyć.

Zresztą w naszej obecnej sytuacji wydawanie niekoniecznie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ znowu będzie trzeba to bilansować w okolicach maja / czerwca z tym, że teraz nie ma kogo poświęcić bez uszczerbku dla jakości drużyny.
Ostatnio zmieniony ndz 07.01.2018 13:36 przez MarcinW, łącznie zmieniany 1 raz.
asdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasd

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 189

Postautor: wloski » ndz 07.01.2018 13:15

Diamen23 pisze:Source of the post Wiecie ile Inter zarobił dzięki sprzedaży Coutinho? 2,4 mln euro :roftl3: Nie no, wypuszczać taki talent i nie zagwarantować sobie głupich 10-15 % prowizji z następnego transferu to tylko u nas potrafią. Jak znalazł byłoby na ŚO.

Ja myślę, że najsmutniejsze jest w ogóle wypuszczenie tego talentu, bo mi Coutinho od zawsze jawił się jako mega talent i dziwiło mnie oddanie go lekką ręką.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: coco » śr 10.01.2018 20:41

Jeśli uda się ten transfer Rafinhi, to mimo że wraca po kontuzji, to piłkarsko byłby nasz najlepszym pomocnikiem. Czekam z niecierpliwością na to co się wydarzy, ale chciałbym go bardzo w naszych szeregach. Dużo się mówi o Ramiresie, sam twierdzi że chce przejść do Interu, osobiście nie wierzę w ten ruch, tym bardziej że bukmacherzy w Anglii pewni, że Mikhitarian trafi do Interu na wypożyczenie. Z takimi wzmocnieniami moglibyśmy powrócić do realnej walki o top 3, bo obecnie nawet top 4 wydaje się odległym celem. Pożegnać Brozo i Mario a w ich miejsce Brazylijczyk i Ormianin daj Bóg :pray:
"Kogo tracimy ? Dyrygenta, lidera, kogoś, kto za klub oddałbym wszystko. Wszyscy będziemy mówić jak bardzo będzie go nam brakować " Marco Materazzi o odejściu Jose

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » czw 11.01.2018 10:42

Nie oglądam La Ligi, więc ciężko mi powiedzieć coś o wartości bojowej Rafinhii. Tu by się przydała opinia jakiegoś fana Barcelony.

Co do Mkhitaryana, ponoć Borussia też jest chętna i sam zawodnik skłania się bardziej ku powrotowi do swojego byłego klubu.

Transfer Ramiresa blokuje Capello, a znając jego upór plus niechęć do Interu, raczej dopnie swego i Brazylijczyk zostanie w Chinach.

Suning ponoć nie ma zamiaru przeznaczać żadnych dodatkowych środków na zimowe mercato, więc musimy bujać się sami. Joao Mario i Brozovic na liście transferowej. Wszystko fajnie, tylko kto i na jakich warunkach by ich w tym momencie chciał? Na pewno nie takich jakie oczekujemy. Znając zdolności negocjacyjne działaczy Interu, może z 30-35 baniek za obu byśmy zgarnęli, o ile oczywiście znajdą się chętni na transfer gotówkowy. Dużo łatwiej byłoby ich opchnąć latem, teraz trzeba będzie spuścić z ceny by nie odstraszyć potencjalnych kupców.
Obrazek

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 47

Postautor: orzeu » czw 11.01.2018 11:40

Przecież Mou nie chce Joao Mario i o Mkhitaryanie ostatnie dni nie było w ogóle plotek. Myślę, że skupiliśmy się na Ramiresie i Rafinhii

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: coco » czw 11.01.2018 19:33

Rafinhi przedstawiać nie trzeba, to klasowy zawodnik, próżno takiego szukać w pomocy Interu. Kto wie czy nie byłby lepszym piłkarzem od swojego brata gdyby nie te przykre kontuzje. Gość ma wszystko, siłę, wzrost, technikę, drybling i wizję, czyli posiada te elementy które ceni Spalletti. Ponoć od miesiąca ciągle trenuje z pierwszym zespołem Barcy, tylko nie dostawał szans od Valverde. Fajerwerków od razu bym się nie spodziewał, bo pewnie z miesiąc zeszłoby mu aby dojść do przyzwoitego poziomu, chociaż nie czarujmy się, gorzej od Brozovicia i Mario grać się nie da. Jednym z atutów jego przyjścia może być fakt, iż chłopak bardzo chce pojechać na MŚ, ma pół roku na przekonanie selekcjonera, to nie jest dużo czasu, a jeśli wybuchnie z formą to my tylko na tym zyskamy. Sezon gdy grał w Celcie to był jego magiczny sezon, to on niemal w pojedynkę wyciągnął ich za uszy na wysokie miejsce w tabeli. Wielkim atutem jest tutaj jego uniwersalność, nie robi mu różnicy czy gra na CM, AM, czy RW, LW, może nam zastąpić każdego gracza w pomocy i na skrzydłach. Czekam na ten transfer choć wiem że dojście do formy zajmie chwilę, oby nam szczęście a jemu zdrowie dopisało.

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » czw 11.01.2018 20:05

coco pisze:Source of the post Gość ma wszystko, siłę, wzrost, technikę, drybling i wizję

Kurde, znowu kupujemy Vieirę? :D

W atrybuty techniczne nie wątpię, w końcu to produkt katalońskiej szkółki ale że wysoki i silny to już zależy jaką miarę przyjmujemy. W Interze byłby akurat najniższym z pomocników :)
Obrazek

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: coco » czw 11.01.2018 20:13

tak zgadza się, chodziło mi głownie o to że nie jest kurduplem, Borja jest tego samego wzrostu, i daje radę, szkoda tylko że nie daje asyst :? no ale może trzeba upatrywać szansy w Brazylijczyku.

E
plotki ruszyły dzisiaj pełną parą, Ramires ma jednak trafić do Interu, tak twierdzą najlepiej poinformowani dziennikarze we Włoszech, Rafinha ma się zjawić w Mediolanie na dniach by przejść szczegółowe badania, w dodatku prowadzimy zaawansowane rozmowy z Benficą w sprawie Lisandro Lopeza, oczywiście wypożyczenie :ozob:

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
darioS
Skład B
Skład B
Reputacja: 1

Postautor: darioS » czw 11.01.2018 20:40

coco pisze:Source of the post Rafinhi przedstawiać nie trzeba, to klasowy zawodnik, próżno takiego szukać w pomocy Interu. Kto wie czy nie byłby lepszym piłkarzem od swojego brata gdyby nie te przykre kontuzje. Gość ma wszystko, siłę, wzrost, technikę, drybling i wizję, czyli posiada te elementy które ceni Spalletti. Ponoć od miesiąca ciągle trenuje z pierwszym zespołem Barcy, tylko nie dostawał szans od Valverde. Fajerwerków od razu bym się nie spodziewał, bo pewnie z miesiąc zeszłoby mu aby dojść do przyzwoitego poziomu, chociaż nie czarujmy się, gorzej od Brozovicia i Mario grać się nie da. Jednym z atutów jego przyjścia może być fakt, iż chłopak bardzo chce pojechać na MŚ, ma pół roku na przekonanie selekcjonera, to nie jest dużo czasu, a jeśli wybuchnie z formą to my tylko na tym zyskamy. Sezon gdy grał w Celcie to był jego magiczny sezon, to on niemal w pojedynkę wyciągnął ich za uszy na wysokie miejsce w tabeli. Wielkim atutem jest tutaj jego uniwersalność, nie robi mu różnicy czy gra na CM, AM, czy RW, LW, może nam zastąpić każdego gracza w pomocy i na skrzydłach. Czekam na ten transfer choć wiem że dojście do formy zajmie chwilę, oby nam szczęście a jemu zdrowie dopisało.

Będę bardzo zdziwiony jak Rafinhia u was odpali.. będą tylko przebłyski i tyle. Dużo słabszy od Thiago - poważnie :)
Ale może się mylę i będziecie mieli z niego duży pożytek :wink: oby mu się wiodło a kontuzje niech go omijają :mrgreen:

Wróć do „Włochy”