SSC Napoli (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

W skali od 1 do 6, letnie mercato Napoli oceniam na:

1
2
18%
2
0
Brak głosów
3
1
9%
4
1
9%
5
5
45%
6
2
18%

Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 425

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: maciek_88 » sob 17.09.2016 22:49

MarcinW pisze:Source of the post
Manolo tylko traci przy tym, brawo Arek. Niech stanie się legendą Napoli. Tylko szkoda, że nie zapisze Scudetto w swoim CV :mrgreen:

Może i nie zapisze, ale dzięki Waszemu frajerstwu ADL zamienił podstarzałego i zawodzącego w ważnych meczach napastnika na zawodnika o wiele młodszego i niemalże tak samo skutecznego zapisując na swoim rachunku dodatkowe 60 mln euro i oszczędzając sporo na kontrakcie:-)

To trochę jak mówić, żę dzięki frajerstwu Pereza Juventus kupił Buffona i Nedveda. A nie może okazać się, że obie strony będą zadowolone z zakupów? :)
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1290
Kontaktowanie:

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: Dr.Football1 » sob 17.09.2016 22:50

Swoja droga to niesamowite, ze w Napoli on wykancza te sytuacje ze spokojem godnym Pippo, cofa sie do rozegrania, rozrzuca pilki partnerom, a w reprze sra w majty pod bramka i zalicza pelno strat cofajac sie do srodka pola.

Moze jemu naprawde potrzebna jest rywalizacja (w Neapolu jest Gabbiadini) i pokazanie, ze ma kogos na plecach, ktory w razie czego wskoczy na jego miejsce. A ludzi przeciez do tego mamy.

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1295

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: seba82 » sob 17.09.2016 22:52

Tomusmc pisze:Source of the post
MarcinW pisze:Source of the post
Manolo tylko traci przy tym, brawo Arek. Niech stanie się legendą Napoli. Tylko szkoda, że nie zapisze Scudetto w swoim CV :mrgreen:

Może i nie zapisze, ale dzięki Waszemu frajerstwu ADL zamienił podstarzałego i zawodzącego w ważnych meczach napastnika na zawodnika o wiele młodszego i niemalże tak samo skutecznego zapisując na swoim rachunku dodatkowe 60 mln euro i oszczędzając sporo na kontrakcie:-)

Twoje pieniądze? Lepiej kupić Lapadule i mu kibicować. Ja się nie martwię o kupno Higuaina bo Juventus skorzysta, a duże pieniądze zostają w lidze. Ja się cieszę, że Napoli się wzmocniło i będzie mocny konkurent. Milanowi niestety do nich lata świetlne póki co, ale mimo wszystko życzę jak najlepiej. Niech ta liga się rozwija. Arkowi również życzę jak najlepiej, ale to początek sezonu więc poczekajmy do jego końca, wtedy wszystkich rozliczymy

Chyba pomyliłeś kibiców :mrgreen:

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 405

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: Enjo » sob 17.09.2016 22:56

:angry2:

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1662

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » sob 17.09.2016 22:57

Faktycznie :mrgreen: czyli kibic Interu podbija do mnie z frajerstwem. Szkoda odpisywać
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

MarcinW
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 165

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: MarcinW » sob 17.09.2016 22:57

A nie może okazać się, że obie strony będą zadowolone z zakupów? :)

Jeżeli na wiosnę w fazie pucharowej Higuain będzie klepał bramki możnym tego świata to odszczekam moje słowa. Problem polega na tym, że Argentyńczyk dotychczas zawodził, czy w Juventusie się przełamie ? Mając na uwadze jego dokonania wydaje mi się to nieprawdopodobne. A co do ligi to przypuszczam, że wygralibyście ją z Matrim na szpicy. Oszczędzając przy okazji 90 baniek :-)
asdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasd

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 235

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: wloski » sob 17.09.2016 23:03

MarcinW pisze:
A nie może okazać się, że obie strony będą zadowolone z zakupów? :)

Jeżeli na wiosnę w fazie pucharowej Higuain będzie klepał bramki możnym tego świata to odszczekam moje słowa. Problem polega na tym, że Argentyńczyk dotychczas zawodził, czy w Juventusie się przełamie ? Mając na uwadze jego dokonania wydaje mi się to nieprawdopodobne. A co do ligi to przypuszczam, że wygralibyście ją z Matrim na szpicy. Oszczędzając przy okazji 90 baniek :-)

Ale takie pierdolenie nie ma sensu jak to że w Milanie z nowymi właścicielami będzie tylko lepiej.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: seba82 » sob 17.09.2016 23:09

Co Wy w tym Turynie palicie dziś :mrgreen: :badziewie:
Bijecie nie do tego brzegu rzeki.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » sob 17.09.2016 23:12

seba82 pisze:Source of the post Co Wy w tym Turynie palicie dziś :mrgreen: :badziewie:
Bijecie nie do tego brzegu rzeki.

Jednak o Milanie serio pisałem :mrgreen: ciężko ogarnąć dwie strony Mediolanu jak nie ma podpisu czy avatara 8)

Mamy tutaj w ogóle kibica Napoli?

Obrazek

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: seba82 » sob 17.09.2016 23:15

Tomusmc pisze:Source of the post Jednak o Milanie serio pisałem

Wy z Torino się o nas nie martwcie, zaraz was dogonimy, a Lapaduli warto kibicować :wink:

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » sob 17.09.2016 23:23

seba82 pisze:Source of the post
Tomusmc pisze:Source of the post Jednak o Milanie serio pisałem

Wy z Torino się o nas nie martwcie, zaraz was dogonimy, a Lapaduli warto kibicować :wink:

Mogłeś wziąć pod uwagę, że napisałem o jak najszybszym powrocie na szczyt ;) Lapadula póki co nic dla mnie nie pokazał, a dwa mecze widziałem hehe życzę jak najlepiej Serie A i będę szczęśliwy jeśli do grona najlepszych dołączą drużyny z Mediolanu. Mówię oczywiście o Europie ;) jeśli Marcin wytyka jeden transfer za 90 baniek na początku sezonu to ja mu mogę wytknąć mnóstwo transferów Interu za dużo grubszą kasę bez żadnych trofeów, tylko po co?

Obrazek

MarcinW
Kapitan
Kapitan

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: MarcinW » sob 17.09.2016 23:38

jeśli Marcin wytyka jeden transfer za 90 baniek na początku sezonu to ja mu mogę wytknąć mnóstwo transferów Interu za dużo grubszą kasę bez żadnych trofeów, tylko po co?

Wypada coś wytknąć tak dla zasady :-)
asdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasd

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 74

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: orzeu » sob 17.09.2016 23:56

Tomusmc pisze:Source of the post jeśli Marcin wytyka jeden transfer za 90 baniek na początku sezonu to ja mu mogę wytknąć mnóstwo transferów Interu za dużo grubszą kasę bez żadnych trofeów, tylko po co?

za dużo grubszą kasę to raczej będzie ciężko :D

EDIT: chyba, że "Za dużo grubszą kasę" to mówisz o całym okienku :P

MarcinW
Kapitan
Kapitan

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: MarcinW » ndz 18.09.2016 0:00

za dużo grubszą kasę to raczej będzie ciężko :D

Nie czepiaj się. Ja tym komentarzem poczułem się mocno dowartościowany, skoro traktują nas jak jakiś szejków, co to rozpierdalają grubą kasę :-)

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

SSC Napoli (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » ndz 18.09.2016 0:00

Oczywiście nie mówiłem o jednym transferze kiedy Higuain jest w top 3. Chodzi mi o to ile takie transfery dają danemu klubowi i liczę całe wydatki ;)

Obrazek

Wróć do „Włochy”