Lazio Rzym (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 447

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: WiernyKibic » wt 27.06.2017 12:04

Enzo Montepaone, agent Lucasa Biglii: "Lucas rozmawiał z Lazio około miesiąc temu. Zapowiedział swoją decyzję, którą jest odejście. Trwają negocjacje z Milanem i my czekamy na to, że oba kluby wypracują definitywne porozumienie. Wiem, że rozmawiają, by znaleźć rozwiązanie. My czekamy. Jest także możliwość przejścia do Anglii, ale nie mogę powiedzieć więcej. Spowolnienie przez moje prowizje? Rozmawiają Lazio i Milan i to oni muszą znaleźć ostateczne porozumienie. W każdym razie ja będę we Włoszech w przyszłym tygodniu i mam nadzieję, że wszystko rozwiąże się w krótkim czasie".
:king:

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 240
Kontaktowanie:

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: gilardino11 » pt 16.03.2018 13:16

panowie po finał, po marzenia do Lyonu i po 5 miejsce w Serie A!!
Lazio lepiej trafic nie moglo... Niech krwawia w tej LE a inni walcza o LM. Zobaczymy, mega 2 miesiace sie szykuja

czlowiekbeta
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: czlowiekbeta » pt 16.03.2018 13:45

gilardino11 pisze:Source of the post panowie po finał, po marzenia do Lyonu i po 5 miejsce w Serie A!!
Lazio lepiej trafic nie moglo... Niech krwawia w tej LE a inni walcza o LM. Zobaczymy, mega 2 miesiace sie szykuja

"Idziemy po was (:" ?

:lol2: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 240
Kontaktowanie:

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: gilardino11 » pt 16.03.2018 13:50

ale masz wejscie. normalnie miazdzysz swoim intelektem leszczu na pol liscia. ile razy jeszcze napiszesz... idziemy po was? idziemy po was? idziemy po was?

ile masz lat 15? nie akceptuja Cie rowiesnicy? bys mi kanapki przynosil dzieciaku do szkoly...

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1035

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: DDK » pt 16.03.2018 13:57

Miałem propozycję, żeby jechać wczoraj ze znajomymi na mecz Lazio. Niestety praca i szkoła nie pozwoliły, a szkoda bo bym teraz pewnie siedział gdzieś w Lwowie :)

Jeszcze trafili na Salzburg, gdzie ostatnie pół roku mieszkała moja siostra, ale akurat zjechała miesiąc temu do kraju :(

czlowiekbeta
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: czlowiekbeta » pt 16.03.2018 14:05

gilardino11 pisze:Source of the post ale masz wejscie. normalnie miazdzysz swoim intelektem leszczu na pol liscia. ile razy jeszcze napiszesz... idziemy po was? idziemy po was? idziemy po was?

ile masz lat 15? nie akceptuja Cie rowiesnicy? bys mi kanapki przynosil dzieciaku do szkoly...

Będzie wam to wypominane, nieudacznicy, jeszcze przez lata :lol2:

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: Salas11 » pt 16.03.2018 14:06

gilardino11 pisze:Source of the post ale masz wejscie. normalnie miazdzysz swoim intelektem leszczu na pol liscia. ile razy jeszcze napiszesz... idziemy po was? idziemy po was? idziemy po was?

To jest chyba ten typek co spamował tymi samymi postami z cytatami po porażkach Milanu. Dziś też się uaktywnił dopiero gdy odpadliście z LE. Olej go i tyle. Widać od sukcesów SD już się niektórym w głowach całkiem popierdoliło.
Obrazek

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 235

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: wloski » pt 16.03.2018 14:08

Pięknie przypelikaniłeś, na takie zaczepki dojrzały samiec Alfa którym chyba jednak nie jesteś nawet nie reaguje. Niech chłopak się wyszaleje i zaraz przybani.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2311

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » pt 16.03.2018 14:10

czlowiekbeta pisze:Source of the post "Idziemy po was (:" ?

wloski pisze:Source of the post Pięknie przypelikaniłeś, na takie zaczepki dojrzały samiec Alfa którym chyba jednak nie jesteś nawet nie reaguje. Niech chłopak się wyszaleje i zaraz przybani.

Szybko się wloski przelogowałeś :D

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 235

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: wloski » pt 16.03.2018 14:33

Delpiero14 pisze:Source of the post
czlowiekbeta pisze:Source of the post "Idziemy po was (:" ?

wloski pisze:Source of the post Pięknie przypelikaniłeś, na takie zaczepki dojrzały samiec Alfa którym chyba jednak nie jesteś nawet nie reaguje. Niech chłopak się wyszaleje i zaraz przybani.

Szybko się wloski przelogowałeś :D

Do usług
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1661

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » pt 16.03.2018 15:36

Salas11 pisze:Source of the post

To jest chyba ten typek co spamował tymi samymi postami z cytatami po porażkach Milanu. Dziś też się uaktywnił dopiero gdy odpadliście z LE. Olej go i tyle. Widać od sukcesów SD już się niektórym w głowach całkiem popierdoliło.

Nie przypisuj tego gościa pod Juve. To ten sam co pisał wcześniej jako srom czy jaki [ch**],nie zwracać uwagi i tak spokój
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 306

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: ryba_82 » ndz 15.07.2018 13:35

Ładnie się Lazio osłabia. Najpierw De Vrij a teraz Felipe Anderson. O puchary może być ciężko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2311

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » ndz 15.07.2018 13:44

ryba_82 pisze:Source of the post Ładnie się Lazio osłabia. Najpierw De Vrij a teraz Felipe Anderson. O puchary może być ciężko.

Dla mnie ten sezon to będzie w niebieskiej części Rzymu walka o miejsce w środku tabeli. Praktycznie całą robotę w zeszłym sezonie jeśli chodzi o strzelanie bramek robił duet Alberto/Immobile. Kiedy w kilku ostatnich kolejkach tej dwójki zabrakło nagle okazało się, że biancocelesti nie potrafią strzelać goli, a ciężar zdobywania bramek musiał wziąć na swoje barki środkowy pomocnik Savic. Wyszło to oczywiście średnio, bo ekipa Inzaghiego w koncertowym stylu roztrwoniła przewagę jaką miała nad Interem i dała się ekipie z Mediolanu w iście frajerskim stylu wyprzedzić. Imho to była dla nich niepowtarzalna szansa, żeby wejść do CL i spróbować zatrzymać swoich kluczowych zawodników, oraz w miarę ciekawie się za te pieniądze wzmocnić. W nadchodzącej kampanii mając na uwadze jak zbroi się chociażby Inter raczej nie będzie na to już większych szans.

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1533

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: Diamen23 » ndz 15.07.2018 14:19

nie no, bez przesady. Lazio całkiem dobrze sobie radziło w zeszłym sezonie bez Andersona. Większość bramek wypracowywali Alberto z Saviciem i Immobile, Anderson też się bardzo przydawał, ale był mniej kluczowy niż ta trójka. Za Brazylijczyka ma przyjść Papu Gomez, więc poziom podobny. Jeszcze De Vrija też kimś porządnym zastąpią, wzmocnią ławkę żeby 1. rezerwowym nie był Murgia albo Caicedo i powinni być nawet mocniejsi niż rok temu.
Obrazek

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 237

Lazio Rzym (zbiorczy)

Postautor: coco » ndz 15.07.2018 14:21

Diamen23 pisze:Source of the post Jeszcze De Vrija też kimś porządnym zastąpią,

Acerbiego kupili
"Kogo tracimy ? Dyrygenta, lidera, kogoś, kto za klub oddałbym wszystko. Wszyscy będziemy mówić jak bardzo będzie go nam brakować " Marco Materazzi o odejściu Jose

Obrazek Obrazek

Obrazek

Wróć do „Włochy”