Czy interesuje się ktoś Serie B & C ?

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 0

Postautor: Zaza » pn 05.06.2006 0:13

Przepraszam Cie Bartek ale nie było mnie - mecz Torino ogladałem na jedno oko :P Wcześniej w meczu Modeny Bucchi nie strzela 13 karnego w tym sezonie [znaczy 12 strzelił 13 nie :P] ale potem strzela 30 bramke w sezonie - co jednak nie wiele dało Modenie bo w tym przypadku [dwóch remsiów] decyduje miejsce w tabeli z przed play - off a Montova była wyżej w tabeli niż Modena. Pierwsza bramke w tym meczu strzalił Gasparetto - fajnie zaskoczył bramkarza takim dziwnym strzałem :P

Mantova na plus a w drugim meczu Torino nie dało sobie wydrzeć zwycięstwa - 1;0 na Delle Apli i teraz finał play - off Mantova - Torino :twisted:

Chłpaczek jeszcze derby możliwe :P nikt awansu nie wywalczył...

Co ciekawe tyle sie mówiło że w Turynie - Torino ma wiecej fanów niż Juve to ja nie wiem to chyba jakieś biedaki są ? czy 12 latkowie a mecz było już za póżno ? jeden z najważniejszych meczów w sezonie - żenada. Jak z ta petycją :P

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 387

Postautor: Chlopaczek » pn 05.06.2006 0:19

Mysle Zaza ze jednak Torino wywalczy awans i nie bedzie derbow Turynu w przyszlym sezonie.
Ogladalem tylko mecz Montova-Modena i calkiem milo bylo.Obroniony karny dwie bramki dosc szybka gra.Nie nudzilem sie :)

A co do petycji.Wstyd.Wlosi zanotowali miazdzacy wynik :lol:
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » pn 05.06.2006 0:52

Kadrowo lepiej sie prezentuje Toro niż Mantova - ba chyba nawet Modena była faworytem meczu z Mantovą. Mimo że była za nimi w tabeli przez play - off.

Derby ? nie chce mi się teraz szukać ale jutro [dziś :P] znajde wyniki spotkan ligowych Torino - Mantova i Mantova - Torino i zobaczymy jak to wyglądało. Faworytem do awansu jest Torino ale spokojnie :wink:

A co z tą petycja ? ponoć Włosi ją olali ciepłym moczem ? ona tylko spowodowała wzruszenie i łzy u gimnazialistów z JP :lol: Na Półwyspie Apenińskim chyba fani klubów w Turynu mają naprawde jakąś bardzie ciężko sytuacje finansowa ...

Awatar użytkownika
dzieciol
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: dzieciol » pn 05.06.2006 8:52

nie siedze tak miocno w tym temacie jak w serieA...:/ ale...:)

Licze na Torino w serie..A widze ze maja duze szanse, w zeszlym roku..tez juz prawie zawitali w progi, jednak cos tam bylo nie tak...chce zobaczyc w koncu Delle alpi przy pelnych trubunach...;) z drugiej strony jak tak sie stanie to obejdziemy sie bez derbow w Turynie...moze lepiej zeby Torino nie awanswoalo?!:> no ale derby w serie B to nie to samo;)

hehheh:)

Klub o wielkiej tradyscji...fajnie by bylo zeby dolaczli do czolowki najlepszych druzyn we Wloszech...przynajmniej bedzie rownowaga druzyn z Turynu...a tak troszku po za tematem...w przypadku degradacji Juventusu...brana bedzie nastepna w kolejnosci druzyna do SerieA?!
Obrazek
"Moim marzeniem jest wygranie Scudetto w Rzymie, a potem jeszcze jednego i jeszcze jednego" - Philippe Mexes

Awatar użytkownika
BartekTS
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: BartekTS » pn 05.06.2006 13:54

Zaza znalazłem wyniki meczu Mantovy z Torino 8)

1 - 0 MANTOVA - TORINO FC 0 - 2
Pierwszy Mecz Drugi Mecz
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » czw 08.06.2006 17:51

Spoko Bartek dobrze że znalazłeś te wyniki. W dwumeczu ligowym lepsze Toro. Dziś też jest faworytem do awansu. Pierwsza odsłona batali na zapleczu o serie A Zapowiedz pierwszego meczu Mantova – AC Torino o awans do serie A

Zobaczymy czy będą derby :P Stawiam że w tym dzisiejszym meczu padnie remis 2:2 :wink: W przypadku remisów w lepszej sytuacji Torino ze względu na tabele przed play – off a tam mieli przewage nad Mantovą. Mecz pokaże Eurosport 2 o 21:00 :wink:

Awatar użytkownika
paszkwil
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: paszkwil » czw 08.06.2006 19:42

Swietny temat, uwielbiam Serie A z powodu Romy, natomiast gdyby nie wlasnie ten klub to prawdopodobnie bardziej bym sie interesowal Serie B.

W przyszlym sezonie bedzie gralo w Serie B SSC Napoli. Ogolnie kibice Romy nie lubia sie z kibicami Napoli, jednak ja mam wielki sentyment do tego klubu, sentyment osobisty. Ponad do obecnosc Torino przyciaga mnie jeszcze bardziej. Uwielbiam ten klub i mam nadzieje ze w nowym sezonie bedzie gralo w Serie A, bo Turyn nalezy do Granaty! Wszystko zalezy od barazy. Dzis mecz play off z Mantova. Na kanale Sportitalia bedzie transmisja na zywo o 20:45. Dla posiadaczy Cyfry + powiem, ze ten kanal jest na 198 programie i jesli sie nie myle to transmijsa bedzie na polskim Eurosporcie ale nie jestem pewien.

Tak oto prezentuje sie tabela Serie B po 42 kolejkach:

Obrazek

FORZA TORO !

Awatar użytkownika
paszkwil
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: paszkwil » sob 10.06.2006 0:53

Po srodowym meczu playoff Mantova zrobila wielki krok w strone Serie A, pokonujac Torino 4:2. Mecz moglsie podobac, bo byl prowadzony w szybkim tempie i padlo az 6 bardzo ladnych bramek.

Cioffi (9’)
Noselli (47’)
Caridi(22’ e 67’)
Longo(6’)
Abbruscato (74’)

Mantova zasluzenie wygrala mecz, stwarzala wiecej sytuacji ktore zagrazaly bramce Granaty i w konsekwencji strzelila 4 bramki. Nie wszystko stracone bo obie druzyny czeka jeszcza rewanz w Turynie. Wiekszosc bramek padla po stalych fragmentach gry, natomiast dwie po rzutach karnych.

Na uwage zasluguje swietna postawa calego zespolu Mantovy, poniewaz widac bylo ze grali calym sercem, grali bardzo ostro i z zaangazowaniem. Natomiast Torino gralo bardzo taktycznie, widac bylo ze jest to doswiadczony i bardzo poukladany zespol. Ciekawostka moze byc fakt, ze Mantova jeszcze pare sezonow temu grala w Serie C1 i regularnie sezon w sezon awansuje o lige wyzej.

Jeszcze jedno moje spostrzezenie; postawa Serba Lazetic. Jesli ten pilkarz bedzie gral tak jak gra teraz, to beda sie o niego bily wielkie kluby.

FORZA TORO

Awatar użytkownika
paszkwil
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: paszkwil » ndz 11.06.2006 23:38

Stalo sie. Torino w Serie A ! !

Dzis odbyl sie drugi mecz barazowy o wejscie do Serie A, w ktorym to Torino po dogrywce pokonalo Mantove 3:1 . Mecz byl bardzo zaciety, poniewaz jeden blad lub jedna bramka mogla kosztowac ktoras z druzyn kolejny rok w Serie B.

AC Torino-Mantova 3:1

T:36' Rosina A. (kar.)
T:63' Muzzi R.
T:94' Nicola D.
M:101' Poggi P. (kar.)

Pilkarzem meczu byl bez watpienia bramkarz gospodarzy; Taidi, ktory to w obrebie swojego pola karnego byl nie kwestionowanym krolem. Wylapywal wszystkie pilki bite w jego strone i wszystkie strzaly druzyny przeciwnej. Taidi-Man of the match.

Male przypomnienie: Torino awansowalo do Serie A dopiero po zwyciestwie w playoff, natomiast juz wczesniej awans do najwyzej klasy rozgrywek we wloszech zapewnili sobie Catania [ zajmujac 2 miejsce w tabeli] i Atalanta, ktora wygrywajac Serie B wraca po roku nieobecnosci do Serie A.

Wszystko na to wskazuje ze Torino bedzie jedyna druzyna z Turynu, ktora bedzie wystepowala w Serie A w sezonie 06/07 8)

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Postautor: czeher » ndz 11.06.2006 23:40

No to Torino awansowalo drugi raz z rzedu do SerieA :!:

W meczu pewnie byly emocje "niestety" Mundial wygral :!:

Zaza ogladales :?:
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1037

Postautor: fieldy » ndz 11.06.2006 23:42

bo ilośc klubów z Turynu w SerieA musi się zgadzać :lol:

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » pn 12.06.2006 0:29

Czeher widziałem jednym okiem ale była rzeźnia :twisted: nawet krew sie lała. Końcowe minuty meczu i dogrywka to jatka :lol: O mało sie nie pobili. Bo było kilka dziwnych decyzji. A każdy rzut rożny i wolny kończył sie spieciem i kontrowersją :wink: a te karne jeszcze - Torino w serie A mimo że w pierwszym meczu przegrało 4;2 ale jak wiemy było wyżej w tabeli serie B przed Play off. Tak jak Paszkwil napisał.

Fieldy a jak :P widziałeś ile tifosich na Delle Apli ? i nich mi któryś Juventino powie jeszcze o tym milionach :lol: Widać Byki tam rządą i nie ma gadania :P

Awatar użytkownika
Alkoholiko
Grafomania zaawansowana
Kontaktowanie:

Postautor: Alkoholiko » śr 23.08.2006 13:09

...teraz to każdy sie interesuje skoro gra tam najlepszy klub świata - Juventus....jest jeszcze Bologna czy Napoli....coś słyszałem ze jakas stacja bedzie pokazywała mecze serie B...??

Giacomo Cipriani - KOSI I WYMIATA!!
...Czarna (L)-ka !!

Awatar użytkownika
giuliers
Trampkarz
Trampkarz

Postautor: giuliers » śr 13.09.2006 14:50

dla fanów serie c podaję stronkę z wynikami i ciekawostkami z tej ligi http://www.c1siamo.net/
Obrazek

Awatar użytkownika
LechiaZmc
Skład C
Skład C
Reputacja: 5

Czy interesuje się ktoś Serie B & C ?

Postautor: LechiaZmc » wt 12.09.2017 13:01

W sobotę miało miejsce spotkanie dwóch ekip które spadły z Serie A, mianowicie Palermo i Empoli. Spotkanie to okazało się bardzo ciekawe, wiele zwrotów akcji i "wymian zdań". Dodatkowym smaczkiem była bramka reprezentanta naszego kraju Thiago Cionka w 10min. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3 a co za tym idzie podziałem punktów :D

Wróć do „Włochy”