Czy interesuje się ktoś Serie B & C ?

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
harni7
Żenujący nabijacz :/
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: harni7 » wt 31.01.2006 16:00

Mnie osobiście nie iteresują niższe ligi, Serie B tak troche ale z Serie C jestem zielony po prostu. Ale jeżeli juventus spadłby do Serie B(Odpukać!) To dalej bym im kibicował. No chyba, że odszedłby od nich znakomity David Trezeguet może bym się pokusił zmiany klubu ale wątpie. I wątpię także w to, że Juve przez ostatnie 10 lat ma szanse żeby spaść do niższej ligi.

POZDRO
w zasadzie nie rozmawialismy , ale ciesze sie z tego bo harni prezentuje sobą mizerny poziom. Ranga nabijacza mówi wszystko (i KJ nie broń go teraz jak powiedział , że woli ciebie)

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » czw 01.06.2006 19:21

Faną Calcio którzy mają dość skandalu "roll: polecam walka o serie A - czysta walke :twisted: Na Eurosporcie 2 jest mecz barażony [play–off] Cesena - Torino i faworyt z Turynu przegrywa 1:0 - piękny wolny kapitana gospodarzy - Salvetti'ego i 1:0 ale ją zakręcił za murem :] Póznie o 21 bedzie mecz Modena Calcio – Mantova.

Kebab napisał małą zapowiedź

A w woli uzupełnienia tego tematu - Zdenek Zeman opuścił Brescia ... nie udało mu sie wprowadzić tego klubu do serie A [choć jak wiemy obją Brescia w połowie sezonu] Miejmy nadzieje że trafi do Parmy :] Tak Zdenek by promował snajmperów :P Bo na Ennio Tardini już Mario Berretta nie pracuje :P [obecnie Siena]

Awatar użytkownika
bagg
Bianconero
Reputacja: 36

Postautor: bagg » czw 01.06.2006 19:29

Mam wrazenie, ze jesli Calciopoli(Moggipoli, jak kto woli :P ) przyjmie niekorzystny obrot spraw dla Juve to ten temat zdobedzie duza popularnosc :lol:

Awatar użytkownika
Szymek89
Żenujący nabijacz :/

Postautor: Szymek89 » czw 01.06.2006 19:31

A ja kibicuje takiemu klubikowi jak As Bari z północy Włoch i czekam na ich powrót do Serie A . Ostatnio o le pamiętam to są w tabeli chyba na 9 miejscu moze w przyszłym sezonie powalcza chociaz o baraże :wink:

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » czw 01.06.2006 19:40

Wiesz Bagg wtedy zrobi sie serie B [zbiorczy] :roll: ale na pocieszenie macie to że będzie może oglądać Juventus [?] i innych w TV nawet na drugim froncie. Eurosport 2 pokazuje serie B juz od jakiegoś czasu - cały sezon.

Szymek89 AS Bari [były klub Cassano i chyba Zambrotty :)] ostatecznie zakończyło sezon na 13 miejscu w tabeli serie B :? I mieli dużą strate do baraży.

Znany pierwszoligowiec Roberto Muzzi [mi. Lazio] i mamy remis Cesena 1:1 Torino :P

Awatar użytkownika
Marco Van Basten
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 2

Postautor: Marco Van Basten » czw 01.06.2006 19:50

Tak wogóle to bardzo ciekawy mecz.
Wogóle to widze że w Torino grają naprawdę dobrzy gracze.
Taibi? na bramce (kiedyś Milan, Atalanta), a w ataku Vryzas z Muzzim, który kiedyś był kozakiem na boiskach Serie A.
Zaza Czy aby gola nie zdobył Longo ??

Nie wie ktoś czy rewanże i finałowy mecz o Serie A będą transmitowane na Eurosporcie bądź Eurosport 2 ??

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 361
Kontaktowanie:

Postautor: Sawyer » czw 01.06.2006 20:02

*_Zaza_* pisze:ale na pocieszenie macie to że będzie może oglądać Juventus [?] i innych w TV nawet na drugim froncie. Eurosport 2 pokazuje serie B juz od jakiegoś czasu - cały sezon.

Zamienil stryjek ........

Zadne mi pocieszenie :? Jak Juventus gral w Serie B to w mojej TV lecialo 38 meczów Juventusu, teraz (jesli Serie B) to poleci góra z 10-15 :?
Juventus & Widzew

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » czw 01.06.2006 20:06

Marco Longo zdobył tą nie uznaną bramke - a tą uznaną też o.k ? Powiem Ci szczerze że teraz sam się zakręciłe. Muzzi odgrywał i Longo ją wbił ? czy na odwrót ? Możliwe że Longo.

Ale masz racja w Torino tacy gracze z "ładna" przeszłością - wspomniany Massimo Taibi czy Roberto Muzzi. Pewnie jak by tak prześledzić inne drużyny serie B też by sie znaleźli inny mocny gracze. Pamiętam jak w połowie popszedniego sezonu najlepszy strzelce Messiny - Riccardo Zampagna - zdecydował sie na transfer do lidera ... Serie B :twisted: Atalanty Bergamo.

Dzis będzie drugi mecz play–off Modena – Mantova też na żywo w ES 2 - rewanże i finał tez pewnie - jak pokazywali cały sezon mecze serie B to teraz też muszą.

Awatar użytkownika
BartekTS
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: BartekTS » czw 01.06.2006 20:07

*_Zaza_* pisze:Znany pierwszoligowiec Roberto Muzzi [mi. Lazio] i mamy remis Cesena 1:1 Torino

Zaza Rafaele Longo strzelił tak mi sie wydawało.. :wink:

Forza Cesena mam tam rodzine byłem na jednym meczu błyskawiczny awans C2 do C1 potem Serie B a teraz moze Serie A.

Jak Juve do Serie B poleci Eurosport 2 nie bedzie miał prawa do puszczania ich meczy na Polske moze wykupic Polsat chcociaz kto wie :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » czw 01.06.2006 20:38

Bartek wiem już ustaliłem po komentarzu że bramke strzelił rezerwowy Rafaele Longo :wink: Mecz w drugiej połowie troche inny - nie tak szybki. Ale są okazje :twisted: Bartek bierze telefon i dzwoń do Mancio 8) Będzie skautem Nerazzuich na zapleczu. Sam słyszałeś - Cesena stawia na wychowanków - w tym meczu kilku ciekawych graczy :wink: Wzmocnisz kadre :) Pewnie nie jeden klub by znalazł w serie B gracz na poziomie...

Awatar użytkownika
BartekTS
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: BartekTS » czw 01.06.2006 21:22

I po pierwszym meczu... remis 1:1 chodź koncówka emocjonująca jedna akcja "Toro" mogło zadecydowac o wyniku jednak w piłkę do pustej bramki nie trafił Zisis Vryzas.

Zaczął się drugi mecz po 22 minutach wynik 0:0.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » pt 02.06.2006 0:33

No właśnie w pierwszym meczu 1;1 i Toro w lepszej sytuacji, bo tu nie "grają" bramki na wyjeździe a pozycja w tabeli przed tymi pojedynkami [w przypadku dwóch remisów] Jak wiadomo Torino było wyżej w tabeli. I teraz na Delle Apli [?] może grać spokojnie. :wink:

Drugi mecz Modena – Mantova 0:0 :roll: nie wiem jak przebiegał mecz bo nie mogłem oglądać ale sam wynik nie wzkazuje na to że było co oglądać. Bartek napisz czy mam czego żałować :wink:

Awatar użytkownika
BartekTS
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: BartekTS » pt 02.06.2006 14:51

*_Zaza_* pisze:Bartek napisz czy mam czego żałować

Szczerze? Oglądalem Holandia - Meksyk także nie mam pojęcia.. Torino zagra na Delle Alpi z Ceseną i jest zdecydowanym faworytem...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Zaza » ndz 04.06.2006 18:12

Nie bawem spotkanie rewanżowe o awans do Serie A w przyszłym sezonie - jak popszednie Kebab napisałe mała Zapowiedz... tych spotkań.

Eurosport pokaże za pewne mecz na Stadio Delle Alpi. Bedzie pewnie ciekawszy. Ciekawe ilu tifosich bedzie :) Trzeba pamietać że Torino było wyżej w tabeli przed tymi play - off'ami co daje im taką przewage że w przypadku kolejnego remisu to on graja w finale. Nie ma tu zasady bramek na wyjeżdzie itd. czyli pucharowych zagrywek.

Jak stawiasz Bartek Torino bez problemu ?

Cyfra + ładnie odwala :P coś im sie godziny pomieszały. Jednak najlepsze jak fotka gracza serie B :roll: Czołowy strzelce zaplecza Calcio :P :lol:

To też jest dobre :lol:
Cyfra plus pisze:Zobacz kto dołączy do Juventusu i AC Milan w sezonie 2006/2007!

No nie bym był tego taki pewny ...

Awatar użytkownika
BartekTS
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: BartekTS » ndz 04.06.2006 19:21

*_Zaza_* pisze:Jak stawiasz Bartek Torino bez problemu ?

Gładkie zwycięstwoo Ceseny :twisted:

Nie no tak pewnie nie będzie a szkoda sądze, że Toro zaatakuje i wygra niestety wygra i bedzie blisko Serie A.

Drugi mecz trudno mi cos powiedziec ale sądze, że Mantova moze wygrac choc tu głowy bym nie dał. :lol:

O 21 i 23 będziemy mądrzejsi i w tegy porozmawiamy kto awansuje do Serie A.

Jak obstawiacie? Zaza kto wygra mecz?? :P
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Włochy”