Serie A 2011/2012

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
Il Padrino
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0

Re: Serie A 2011/2012

Postautor: Il Padrino » pn 28.05.2012 16:31

Mirek15 pisze:
Il Padrino pisze:No to już wiem czemu Milan odrobił straty z Lecce. Żaden przypadek. Niebawem pewnie zamkną Boatenga w zoo.

A ilu piłkarzy Lecce jest podejrzanych o korupcje :?:

Boateng jest w jakimś stopniu związany z Genoą - NIE WIDZISZ ZWIĄZKU ?????????//////////////////!!!11111111111111

mete pisze:Conte jeżeli zostanie ukarany (coraz więcej na to wskazuje, nawet już Capello i Mazzari są wymieniani jako jego następcy w Juventusie) to za przewinienia, które się dopuścił w Sienie.

których RZEKOMO się dopuścił. Te informacje o Mazzarim i Capello są już stare, Juventus pokazał pełne poparcie dla Conte szybko załatwiając sprawę przedłużenia kontraktu. Wszyscy znamy charakter Conte - nie wierzę, aby mógł się dopuścić takich rzeczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
mete
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 295
Kontaktowanie:

Postautor: mete » pn 28.05.2012 16:33

Ja tam nie widze co niby ma na to wskazywac, skoro juz od dosyc dawna slychac pogloski o tych oskarzeniach i nadal nikt powazny tego nie potwierdzil, a przeciwko Conte nie ma zadnych dowodow (to, ze prasa uz mu szuka nastepcy to nic dziwnego).

Tak jak pisałem - z werdyktem czy ktoś jest winny czy nie trzeba się wstrzymać, ale skoro masa włoskich mediów informuje, że Conte jest zamieszany i jego dom zostaje przeszukany oraz ma się stawić na Policji to znaczy, że są jakieś przesłanki ku temu, że coś za uszami ma. Bo chyba nie powiesz mi tak jak jeden z kibiców Juventusu, że tak jak w przypadku Calciopoli to Berlusconi wszystko zaaranżował by dopiec Bogu winnemu Juventusowi i ich trenerowi...
które RZEKOMO się dopuścił. Te informacje o Mazzarim i Capello są już stare, Juventus pokazał pełne poparcie dla Conte szybko załatwiając sprawę przedłużenia kontraktu. Wszyscy znamy charakter Conte - nie wierzę, aby mógł się dopuścić takich rzeczy.

Napisałem w swoim zdaniu jeżeli to chyba wystarczy nie?

No tak, skoro Conte powiedział, że jest niewinny to to powinno wystarczyć...

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1105

Postautor: ozob » pn 28.05.2012 16:34

mete pisze:Panowie dajcie sobie na wstrzymanie. Conte jeżeli zostanie ukarany (coraz więcej na to wskazuje, nawet już Capello i Mazzari są wymieniani jako jego następcy w Juventusie) to za przewinienia, które się dopuścił w Sienie. Po co to łączyć z Juventusem?

A niby co na to wskazuje, ze Conte jest winny? Narazie jest on obciazony jakimis nieokreslonymi zarzutami przez jednego gracza Sieny, co w ogole ma sie nijak do zeznan innych pilkarzy tego klubu, ktorzy twierdza, ze Conte trenujac ich w Serie B o niczym nie wiedzial. Dodam jeszcze, ze sam fakt rewizji w miszkaniu Conte wcale nie musi oznaczac czegos powaznego poniewaz jezeli jego nazwisko zostalo wymienione w calej aferze to kazde organy scigania powinny poczuc sie do obowiazku sprawdzenia wszystkich tropow.

Ja jestem spokojny o Conte i mam nadzieje, ze Twoje przewidywania co do winy beda tak samo trafne jak te, ktore obwieszaly nam przez grudzien i styczen Teveza w Milanie.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Il Padrino
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: Il Padrino » pn 28.05.2012 16:44

mete pisze:No tak, skoro Conte powiedział, że jest niewinny to to powinno wystarczyć...

Ja coś takiego napisałem?
Obrazek

Awatar użytkownika
mete
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: mete » pn 28.05.2012 16:44

Ja jestem spokojny o Conte i mam nadzieje, ze Twoje przewidywania co do winy beda tak samo trafne jak te, ktore obwieszaly nam przez grudzien i styczen Teveza w Milanie.

A czy ja gdzieś napisałem, że Conte jest winny? A co do Teveza to kto pisał głupoty, że jest bliżej Interu czy PSG? Nie wspominając o tym, że nie masz pojęcia co to jest sytuacja stuprocentowa czy Twoje przepisy odnośnie fauli i ich interpretacja.

Ja coś takiego napisałem?

To jest nawiązanie do wypowiedzi kogoś innego z innego tematu.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 180

Postautor: Slim91 » pn 28.05.2012 16:57

Il Padrino pisze:Boateng jest w jakimś stopniu związany z Genoą - NIE WIDZISZ ZWIĄZKU ?????????//////////////////!!!11111111111111

No właśnie w jakim stopniu jest związany z Genoą :?: Nikłym. I co do tego ma mecz Milan - Lecce :?: Genoa - Roma być może ma, bo piłkarze jednego z klubów są zamieszani sprawę.

Awatar użytkownika
Maciek (interista)
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 15

Postautor: Maciek (interista) » pn 28.05.2012 17:05

Akurat podobno z Lecce ktos jest zamieszany. Najgorzej ze Siena, podobno 7-8 meczow pod lupa.

Awatar użytkownika
mete
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: mete » pn 28.05.2012 17:08

Z Lecce Corvia.

Awatar użytkownika
Emerald
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Emerald » pn 28.05.2012 17:14

mete pisze:Tak jak pisałem - z werdyktem czy ktoś jest winny czy nie trzeba się wstrzymać, ale skoro masa włoskich mediów informuje, że Conte jest zamieszany i jego dom zostaje przeszukany oraz ma się stawić na Policji to znaczy, że są jakieś przesłanki ku temu, że coś za uszami ma. Bo chyba nie powiesz mi tak jak jeden z kibiców Juventusu, że tak jak w przypadku Calciopoli to Berlusconi wszystko zaaranżował by dopiec Bogu winnemu Juventusowi i ich trenerowi...

Pojawily sie pogloski to oczywiste, ze policja musi je zbadac. Stad przeszukanie domu etc.
Znamienne jest jednak, ze go nie zatrzymali a przeszukanie nie dalo zadnych rezultatow (nie wiem jakie niby mialo by dac nawet gdyby faktycznie byl zamieszany - po tak dlugim czasie. Mysleli, ze znajda zlota tabliczke z napisem: "nagroda za ustawienie kilku meczow"?

Jestem przekonany, ze to bujda (nie wyobrazam sobie, zeby ktos taki jak Conte mial robic tego typu rzeczy), ale to nie zmienia faktu, ze Policja musi to wyjasnic bo jak ie wyjasni to sie bedzie smrod ciagnal latami...
Pojawiam sie i znikam
taka rola magika

Visca el BARCA!
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciek (interista)
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 15

Postautor: Maciek (interista) » pn 28.05.2012 17:22

Criscito tez nie aresztowano, a podobno dowody sa ciezkie wiec to wiele nie znaczy.

Bonucci wlaczony do dochodzenia.

Awatar użytkownika
mete
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: mete » pn 28.05.2012 17:29

Ja mam pytanie do niektórych kibiców Juventusu nie mające na celu żadnej spiny - dlaczego uważacie, że Conte by tego nie zrobił, że on nie jest taki, itp.? Co o tym świadczy oczywiście oprócz tego, że jest byłym piłkarzem i obecnym trenerem Juventusu...

Awatar użytkownika
Emerald
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Emerald » pn 28.05.2012 17:34

mete pisze:Ja mam pytanie do niektórych kibiców Juventusu nie mające na celu żadnej spiny - dlaczego uważacie, że Conte by tego nie zrobił, że on nie jest taki, itp.?

To byl taki typ (przynajmniej o ile ja go pamietam) ktory zawsze zapierdzielal na calego, wkladal w swoja gre kupe pracy i serca i dzieki temu otrzymywal efekty.
Nie byl to nigdy (moim zdaniem) zawodnik, ktory przerastal innych talentem, ale wola walki.
Nie chce mi sie wierzyc, ze ktos taki poszedlby na skroty. I nie ma to wiele wspolnego z tym czy jest teraz trenerem Juve czy nie.
Pojawiam sie i znikam
taka rola magika

Visca el BARCA!
Obrazek

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 613

Postautor: Chlopaczek » pn 28.05.2012 17:43

W Italii chodzenie na skroty to sport narodowy. Nie tylko w pilce noznej. Interesy ubjane pod stolem przekrety podatkowe kombinatorstwo - na to wszystko jest ciche spoleczne przyzwolenie. Taka ich mentalnosc.
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
Emerald
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Emerald » pn 28.05.2012 17:48

Chlopaczek pisze:W Italii chodzenie na skroty to sport narodowy. Nie tylko w pilce noznej. Interesy ubjane pod stolem przekrety podatkowe kombinatorstwo - na to wszystko jest ciche spoleczne przyzwolenie. Taka ich mentalnosc.

To prawda, ale to nie zmienia faktu, ze Conte tyral, zeby osiagnac to co osiagnal na boisku.
Podobnie jak teraz kaze tyrac swoim zawodnikom. Wydaje mi sie, ze ktos kto tak wysoce sobie ceni prace i ktos kto zamiast pracowac woli kombinowac to dwie rozne osoby.
Kwestia mentalnosci.

Ale oczywiscie to sa tylko teorie o "niepewnych" podstawach.
Pojawiam sie i znikam
taka rola magika

Visca el BARCA!
Obrazek

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 613

Postautor: Chlopaczek » pn 28.05.2012 17:57

Co do Conte to nie wiem. Lepiej poczekac na jakies powazniejsze ustalenia. Na chwile obecna jest niewinny.

Znamienne jednak jest ze dosc regularnie we wloskiej pilce wybuchaja kolejne skandale. Wlosi po prostu nie moga sie powstrzymac od robienia przekretow. Jak widac przeceniaja swoj talent w tej materii skoro takie sprawy wychodza na swiatlo dzienne. Z drugiej strony kto wie ile razy sie im udalo a opinia publiczna o niczym sie nie dowiedziala.
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Wróć do „Włochy”