Finał LM 2018 Real Madryt - Liverpool FC

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Kto zwycięży

Real Madryt
7
64%
Liverpool FC
4
36%

Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2084

Postautor: Rojiblanco » wt 05.06.2018 18:28

seba82 pisze:Source of the post Zagłębiając się to nawet ten wstrząs mózgu to trochę naciągane.

NIe trochę, a nawet bardzo. Ewidentnie nie wytrzymał psychicznie.

Awatar użytkownika
MK92
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 281

Postautor: MK92 » wt 05.06.2018 18:42

Bernabeu pisze:Source of the post Przecież on tam został popchnięty przez van Dijka.

Chyba dotknięty ;) Ja nie widzę jakiegoś gwałtownego ruchu holenderskiego obrońcy w stronę Ramosa. W każdym razie trochę brakuje dobrej powtórki tego zajścia.

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 280

Postautor: Bernabeu » wt 05.06.2018 18:45

MK92 pisze:Source of the post
Bernabeu pisze:Source of the post Przecież on tam został popchnięty przez van Dijka.

Chyba dotknięty ;) Ja nie widzę jakiegoś gwałtownego ruchu holenderskiego obrońcy w stronę Ramosa. W każdym razie trochę brakuje dobrej powtórki tego zajścia.

Nawet jak Ramos dodał trochę od siebie to przecież nie walnął w tego Kariusa specjalnie, więc za co byś go chciał karać po meczu? A czy dodał to ja tam nie wiem, chyba, że ktoś ma dobrą powtórkę.

Awatar użytkownika
RoyKeane
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 128

Postautor: RoyKeane » wt 05.06.2018 18:51

Bernabeu pisze:Nawet jak Ramos dodał trochę od siebie to przecież nie walnął w tego Kariusa specjalnie, więc za co byś go chciał karać po meczu? .

Akurat jest to taki typ zawodnika że chętnie zrobił by krzywdę, i to wyobraź sobie że specjalnie. To się teraz nazywa cwaniactwo boiskowe.
Na boisku dziesiątki kamer, a szkoda że nie ma dobrego obrazu tej akcji. Bramkarz wyraźnie pokazywał że dostał łokciem...
Wygramy, przegramy albo będzie remis.

Awatar użytkownika
moody90
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 449

Postautor: moody90 » wt 05.06.2018 18:52

to jest ramos, wiadomo, ze nie walnalby nikogo specjalnie. zreszta cala ta akcja z wstrzasnieniem smierdzi, bo carbon pisal, ze karius dostal w ramie i ja mu wierze. wiec co najwyzej wstrzasnienie barku wchodzi w gre

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1254

Postautor: seba82 » wt 05.06.2018 18:54

moody90 pisze:Source of the post wiec co najwyzej wstrzasnienie barku wchodzi w gre

To zupełnie zmienia postać rzeczy, to są już naprawdę poważne sprawy.

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 280

Postautor: Bernabeu » wt 05.06.2018 18:58

moody90 pisze:to jest ramos, wiadomo, ze nie walnalby nikogo specjalnie. zreszta cala ta akcja z wstrzasnieniem smierdzi, bo carbon pisal, ze karius dostal w ramie i ja mu wierze. wiec co najwyzej wstrzasnienie barku wchodzi w gre
RoyKeane pisze:Akurat jest to taki typ zawodnika że chętnie zrobił by krzywdę, i to wyobraź sobie że specjalnie. To się teraz nazywa cwaniactwo boiskowe.

No jak specjalnie go tutaj uderzył to w każdej sytuacji można coś takiego pisać.

RLG
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 207

Postautor: RLG » wt 05.06.2018 18:59

seba82 pisze:Source of the post Ja pierdole, jakie Wy tu macie rozkminy a wystarczy przeczytać dokładnie co jest napisane a nie produkować się podając pół-informacje by tylko nawalić tryliard postów.

Kariusa nie wysłano do USA na badania, on tam był na wakacjach już i sztab medyczny kazał mu udać się do Szpitala(pod podesłany adres) i potwierdzić badaniem u Dr. Rossa Zafonte(specjalisty od urazów głowy zawodników NFL) czy ma wstrząs mózgu.
Badanie odbyło się 31 Maja i tego samego dnia były wyniki.

Co do samego Kariusa(skoro już winowajcą uznano wstrząs mózgu) to jest debilem, bo człowiek jak ma wstrząs mózgu to wie, że ma wstrząs mózgu a jak jest już całkiem nieogarem to przynajmniej wie, że jest coś nie tak z nim. Jak miał problem z reakcją to nie przy dwóch akcjach tylko cały czas, więc jak mi go było szkoda za te babole(bo myślałem, że to typowy pech) tak teraz mi go nie szkoda, bo to jego wina i powinien zejść z boiska a tak stało się co się stało.

Ech. Wstrząs mózgu to nie wstrząśnienie mózgu. Warto to wiedzieć, zanim oskarżysz kogoś o bycie debilem.

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1549

Postautor: sickstick » wt 05.06.2018 19:12

Najlepsze jest to że gdyby ta sytuacja była w drugą stronę (Ramos popychający VVD, który wlatuje łokciem w Navasa) to wszyscy dyskutowaliby tylko o niepodyktowanym rzucie karnym dla LCF po faulu Ramosa ;)

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1254

Postautor: seba82 » wt 05.06.2018 19:27

RLG pisze:Source of the post Ech. Wstrząs mózgu to nie wstrząśnienie mózgu. Warto to wiedzieć, zanim oskarżysz kogoś o bycie debilem.

Wiem jaka jest różnica. Przestań się zachowywać jak mentor na forum, uważając wszystkich innych za takich, którzy desperacko potrzebują Twojej ojcowskiej rady czy uświadamiania czegoś co w Twoim mniemaniu jest prawdą.

Grypa to też nie przeziębienie, ale w obu przypadkach działanie na dyspozycję piłkarza w meczu jest spore jak nie ogromne.
Grając nie w pełni sprawnym, a tego dowodzą badania o negowanie których tak krzyczałeś, to szczyt debilizmu, egoizmu a przede wszystkim osłabianie drużyny w finale LM, w którym na granie co rok może sobie pozwolić ostatnio tylko Real a Liverpool może mieć kolejną szansę za 5 czy 10 lat(daj Boże im wcześniej szansę, ale to zweryfikuje boisko).

Równie dobrze Salah mógł ze łzami w oczach, bezproduktywnie, truchtać do końca meczu i co ? Byłby to heroizm czy debilizm, bo graliby w dziesiątkę?

RLG
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 207

Postautor: RLG » wt 05.06.2018 19:30

Skoro wiesz, jaka jest różnica, to zamiast obwiniać innych o uściślanie pisz o wstrząśnieniu, nie o wstrząsie. Chyba, że myślisz, że różnica jest tylko w nazwie. Odsyłam Cię do postów dotyczących gry z urazem i tego jak można funkcjonować ze wstrząśnieniem nie zauważając tego, jakieś 2 strony temu. Spokojnie mógł dograć nie zdając sobie sprawy z zaburzeń na poziomie świadomym. Temat obgadany, wyjaśniony i nagle wyskakujesz i to nie z wstrząśnieniem a ze wstrząsem. I masz pretensje, że poprawiam, by inni nie byli wprowadzani przez Ciebie w błąd.

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Postautor: Salas11 » wt 05.06.2018 19:48

sickstick pisze:Source of the post Najlepsze jest to że gdyby ta sytuacja była w drugą stronę (Ramos popychający VVD, który wlatuje łokciem w Navasa) to wszyscy dyskutowaliby tylko o niepodyktowanym rzucie karnym dla LCF po faulu Ramosa ;)

I winą za to że Van Dijk wleciał w Navasa obarczony zostałby oczywiście Ramos :lol2: A Navas pewnie nazwany symulantem bo Real nie potrafił się pogodzić z porażką a Perez posmarował lekarzom w Bostonie by wystawili fałszywą diagnozę :wink:

Jak to się punkt widzenia od punktu siedzenia zmienia :mrgreen:

Nawet zabawne, może stwórzmy jakiś alternatywny przebieg meczu :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 194

Postautor: emski » wt 05.06.2018 20:52

Dobry ziomek z tego Ebiego :D
Pada sucha informacja, którą sam wkleja:
[/post] RLG pisze:
Badania odbyły się 31 maja, kilka dni temu.[/quote]
Które słowo pozwala choćby pomyśleć, że badania ODBYWAŁY SIĘ w inne dni, jak później pisze Ebi?
Całą swoją retorykę ("należy liczyć, że wyleciał najwcześniej kolejnego dnia po południu. Co jest dosyć natychmiastowym działaniem. Wtedy byłby badany 28 maja.") opiera na swoich przypuszczeniach, na które nie ma potwierdzenia w żadnych faktach. A jedyne fakty, o jakich może być mowa (na podstawie dostępnych informacji) to, że Liverpool wysłał Kariusa na badania 5 dni po finale.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1749

Postautor: fieldy » śr 06.06.2018 6:02

Obrazek

:mrgreen:

Wróć do „Puchary Europejskie”