Liga Mistrzów: Bayern - Arsenal

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
olek j
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Liga Mistrzów: Bayern - Arsenal

Postautor: olek j » wt 18.01.2005 13:14

22 luty to dzień, w którym rozegrane zostana 4 spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów.Jednym z nich jest mecz pomiędzy Bawarią Monachium a "The Gunners". Arcyciekawe spotkanie, mam nadzieję , że zwycięży
Arsenal(1:2-Schweinsteiger-Henry,Ljungberg)

Awatar użytkownika
kama_reda
Rodowity Bawarczyk
Kontaktowanie:

Postautor: kama_reda » śr 19.01.2005 10:38

hehe no cóż musze cie rozczarować... Arsenal nie wygra w Monachium na 100%, to poprostu niemozliwe. Myśle ze 3:1 dla Bayernu bedzie, w na Highbury to Arsenal moze i majakieś szanse, ale i tak w dwumeczu lepszy bedzie Bayern, są poprostu lepsi. :D

FC Bayern forever number one

Lakier
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Lakier » śr 19.01.2005 11:13

kama_reda pisze:hehe no cóż musze cie rozczarować... Arsenal nie wygra w Monachium na 100%, to poprostu niemozliwe. Myśle ze 3:1 dla Bayernu bedzie, w na Highbury to Arsenal moze i majakieś szanse, ale i tak w dwumeczu lepszy bedzie Bayern, są poprostu lepsi. :D

Buhaha Juventus tez nie miał wygrać, a wygrał...a jak Juve wygrało to Arsenal powinien tez sobie poradzic.
:)

Awatar użytkownika
Andreyew
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Andreyew » śr 19.01.2005 11:33

Mimo mojej malej antypatii do Arsenalu sadze ze wlasnie ta druzyna wyjdzie zwyciesko z potyczki z Monachijczykami.

Awatar użytkownika
Axel Hammond
Skład B
Skład B

Postautor: Axel Hammond » śr 19.01.2005 12:32

Jak już mówiłem w innym temacie, spotkanie to może być bardzo interesujące, ze względu na pojedynek dwóch największych nieudaczników w historii niemieckiej bramki. Kahn i Lehmann (bo o nich mowa) biją rekordy wpadek w swoich ligach. Bayern powinien na półmetku mieć miażdżącą przewagę nad rywalami, a ma tyle samo punktów co drugie w tabeli Schalke. A o pozycji Arsenalu i 10-punktowej stracie do Chelsea lepiej nie wspominać. Teraz pewnie odezwie sie jakiś fan kanonierów i powie, że obecnie broni Almunia. Ano broni, jeszcze gorzej niż Lehmann. Kto widział bramkę, jaką Hiszpan przepuścił w meczu z Boltonem (0:1 ostatnio) ten wie, o czym mówię. Tak więc nie ważne czy zagra Lehmann czy Almunia, będziemy mieli popisy bramkarskiej nieudolności po obu stronach. Pewnie na 4:4 się nie skończy, bo dobrzy napastnicy (Hashemian i Henry).
Witam ponownie. Nareszcie w Polsce, chciałoby się powiedzieć.

Awatar użytkownika
Wojaszek
Skład C
Skład C

Postautor: Wojaszek » śr 19.01.2005 13:50

Arsenal rozgromni B. Monachium!!!!!!
B. M. to nie ta samo druzyna co kiedys, chociaz ma kilku geniuszy pilki, ale to i tak nir to samo co Arsenal.
Valencia the best of.
I wszystko w tym temacie!!!!!!

Awatar użytkownika
sirtomaszo
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: sirtomaszo » śr 19.01.2005 14:14

Arsenal wygra na 100%

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » śr 19.01.2005 14:47

Zycze zwyciestwa Monachijczykom , bo im dalej zajda niemieckie druzyny tym Niemcy otrzymaja wiecej punktow i znowu wroci czwarta pozycja w lidze do Ligi Mistrzow.
BORUSSIA DORTMUND - PONAD 50 tysięcy karnetów sprzedanych na sezon 2007/2008 ! który klub jeszcze sie może tym pochwalić ? !

Awatar użytkownika
Poko
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: Poko » śr 19.01.2005 15:13

Ja w tej konfrontacji stawiam zdecydowanie na Arsenal (mam na myśli awans). Arsenal w lidze gra jak gra i Bayern podobnie ale wg mnie nie należy mieszać LM ze swoimi ligami krajowymi gdyż zupełnie inaczej trener przygotowuje zawodników do meczu w LM z dobrą i klasową drużyną jaką jest Arsenal a inaczej do meczu ligowego np. z Mainz beniaminkiem Bundesligi. Zawodnicy się inaczej koncentrują i i naczej podchodzą do meczu. Jeżeli chodzi o pierwszy mecz to stawiam na remis 1:1 a w rewanżu na jakieś 2:0 na korzyść Arsenalu w każdym bądź razie wieże i licze że Arsenal wygra dwumecz i awansuje dalej.
Wiem, że nic nie wiem,
czyli nie wiem, że coś wiem.

Awatar użytkownika
alfabeth
Trampkarz
Trampkarz

Postautor: alfabeth » śr 19.01.2005 15:26

Nie lubie Bayrnu, ale jeszcze bardziej nie lubie Arsenalu wiec sadze ze mecz jak i awans wywalczy Bayern
Obrazek
Buahahahahaha.....złowieszczy smiech

Awatar użytkownika
olek j
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: olek j » śr 19.01.2005 17:01

No niestety Arsenal nie ma w tym momencie dobrego bramkarza, Almunia jest jeszcze słabszy niż Jens, największą uwagę Wenger powinien skupić na obronie.Cole i Campbell powinni odgrywać kluczową rolę w tym spotkaniu

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1476

Postautor: Tomusmc » śr 19.01.2005 17:39

Mysle, że Bayern nie jest zadnym groźnym przeciwnikiem dla Arsenalu. Poziom niemieckiej piłki pada, a wraz z nim pada Bayern. Arsenal tak nie ma. Jesli chodzi o kanonierów to fakt, że tracą do Chelsea 10 pkt. Nie jest to jeszcze ogromna przewaga no, ale jest. Trzeba spojrzeć na to, że Chelsea w tym sezonie gromi pokolei przeciwników. Arsenal nie ma raczej spadku formy tylko bardziej pecha. No, ale zobaczymy co sie stanie 22 lutego na OlympiaStadion. Stawiam na 0:2 dla Arsenalu.
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Handsome Boy

Postautor: Handsome Boy » śr 19.01.2005 17:56

patrzac na wzgledy sportowe wydaje sie ze arsenal ma wieksze szanse, zwlaszcza na swoim boisku, ale jak sie spojrzy na gre tego klubu w LM to mam watpliwosci. bayern jest bardziej doswiadczony, gra twarda niemiecka pilke, napewno nie bedzie chcial aby arsenal narzucil swoj styl gry, bedzie sie staral opanowac srodek i grac bardziej silowo. mimo wszystko obstawiam 2:1 dla barernu w monachium i 2:0 dla arsenalu w londynie

Mikusinski
Grafomańskie harakiri
Lokalizacja: Tam gdzie siarkowy leży gród, tam Mielec znalazł grób.....
Kontaktowanie:

Postautor: Mikusinski » śr 19.01.2005 17:59

Według mnie większe szanse na wygranie ma... Bayern Monachium. Arsenal nie ostatnio super nie gra, przegrywa lub szczęśliwie remisuje. Wynik według będzie taki:
Bayern M.- Arsenal 2:1 Maakay 2-Henry
Arsenal- Bayern M. 2:2 Henry, Reyes-Maakay, Guerrero
Ostatnio zmieniony czw 20.01.2005 9:10 przez Mikusinski, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
SIARKA-Jadachy 6:0

Awatar użytkownika
mimek
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: mimek » śr 19.01.2005 18:03

Mikusinski pisze: Arsenal nie ostatnio super, przegrywa ostatnio lub szczęśliwie remisuje.
[/quote]Nie rozumiem tego zdania :wink:
a co do tematu to moim zdaniem wygra Arsenal, poniewaz nie przepadam za Bayernem, wiec kibicuje w tym meczu Arsenalowi :D
FEYENOORD
Sterk in Rotterdam, Sterk in Nederland
Niets is sterker dan dat ene woord
FEYENOORD, MIJN FEYENOORD

Wróć do „Puchary Europejskie”