LM: Grupa F (Arsenal, BVB, Napoli, Marsylia)

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Kto wygra grupę?

Borussia
10
36%
Arsenal
12
43%
Napoli
4
14%
Marsylia
2
7%

Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 80

Re: LM: Grupa F (Arsenal, BVB, Napoli, Marsylia)

Postautor: Bassu » wt 26.11.2013 23:08

rekinho pisze:
Nie no może i był, ale oni zaraz wstawią wszędzie jego fotę a jutro wszędzie będą opisywać wszystko ze szczegółami....
hmmmm, co w tym dziwnego?

Może niektórym to się podoba, ale ja jestem drażliwy na niedzielnych kibiców. Jak moja dziewczyna wie, kto to jest Lewandowski i jak w pracy mówią, że Lewy zagrał spoko ale ' Niemcy mu nie chcieli jak zawsze podać' to mnie krew zalewa.

Jeśli chodzi o Arsenal to nikt nie pisał o tym, że Szczęsny wychapał parę ładnych strzałów. Co do samego meczu to jak na tak okrojoną drużynę na prawdę spoko grali. Ozil olał tego karnego, ale potem był aktywny, a asysta przy 2:0 na prawdę wyśmienita. Podobają mi się te piłki do przodu wymijające obrońców. Takie paskudne zawiesiny, nie do przejrzenia przez obrońców.
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

eloupikniqtu
Trolling again!
Reputacja: 0

Postautor: eloupikniqtu » wt 26.11.2013 23:30

.
Ostatnio zmieniony wt 20.05.2014 17:33 przez eloupikniqtu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 80

Postautor: Bassu » wt 26.11.2013 23:33

Wywiad Kuby oglądam właśnie na eNce. Jakiś taki chyba lekko sfochowany na dziennikarzy. Odpowiada strasznie sucho i treściwie :P

I pitolenie w studio, że Kubę ściągnął. A kolesia wcześniej Reina mocno poturbował, a w weekend mecz znowu. Rotacja to chyba coś normalnego.
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 635
Kontaktowanie:

Postautor: Magnum » wt 26.11.2013 23:42

Wenger zapytany o to, czy będzie rotował w Neapolu odpowiedział, że będzie rotował PRZED Neapolem, bo jedziemy na bardzo ważny i trudny mecz. Wyraził też nadzieję, że Marsylia nie zechce skończyć grupy z liczbą 0 punktów :P
Obrazek

eloupikniqtu
Trolling again!
Reputacja: 0

Postautor: eloupikniqtu » wt 26.11.2013 23:43

.
Ostatnio zmieniony wt 20.05.2014 17:33 przez eloupikniqtu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1749

Postautor: fieldy » śr 27.11.2013 11:27

ja wiem, że sędziowie często przymykają na to oko, ale powiedzcie, ile metrów z bramki musi bramkarz wyskoczyć, by sędzia powtórzył karnego? :)
Obrazek

żeby nie było, nie winię sędziego za niestrzelonego karnego, tylko Ozila, no ale jednak bramkarz mógłby na linii bronić

a tutaj sędzia odgwizdał zdaje sie faul w ataku Girouda :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 635
Kontaktowanie:

Postautor: Magnum » śr 27.11.2013 13:13

fieldy pisze:ja wiem, że sędziowie często przymykają na to oko, ale powiedzcie, ile metrów z bramki musi bramkarz wyskoczyć, by sędzia powtórzył karnego? :)

Jeden z sędziów międzynarodowych w MLS gwiżdże nawet centrymetrowe wejście za linie i zawsze były z tego powodu burdy. A takie rzeczy, jak na gifie, są zawsze w MLS gwizdane. Przydałoby się, żeby tak w Europie robili
fieldy pisze:a tutaj sędzia odgwizdał zdaje sie faul w ataku Girouda :P

Spalonego odgwizdał zdaje się :lol: Przynajmniej był wolny pośredni dla Marsylii a komentatorzy mówili że widzieli chorągiewkę, tak samo pisał twitter Arsenalu.
Obrazek

Wróć do „Puchary Europejskie”