Liga Mistrzów (zbiorczy)

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2018/19?

Real Madryt
7
13%
Barcelona
8
15%
Atletico
2
4%
Juventus
17
31%
PSG
2
4%
Man United
3
6%
Man City
5
9%
Liverpool
6
11%
Bayern
1
2%
ktoś inny
3
6%

Liczba głosów: 54

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1364
Kibicuje:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: ozob » śr 13.03.2019 11:10

Wejscia niemal identyczne. Mocno barkiem. Oba Bez faulu. Dziekuje. 8)
#HeavyMetal

h1893230
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 167
Kibicuje:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: h1893230 » śr 13.03.2019 11:15

ozob pisze:

Nie jest wiec oczywiste, ze tam byl karny. Przyklad wyzej pokazuje, ze takie zagrania mozna interpretowac jako zagrania mieszczace sie w ramach przepisow. Wowczas rowniez nie bylem zadowolony, ale jezeli mielismy dosc blizniacza sytuacje wczoraj, a decyzja znow byla taka sama to moze oznaczac, ze jest pewna konsekwencja w interpretacji takich wejsc barkiem.
tu jest bezposrednia walka o pilke gdzie obaj pilkarze maja pilke w zasiegu. pomijam natomiast interepretacje czy obronca interu uzyl zbyt duzej sily czy nie. interesuje mnie wylacznie odniesienie do sytuacji z wczoraj. bo wczoraj chellini nie mial pilki w zasiegu a jego atak na napastnika ateltico nie mial charateru oslaniania pilki czy walki o pilke (bo do tej pilki mial trzy hektary drogi). chellini zaatakowal rywala bo tak sobie to wymyslil. pilka go nie interesowala nawet w jednym procencie - i juz za samo to jest faul. jak zwykle strzelasz porownaniami z dupy. tak samo wrzucales w temacie psg karnego z neapolu ktory mial sie tak samo do zagadnienia jak to cos tutaj.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 275
Kibicuje:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: wloski » śr 13.03.2019 11:15

Diamen23 pisze:
ozob pisze:

Nie jest wiec oczywiste, ze tam byl karny. Przyklad wyzej pokazuje, ze takie zagrania mozna interpretowac jako zagrania mieszczace sie w ramach przepisow. Wowczas rowniez nie bylem zadowolony, ale jezeli mielismy dosc blizniacza sytuacje wczoraj, a decyzja znow byla taka sama to moze oznaczac, ze jest pewna konsekwencja w interpretacji takich wejsc barkiem.
proszę mi tu nie porównywać Pana Piłkarza Milana Skriniara do tego clowna Chielliniego
Zauroczyla mnie Twoja wypowiedzi szczególnie w momencie gdy Skriniar został uznany Panem piłkarzem, powiem tak zobacz na kluby które wygrywają, tam są umiejętności i cwaniactwo, jak tego nie ma grasz w Interze o Ligę Europy. Wybacz, ale piłka na wysokim poziomie ma taki bohaterów, jak wrzucisz do szeregu Pique czy Ramosa to masz obraz co robią obrońcy, raz chlast w ryja napastnika, raz kręcą się jakby rolowali dywan. Nie pochwalam takich sytuacji, ale taka jest piłka. Benatia twardo stał na nogach i karnego nam Ronaldo strzelał. Zresztą to są emocje, grałem w kilku turniejach, a ile tam było emocji, nie mówię o piłce gdzie kolega chowie Żywca i pije na ławce.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies
Reputacja: 1847
Kibicuje:
Najlepszy post dnia

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: piotrcies » śr 13.03.2019 11:18

Jak sobie przypominam taką parę (doskonałą) obrońców jak Vidić-Ferdinand, jak przypominam sobie Samuela w Interze czy Puyola w Barcy, to aż mi niedobrze się robi, jak czytam, że obrońca musi być cwaniakiem i zachowywać się jak Chiellini czy Pique. Nie, nie musi, można być świetnym obrońcą i Panem Piłkarzem jednocześnie.

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2007
Kibicuje:
Najlepszy post miesiąca

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: Diamen23 » śr 13.03.2019 11:20

wloski pisze:
Diamen23 pisze:
ozob pisze:

proszę mi tu nie porównywać Pana Piłkarza Milana Skriniara do tego clowna Chielliniego
Zauroczyla mnie Twoja wypowiedzi szczególnie w momencie gdy Skriniar został uznany Panem piłkarzem, powiem tak zobacz na kluby które wygrywają, tam są umiejętności i cwaniactwo, jak tego nie ma grasz w Interze o Ligę Europy. Wybacz, ale piłka na wysokim poziomie ma taki bohaterów, jak wrzucisz do szeregu Pique czy Ramosa to masz obraz co robią obrońcy, raz chlast w ryja napastnika, raz kręcą się jakby rolowali dywan. Nie pochwalam takich sytuacji, ale taka jest piłka. Benatia twardo stał na nogach i karnego nam Ronaldo strzelał. Zresztą to są emocje, grałem w kilku turniejach, a ile tam było emocji, nie mówię o piłce gdzie kolega chowie Żywca i pije na ławce.
jakoś nigdy nie widziałem żeby Nesta, Maldini czy Zanetti się tak zachowywali. Na pewno takie teatrzyki moga pomóc zespołowi, ale cierpi na tym opinia zawodników i dlatego Chiellini jest clownem wśród wielu kibiców.
Obrazek

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 275
Kibicuje:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: wloski » śr 13.03.2019 11:22

Mówisz o prehistorii, od kiedy Barcelona zaczęła robić to nagminnie, inni robią to samo, to jest żałosne, ale szybko się nie zakończy. Ja tam dalej uwielbiam Kielona, bo to gracz który jest legendarny i będą go ludzie pamiętać, czasem wspominając te jego krzywe akcje.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
MaUser_FCI
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 96
Kibicuje:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: MaUser_FCI » śr 13.03.2019 11:26

Karny po faulu buca Kielona oczywisty.
Dokładnie tak jak League napisał. Jeśli po statku w kosmos było wapno dla Man Utd to także za debilny faul Chielliniego.

Cieszę się że inni też to podlapali bo wczoraj jak o tym napisałem to zginęło w spazmach kibiców Juve.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1598
Kibicuje:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: Morrow » śr 13.03.2019 11:29

No przecież Skriniar tam faulował, nawet komentator nie może uwierzyć, że to nie zostało odgwizdane :)

Tak na marginesie ozob, podajesz jedną losową decyzję sędziego z Serie A, moim zdaniem nieprawidłową, z przypadkowego meczu, jako dowód ostateczny swoich racji? To przecież jakiś żart. Jak piłkarze Juve sprowokują kiedyś jedenastkę, to będziesz wrzucał sytuację jak sędzia nie gwizdnął kiedyś ewidentnego karnego w lidze brazylijskiej i też będziesz się tym podpierał?

Kielon to fantastyczny obrońca jeśli weźmiemy pod uwagę aspekty czysto piłkarskie. Jeden z największych obecnych czasów. Do tego z mentalnością mistrza i walczaka. Jak dodamy do tego, że skończył studia ekonomiczne, to wyłania się ciekawa osobistość. Mógłby pielęgnować ten wizerunek ale niestety w ostatnim czasie zdecydował się go mocno porysować. Te szopki z byłym kolegą z zespołu wczoraj żałosne. Jakby mi to ktoś pokazał, że tak się zachowywałem, to byłoby mi głupio. I chyba tylko o to chodzi.

Awatar użytkownika
League
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1502
Kibicuje:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: League » śr 13.03.2019 11:30

mam wrażenie że kielonowi na "stare" lata się klepki odlejają bo wcześniej grał twardo i tak nie robił za bardzo a teraz to nagminnie.
MaUser_FCI pisze: Cieszę się że inni też to podlapali bo wczoraj jak o tym napisałem to zginęło w spazmach kibiców Juve.
ja przez mędrów pokroju tomeczka i sawyera nie mam prawa się nazywać kibicem Juve bo powiedziałem że to karny :D :roftl3: :rotfl4:
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kibicuje:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: ozob » śr 13.03.2019 11:30

h1893230 pisze: wczoraj chellini nie mial pilki w zasiegu
Nie mial jej w zasiegu rowniez pilkarz Atletico. :blow:
h1893230 pisze: pilka go nie interesowala nawet w jednym procencie
Skriniara tez nie. :blow:
Ostatnio zmieniony śr 13.03.2019 11:32 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.
#HeavyMetal

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2675
Kibicuje: PB
Kontakt:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: cloner » śr 13.03.2019 11:32

ozob pisze:
h1893230 pisze: wczoraj chellini nie mial pilki w zasiegu
Nie mial jej w zasiegu rowniez pilkarz Atletico. :blow:
Czyli chamski faul bez piłki. Jeszcze gorzej.
"Nie ustaniemy w poszukiwaniach a ich kresem będzie dojście do punktu wyjścia i poznanie go po raz pierwszy"

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kibicuje:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: ozob » śr 13.03.2019 11:33

Patrzac z drugiej strony dobrze czytac, ze Skriniar faulowal na kartke. :blow:
#HeavyMetal

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1598
Kibicuje:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: Morrow » śr 13.03.2019 11:33

League nie prowokuj głupio Sawyera i zmień avatar. Uprzejmości możecie wymieniać na priv. Liczę do 10.

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 462
Kibicuje:
Kontakt:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: Sawyer » śr 13.03.2019 11:35

League pisze: ja przez mędrów pokroju tomeczka i sawyera nie mam prawa się nazywać kibicem Juve bo powiedziałem że to karny
Prawo tak mowic masz zawsze, ale to co czlowiek mowi o sobie a rzeczywistosc to czasem dwie calkowicie rozne sprawy.
Juventus & Widzew

Awatar użytkownika
League
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1502
Kibicuje:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post autor: League » śr 13.03.2019 11:35

Sawyer pisze:
League pisze: ja przez mędrów pokroju tomeczka i sawyera nie mam prawa się nazywać kibicem Juve bo powiedziałem że to karny
Prawo tak mowic masz zawsze, ale to co czlowiek mowi o sobie a rzeczywistosc to czasem dwie calkowicie rozne sprawy.
to był karny.
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary Europejskie”