Liga Mistrzów (zbiorczy) - Strona 985

Europejskie puchary: Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Europy, UEFA | Mecze oraz inne pucharowe ciekawostki

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2019/20?

Czas głosowania minie sob 30.05.2020 15:29

Real
1
14%
Atletico
1
14%
Barcelona
0
Brak głosów
Bayern
0
Brak głosów
Juventus
2
29%
Inter
0
Brak głosów
Liverpool
0
Brak głosów
Tottenham
0
Brak głosów
City
3
43%
PSG
0
Brak głosów
Ktoś inny
0
Brak głosów

Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 956
Kibicuje: Widzew Barca MU Juve
Kontakt:

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » wt 16.04.2019 23:04

fillion pisze:
wt 16.04.2019 23:03
Ilka pisze:
wt 16.04.2019 23:02
Juventus podzielił losy Barcy z 2017 roku i remontady z PSG. Po spektakularnym awansie odpadł w ćwierćfinale.
Ajax ma chyba patent na Rela. Najpierw wyeliminował Królewskich, a teraz ich byłego gwiazdora Ronaldo.
Gdyby to nie był Juventus to teraz cieszyłabym się z awansu Ajaxu. Piszą piękną historię :)
Finał z Barcą mógłby być bardzo ekscytujący i w sumie chciałabym taki zobaczyć.
Jeszcze jutro niech Totki awansują :)

To teraz już nie mam dylematu komu kibicować :)
Vamos Barca!
Przynajmniej nie będziesz już miała dylematu komu kibicować :wink:
Jedyny plus :) Ale miał być finał Barca - Juve :P

A ja myślałam, że to piękny wieczór dla kibiców Ajaxu, a nie Milanu, wszak to Holendrzy awansowali :P

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2141

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Diamen23 » wt 16.04.2019 23:07

Chlopaczek pisze:
wt 16.04.2019 22:51
Pokonac doswiadczona wyrachowana SD na jej stadionie to wielki wyczyn. Pokonac w pelni zasluzenie nalezy dodac. Jeszcze z Neresem i Ziyechem w skladzie.
a się przyczepiłeś tego Ziyecha. Ciekawy piłkarz, bardzo aktywny i mający udział w tylu akcjach, że oczywistym jest że wiele z nich skończy źle. Gdyby było inaczej to dzisiaj w wieku 26 lat grałby w drugim ćwierćfinale, w barwach Barcelony ;) dobrze się go ogląda, jest nieprzewidywalny i czasami w jego zagraniach widać błysk geniuszu (a czasami Sławka Peszkę na rauszu, ale więcej jest tych dobrych)

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1221
Kibicuje: Internazionale Serie A

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Salas11 » wt 16.04.2019 23:08

Jeśli dobrze patrzę, Juventus oddał w dwumeczu trzy (3!) celne strzały na bramkę Ajaxu.

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1011

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » wt 16.04.2019 23:10

Gdyby Ronaldo nie odszedł z Realu, to może razem daliby jakoś radę wygrać z Ajaxem. :wink:

Jestem mile zaskoczony. Od początku założyłem, że rewanżu Barcelony z MU to nie ma co oglądać, bo takim masochistą nie jestem, by patrzeć, jak gospodarze dopełniają formalności, ale spodziewałem się, że Juventus jakoś doświadczeniem i wyrachowaniem ten Ajax pokona. Nawet ta bramka Ronaldo z rzutu rożnego po tym, jak wcześniej w sumie nie było ciekawszych akcji, pasowała do scenariusza.

Nic z tych rzeczy. Ajax grał bardzo solidnie w obronie, ale też odważnie grał swój futbol. Udało im się znaleźć złoty środek. Juventus był tak nijaki, że aż mi było trochę szkoda tego Portugalczyka, który nie dostawał żadnych podań w polu karnym.

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 781

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Chlopaczek » wt 16.04.2019 23:12

Diamen23 pisze:
wt 16.04.2019 23:07
a się przyczepiłeś tego Ziyecha
Troche jestem do niego uprzedzony. Ma technike i dynamike ale bardzo mnie irytuje swoja gra.
Ogladam Ajax regularnie w lidze holenderskiej i tam tez mu sie zdarzaja takie zacmienia. Koles po prostu na boisku rzadko mysli. W tym wieku juz powinien byc bardziej ogarniety.

Awatar użytkownika
HMK
¡Benzema fuera del Madrid!
Reputacja: 1120
Kibicuje: Real Madryt i Urugwaj

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: HMK » wt 16.04.2019 23:12

Dobra, jeden niechciany triumfator LM poleciał, jeszcze tylko Liverpool i nikt nie będzie szczególnie wadził.
Monaco 2017 = Ajax 2019. To co pisałem wcześniej, skończy się niestety rozbiórką, ale dla młodych chłopaków z Amsterdamu to piękna przygoda. Mimo wszystko z Monaco po dwóch sezonach nada z radością wspomina się Mbappe oraz pięknego Bernardo Silvę, w Ajaksie? Chyba van de Beek robi największe wrażenie z tych młodszych, którzy dopiero wchodzą do futbolu (de Ligta i de Jonga nie wspominam, bo hype na nich jest już i tak ogromny).

Awatar użytkownika
League
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1596

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: League » wt 16.04.2019 23:16

Chlopaczek pisze:
wt 16.04.2019 23:12
Troche jestem do niego uprzedzony. Ma technike i dynamike ale bardzo mnie irytuje swoja gra.
Piszesz tak jakby był lamusem a to można się z romy śmiać że wybrała Pastore zamiast Ziyecha. Ziyech to jest świetny grajek. kapitalna technika.

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2273

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Rojiblanco » wt 16.04.2019 23:17

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1630

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Morrow » wt 16.04.2019 23:26

Raz na jakiś czas trafia się taka ekipa, której trudno nie kibicować. Podejrzewam, że nawet kibice Juventusu, którzy dziś muszą przełknąć gorzką pigułkę, będą w półfinale i może w finale (oby!) trzymać kciuki za ekipę z Amsterdamu. To po prostu jest trudne do zrozumienia, że w czasach kiedy futbolowi giganci nie mają problemu aby wydać ponad 100 baniek na jednego piłkarza i próbują się dogadać aby zorganizować sobie Superligę żeby nachapać się jeszcze bardziej, pojawia się taki Kopciuszek, który pokazuje wszystkim, to co w piłce najbardziej się uwielbia. Zamiast kunktatorstwa, murowania i liczenia na jeden błąd przeciwnika, atakowanie z pasją wciąż i wciąż, do skutku, zamiast medialnego szumu, wirtualnej kariery i nowej fryzury na każdy mecz, zapierdalanie przez 90 minut na całej długości boiska na niesamowitych obrotach - przecież w każdym meczu wszyscy zadają sobie pytanie ile oni wytrzymają w tym tempie, zamiast podwójnej gardy i pokory przed rywalem, bezczelność i zuchwałość jakby to ekipa z Holandii rozdawała wszystkie karty w Europie. Kiedy w Monachium, Madrycie i Juve, zastanawiają się czy 300 baniek wystarczy na to żeby wygrać tę LM, w Ajaxie, bazując jedynie na czystym talencie i odrzutach z innych klubów, pokazują wielkim jak się gra w piłkę.

Piękny jest ten Ajax. Nic sobie nie robi z tego w jakiej erze przyszło mu rywalizować, po prostu wychodzi na boisko i rozjeżdża kolejnych faworytów. Nie wiem jak Ci goście są nakręcani w szatni ale wyglądają jakby po wylosowaniu najtrudniejszego możliwego przeciwnika, tylko uśmiechali się półgębkiem, traktowali to jak wyzwanie i chcieli się z nim od razu sprawdzić. Żadnego respektu, srania w gacie i liczenia na przetrwanie. Bez brania jeńców wychodzą na każdego i nieważne czy to Juve, Real czy Bayern. Być może zaraz trafią na jakąś kosę ale nieważne jak skończy się ta historia, zwykle takie romantyczne zabawy kończyły się najdalej w półfinale (Roma, Monaco, Lyon, Villarreal) ale zdarzały się wyjątki (BVB, Monaco, Leverkusen) i wierzę, że Ajax tym wyjątkiem będzie a może i zaszokuje całą Europę i sięgnie krok dalej. Niezależnie od tego czy Ajax wygra tę LM, czy odpadnie w półfinale, zostaną zapamiętani. Godni następcy ekipy z 1995 roku.

Mimo odpadnięcia MU, świetna jest ta edycja LM!

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 781

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Chlopaczek » wt 16.04.2019 23:32

Mam nadzieje ze jutro City odrobi straty i awansuje. To bylby przepiekny polfinal Ajax z MC. Dwie najbardziej ofensywnie grajace druzyny w Europie.
Drugi polfinal Barcelony z Poolem zapowiada sie nie mniej smakowicie.
Niby wszystko super ale wiemy ze wszyscy tak naprawde czekaja na przerwe reprezentacyjna.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1439

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ozob » wt 16.04.2019 23:39

Ja licze na angielski final.

Awatar użytkownika
yedraz
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 30
Kibicuje: Jagiellonia Białystok

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: yedraz » wt 16.04.2019 23:40

Morrow pisze:
wt 16.04.2019 23:26
pytanie ile oni wytrzymają w tym tempie, zamiast podwójnej gardy i pokory przed rywalem, bezczelność i zuchwałość jakby to ekipa z Holandii rozdawała wszystkie karty w Europie.
W większości są młodzi więc jeden sezon spokojnie dadzą radę. 8)
Potwierdzają swym przykładem, że w piłce nie tylko liczy się kasa (ta przyjdzie później) i to faktycznie w ich grze jest najpiękniejsze.
I dlatego choćby takie "potknięcia" i w sumie pewna nieporadność w akcjach ofensywnych Ziyecha czy Neresa wcale nie rażą! Bo ja widzę, że oni naprawdę się starają i chcą wygrać z najlepszymi. :jupi:

Awatar użytkownika
yedraz
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 30
Kibicuje: Jagiellonia Białystok

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: yedraz » wt 16.04.2019 23:42

ozob pisze:
wt 16.04.2019 23:39
Tylko nie to! :angry2:

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Reputacja: 963
Kibicuje: Vegalta Sendai

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » wt 16.04.2019 23:43

ozob pisze:
wt 16.04.2019 23:39
Przecież nie lubisz angielskiej piłki :P

h1893230
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 177

Liga Mistrzów (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: h1893230 » wt 16.04.2019 23:49

cristiano definitywnie wypadl z wyscigu o ZP za 2019. o ile gra slaby sezon jednak ratowal go rewanz z atletico. teraz juz jest poza grą. mbappy i neya tez nie ma.
zostal messi ktory ma staty poza wszelka konkurencją i...kto? wydaje sie ze moze byc van dzik, moze byc sterling, moze byc salah. i chyba miedzy tymi czterema pilkarzami wszystko sie rozegra.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary Europejskie”