LM: Manchester City - FC Barcelona

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2247

Postautor: Delpiero14 » wt 01.11.2016 22:16

Ale piła De Bruyne. Geniusz.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1220

Postautor: League » wt 01.11.2016 22:20

ale barca rozklepana. A przy bramce De Bruyne, Ter Stegen ręcznik :boruta:

A Karny dla City ewidentny, żółta dla piłkarza Barcy ewidentna ale sędzia ślepy
Obrazek

Awatar użytkownika
FRYDERYK SZOPEN
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 117

Postautor: FRYDERYK SZOPEN » wt 01.11.2016 22:42

mecz przgrany na wlasne zyczenie. po swietnej 1polowie dwa indywidualne bledy roberto i busqeutsa decyduja o porazce. gol na 3-1 po rece kuna.

szkoda bo barca zagrala dzis wcale niezle. na szczescie wynik nie jest specjalnie wiązący jest uda sie wygrac dwa pozostale mecze.

Awatar użytkownika
guru
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 287

Postautor: guru » wt 01.11.2016 22:44

FRYDERYK SZOPEN pisze:Source of the post gol na 3-1 po rece kuna

Po dupie Kuna.
Obrazek

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 334

Postautor: MazurXIII » wt 01.11.2016 22:46

Jak tak czytam Szopena to się zastanawiam czemu chłopak nie kibicuje Interowi. Dosłownie ten sam poziom kontaktu z rzeczywistością.
Obrazek

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Postautor: blackmore » wt 01.11.2016 22:52

FRYDERYK SZOPEN pisze:Source of the post gol na 3-1 po rece kuna.

Raczej bym uwzględnił, że w trakcie lotu gość chował rękę, zmniejszając objętość ciała.

Awatar użytkownika
Melaviock797
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 56

Postautor: Melaviock797 » wt 01.11.2016 22:52

Parafrazując klasyka Manchester City jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili spuszczając solidny wpierdol Barcelonie. Tak jak w Bayernie Guardiola nie przekonywał mnie w kwestii bycia wybitnym trenerem tak dzisiaj zaimponował mi tym, że się jego drużyna podniosła po szybkim ciosie od Barcy. Fakt, że Barca w do tej wygranej swoje 3 grosze dorzuciła, co nie zmienia faktu, że trzeba umieć to wykorzystać. Na dodatek Guardiola grał to co chciał i nie poszedł na kompromisy w kwestii taktyki w meczu z Barcą. Co do Katalończyków, Ter Stegen to naprawdę ręcznik przy 2 bramce, Suarez dzisiaj niemrawy, Andre Gomes do pięt nie dorasta Inieście, wydaje mi się, że to może być lekka wtopa transferowa, ale na oceny przyjdzie czas po sezonie. Sędzia dzisiaj też nie ogarniał. Brak karnego dla City, ręka Aguero przy 3 bramce dla Obywateli. Guendogan man of the match, 2 bramki i do tego fajnie napędzał ataki niebieskie strony Manchesteru, inteligentnie wbiegał w pole karne, regulował tempo gry. De Bruyne też bardzo dobry, bramka z wolniaka, szkoda tej setki po wejściu w pole karne. Co mnie jednak najbardziej zaskoczyło to postawa Sterlinga, nie wiem czy to wpływ Guardioli, ale facet zaczął grać zespołowo i zaczął wykorzystywać swoje największe atuty dla drużyny: dynamikę, zwrotność, drybling i na dodatek był niezłym pracusiem również w defensywie dzisiaj.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1220

Postautor: League » wt 01.11.2016 22:54

City było lepsze. Zasłużona wygrana mimo ze sędzia nie podyktował karnego dla City i nie dał czerwa Umtitiemu bądź Digne.

Gundogan to jest zawodnik , szkoda że Juve nie powalczyło o niego mocno, może szanse były małe ale gdyby zaczeli wcześniej i dali konkretną gotówkę to kto wie
Obrazek

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero

Postautor: Delpiero14 » wt 01.11.2016 22:58

Na co mam jakiś Gundogan jak sobie możemy Verattiego sprowadzić

Awatar użytkownika
guru
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: guru » wt 01.11.2016 23:03

Nie macie szans z Interem. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1565

Postautor: Tomusmc » wt 01.11.2016 23:04

Melaviock797 pisze:Source of the post Andre Gomes do pięt nie dorasta Inieście, wydaje mi się, że to może być lekka wtopa transferowa, ale na oceny przyjdzie czas po sezoni

W studiu bardzo chwalą Gomesa, komu wierzyć?
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero

Postautor: Delpiero14 » wt 01.11.2016 23:08

Ja bym uważał na słowa " ekspertów " ze studia i brał je lekko z przymrużeniem oka. Baszczyński i Węgrzyn to dla mnie żadne autorytety.

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 70
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » wt 01.11.2016 23:11

Krótko - zasłużona porażka :) Forma większości zawodników daleka od optymalnej :) Teraz wyjazd na Sevillę i..sam nie wiem czego się spodziewać - to że będzie ciężko wiedziałem przed meczem z City teraz...hm...oby piłkarze się spieli,bo kolejna strata pkt w lidze będzie źle wróżyć :/

Jak kiedyś mocno chciałem aby sprzedali Turana tak ostatnio co raz bardziej MATS jest na celowniku 8)
Busquets mam nadzieję,że po powrocie Pique usiądzie na dłużej i Masche do pomocy !! :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
guru
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: guru » wt 01.11.2016 23:13

No sorry, ale jak można w ogóle porównywać Gomesa do Iniesty? To tak samo jakby ktoś oczekiwał od Rakitica gry na poziomie Xaviego. :roll: Ta historyczna Barca powoli się wykrusza, został z niej tylko Messi, Busquets i Pique. Obrony też już nie ma. Przyszedł Suarez, ale on skończy się w podobnym czasie co Messi. Nadzieja w Neymarze i kolejnych dobrze zaplanowanych transferach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Melaviock797
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 56

Postautor: Melaviock797 » wt 01.11.2016 23:25

guru pisze:Source of the post No sorry, ale jak można w ogóle porównywać Gomesa do Iniesty? To tak samo jakby ktoś oczekiwał od Rakitica gry na poziomie Xaviego. :roll: Ta historyczna Barca powoli się wykrusza, został z niej tylko Messi, Busquets i Pique. Obrony też już nie ma. Przyszedł Suarez, ale on skończy się w podobnym czasie co Messi. Nadzieja w Neymarze i kolejnych dobrze zaplanowanych transferach.

Ja nie mówię, że Gomes ma grać na poziomie Iniesty na już, bo to oczywiste, że na taki poziom to możliwe, że on nigdy nie wejdzie. Bardziej chodziło mi o to porównanie, ze wzlędu na to, iż wylądował na jego pozycji. Oglądałem poczynania Portugalczyka w tamtym sezonie z racji, że Juve też się nim interesowało i sądziłem, że gdzie nie pójdzie to będzie wartością dodaną dla drużyny. W Valencii prezentował się bardzo dobrze nawet na tle Barcy, widocznie potrzebuje czasu, aby wskoczyć na wyższy poziom. Co do Rakitica i porówania do Xaviego, pozwolisz, że powiem w ten sposób, chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że charakterystyki obu zawodników są diametralnie różne. Widać, że organizacja gry i akcenty w pomocy są zupełnie inaczej rozłożone ze względu na wcześniej wymienione charakterystyki niż za czasów szczytu formy Xaviego i Iniesty co nie zmienia faktu, że Rakitic od czasu do czasu ma "magiczny dotyk".

Wróć do „Puchary Europejskie”