Klasyka LM: Juventus - Real

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 943

Klasyka LM: Juventus - Real

Postautor: ozob » pn 04.05.2015 19:36

Zakladam temat o takim tytule poniewaz pojedynki tych dwoch druzyn zaliczaja sie do najbardziej pasjonujacych w historii LM. Wystarczy wspomniec lata 90-te, final z '98, czy potyczki po roku 2000. Mam nadzieje, ze przy okazji jutrzejszego meczu bedzie co wspominac po latach.

Napakowany gwiazdami, galaktyczny Real znow przyjezdza do Turynu. Obronca tytulu. Faworyt dwumeczu. Bezsprzecznie najlepsza druzyna w Europie pod wzgledem tytulow europejskich. Gigant obecnej pilki, z ktorym rownac moga sie tylko Barca i Bayern.

Na przeciw nich staje Juve. Druzyna, ktora za wyjatkiem lat 90-tych i finalu z '98 roku nigdy nie byla w tych starciach uwazana za faworyta. Mimo to zawsze potrafila stawic czola przeciwnikowi z Hiszpanii, a sklad na papierze czesto zdawal sie mowic co innego.

Patrzac na historie pojedynkow w Europie miedzy tymi ekipami mozna powiedziec, ze uwazany za outsaidera w obecnej LM Juventus wymarzyl sobie po BVB i Monaco kolejnego przeciwnika, z ktorym chcialby się zmierzyc. Z kolei Real zawsze pewny siebie powinien miec na uwadze, ze jak ktos w ostatnich latach eliminowal ich z LM to byl to wlasnie Juventus.

Jutro zapisze sie kolejna karta w historii footballu.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Professor Chaos
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 202

Re: Klasyka LM: Juventus - Real

Postautor: Professor Chaos » pn 04.05.2015 19:40

Tak z ciekawości. Ktoś chce się założyć, że ten dwumecz rozstrzygnie się już w Turynie na korzyść gości? ;)
Platini (president UEFA): "Barça play another sport? Barça plays football. Maybe the others play a different sport than Barça."

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 615

Postautor: Kluchman » pn 04.05.2015 19:46

A jaki wynik uznałbyś za rozstrzygający dwumecz?

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 347

Postautor: kaczy » pn 04.05.2015 19:47

Dobrze że zakładasz jeśli do [ch**] jeszcze nie ma tego tematu :P
Ja pamiętam, że zawsze kiedy to czułem, że jesteśmy lepsi to obrywaliśmy w pizde od juventusu. Teraz może wydawać się podobnie może i powinno, to jest duże prawdobodobieństwo niespodzianki. TAk się zdarza. A Marcelo Zalateta to jebany skurwiel który śni mi się do dzisiaj. hehe . Nie licząc Zlatana, trezegueta i innych im podobnym co nieprzyjemnym dla oka futbolem zawsze kasowali wshodzące talenty w przedprogu. Nieprzyjemny jest ten Juventus, i w mojej odizolowanej wizji mogą kontynuować urządzoną przez zakon syjonu i wszelaką masonerie świata kilkuletnią tradycję runers-upa ligi mistrzów po Borussi i Atletico, że niby w 1/2 mają najmniejsze szanse. Sory basta dobranoc.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 905

Postautor: Salas11 » pn 04.05.2015 19:49

Nie ma co porownywac, tamte spotkania to byla istna pilkarska uczta. Del Piero, Zidane, Nedved, Figo, Thuram, Raul, Trezeguet, Carlos, Davids, Hierro, czy jeszcze wczesniej Seedorf, Deschamps, Inzaghi, Suker, Peruzzi, Illgner, Panucci, Mijatovic, Morientes... Te nazwiska wrecz elektryzowaly, odliczalo sie godziny do meczu. Nie zamienilbym wspomnien z tamtych lat i na stu CR7 chocby i ladowali po tysiac bramek sezon w sezon.
Obrazek

Awatar użytkownika
Professor Chaos
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Professor Chaos » pn 04.05.2015 19:56

Kluchman pisze:A jaki wynik uznałbyś za rozstrzygający dwumecz?

Wygrana z przewagą dwóch bramek, np. 1-3, 0-2 itd.
Platini (president UEFA): "Barça play another sport? Barça plays football. Maybe the others play a different sport than Barça."

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » pn 04.05.2015 19:59

Osobiscie licze na dwa remisy.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1083

Postautor: League » pn 04.05.2015 20:00

o:0 u siebie i 1:1 w rewanzu
Obrazek

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 858

Postautor: HMK » pn 04.05.2015 20:03

Ciekawi mnie jak tam pokaże się crack Morata, dawno go w akacji nie widziałem.
A w meczu może się stać absolutnie wszystko poza wysoką wygraną Juventusu. Remis nie byłby zły, ale jak już szczęście dopisało w losowaniu to miło byłoby wygrać.
Jak ktoś się chce pośmiać to zapraszam na forum Juventusu do tematu meczowego. Beka totalna. http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... c&start=30

Jutro obstawiam 2:1, 3:1 dla Madrytu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 615

Postautor: Kluchman » pn 04.05.2015 20:08

Professor Chaos pisze:Wygrana z przewagą dwóch bramek, np. 1-3, 0-2 itd.

O co?

Awatar użytkownika
aveiro
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 8

Postautor: aveiro » pn 04.05.2015 20:12

Salas11 pisze:Nie ma co porownywac, tamte spotkania to byla istna pilkarska uczta. Del Piero, Zidane, Nedved, Figo, Thuram, Raul, Trezeguet, Carlos, Davids, Hierro, czy jeszcze wczesniej Seedorf, Deschamps, Inzaghi, Suker, Peruzzi, Illgner, Panucci, Mijatovic, Morientes... Te nazwiska wrecz elektryzowaly, odliczalo sie godziny do meczu. Nie zamienilbym wspomnien z tamtych lat i na stu CR7 chocby i ladowali po tysiac bramek sezon w sezon.

Za bardzo mitologizujesz tamte czasy. Obecny Real (jak wszyscy są zdrowi) jest zespołem dużo lepiej zbalansowanym i poukładanym niż ten z 2003 i szczególnie z 2005 roku. Perez wszystkie pieniądze przeznaczał na geniuszy ofensywnych, a obrona ssała pałke przeokrutnie. Teraz siłą Realu jest kolektyw, a i kilku wielkich osobowości nie brakuje.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1083

Postautor: League » pn 04.05.2015 20:14

Jak ktoś się chce pośmiać

ja wchodziłem na realmadrid.pl kiedyś w tym celu ale przestałem bo bym nie wyrobił;)
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » pn 04.05.2015 20:19

Na szczescie pilka nozna to taki sport gdzie nie zawsze wygrywa silniejszy 8)

Jutro Juventusowi potrzeba koncentracji i szczescia, a bedzie dobrze.

Ciekawi mnie takze bardzo jak mecz bedzie wygkadal od strony takrtcznej. Carlo wedlug mnie jest spadkobierca mysli taktycznej Sacciego, a Allegri mimo ze mniej doswiadczony to pokazal juz z czym sie chleb je. Obaj Wlosi i rozum mi mowi, ze bedzie wiecej szachow niz gry.

Awatar użytkownika
Professor Chaos
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Professor Chaos » pn 04.05.2015 20:26

Kluchman pisze:
Professor Chaos pisze:Wygrana z przewagą dwóch bramek, np. 1-3, 0-2 itd.

O co?

A co proponujesz? Tylko jakieś przyziemne rzeczy :wink:

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
FRYDERYK SZOPEN
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 117

Postautor: FRYDERYK SZOPEN » pn 04.05.2015 20:31

co do tego dwumeczu pytanie jest tylko jedno. No w zasadzie dwa. pierwsze: czy za 27 godzin bedziemy juz znac pierwszego finaliste. A to drugie: w ktorej minucie Caceres poda pilke do CR aby ten pobiegl sam na sam z Buffonem.

Wróć do „Puchary Europejskie”