Klasyka LM: Juventus - Real

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 406

Re: Klasyka LM: Juventus - Real

Postautor: Enjo » śr 13.05.2015 23:32

Tomusmc pisze:
EnJoy pisze:Ja pamiętam Morate z Realu gdzie nie potrafił przyjąć piłki i faktycznie był mega drewniany, po tym dwumeczu nie zmieniłem zdania, coś tam strzelił, ale żeby od razu uważać go za poważnego napastnika...

Dał Nam wiele w LM, w lidze prawie nic. Nie jest żadnym napastnikiem ze snów, ale zrobił co miał zrobić

No,wiadomo ze przyczynil sie do awansu znacznie,ale dla mnie to nie jest napastnik na jakis wielki top.Nawet ten dwumecz tego nie zmieni.Mam na mysli to,ze nie bedzie nigdy rownal do Lewandowskiego,Falcao,Cavaniego,Aguero,Suareza.Wydaje mi sie,ze tych swoich ulomnosci technicznych nie poprawi i zostanie taki jaki jest.Choc dzis jego gole znacza duzo,to prawda.

Awatar użytkownika
Emerald
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 0

Postautor: Emerald » śr 13.05.2015 23:33

Professor Chaos pisze:

To było piękne.

A co w tym śmiesznego?? Marcelo jest baran bo to on powinien był ten aut wyrzucić do Ikera. Przecież wiadomo, że w rękawicach wpadka może się przydarzyć...

arek_ahig pisze:Nie trudno zauważyć niechęć kibiców obu klubów, ale nie podejrzewałem, że nie lubicie się aż tak bardzo.

W moim wypadku raczej chodzi o to, że lubie Juve a do tego GD w filane mogłoby się u mnie skończyć zawałem... :)
Pojawiam sie i znikam
taka rola magika

Visca el BARCA!
Obrazek

Awatar użytkownika
Neris
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 3

Postautor: Neris » śr 13.05.2015 23:36

Neris pisze:Boję się, że powtórzy się historia z Monaco i tym razem pogrąży nas Morata

Moje słowa po losowaniu półfinałów :lol2: . Heheheh.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1756

Postautor: Tomusmc » śr 13.05.2015 23:38

EnJoy pisze:
Tomusmc pisze:
EnJoy pisze:Ja pamiętam Morate z Realu gdzie nie potrafił przyjąć piłki i faktycznie był mega drewniany, po tym dwumeczu nie zmieniłem zdania, coś tam strzelił, ale żeby od razu uważać go za poważnego napastnika...

Dał Nam wiele w LM, w lidze prawie nic. Nie jest żadnym napastnikiem ze snów, ale zrobił co miał zrobić

No,wiadomo ze przyczynil sie do awansu znacznie,ale dla mnie to nie jest napastnik na jakis wielki top.Nawet ten dwumecz tego nie zmieni.Mam na mysli to,ze nie bedzie nigdy rownal do Lewandowskiego,Falcao,Cavaniego,Aguero,Suareza.Wydaje mi sie,ze tych swoich ulomnosci technicznych nie poprawi i zostanie taki jaki jest.Choc dzis jego gole znacza duzo,to prawda.

Teoretycznie nie stać Nas na nich, a jednak transfer idealny na Europę
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1012

Postautor: HMK » śr 13.05.2015 23:41

Obrazek
Za rok pogrąży nas Casillas, który w barwach Arsenalu czy innego klubu zagra mecz życia :blow:
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 406

Postautor: Enjo » śr 13.05.2015 23:41

E tam,uwazam ze po takim sukcesie to i Juventus będzie agresywniejszy i bardziej sklonny do wydawania wiekszych kwot na zawodnikow,moze faktycznie nie na tych co wymienilem,ale nie beda brac odpadow z innych klubow,a tego kogo chca.Wiecej kasy,wieksze mozliwosci bo i pozycja na rynku coraz stabilniejsza.

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1276

Postautor: League » śr 13.05.2015 23:42

Pragne tylko przypomnieć Lichtsteinera :D Jak dostał żółtą kartkę za marnowanie czasu przy rzucie z autu :d Sędzia go ukarał a ten kolejne 40 sekund miał gdzieś świat i marnował kolejne sekundy, to jest troll dopiero :haha:
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1276

Postautor: League » śr 13.05.2015 23:51

Obrazek
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 235

Postautor: wloski » śr 13.05.2015 23:51

Kluchman pisze:League napisał(a):
Futbol, Marchisio i Pogba również setki zmarnowali.

No jak już Real desperacko szukał gola i otworzył się całkowicie. Wcześniej poza golem Juventus nie miał absolutnie nic z gry.

Przecież największe okazje Real również miał wtedy gdy przegrywaliśmy i to my się otworzyliśmy... taka karma.

EnJoy pisze:E tam,uwazam ze po takim sukcesie to i Juventus będzie agresywniejszy i bardziej sklonny do wydawania wiekszych kwot na zawodnikow,moze faktycznie nie na tych co wymienilem,ale nie beda brac odpadow z innych klubow,a tego kogo chca.Wiecej kasy,wieksze mozliwosci bo i pozycja na rynku coraz stabilniejsza.

Wydaje mi się, że Juventus pozostanie jednak przy swojej polityce. Uważam, że znów ktoś fajny za darmo przyjdzie tego okienka, ale jeszcze tego nie wiemy. Dlaczego tak mi się wydaje. Juventus ma teraz atuty, których nie miał wcześniej (3-4 lata temu) czyli pewnej stabilności, wyników w pucharach (tamten rok półfinał LE teraz finał LM). Teraz wszystko zaczyna się dziać coraz lepiej, ale dalej nie osiągamy takiej kasy żeby rzucać nią. Mamy sprowadzić Dybale i Cavaniego za spory hajs... ale prawdopodobnie dlatego, że odejdzie Pogba. Real woli odwrotnie, drogo kupować tanio sprzedawać.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
mete
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 295
Kontaktowanie:

Postautor: mete » czw 14.05.2015 0:08

Real woli odwrotnie, drogo kupować tanio sprzedawać.

I potwierdza to oczywiście kwota za którą odeszli Di Maria, Ozil czy Morata...Real już przestał robić prezenty (no Milan po starej znajomości się załapał :) )

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 235

Postautor: wloski » czw 14.05.2015 0:16

Bo ich sytuacja zmusza, ponieważ .... płacą jeszcze więcej niż wcześniej za nowych piłkarzy, a po drugie zarabiają coś więcej od kiedy wprowadzono FFP. Przecież przed wprowadzeniem tego przepisu sprawa była jasna, masz słaby sezon to wypieprzaj :).

A Bale nie sprzedadzą, bo
a) został przepłacony
b) za dużo na tym stracą
c) nikt nie da za jednonożnego piłkarza 60-80 mln.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
Neris
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 3

Postautor: Neris » czw 14.05.2015 0:20

Może City się skusi :roftl3: . Na co ja liczę...

Awatar użytkownika
Sammyy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 58

Postautor: Sammyy » czw 14.05.2015 0:23

City odpada. Ponoć są skłonni sprzedać Valencii Silvę, bo mają problemy z FFP.
Obrazek

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 249
Kontaktowanie:

Postautor: gilardino11 » czw 14.05.2015 0:24

City odpada. Ponoć są skłonni sprzedać Valencii Silvę, bo mają problemy z FFP.

Smoki też tam były :?: Jak mnie pamięć nie myli trzeba najpierw wykupić Negredo a troszku na stół trzeba wyłożyć...

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1360

Postautor: Morrow » czw 14.05.2015 0:28

Nikt nie da za jednonożnego tyle kasy? Jakoś Real dał za Walijczyka a MU za Di Marię.

Może Chelsea się skusi. Skrzydła Bale/Hazard brzmią potężnie. Inna opcja to PSG, oni polują na mocnego skrzydłowego - pytanie jak z FFP. Transfer do MU wiązałby się z pożegnaniem Di Marii a to mało realne. Zwłaszcza po transferze Depaya. Ja tak jak byłem przekonany, że Walijczyk furory w La Liga nie zrobi i prędzej niż później wróci z bekiem do Anglii tak jestem przekonany, że Bale w Anglii dalej mógłby wymiatać.

Wróć do „Puchary Europejskie”