Klasyka LM: Juventus - Real

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Emerald
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 0

Re: Klasyka LM: Juventus - Real

Postautor: Emerald » śr 13.05.2015 23:15

piotrcies pisze:Nie wygra.

Ale Carlo to przecież Carlo!!
Wygra!
Pojawiam sie i znikam
taka rola magika

Visca el BARCA!
Obrazek

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 965

Postautor: HMK » śr 13.05.2015 23:15

League pisze:Morata bije Chicarito na głowę , meksykanin ma nosa do bramek ale umiejętności czysto piłkarskie hiszpan ma o niebo lepsze. Niesamowicie się rozwija chłopak, dodatkowo nie gwiazdorzy, nie wymusza karnych jak Hernandez dziś chciał i jest kapitlany w defensywie

:rotfl:
Jak widziałem Moratę to widzę wersje z Realu, a to pobiegam, a to dobije do pustej bramki, czasami wejdzie coś zza szesnastki. Chicharito jest o wiele lepszym piłkarzem niż Morata.
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1459

Postautor: Tomusmc » śr 13.05.2015 23:16

Wygrana Bayernu daje nadzieję, że można pokonać Barcę chociaż to ona będzie zdecydowanym faworytem. Nikt z Nas nie wiem jak dany zespół zagra jeden mecz i każdy będzie stał za swoim. Fino alla fine i tyle!
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 79

Postautor: Marcinhp » śr 13.05.2015 23:18

Jak widziałem Moratę to widzę wersje z Realu, a to pobiegam, a to dobije do pustej bramki, czasami wejdzie coś zza szesnastki. Chicharito jest o wiele lepszym piłkarzem niż Morata.

Chyba nie mówisz o dzisiejszym meczu, prawda?

Wygraną Bayernu wczoraj jednak bym się nie sugerował. Barca za szybko wyjaśniła rewanż, by to co wydarzyło się potem uznać za miarodajne.
Ostatnio zmieniony śr 13.05.2015 23:20 przez Marcinhp, łącznie zmieniany 1 raz.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 733

Postautor: Kluchman » śr 13.05.2015 23:19

Salas11 pisze:Taaa a dzis byles spokojny jak przed meczem z dolem tabeli La Liga.

No byłem, ot emocje i co z tego? Real miał wszystko pod kontrolą i znowu stracił wyjątkowo głupią bramkę po czym zmarnował ze dwie setki. Ten klub czasem tak ma. Futbol.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1191

Postautor: League » śr 13.05.2015 23:20

Chemik pisze:
League pisze:Morata bije Chicarito na głowę , meksykanin ma nosa do bramek ale umiejętności czysto piłkarskie hiszpan ma o niebo lepsze. Niesamowicie się rozwija chłopak, dodatkowo nie gwiazdorzy, nie wymusza karnych jak Hernandez dziś chciał i jest kapitlany w defensywie

:rotfl:

nie daliście mu szans to tak wyszło, zmienił klub, dostał szansę i wypalił. Hernandez jest jedno wymiarowy, jak nie dostanie piłki w polu karnym to cały mecz go nie widać, plus to że on dobry jest z ławki na zmęczonego rywala, Realu nie oglądam ale MU oglądałem często i jego przyjęcie piłki było tragiczne, gdyby nie był taki szybki to by po przyjęciu połowę piłek tracił.
W Realu Moratę widziałem tylko 2 razy ale mówię jak gra w Juve

Kluchman pisze: Real miał wszystko pod kontrolą i znowu stracił wyjątkowo głupią bramkę po czym zmarnował ze dwie setki. Ten klub czasem tak ma. Futbol.

Futbol, Marchisio i Pogba również setki zmarnowali.
Ostatnio zmieniony śr 13.05.2015 23:22 przez League, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Luminos
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0

Postautor: Luminos » śr 13.05.2015 23:21

Aktualnie to "drewno" weszło do finału po dwóch odbiciach od jego sęka, więc dobrze to o nim świadczy.

Awatar użytkownika
Professor Chaos
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 202

Postautor: Professor Chaos » śr 13.05.2015 23:23

Obrazek
:lol2:

To było piękne.
Platini (president UEFA): "Barça play another sport? Barça plays football. Maybe the others play a different sport than Barça."

Obrazek Obrazek

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 405

Postautor: Enjo » śr 13.05.2015 23:24

Ja pamiętam Morate z Realu gdzie nie potrafił przyjąć piłki i faktycznie był mega drewniany, po tym dwumeczu nie zmieniłem zdania, coś tam strzelił, ale żeby od razu uważać go za poważnego napastnika...

Ten gif na twitterze mnie zniszczył :roftl3:
A to nie ten, ja widziałem ten gdzie zamiast piłki jest puchar LM :D.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » śr 13.05.2015 23:25

Kluchman pisze:
Salas11 pisze:Taaa a dzis byles spokojny jak przed meczem z dolem tabeli La Liga.

No byłem, ot emocje i co z tego? Real miał wszystko pod kontrolą i znowu stracił wyjątkowo głupią bramkę po czym zmarnował ze dwie setki. Ten klub czasem tak ma. Futbol.

Czyli Juve nie miało setek, okej

Obrazek

Awatar użytkownika
Neris
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 3

Postautor: Neris » śr 13.05.2015 23:25

Morata w Realu grał słabo, w Juventusie odpalił. W czym problem? Czasami piłkarze tak mają.

Najbardziej frustruje to, że po raz kolejny Real odpier***a mnóstwo wrzutek z których niewiele wychodzi. Tak samo był w derbach Madrytu, tak samo było w dwumeczu z Juventusem. Do tego Bale i Ronaldo przyspawani do swoich stron . Do tego ta nieporadność w dobiciu przeciwnika i jest komplet.

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 122

Postautor: arek_ahig » śr 13.05.2015 23:27

Po telefonach znajomych to nie wiem czy z awansu Juventusu cieszą się bardziej jego kibice, czy sympatycy Barcy. :P
Nie trudno zauważyć niechęć kibiców obu klubów, ale nie podejrzewałem, że nie lubicie się aż tak bardzo. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » śr 13.05.2015 23:27

EnJoy pisze:Ja pamiętam Morate z Realu gdzie nie potrafił przyjąć piłki i faktycznie był mega drewniany, po tym dwumeczu nie zmieniłem zdania, coś tam strzelił, ale żeby od razu uważać go za poważnego napastnika...

Dał Nam wiele w LM, w lidze prawie nic. Nie jest żadnym napastnikiem ze snów, ale zrobił co miał zrobić

Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1191

Postautor: League » śr 13.05.2015 23:28

Najbardziej frustruje to, że po raz kolejny Real odpier***a mnóstwo wrzutek z których niewiele wychodz

Szczególnie że na Chielliniego, Bonucciego, Barzagliego czy nawet niskiego Evry to wrzutki to woda na młyn. Widać było brak Modricia bo trzeba było szukać okazji raczej po ziemii szybkimi wymianami podań bo Kielon do szybkich nie należy ale w główkach jest mistrzem.

Tommusc, Morata dał nam w lidze prawię nic? Nie zgodzę się ża żadne skarby
Obrazek

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 733

Postautor: Kluchman » śr 13.05.2015 23:30

League pisze:Futbol, Marchisio i Pogba również setki zmarnowali.

No jak już Real desperacko szukał gola i otworzył się całkowicie. Wcześniej poza golem Juventus nie miał absolutnie nic z gry.

Real powinien strzelić jeszcze ze dwie bramki do przerwy i byłoby pozamiatane. Okazji było dość, ale dziś chłopaki mieli taki dzień jak mieli w półfinale z Dortmundem czy z Bayernem Juppa - jak przychodzi co do czego to skuteczności nie ma za grosz i nic nie wpada.

Ja Juventusowi jak najbardziej gratuluję awansu i życzę powodzenia w finale. Jednak na podstawie tego co zobaczyłem, szanse Juventusu na wygranie finału oceniam nisko. Chętnie się pomylę, ale nie widzę u nich argumentów na wygranie z Barceloną będącą (w przeciwieństwie do Realu) w szczytowej formie.

Wróć do „Puchary Europejskie”