LM: Grupa D (Juve,City,Sevilla,M'gladbach)

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Kto wywalczy awans z grupy?

Czas głosowania minął sob 14.11.2015 10:15

Juve
9
41%
City
8
36%
Sevilla
5
23%
Gladbach
0
Brak głosów

Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
guru
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 304

Re: LM: Grupa D (Juve,City,Sevilla,M'gladbach)

Postautor: guru » śr 25.11.2015 22:21

No i tutaj nie sprawdziło się powiedzeinie niewykorzystane sytuacje się mszczą. Morata powinien strzelić na 2:0, a tutaj kontra i pudło Sterlinga... jak on tego nie strzelił. :rotfl4:
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1136

Postautor: ozob » śr 25.11.2015 22:21

Co mial Morata, co miał Sterling?! :rotfl4:
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Professor Chaos
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 202

Postautor: Professor Chaos » śr 25.11.2015 22:22

Sterling to jest gość :rotfl:
Platini (president UEFA): "Barça play another sport? Barça plays football. Maybe the others play a different sport than Barça."

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1744

Postautor: Tomusmc » śr 25.11.2015 22:23

U Moraty to tylko kunszt Harta, a u Sterlinga jego własne umiejętności :mrgreen:
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » śr 25.11.2015 22:36

Jakby mi ktos powiedzial we wrzesniu, ze dwa razy ogramy City to bym mu nie uwierzyl. Momentami byl to szalony mecz. Obie druzyny mialy swoje sytuacje, ale to Juve wykorzystal choc jedna. Zasluzone zwyciestwo Juve. :ozob:

Awans pewny wiec mozna cisnac lige. :ozob:
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 89

Postautor: Marcinhp » śr 25.11.2015 22:41

Wypadałoby jednak spiąć pośladki i na Seville, bo jednak lepiej awansować z pierwszego miejsca z przyczyn, których nie trzeba tłumaczyć. :ozob:

Najlepszy nasz mecz w tym sezonie?
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » śr 25.11.2015 22:50

Z Sewilla byl lepszy.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 89

Postautor: Marcinhp » śr 25.11.2015 22:53

Faktycznie, totalnie zapomniałem o nim. Niemniej powoli wracamy na właściwe tory.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » śr 25.11.2015 22:55

Zebysmy jeszcze nie popelniali glupich i niewymuszonych bledow to byloby dobrze.

Najwazniejsze, ze jest awans. 8)

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » śr 25.11.2015 22:58

Tak przeanalizowalem grupy i bardzo sie oplaca zachowac pierwsze miejsce. 8)

Awatar użytkownika
(L)oczkerson
O Captain! My Captain!
Reputacja: 183

Postautor: (L)oczkerson » śr 25.11.2015 23:35

Łatwo poszło z City w tej edycji :D
Zawiódł Machisio. Te podanie do Aguero to Poulsen czy Melo w czystej postaci. Sturaro jak zwykle bez większego wkładu w grę. Niby swoje w obronie zrobi, popracuje, ale nie potrafi się wyróżnić. Irytował też Dybała, który miał sporo niedokładności, złych pomysłów, nie zgrywał się jakoś. No i król chaosu Morata. Niebezpieczny, jego szybkość w końcówce była dużym atutem, ale gola to on musiał wbić z tych sytuacji które miał. To tyle odnośnie słabszych stron, bo tak ogólnie to było dobrze. Nie ponosiły ich emocje, widać było, że ze spokojem realizowali plan taktyczny na mecz. Jasne w pomocy brakło jakości, ale nie tworzyło to atmosfery chaosu czy nazbyt wielu groźnych kontr ze strony Anglików. Też za sprawą obrony, gdzie cały blok ładnie się ustawiał i potrafił zamykać przestrzenie tak by City się nie rozpędziło. Chiellini tym razem mógł się podobać. Buffon dwa razy świetnie się zachował w trudnych sytuacjach. Pogba jako jedyny prowadzi grę. Na szczęście ostatnio ma z kim operować na tej lewej stronie. Ostatnie 3 gole zdobyte przez JUVE to w zasadzie ten sam schemat. Pogba wyprowadza Alexa Sandro, a ten wrzuca i ktoś wbija. Świetnie, że Brazylijczyk wreszcie odpalił. Przydatny w ataku, pewny i taki odpowiednio aktywny w defensywie. Piłek pod presją też nie traci, czego nie można powiedzieć o Szwajcarze. Bardzo mnie cieszy jego rosnący wkład w grę JUVE. Tym bardziej, że nie wpływa na jego grę jakoś szczególnie czy gra w 3-5-2 czy w 4-3-1-2.
City natomiast totalnie bezpłciowe. Mieli piłkę częściej niż JUVE, ale Allegri tak rozgrywa prawie każdy mecz w CL. Zresztą z tego posiadania nie wynikało za wiele. Często przenosili po prostu podania od lewej do prawej i z powrotem nie potrafiąc wypracować tam sobie sytuacji. Aguero w zasadzie odcięty od gry. W obu meczach z JUVE po prostu niewidoczny. Sterling, który go zastąpił nie pierwszy raz udowodnił, że w wykończeniu to on jest na razie przeciętny. Na szczęście dla JUVE. Za mało pokazał Yaya Toure. Pogba miał dużo większa moc sprawczą niż on. W efekcie City zabrakło zarówno osobowości w grze jak i klasy liderów. No i nie mam słów dla Otamendiego. Kładł się przy każdym kontakcie. Wyglądało to tak jakby bał się powalczyć z Mandżukiciem w fizycznych starciach i w taki debilny sposób ich unikał. Zdziwiło mnie to niesamowicie bo to mocny chłop, a wyglądał jak panienka. W zasadzie w City podobał mi się tylko Fernandinho.

Teraz nie przegrać z Sevillą i pierwsze miejsce nasze :D
Obrazek
"Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć"
Winston Churchill

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » czw 26.11.2015 0:41

Jak widzialem powtorke to odnioslem wrazenie, ze Claudio nie widzial Augero poniwaz byl on zasloniety przez innego gracza Juve.

Awatar użytkownika
(L)oczkerson
O Captain! My Captain!
Reputacja: 183

Postautor: (L)oczkerson » czw 26.11.2015 10:55

Też mi się wydaje, że zasłonił mu Kuna Chiellini. Aczkolwiek nie traktuje tego jako usprawiedliwienie.
Obrazek
"Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć"
Winston Churchill

Awatar użytkownika
venomiq
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 302
Kontaktowanie:

Postautor: venomiq » czw 26.11.2015 11:14

Aguero w zasadzie odcięty od gry. W obu meczach z JUVE po prostu niewidoczny.

W pierwszym wszedł na kilka ostatnich minut, więc nic dziwnego ;)
Dirty mind

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 235

Postautor: wloski » czw 26.11.2015 11:18

To wycofanie Marchisio nie można niczym usprawiedliwić o tyle można powiedzieć, że lewonożny zawodnik miałby się łatwiej w tej sytuacji i tyle. Zrobił głupi błąd w stylu Caceresa.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Wróć do „Puchary Europejskie”