Manchester City - Real Madryt - 1/2 LM 2016

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Kto zagra w finale?

Manchester City
5
36%
Real Madryt
9
64%

Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1573

Postautor: Tomusmc » czw 05.05.2016 21:08

Najlepiej zamknąć temat i zapomnieć, że te mecze w ogóle się odbyły :|
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1222

Postautor: League » czw 05.05.2016 21:22

początki;) Zdarzyć się mogło;)
Obrazek

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Postautor: blackmore » czw 05.05.2016 21:27

janop pisze:Source of the post
blackmore pisze:Source of the post
janop pisze:Source of the post a przegrana w lidze z Montpellier to jedna z większych wpadek ligowych w XXI wieku.

Wtedy PSG dopiero dojrzewało, mieli jednego Pastore i tyle. Przecież City w sezonie 2009/2010 też przegrało wyścig z Tottenhamem o Ligę Mistrzów.

Menez, Matuidi, Lugano, Maxwell, Gameiro, Bodmer, Pastore, Motta, Sirigu + Nene w życiowej formie ;)

Dla mnie Bodmer najlepszy okres miał w Lille. Po przygodzie z Lyonem to już była tendencja zniżkowa.
Gameiro, czy Nenê ok, ale czy byli znacznie lepsi od takiego Giroud? Belhanda również grał lepiej od Meneza.
Lugano się nie sprawdził, to była transferowa porażka. De facto po Mundialu w RPA ten gracz się skończył.
Motta chyba trafił dopiero zimą i zagrał z 10 meczów?

Oczywiście, nie neguję tego, że wicemistrzostwo dla Paryżan było porażką, ale to był dopiero pierwszy sezon odkąd zaczęli budową wielkiej drużyny w Ligue 1 (wszak nie w Europie).

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 299

Postautor: ryba_82 » czw 05.05.2016 22:39

Morrow pisze:Source of the post Nie demonizowałbym też tych kontuzji bo gdyby sumować osłabienia to Real nie wypadał wcale wyraźnie lepiej.

Żeby było jasne:moim zamiarem nie było przekonać nikogo iż City odpadło z Realem przez urazy Silvy czy Toure.Zwróciłem tylko uwagę iż w obecnym sezonie borykaliśmy się z takim nawałem kontuzji,że pachołek Pellegrini grał większość meczy sezonu 14/15 zawodnikami.IMO właśnie kontuzje to główny problem City w obecnym sezonie.Mając do dyspozycji tak wąską kadrę to chłop i tak wykonał niezłą robotę.Ale co tam,przecież to leszcz i tyle.

MGiggs pisze:Ryba wczoraj pisał cos o Atletico..ze jakby tak City zagrało to by była beka

Nadinterpretujesz moje słowa chyba.
Obrazek

Wróć do „Puchary Europejskie”